زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه

ارسال: #۶۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ب.ظ
RE: مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ)golnosh نوشته شده توسط:  دوستان من وقتی نتایج اومد رفتم با پاسخ نامه بررسی کردم و با عکس و دلایل کافی مدارک از کتاب مرجع نشون دادم که سوالایی که سازمان جواب داده غلطه و به همین سامانه پاسخ گویی سنجش ارسال کردم و تاپیکشم اینجا زدم که تو اون تاریخ بچه ها اعتراضاتو بزنن چون پاسخهای سنجش واقعا مواردیش غلط فاحش بود اما نتیجه چی شد ؟ اینی که میبینیم بدون تغییر در پاسخ نامه کارنامه ها اومد پس اینجور اعتراض بخدا جواب نمیده باید حضوری بریم تورو خدا نشینید بگید نمیشه من خودم ۴ شنبه میرم سازمان سنجش با اینکه تهرانم نیستم و ۷ ساعتی باید تو راه باشم اما ارزششو داره واسه حقم قدم بردارم تورو خدا شما مثل همه نشینید بگید اعتراض فایده نداره حداقلش اینه حرفمونو زدیم

من درصد معماریمو با کلبد مزخرف سنجش حساب کردم شد ۳۵! که دو تا سوالشم اعتراض داشتم و غلط حساب کردم با اون حال ۳۵ شد درصدم.

الان که کارنامه اومده زده ۳!!!
رتبه من با درصد ۳ معماری شده ۱۱۹! معلوم نیست تهران قبول شم یا نه اگه درصدمو درست زده بودن ، حداقل خیالم راحت بود تهران قبولم!
منم فردا میرم سنجش ببینم چی میشه! من کوتاه نمیام!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۳۶ ب.ظ
من که امسال چیزی نخوندم

ولی درصدای زبان به شدت پایین زدن

من زبانم خیلی خوبه بالای ۵۰ ج دادم

ولی هر دو رو ۲۰ زده

با کلیدهای اولیه تخمین زدم
۰
۰
ارسال: #۶۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۲۰ ب.ظ)f_8169 نوشته شده توسط:  من زبان و مشترک و تخصصیم هر کدوم حدود ۱۰ درصد کم تر شده...

کد دفترچم c بودش...

برای منم همین ها کم شده،
کد دفترچه هم c بود
۰
۰
ارسال: #۶۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۳۴ ق.ظ
یعنی همه نشستن دارن بررسی میکنن کدوم دانشگاه و گرایش بزنن ما ... :|
۲
۰
ارسال: #۶۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ق.ظ
با سلام خدمت دوستان
اول اینکه اون دوست ما که گفته بود ۵ سال کنکور داده و قسم میخوره که سنجش اشتباه نمیکنه بیا پیش من و سوال پارسال آی تی که در مورد کد هافمن بود بهت اثبات کنم که کلید نهایی اشتباه است.فقط دوس داشتی بهم ایمیل بزن تا بهت ثابت کنم من به کسی بی احترامی نمیکنم و فقط با صحبت و مدرک حرفمو اثبات میکنم(سر پا منتظرم ایمیل بزنی داداشم)
و من ۱۰ بار هم کنکور بدم نمیگم سنجش اشتباه نمیکنه میگم احتمال داره اشتباه کنه

دوم اینکه من دروس مشترک و تخصصی و معماری افزایش درصد داشتم ولی من موقعی که داشتم حساب میکردم قبل آمدن کارنامه بدترین حالت را در نظر گرفتم
ولی اینو بدونید که مشترک باید ۵ درصد نه ۱/۷ درصد ومعماری ۱۱ درصد حداقل نه ۱ درصد اضافه میشد.تخصصی هم احتمالا یک سوال حذف شده اونم احتمال زیاد از سیستم عامله یا اینکه کلید سوالی در تخصصی عوض شده!!!
سر اون مشترک هم یک آدمی که لیسانس کامپیوتر نداره بیارید ثابت میکنم که کلید اولیه اشتباه است.(کلید اشتباه از درس طراحی الگوریتم سوال ۴۶ ضرب بیشینه که من ثابت میکنم گزینه یک درسته)

