زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید اولیه سنجش در رشته مهندسی کامپیوتر و کلید نهایی سنجش

ارسال: #۱۲۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۰ ب.ظ
چرا هیچکی اعتراض نمیکنه به سوال ۷۹ ای تی؟!!!!!!

یعنی فقط من این سوال و ج دادم؟!!!!!!!!

سوتی از این واضح تر؟!!

تو دفترچه A زده همه افراد حتی انهایی که پدر برایشان ثبت نشده است

تو C زده همه افراد حتی انهایی که مادر برایشان ثبت نشده است

یعنی دو تا ج برای یک سوال :||||||
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۲۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۰ ب.ظ
RE: کلید اولیه سنجش در رشته مهندسی کامپیوتر و کلید نهایی سنجش
(۰۲ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  از ۱۶ سوال هوش ۳ سوال(یکی مدار یکی هوش یکی طراحی) قطعا باید حذف میشد و دلایل کامل رو برا سنجش فرستادم و ۲ سوال هم کلید اشتباه بوده و یک سوال ۲ گزینه ی صحیح داشت
از این ۶ تا سوال ۵ تاش به ضرر من شده

بررسی که کردم(درصدم رو) فقط یکیش اصلاح شده اگر کامل اصلاح شده بود درصد هوش من میشد ۵۳ در حالی که الان ۲۹ هست

آره اون سوال هوش k-consistency و اون الگوریتمه بدجور رو اعصابه منه:دی اگه اونا رو حذف میکرد حداقل الان دانشگاه تهران قبول بودم حرص نمیخوردم سر امیرکبیر موندن یا نموندن Sad من به ۱۶ درصد تخصصیم میبالم:دی
۱
۰
ارسال: #۱۲۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۰۹ ق.ظ
نرسیدم تمام پستها رو بخونم فقط چندتایی رو خوندم و شاخ دراوردم!!!!!! واقعا شاخ در اوردم
چرا اینجا به این روز افتاده، متاسفانه توی پستهای صفحه اصلی و مهم هم هست این تاپیک!
اگر کسی بار اولش باشه بیاد اینجا به امید یک محیط علمی و اینارو بخونه!!!! بعید میدونم برگرده!
نمیدونم چرا حداقل بعضی از پستهای اینجا حذف نشدن! سانسور یا کنترل یا هرچی اسم اش رو بذاریم قطعا بعضی وقتها میتونه به بهبود فضا کمک کنه
۲۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa , mojhde , Amoojan , guest12 , FAM , neda.h , sahar_rostami2 , bahar1369 , 2star , neda_Network , سودابه م
ارسال: #۱۲۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ق.ظ
دوستان فقط افرادی رو که مجاز شدن پاسخنامه هاشون رو گذاشتن؟؟؟؟
میشه لطف کنین پاسخنامه نهایی رو بذارین رو سایت؟
۰
۰
ارسال: #۱۲۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۵۶ ق.ظ
Lightbulb RE: کلید اولیه سنجش در رشته مهندسی کامپیوتر و کلید نهایی سنجش
(۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ق.ظ)mohammad_ad نوشته شده توسط:  دوستان فقط افرادی رو که مجاز شدن پاسخنامه هاشون رو گذاشتن؟؟؟؟
میشه لطف کنین پاسخنامه نهایی رو بذارین رو سایت؟
بله فقط اونایی که مجاز شدن پاسخ نامه هاشونو گذاشتن ;-)

خدا جونم شکرت ...

به کسانی که پشت سرتان حرف می زنند بی اعتنا باشین آنها به همان جا تعلق دارند دقیقا
پشت سرتان
۱
۰
ارسال: #۱۲۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۳۷ ق.ظ
مدیران محترم لطفا ارسال هایی که درو از شان یک انجمن علمی هست رو پاک کنید...
۱۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , FAM , mojhde , neda.h , سودابه م
ارسال: #۱۲۷
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۷ ق.ظ
Sad RE: کلید اولیه سنجش در رشته مهندسی کامپیوتر و کلید نهایی سنجش
من خودم قبل نتایج بسیار امیدوار بودم حتی در آزمون هایی هم که برگزار می شد رتبه هام زیر ۱۵۰ میشد اما حالا چی ؟؟!!

رتبه ها اعلام شده وحشتناک بود واقعن آخر بی عدالتی ه.

این ها باعث افسردگی میشه.

Angry
۳
۰
ارسال: #۱۲۸
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۴۴ ق.ظ
خوب n تا نقطه داریم اولن تو صورت سوال یه حرف اضافی زده و اونم این که گفته با چند جمله ای درجه ی کوچکتر یا مساوی میشه n تا نقطرو درونیابی کرد. اولا با چند جمله ای درجه ی کمتر از n هم میشه. دوما جوابش قطعا ۲/(n*(n+1 هستش.
یه سوال اونم اینکه من طی پک کردن پاسخبرگم با دفترچه ی A میتونم بفهمم دفترچم A بوده ولی هیچ جای پاسخبرگ یا کارنامم نزده دفترچم چی بوده.جواب کلید رو هم تو این سوال من زده n به توان دو،دوم!!!!!!!!!!!!
۰
۱
ارسال: #۱۲۹
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ
چرا سازمان سنجش این مدلیه؟
یه سری از دوستام پاسخنامه ندارن و انگار غیر مجاز شدن که نمیتونن ببینن
در حالیکه دکتر توکلی گفته بوده تصویر پاسخنامه های تمام داوطلبا رو میزارن رو سایت :/ Undecided
۱
۰
ارسال: #۱۳۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۶ ب.ظ
سلام بچها! امیدوارم مثل من نباشید و سرحال و شاد باشید Wink
من چیزی که اصلا فکرشا نمیکردم اما امسال بش پی بردم، اینکه ارشد خیلی الکی تر از ایناست!! خیلی کمتر از چیزی که فکرشا بکنید به خوندن آدم بستگی داره!!
من امسال فقط عمومی واختصاصی هوش را فول خوندم! همیشه هم تو هر امتحانی (حتی سالای قبل) عاااالی بود درصدای این دو گروهم، اما سر جلسه نمیدونم چی شد؛ اما از پارسال که آزمایشی امتحان دادم درصدام بدتر شدند!!

