زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جزوات و ویس های کلاسهای نصیر

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۳۶ ب.ظ
سلام دوستان. اگر کسی هست که سال پیش کلاسهای موسسه نصیر رو شرکت کرده و ویس و جزوه کلاسها رو داره من حاضرم به صورت توافقی اونها رو بخرم. اگر تمایل به این کار داشتید با ایمیل b_meshkboo60@yahoo.com به من تعداد جزوات و ویس ها و اینکه مربوط به کدام درس و استاد هستند و قیمت پیشنهادی خودتون رو بفرمایید تا تقدیمتون کنم. ممنون عزیزانم. منتظر خبرتون هستم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۱۱ ب.ظ
منم هستم
لطفا خصوصی بفرستید
۰
۰
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۴, ۰۸:۱۸ ب.ظ
RE: جزوات و ویس های کلاسهای نصیر
سلام شاید اینجا چیزهایی گیردتون بیاد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۴۴۹ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۲۶ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۵۰ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۴۲ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
  [دانلود] ویس و جزوه معماری دکتر یوسفی، تابستان ۹۳ A V A ۸۱ ۸۲,۷۹۱ ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Thumbs Up کتاب فیلم جزوه ویس Perfect_Dream_Man ۰ ۱,۹۹۲ ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ ۰۷:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Perfect_Dream_Man
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۲۶,۵۲۰ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  ۱۷۴ آی تی - روزانه خواجه نصیر گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی imisutit ۴ ۴,۲۵۳ ۰۹ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedzare74
  مقایسه هوش مدرس.خواجه نصیر و صنعتی اصفهان A.I ۲ ۳,۲۳۳ ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۵۴۱ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close