زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۳ ب.ظ
سلام دوستان ، با توجه به اینکه مشکل مشترک بعضیهامون نتایج عجیب غریب درصدهای اعلام شدست ، خواهشمندم هرکس موافق هستش روز چهارشنبه برای اعتراض به نتایج حضورا مراجعه کنیم سازمان سنجش. من خودمم تهران نیستم، اما حداقل بیاید واسه گرفتن حقمون نهایت تلاشمونو بکنیم من خودم هنوز توی شوکم از نتایج ممنون میشم نظراتتونو بگذارید راجع به این تصمیم. خواهشمندم نگید فایده ای نداره حداقلش اینه که آخرین قذمم برداشتیم
۹
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , Mänu , iMohamad , parande27 , Asemaneabi , yagmur0022 , Brueder , ladymj , shamim_s , mgshervin , tayebe68 , maxwel
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ
من اعتراض دارم
اما واقعا امکانشو ندارم حضوری بیام

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۰ ق.ظ
من اگه یک درصد درصدام از اون چیزی که حساب میکنم پایین باشه سنجشو رو سرش خراب میکنم.
جدی میگم واسم جالب بود که خیلیا درصداشون کم شده عین خیالشونم نیس
حتی بعضیا به نصف رسیده، چجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونقد میرم سنجش اعتراض میکنم تا پاسخناممو نشونم بده.
ولی باید زمان کنکور یه نشونی روش بذارم یا ازش عکس بگیرم :DDDDDD
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Parisa-SH
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۳ ق.ظ
RE: مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه
من پیگیری کردم در مورد اعتراضات باید از طریق رسانه پیگیری کنیم تا بتونیم به جواب برسیم
البته اگه کسی پاسخ گو باشه
حداقل دوستانی که اعتراض دارن اعلام کنن تا با نوشتن متن اعتراضی به دست رسانه برسونیم
چون با تعداد محدود نمیشه کاری کرد
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , parande27 , yagmur0022 , tayebe68 , maxwel
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ق.ظ
دوستان من وقتی نتایج اومد رفتم با پاسخ نامه بررسی کردم و با عکس و دلایل کافی مدارک از کتاب مرجع نشون دادم که سوالایی که سازمان جواب داده غلطه و به همین سامانه پاسخ گویی سنجش ارسال کردم و تاپیکشم اینجا زدم که تو اون تاریخ بچه ها اعتراضاتو بزنن چون پاسخهای سنجش واقعا مواردیش غلط فاحش بود اما نتیجه چی شد ؟ اینی که میبینیم بدون تغییر در پاسخ نامه کارنامه ها اومد پس اینجور اعتراض بخدا جواب نمیده باید حضوری بریم تورو خدا نشینید بگید نمیشه من خودم ۴ شنبه میرم سازمان سنجش با اینکه تهرانم نیستم و ۷ ساعتی باید تو راه باشم اما ارزششو داره واسه حقم قدم بردارم تورو خدا شما مثل همه نشینید بگید اعتراض فایده نداره حداقلش اینه حرفمونو زدیم
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , Brueder , Parisa-SH , tayebe68 , neda.h , maxwel
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۳ ق.ظ
منم اعتراض دارم
اما امکانشو ندارم بیام تهران
نمیشه جور دیگه ای اقدام کرد

Sent from my LT22i using Tapatalk
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۵ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  من پیگیری کردم در مورد اعتراضات باید از طریق رسانه پیگیری کنیم تا بتونیم به جواب برسیم
حداقل دوستانی که اعتراض دارن اعلام کنن تا با نوشتن متن اعتراضی به دست رسانه برسونیم