سوم اینکه تا کلید نهایی نیاد من نمیتونم کاری انجام بدم چون یک گزینه مزخرفی اضافه کردند به جای کلیدسوال اون هم "گزینه فلان با تاثیر مثبت" هست که سوال رو حذف نمیکنند واگر اشتباه نکنم کسی این سوال رو هم غلط زده باشه براش بدون جواب در نظر میگیرند(خواستید خودتون از سنجش این مورد رو دقیق بپرسید)
و اگر مطمن بشم سوالی کلیدش ایراد داره مطمنا حضوری میرم سنجش!
و بعدشم قراره جواب سوالای خودمون هم سازمان قرار بده تو سایتش اینم در نظر بگیرید که شاید شما یادتون رفته جواب سوالی رو بزنید در حالی که اون سوال رو حل کردید ولی تو پاسخنامه وارد نکردین
پس من جای شما بودم صبر میکردم تا دوشنبه

البته من ۵شنبه احتمال زیاد برای تحقیق در مورد دانشگاه های تهران ،برم تهران شاید ی سری زدم به سنجش!
به هر حال کسانی که اعتراض دارن کاملا درک میکنم
و همچنین کسانی که رتبه خوب نشدند هم کاملا درک میکنم
و همیشه باید هر ازگانی جوابی برای اعتراضات داشته باشه

به امید موفقیت دوستان
اگه کار داشتن ایمیل بزنید پیام خصوصی ندین چون میترسم یادم بره چک کنم پیام خصوصی ها رو.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , yagmur0022 , neda.h
ارسال: #۶۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۱ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ق.ظ)pasbag نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان
اول اینکه اون دوست ما که گفته بود ۵ سال کنکور داده و قسم میخوره که سنجش اشتباه نمیکنه بیا پیش من و سوال پارسال آی تی که در مورد کد هافمن بود بهت اثبات کنم که کلید نهایی اشتباه است.فقط دوس داشتی بهم ایمیل بزن تا بهت ثابت کنم من به کسی بی احترامی نمیکنم و فقط با صحبت و مدرک حرفمو اثبات میکنم(سر پا منتظرم ایمیل بزنی داداشم)
و من ۱۰ بار هم کنکور بدم نمیگم سنجش اشتباه نمیکنه میگم احتمال داره اشتباه کنه

دوم اینکه من دروس مشترک و تخصصی و معماری افزایش درصد داشتم ولی من موقعی که داشتم حساب میکردم قبل آمدن کارنامه بدترین حالت را در نظر گرفتم
ولی اینو بدونید که مشترک باید ۵ درصد نه ۱/۷ درصد ومعماری ۱۱ درصد حداقل نه ۱ درصد اضافه میشد.تخصصی هم احتمالا یک سوال حذف شده اونم احتمال زیاد از سیستم عامله یا اینکه کلید سوالی در تخصصی عوض شده!!!
سر اون مشترک هم یک آدمی که لیسانس کامپیوتر نداره بیارید ثابت میکنم که کلید اولیه اشتباه است.(کلید اشتباه از درس طراحی الگوریتم سوال ۴۶ ضرب بیشینه که من ثابت میکنم گزینه یک درسته)

سوم اینکه تا کلید نهایی نیاد من نمیتونم کاری انجام بدم چون یک گزینه مزخرفی اضافه کردند به جای کلیدسوال اون هم "گزینه فلان با تاثیر مثبت" هست که سوال رو حذف نمیکنند واگر اشتباه نکنم کسی این سوال رو هم غلط زده باشه براش بدون جواب در نظر میگیرند(خواستید خودتون از سنجش این مورد رو دقیق بپرسید)
و اگر مطمن بشم سوالی کلیدش ایراد داره مطمنا حضوری میرم سنجش!
و بعدشم قراره جواب سوالای خودمون هم سازمان قرار بده تو سایتش اینم در نظر بگیرید که شاید شما یادتون رفته جواب سوالی رو بزنید در حالی که اون سوال رو حل کردید ولی تو پاسخنامه وارد نکردین
پس من جای شما بودم صبر میکردم تا دوشنبه

البته من ۵شنبه احتمال زیاد برای تحقیق در مورد دانشگاه های تهران ،برم تهران شاید ی سری زدم به سنجش!
به هر حال کسانی که اعتراض دارن کاملا درک میکنم
و همچنین کسانی که رتبه خوب نشدند هم کاملا درک میکنم
و همیشه باید هر ازگانی جوابی برای اعتراضات داشته باشه

به امید موفقیت دوستان
اگه کار داشتن ایمیل بزنید پیام خصوصی ندین چون میترسم یادم بره چک کنم پیام خصوصی ها رو.

