زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استاد ساختمان داده و طراحی الگوریتم برای رشته IT

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۰۷ ب.ظ
سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید برای درس ساختمان داده کدام یک از اساتید "طورانی" و "ابراهیمی مقدم" بهتر هستند؟

همین طور برای درس طراحی الگوریتم نظرتون درباره اساتید "فیلی" و "سیدجوادی" و "یوسفی" چیه؟

برای رشته IT اینها چگونه هستند؟

ممنون

اندکی صبر،سحر نزدیک است...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۲۸ ب.ظ
کسی نبووووووووووووود؟
چرا من تاپیک میزنم هیچ کی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟
۱ ساله عضو مانشتیم انــــــــــگار نه انــگار

۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط Morris.)
نظر بنده :

۱/ ساختمان داده : آقای طورانی بسیار عالی هستند. نبوغ موشکافانه ایشان از کلام ایشان مشهود است.

۲/ طراحی الگوریتم : دکتر سیدجوادی فوق العاده هستند. می توانید مطمئن باشید که الفبایی جا نمی ماند. ایشان در رساندن کامل مطالب وسواس دارند و در این درس بسیار اشراف دارند. البته ایشان در مقابل بی توجهی عکس العمل نشان می دهند.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: niloofar_68
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ ب.ظ
استاد فیلی اصلا و ابدا استاد خوبی نبودن اقلا برای من

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: niloofar_68
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۲۰ ب.ظ
دوستانن خواهشااااااااااااااااااااااا کمک کنیددددددد، واسه طراحی بین مقسمی و یوسفی و سید جوادی اساسااا موندم، مقسمی از این دو بهتر نیستش؟؟؟
برای ساختمانم بین مقسمی و طورانی موندمممم، خواهش می کنممم اگه می دونید جواب بدید ، خیلی فرصت کمه Sad(((
۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۱۲ ب.ظ
RE: استاد ساختمان داده و طراحی الگوریتم برای رشته IT
(۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ)sogiii نوشته شده توسط:  دوستانن خواهشااااااااااااااااااااااا کمک کنیددددددد، واسه طراحی بین مقسمی و یوسفی و سید جوادی اساسااا موندم، مقسمی از این دو بهتر نیستش؟؟؟
برای ساختمانم بین مقسمی و طورانی موندمممم، خواهش می کنممم اگه می دونید جواب بدید ، خیلی فرصت کمه Sad(((

ببین کلا مقسمی رو بیخیال شو.
طورانی و سید جوادی رو انتخاب کن.خیلی مسلط هستند هر دو

۰
۰
ارسال:
۱۹ تیر ۱۳۹۳, ۰۹:۵۴ ب.ظ
(۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ)sogiii نوشته شده توسط:  دوستانن خواهشااااااااااااااااااااااا کمک کنیددددددد، واسه طراحی بین مقسمی و یوسفی و سید جوادی اساسااا موندم، مقسمی از این دو بهتر نیستش؟؟؟

بدون شک برو کلاس مهندس طورانی
۰
۰
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۰۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۴۳ ق.ظ، توسط sogiii.)
(۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۵۴ ب.ظ)yaser.b نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ)sogiii نوشته شده توسط:  دوستانن خواهشااااااااااااااااااااااا کمک کنیددددددد، واسه طراحی بین مقسمی و یوسفی و سید جوادی اساسااا موندم، مقسمی از این دو بهتر نیستش؟؟؟

بدون شک برو کلاس مهندس طورانی

دوست عزیز شما مطمئنی که طورانی بهتره و ببخشید آخه خیلی شکاکم و اینکه شما راجع به طراحی الگوریتم نظری ندارین ؟
بهتر نیست که اساتیدد طراحی و ساختمان یکی باشن ؟
آخه گفتم اگه بشه طراحی ر برم دکتر یوسفی و لی اگه بخوام ساختمان هم یوسفی برم به نظر شما کار درستی اا ؟؟؟

(۱۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۲ ب.ظ)niloofar_68 نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ)sogiii نوشته شده توسط:  دوستانن خواهشااااااااااااااااااااااا کمک کنیددددددد، واسه طراحی بین مقسمی و یوسفی و سید جوادی اساسااا موندم، مقسمی از این دو بهتر نیستش؟؟؟

ببین کلا مقسمی رو بیخیال شو.
طورانی و سید جوادی رو انتخاب کن.خیلی مسلط هستند هر دو

مرسی دوست عزیز از پاسخت
یه سوالی شما چرا مقسمی و تایید نمی کنید و در مورد استاد سید جوادی خیلی شک دارم آخه ایشون رو بعضی ها خیلی تعریف می کنن و بعضی ها نه مشکل دارن با ایشون ، نظر شما در مورد استاد یوسفی چیه و اینکه دوستان در مورد استاد خوبه شبکه نظری ندارید ؟ رضوانی و می شناسید ؟

دوستان برای شبکه بین رضوانی و خلیلی فرد و حقیقت کدوم ؟؟؟ خواهشااا جواب بدید با یه دلیلیی؟؟ ممنون Sad

دوستان برای شبکه بین رضوانی و خلیلی فرد و حقیقت کدوم ؟؟؟ خواهشااا جواب بدید با یه دلیلیی؟؟ ممنون Sad
۰
۰
ارسال:
۲۰ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۸ ق.ظ
ببین اگر بخواهی اینقدر مته به خشخاش بذاری و دنبال یه استادی باشی که برات معجزه کنه اصلا فایده نداره. درصد زیادی از کنکور به تلاش فردیه و اینکه چقدر رو خودت کار کردی.
به هر حال هر استادی ایرادات و مزایای خودشو داره. من voice کلاس طورانی و سیدجوادی رو گوش دادم و به نظرم خوب هستند.طورانی فک می کنم خواجه نصیر درس خونده.استاد پُریه. حالا اینکه کلاساشون منظمه یا نه و چیزای دیگه رو نمی دونم.مقسمی رو اطلاع دقیقی ندارم اما کتاباشو خوندم برای سراسری زیاد چنگی به دل نمی زنه.
یوسفی هم استادیه که همه چیز درس میده.گسسته و معماری و... به نظر من استادی که رو یه درس خاص متمرکزه بهتره.
خلاصه که الان تابستونه و برای کلاس رفتن و تمرین کردن اولیه فرصت خوبیه.
شبکه هم که معمولا حقیقت رو پیشنهاد می کنن.من پارسه شو خوندم بد نیست ولی کمه واسه سراسری.

۲
۰
ارسال: #۱۰
۲۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۴:۳۵ ب.ظ
بابا من نمیخوام کلاس کنکور برم چرا همه میان هی به من پیغام خصوصی میدن.یذره تاپیکو درست حسابی بخونید ببینید کی اصلا دنبال کلاس می گرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۵ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۶۸۴ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۴۰۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۸۳ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۲۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۶ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۱,۰۲۰ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۲ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۹۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close