منم وقتی نتایج و دیدم هنگ کردم چه کار باید بکینم برای اعتراض؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۷ ق.ظ
من نرم افزارم.
درصد تخصصی م از ۳۸/۵ شد ۲۲/۲. کلید نهایی رو هم نمیدن ببینیم چه بلایی سر سوالا و جواباش اومده.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: F.N.44
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ق.ظ، توسط sahar_rostami2.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۰ ق.ظ)artmiss نوشته شده توسط:  من اگه یک درصد درصدام از اون چیزی که حساب میکنم پایین باشه سنجشو رو سرش خراب میکنم.
جدی میگم واسم جالب بود که خیلیا درصداشون کم شده عین خیالشونم نیس
حتی بعضیا به نصف رسیده، چجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اونقد میرم سنجش اعتراض میکنم تا پاسخناممو نشونم بده.
ولی باید زمان کنکور یه نشونی روش بذارم یا ازش عکس بگیرم :DDDDDD

عزیزم مال منم نصف شده...ولی این که میگی بیخیال...نه بیخیال نیسم...شرایط اومدنه حضوری رو ندارم و اینکه منتظرم کلید نهایی بیاد تا چک کنم شاید واقعا کلید عوض شده...الان پاشیم بریم تهران میگن کلید عوض شده و مجبوریم صبر کنیم کلید جدید بیاد پس واقعا رفتن به تهران فعلا بی فایده س...اونا باید کلید نهایی رو هم زودتر میذاشتن برا چی صبر کردن بعد از انتخاب رشته اونو بزارن؟که دیگه نتونیم اعتراض کنیم؟اینش هم عجیبه...

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۳ ق.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  من پیگیری کردم در مورد اعتراضات باید از طریق رسانه پیگیری کنیم تا بتونیم به جواب برسیم

عزیزم منم موافق این کارم...این درصدای کذایی از کجا اومده؟درصد ما نصف شده مال بعضیا ۳ برابر!!!!

آرامشه ماقبل طوفانم...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , yagmur0022
ارسال: #۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ق.ظ، توسط mrajabir.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ)golnosh نوشته شده توسط:  دوستان من وقتی نتایج اومد رفتم با پاسخ نامه بررسی کردم و با عکس و دلایل کافی مدارک از کتاب مرجع نشون دادم که سوالایی که سازمان جواب داده غلطه و به همین سامانه پاسخ گویی سنجش ارسال کردم و تاپیکشم اینجا زدم که تو اون تاریخ بچه ها اعتراضاتو بزنن چون پاسخهای سنجش واقعا مواردیش غلط فاحش بود اما نتیجه چی شد ؟ اینی که میبینیم بدون تغییر در پاسخ نامه کارنامه ها اومد پس اینجور اعتراض بخدا جواب نمیده باید حضوری بریم تورو خدا نشینید بگید نمیشه من خودم ۴ شنبه میرم سازمان سنجش با اینکه تهرانم نیستم و ۷ ساعتی باید تو راه باشم اما ارزششو داره واسه حقم قدم بردارم تورو خدا شما مثل همه نشینید بگید اعتراض فایده نداره حداقلش اینه حرفمونو زدیم

من به ۱۰ تا سوال اعتراض کردم با دلیل. درصدام تغییر نکرده...
Confused

متن اعتراض بنویسید. همه امضا می کنیم اگه فایده داشته باشه. ولی به هرحال تیر نهاییه
Huh
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , Brueder
ارسال: #۱۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۹ ق.ظ، توسط sahar_rostami2.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۰ ق.ظ)mrajabir نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ)golnosh نوشته شده توسط:  دوستان من وقتی نتایج اومد رفتم با پاسخ نامه بررسی کردم و با عکس و دلایل کافی مدارک از کتاب مرجع نشون دادم که سوالایی که سازمان جواب داده غلطه و به همین سامانه پاسخ گویی سنجش ارسال کردم و تاپیکشم اینجا زدم که تو اون تاریخ بچه ها اعتراضاتو بزنن چون پاسخهای سنجش واقعا مواردیش غلط فاحش بود اما نتیجه چی شد ؟ اینی که میبینیم بدون تغییر در پاسخ نامه کارنامه ها اومد پس اینجور اعتراض بخدا جواب نمیده باید حضوری بریم تورو خدا نشینید بگید نمیشه من خودم ۴ شنبه میرم سازمان سنجش با اینکه تهرانم نیستم و ۷ ساعتی باید تو راه باشم اما ارزششو داره واسه حقم قدم بردارم تورو خدا شما مثل همه نشینید بگید اعتراض فایده نداره حداقلش اینه حرفمونو زدیم