منم کامنت اولم گفتم که ما بیخیال نیستیم فقط منتظریم کلید نهایی بیاد ...تا اون موقع حضوری رفتن به سنجش به نظرم برا کسی که باید از یه شهر دیگه بیاد کار عاقلانه ای نیس چون بعید میدونم در حال حاضر کسی اونجا پاسخگو باشه به احتمال زیاد جوابه اونا هم اینه که صبر کنین کلید نهایی بیاد..ولی اگه تهران باشی فرق میکنه میتونی بری هر روز... اینکه کلید نهایی رو گذاشتن دوشنبه بی انصافیه ...تا اون موقع همش فکرمون مشغوله که نکنه اشتباه شده باشه حتی اگرم اشتباه نشده باشه... Confused

آرامشه ماقبل طوفانم...
۰
۰
ارسال: #۶۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۲۴ ق.ظ
سوال:
تاثیر معدل | با سلام ایا معدل در نتیجه های اولیه لحاظ شده است یا خیر و میزان ان چند درصد است؟

پاسخ:
با سلام معدل هر داوطلب بیست درصد و به صورت تراز شده بر اساس معدل فارغ التحصیلی، دانشگاه محل تحصیلی، و نمرات اکتسابی در آزمون تاثیر گذار است ولی تفاوتی نمی کند که با ان مدرک بخواهید در چه رشته ای شرکت کنید. معدل با تاثیر مثبت در تولید نمره کل اعمال میشود در صورتی که پس از محاسبه معدل موثر معدل داوطلب از معدل اصلی وی کمتر شود همان معدل اصلی وی ملاک عمل خواهد یود. شایان ذکر است برای گزینش نتایج اولیه معدل تاثیری نداشته اما در تولید نمره کل و رتبه کل معدل موثر اعمال شده است که ملاک گزینش نهایی در انتخاب رشته میباشد. با تشکر

(سیستم پاسخگویی سنجش)
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , alirezad , artmiss
ارسال: #۶۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۳۹ ق.ظ
دوستانی که در نظر دارن حضوری برن

نهایتش میگه از در پشتی برین و درخواست کتبی بنویسین / کدرهگیری میدن خدمتتون / پس از مدتی نامه میاد درب منزل / میگه بررسی کردیم اشکال شما وارد نبود !!!

به نظرتون میان بگن عذر میخوایم ، ببخشید اشتباه شد !!!!!!!!!!!

چنین مشکلی رو بنده زمان کارشناسی ناپیوسته داشتم که آخرش به جایی نرسید !
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ
منم تو مدیریت افزایش درصد داشتم
عجیب اینه که همه سوالایی رو هم که زده بودم، درست درمیومد اون همه نمی شد درصدم!
برعکس تو معماری هم درصدم نصف اونی بود که فکر می کردم!چون خیلی کم زدم از تستا دقیقا مطمئن بودم کدوم گزینه ها رو زدم.
اما درکل به اینکه ترتیب اثر بدن امیدی ندارم...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022
ارسال: #۷۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۵ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۰۱ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۵ ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط:  درصدای منم همونایی هس که از کلید اولیه حساب کردم. یعنی ۱ ذره هم کلید رو تغییر ندادن. مسخره تر از همه اون سوال ریاضی شماره ۴۰ بود که کلید غلط زده بود. برام زدن ۲- !!!!! میدونین چقد درصد منفی تاثیر داره تو رتبه؟؟؟؟؟؟ همین ۱ سوال ساده رو هم فقط بلد بودم.
میان این سوالارو با کلید اشتباه میذارن که اونایی که باقی سوالارو تونستن حل کنن برن بالا؟؟؟؟!!!!! اصلا عادلانه نیسDodgy
کی از خدا میترسه این روزا؟؟؟؟!!!!!!!!!