اینم از تلاش یک ساله ماااا! اما من موندم چیز باین الکی چرا باید آسانترین و مهمترین راه پیشرفت ما جوونا باشه؟؟
میگند درس همه چیز نیست اما غیر درسم تو این مملکت راهی نیست!!! راهی هست بگید؟؟
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , sand
ارسال: #۱۳۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۲۰ ب.ظ
بچه ها یه نامه هم تنظیم کنیم واس سازمان سنجش یه سری مطالب رو بگیم.متاسفانه فکر کنم بعضیامون باید واس سال بعد بمونیم. اگه سال دیگه هم خواد این طور باشه.۸ ماه خفه شدن مضاعف با قبلیا.پیر میکنه ادمو.امسال رو نگاه کنید.سوالا استاندارد بود؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
اگه نبوده اگه کلید پاسخبرگ برخی از دوستان نیومده تو کارنامه اگه بعضی از سوالا هنوز هم اصلاح نشده و اگه..... !!!!!. یه نامه تنظیم کنیم با هم.هر کی موافقه اعلام کنه تا اگه لازمه یه پست درست کنیم و در موردش بحث کنیم.که چی بگیم و پیگیریش کنیم.۱۰۰۰ تا کار داریم بعد کنکور باید قالش کنده شه بره.دست دست نکنید خواهشا.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: F.N.44
ارسال: #۱۳۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۵۵ ب.ظ، توسط omid.n1990.)
پیشنهاد میدم اگر میخواهید به جایی اعتراض کنید کمی مستند کار کنید اینو بدونید وقتی چند پیغام پراکنده ارسال کنید خیلی شاید تحت تاثیر واقع نشن
یک پست جامع درست کنید و گزینه هایی که را روی پاسخ اش مطمئن هستید که سنجش اشتباه کرده (مطمئن و نه شک و احتمال) اونا رو مرتب با شرح و دلیل معتبر اعلام کنید و اگر بتونید اونارو ببرید پیش چند تن از اساتید دکترای کشور که روی گزینه های شما صحه بذارن واقعا میتونه تاثیر گذار باشه
اگر چند استاد حرفهای شما رو تایید کرده باشن اعتبار اعتراض شما خیلی بیشتر میشه و معتبر بودن مستندات و منسجم بودن میتونه بیشتر تاثیرگذار باشه تا حرف و چند پیام پراکنده و غیر منسجم.
امیدوارم همه به حقتون برسید و اونچیزی که براش زحمت کشید به سادگی از دست نره،
هرچی قسمت باشه
موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h
ارسال: #۱۳۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۶ ب.ظ، توسط neda.h.)
الان دیگه اعتراض فایده ای نداره....
هیچ کدوم از سوالایی که بشون اعتراض زدم درست نشده فقط ۲تا جواب درستم خراب شده
یعنی سنجش نابودم کرد امسال. من به سطح سوالا هیچ اعتراضی نداشتم و ندارم، اما کلید... خدا نگذره
یکی از دوستام حرف خوبی زد
گفت نتیجه ای که من از کنکور امسال گرفتم این بود که تو ایران هرکی هر موقعیتی بدست آورد باید بچسبدش.
نه مثل من و همین دوستم که جفتمون پارسال ۲۰۰ آوردیم اما موندیم که امسال مثلا بریم تهران.
بقول دوستم توی ایران این یه تصمیم خرکیه! وقتی یه عده آدم بی مسئولیت با وجدانهای خوابیده مارو توی این مسیر همراهی میکنن متأسفانه.
همش میگم اصلاح کلید رو نخواستیم، چرا خراب ترش کردین آخه؟! ااگه اون ۲تست درستم خراب نمیشد الان بجای ۳۵۰، ۱۹۰ میبودم! آقا ۲۰۰ میبودم! آخه بی وجدانا اقلا شبانه میاوردم! این چه رسمیه!!
من ذوست ندارم کسی بخاطر من اون دنیا جواب پس بده، اما امیدوارم توی همین دنیا متوجه بشن.
متوجه بشن چقد بده مسئول باشیو بی مسئولیت باشیو وجدانت خواب باشه...

با کلید پارسه درصد مشترکم شد ۳۴/ کلید اولیه سنجش اومد شد ۲۳/ کلید نهایی اومد شد ۱۸!
معماریم با پارسه یادم نیس، بد نبود. با کلید اولیه سنجش شد ۲۲، با کلید نهایی شد ۱۵
بقیشم به جهنم...
واقعا حق به حق دار میرسه صحت داره؟
واقعا کسی هست که جای حق نشسته؟
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , fatima.sr68 , mojhde
ارسال: #۱۳۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ
من ۱ نتیجه ای گرفتم. سر جلسه از سوالای ساده باید ترسید. و باید تا حدی کامل خونده باشی که بتونی سوالای سخت رو فقط جواب بدی........................ExclamationExclamationHuh

دیوونه شدم دیگه Sad

تنگ ترین زمان سختی، نزدیک ترین زمان گشایش است.

امام علی (ع)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۱۳۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۹ ب.ظ
تو کامنتم به مقدسات کدوم مسول توهین شده بود که پاک شد؟ (:
۲
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۸,۷۰۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۳۸ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۲۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۱۷۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۱۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۳۳۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۸۷۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close