من به ۱۰ تا سوال اعتراض کردم با دلیل. درصدام تغییر نکرده...
Confused

متن اعتراض بنویسید. همه امضا می کنیم اگه فایده داشته باشه. ولی به هرحال تیر نهاییه
Huh

تورو خدا این کارو انجام بدین...چیکار کنیم؟ بدجوری حقمونو خوردن! حدقل کلید نهایی رو زودتر میدادن ببینیم اصلا کلید عوض شده اینهمه حرص نخوریم... این دیگه چه وضعشه آدمو میزارن توی برزخ...

بچه ها تو قسمت درخواست های سایت سنجش برید درخواست بررسی مجدد نتیجه رو بدین هم بررسی رتبه داره هم درصدا...برید این کارو انجام بدین شاید دوباره درصدامونو بررسی کردن...من الان درخواست دادم شما ها هم برید..

آرامشه ماقبل طوفانم...
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parande27 , yagmur0022 , Brueder , bahar1369 , tayebe68
ارسال: #۱۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۶ ق.ظ، توسط parande27.)
بچه ها خواهشا بچه های تهران یا کسانی ک امکان تهران رفتن دارن بچهارشنبه برن سازمان سنجش خواهشا

خواهشا هر چ سریعتر ی متن اعتراض تهیه کن بزارن تو همین مانشت یا هرجا دیگه ک خودت میدونی بچه ها هستن، ماهم همین کارو میکنیم
۵
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ)parande27 نوشته شده توسط:  بچه ها خواهشا بچه های تهران یا کسانی ک امکان تهران رفتن دارن بچهارشنبه برن سازمان سنجش خواهشا

خواهشا هر چ سریعتر ی متن اعتراض تهیه کن بزارن تو همین مانشت یا هرجا دیگه ک خودت میدونی بچه ها هستن، ماهم همین کارو میکنیم

موافقم. آقا هرکی انشاش خوبه بنویسه امضا کنیم
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۴ ق.ظ)parande27 نوشته شده توسط:  بچه ها خواهشا بچه های تهران یا کسانی ک امکان تهران رفتن دارن بچهارشنبه برن سازمان سنجش خواهشا

من حساب کردم مثلا اختصاصی نرم اصلان نه با حذف یه سوال درست میشه نه بدون حذف سوال بعنی این درصدا مبنای علمی نداره اصلا توجیح نمیشه لطفا ببنید و کامل بخونید البته اثبات کردم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یعنی میشه برای بعضیا ۱۶تا سوال برای بعضیا ۱۵ نا آخه مگه میشه!!!!

اینم اثبات ریاضی، البته این سازمان ریاضی نمیدونه چی!! دلیل بالاتر از اینم هست؟؟؟؟؟!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2
ارسال: #۱۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط *afsoon*.)
کسی هست که همین جا اعلام کنه میتونه متن خوبی بنویسه؟
بچه ها فرصت خیلی کمی داریم
اگه کسی میتونه بگه با همکاری هم یه کاری کنیم
راستی دوستان فعلا برا اینکه بیکار نباشیم هر کسی اعتراض خودشو از درصدا و هر چیزی که مربوط به کنکوراینجا مطرح کنه
برا رسیدگی باید نفرات زیاد باشن
به فکر متن اعتراضم باشین
اینم سایتی که باید اعتراضاتونو وارد کنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ava.ava , maxwel

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۶۳ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۱۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۵۹,۲۳۳ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۴۴۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۸ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۲۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۲۷ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۶۹۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۲۹,۹۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close