شما رتبه پارسالت ۳۰۰ یا ۴۰۰ نبود؟ همین حدودا..یعنی امسال شدی ۵۹۰؟!!! برا شما دست نزدن واسه ما جبرانش کردن دو برابر دست زدن! Big Grin ببین سنجش به چه روز انداختتمون تا کلید نهایی بیاد همینه!

عزیزم پارسال شدم ۵۹۰
امسال که افتضاااااااااحهDodgy

تنگ ترین زمان سختی، نزدیک ترین زمان گشایش است.

امام علی (ع)
۰
۰
ارسال: #۷۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ
خیلی درد بدیه :/
من پارسال هیچی نخونده بودم نشستم سر جلسه مشترک شده ۳۳ الان جیزی شده که حس میکنم ۶ ماه درسو کتابخونه کاملا بی خاصیت بوده :/
تورو خدا بیاین یه کاری بکنیم . من حاضرم بیانیه ای چیزی بنویسیم و امضا کنیم ببرم سازمان سنجش .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022
ارسال: #۷۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۷ ب.ظ
یکی از دوستان من ۱۸ سوال مشترک جواب داده . از ۱۰ تاش ۱۰۰ % مطمئن بود که درسته (طبق کلید سنجش . حتی دفترچه اش هم A بود) فرض رو بر این گذاشته نه اون ۸ تای دیگه همه غلط باشه ( الان یادش نمیا که اون موقع اینا رو چطور زده ) اما حالا مشترکش منفی شده !!!! خیلی ناراحتشم . انشالا حل یشه مشکل همه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , neda.h
ارسال: #۷۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۲ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۱ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  فقط اینو بخونید... این دو تا لینکو...
من دیگه حرفی ندارم...Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و همچنین این..

امسال چ چیزای جالبی میبینیم ما...
روحانی مچکریم..Big Grin
عزیزم من صاحب لینک دومم واقعا برات خنده داره این موضوع
دور از ادبه رفتارت
میخای لینک بزاری بزار ولی ب سرنوشته دو تا آدم نخند
خیلی خودمو کنترل کردم چیزی بهت نگم
۰
۰
ارسال: #۷۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۴ ب.ظ
[quote='manifest' pid='271855' dateline='1400056052']
خیلی درد بدیه :/
من پارسال هیچی نخونده بودم نشستم سر جلسه مشترک شده ۳۳ الان جیزی شده که حس میکنم ۶ ماه درسو کتابخونه کاملا بی خاصیت بوده :/
تورو خدا بیاین یه کاری بکنیم . من حاضرم بیانیه ای چیزی بنویسیم و امضا کنیم ببرم سازمان سنجش .
[/quo

خب اره بنظرم باید هماهنگ بشیم،شما بیانیه رو بنویسین من هسم
فقط به یه راهنما نیاز داریم بگه راه درست چیه
۲
۰
ارسال: #۷۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۵۷ ب.ظ
دوستان عزیز!
منم حس شماهارو دارم. دقیقا. شاید از بعضیا بدتر از بعضیا بهتر.
ولی الان تهران رفتن شاید به خایی نرسه. و احتمالا هم نمیرسه.
باید وایسیم کلید بیاد بعد چک کنیم بعد اونموقع اگر حق با ما بود حق به جانب بریم.
اینم مؤکداً میگم که اعتراض مکتوب، از طریق پست، از طریق رسانه، اعتراض شفاهی، تلفنی، و هر نوع اعتراضی به جز حضوری، اونم از نوع چند مرتبه! بی اثر خواهد بود.
ولی سالای قبل ۲نفرو دیدم از رشته های دیگه که با اطمینان کامل رفتن اعتراض زدن و چند مرتبه واسه پیگیری رفتن و نهایتا کارنمشون اصلاح شد.
من خودم واسه ۲۹اُم تو فکر رفتنم.
۳
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۰۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۶ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۹ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۱۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۴۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۲۶ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۹۱۱ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close