زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

طراحی الگوریتم مدرسان یا پوران؟

ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۵۵ ب.ظ
طراحی الگوریتم مدرسان یا پوران؟
سلام

دوستان لطفا راهنماییم کنن به نظرتون بعد از طراحی الگوریتم clrs و دکتر قدسی برای تست زدن کدوم کتاب مدرسان یا پوران مناسبه ؟؟البته پاسخ تستاشم خوب و روان باشه....Blush

من تعریف مدرسانو زیاد شنیدم ولی ندیدم این کتاب بر اساس clrs نوشته شده؟یا پوران مناسبه؟

از دوستانی که رتبه های خوب مانشت شدنم تقاضا میکنم راهنماییم کنن که بتونم نتیجه درستی بگیرم.Shy

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۵ ب.ظ
RE: طراحی الگوریتم مدرسان یا پوران؟
سلام پیشنهاد می کنم در صورتی که مسلط هستید سراغ قدسی بروید در غیر این صورت اول یه کتاب کنکوری مثل مدرسان یا پوران بخونید بعد از تمرین و تست سراغ قدسی بروید

ای آموزنده ی توانا به من علمی بیاموز که سودمند باشد و مبارک
تا از آن چراغی بسازم که راه را به من نشان دهد ودر آن راه تو را بجویم و دیگران را به سوی تو بخوانم
ای راهنمای گمراهان.
محمد مهدی رسولی
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidNasiri
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۹ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ ب.ظ)fatemeh69 نوشته شده توسط:  سلام پیشنهاد می کنم در صورتی که مسلط هستید سراغ قدسی بروید در غیر این صورت اول یه کتاب کنکوری مثل مدرسان یا پوران بخونید بعد از تمرین و تست سراغ قدسی بروید

ممنون دوست عزیز.
شما بین مدرسان و پوران کدوم کتابو پیشنهاد میکنید؟Shy

جز تردید و هراس، هیچ چیز نمی تواند میان انسان و بزرگترین آرمانها یا مرادهای دلش، جدایی بیفکند.

((فلورانس اسکاول شین))
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۱۱ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  مدرسان، کتاب پوران فوق العاده مسخره هست!!! مثلا یکی از تستای مربوط به تعداد پردازنده ها رو اومده با جایگذاری حل کرده!!!!

شما مدرسانو خوندید برای طراحی الگوریتم ؟Shy

((فلورانس اسکاول شین))
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۳ ب.ظ
سلام. من از پوران راضی بودم. کتاب کم حجم و مفیدیه. پیشنهاد میکنم پوران بگیرید.
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۶ ب.ظ
ممنون آقای Jooybari .Shy

اینجا هر کس یه پیشنهادی داره منم کاملن گیج شدم.البته دنبال کتاب حجیم نبودم برای همین میخواستم پوران بگیرم ولی مدرسان تعریفشو زیاد شنیدم هیچ کدومشن ندیدم پوران معمولا کتاباش یه قالبه مثل گسسته که زیادی فرمولیه...ولی دوست دارم مفهومیم توضیح داده باشه.....

((فلورانس اسکاول شین))
ارسال:
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۰۴ ب.ظ
کسی میتونه فهرست کتاب طراحی مدرسان رو اینجا قرار بده؟
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط Jooybari.)
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ)mhm-pc نوشته شده توسط:  تا وقتی مدرسان نخوندی، حرف از پوران نزن خواهشاً

عزیز من شما اگه مدرسان و پوران رو خوندید بگید چه مزیت و عیبی دارن! من تجربه خودم رو گفتم. با توجه به اطلاعاتی که از این درس داشتم و مطالبی که از این کتاب خوندم و وقتی که صرف کردم و نتیجه ای که گرفتم از این کتاب راضی بودم. قیمت کتابش به کنار. به نظرم ایرادی که به کتاب پوران وارده اینه که تستهای کنکور رو با راه حل کامل حل نکرده.

(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۶ ب.ظ)shamim_s نوشته شده توسط:  ممنون آقای Jooybari .Shy

اینجا هر کس یه پیشنهادی داره منم کاملن گیج شدم.البته دنبال کتاب حجیم نبودم برای همین میخواستم پوران بگیرم ولی مدرسان تعریفشو زیاد شنیدم هیچ کدومشن ندیدم پوران معمولا کتاباش یه قالبه مثل گسسته که زیادی فرمولیه...ولی دوست دارم مفهومیم توضیح داده باشه.....

سلامت باشید. برای تست پیشنهاد میکنم کتاب ۶۰۰ تست دکتر قدسی رو بگیرید. سوالاش مشابه سوالات کنکوره.
اگه دنبال کتاب خوب هستید که برید سراغ clrs. اگر نه که همون پوران کفایت میکنه.
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۲ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
سلام
اگر زمان دانشگاه شما این درسو خوب و پایه ای خوندید همون پوران هم براتون کافیه !

ولی من مدرسان رو خیلی بیشتر میپسندم

هرچند حجم زیادی داره ولی مزیتش اینه که شما رو حداقل از شر خوندن کتاب CLRS راحت میکنه!
دقیقا مثل سیستم عامل حقیقت با اینکه حجم زیادی داره ولی همه عاشق خوندنش هستن مطمئنم اگر خودتون توی کتاب فروشی و تجربه ای که نسبت به مطالعه این درس دارید برید دو تا کتاب رو مقایسه کنید مدرسان رو انتخاب میکنید

فایل‌(های) پیوست شده

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
ارسال: #۱۰
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۳:۰۱ ب.ظ
از همه دوستانی که نظراتشون گفتن سپاسگذارم....Shy

((فلورانس اسکاول شین))
ارسال: #۱۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۳ ب.ظ
بچه ها ممنون از راهنمایی همگی منم کتاب مدرسان رو تهیه کردم به من که خیلی کمک کردین ممنونم از همگی
ارسال: #۱۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۳, ۰۷:۱۱ ب.ظ
undefined

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۱۸۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۹۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۳۷ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۱۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  طراحی یک سیستم عامل (از صفر) sina4everafter ۱۲ ۱۵,۷۱۲ ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: nahalmomen2007@yahoo.com
  طراحی سایت ریسپانسیو wikidemy1 ۰ ۱,۶۲۵ ۱۳ دى ۱۳۹۹ ۰۴:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: wikidemy1
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۵۰۵ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  طراحی الگوریتم ها amir.m5560@gmail.com ۰ ۱,۳۵۳ ۳۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.m5560@gmail.com
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۶۴ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  پایتون (طراحی وب یا دیتا ساینس؟) مساله این است... sirvan.t ۲ ۳,۲۴۰ ۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close