زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه

ارسال: #۱۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ
من تا حالا ۵ بار کنکور دادم
کارشناسی ۱ بار
ارشد ۳ یار
دکتری ۱ بار
هر ۵ بار وقتی کلید اولیه آمده درصدام رو حساب کردم...درصدام همون چیزی بوده که واقعا حساب کردم.مگه اینکه سوالی حذف و یا تصحیح شده باشه.!!!
آخرینش همین دکتری بود که اصلا مجاز هم نشدم.
من حاضرم رو ستجش قسم بخورم.
دوستان وقت خودتون بیهوده هدر ندید.اشتباهاتتون رو پای سنجش نزاید.ی جا بشینید و از اشتباهاتتون درس عبرت بگیرید و برای سال دیگه تلاش کتید. مطمئن باشید اگه از اشتباهاتتون درس بگیرید سال دیگه بهترین رتبه رو میارید.
۱۱
۸
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer , Mänu , website.expert , mojhde , 851571004
ارسال: #۱۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ)موج نو نوشته شده توسط:  من تا حالا ۵ بار کنکور دادم
کارشناسی ۱ بار
ارشد ۳ یار
دکتری ۱ بار
هر ۵ بار وقتی کلید اولیه آمده درصدام رو حساب کردم...درصدام همون چیزی بوده که واقعا حساب کردم.مگه اینکه سوالی حذف و یا تصحیح شده باشه.!!!
دوستان وقت خودتون بیهوده هدر ندید.اشتباهاتتون رو پای سنجش نزاید.ی جا بشینید و از اشتباهاتتون درس عبرت بگیرید و برای سال دیگه تلاش کتید. مطمئن باشید اگه از اشتباهاتتون درس بگیرید سال دیگه بهترین رتبه رو میارید.
واقعا این از خوش شانسیه شماست که تفاوتی تو درصداتون ایجاد نشده البته الانم درصدای خیلی از دوستان درسته و تعداد اندکی هستن کسایی که اعتراض دارن
اینکه کسی دنبال حق خودش باشه چرا میگین بیهوده وقت تلف کنیه حداقلش نهایت تلاش خودمونو که میتونیم انجام بدیم
من امسال آزمایشی کنکور دادم ولی اگه پیگیر نباشم چه بسا سال دیگه وضع بدتر از اینم بشه
مطمئنا هیچ کس بی اشتباه نیست هر کسی ممکنه خطایی داشته باشه و سنجش نیز هم!!!!
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f_8169 , yagmur0022 , Brueder , parande27
ارسال: #۱۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ب.ظ
RE: مراجعه حضوری برای اعتراض به نتایج فناوری اطلاعات در روز چهارشنبه
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۳ ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  کسی هست که همین جا اعلام کنه میتونه متن خوبی بنویسه؟
بچه ها فرصت خیلی کمی داریم
اگه کسی میتونه بگه با همکاری هم یه کاری کنیم
راستی دوستان فعلا برا اینکه بیکار نباشیم هر کسی اعتراض خودشو از درصدا و هر چیزی که مربوط به کنکوراینجا مطرح کنه
برا رسیدگی باید نفرات زیاد باشن
به فکر متن اعتراضم باشین
اینم سایتی که باید اعتراضاتونو وارد کنین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کجای این سایت باید اعتراض کرد ؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022
ارسال: #۱۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ
بچه ها کیا میان فردا بریم سنجش؟
۱
۰
ارسال: #۲۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۱ ب.ظ
کارشناسی ۱ بار
ارشد ۳ یار
دکتری ۱ بار

ببخشیدا کسی مجبورتون کرده درباره چیزی که نمیدونین نظر بدین؟شما مطمئنی ما اشتباه کردیم؟اینهمه آدم اشتباه کردن؟اصلا شدنیه؟شما که این کنکور رو نداشتی و شرکت نکردی و درصد هم نگرفتی که بخواد تغیییر کنه یا نه واصن واستون مهم نیس حق دخالت و نظر گذاشتن ندارید چون حق ما ها ضایع شده درصد ما نصف شده آینده ما داره به خاطر چند صدم عوض میشه شما عین خیالتم نیس...میای ژست روشن فکرارو میگیری نظر میدی... که چی بشه؟؟؟

آرامشه ماقبل طوفانم...
۱۱
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: f_8169 , yagmur0022 , Brueder , parande27 , neda.h , maxwel
ارسال: #۲۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ
دوستان منم مثه شما از نتیجه شوکه شدم خیلی هم شوکه شدم...
ولی خیلی از بچه ها تو همین مانشت درصداشون با اون چیزی که حساب کردن یکی شده اینم در نظر بگیرید...
بازم تا اومدن کلید نهایی صبر کنید
هیچ وقت منتظر معجزه نباشید، هیچ معجزه ای جز تلاش توی دنیا وجود نداره...

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , Asemaneabi
ارسال: #۲۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۰ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۳ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  دوستان منم مثه شما از نتیجه شوکه شدم خیلی هم شوکه شدم...
ولی خیلی از بچه ها تو همین مانشت درصداشون با اون چیزی که حساب کردن یکی شده اینم در نظر بگیرید...
بازم تا اومدن کلید نهایی صبر کنید
هیچ وقت منتظر معجزه نباشید، هیچ معجزه ای جز تلاش توی دنیا وجود نداره...

ما هم مشکلمون همینه که چرا بعضیا درصداشون بی تغییره و مال ما ها نصف شده و خیلیا هم زیاد شده درصداشون! نباید کلید نهایی رو انقد دیر منتشر کنن خب زودتر بزارنش تا ماها هم بفهمیم چه اتفاقی افتاده و خیالمون راحت شه کلید عوض شده...

آرامشه ماقبل طوفانم...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022 , Asemaneabi , maxwel
ارسال: #۲۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۳ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۸ ب.ظ)sh1393 نوشته شده توسط:  [کجای این سایت باید اعتراض کرد ؟

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ب.ظ)khalilparvar نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز..
کجای این سایت باید اعتراضا رو زد؟؟

منکه تو خود لینک که سنجش داشت درخواست ها و پاسخ ها اونجا رفتم .. متنی نمیخواست فقط ۲ تا تیک داشت راجبه رتبه و نمره.. این شد اونو زدم.. تو روخدااااااااااااا بگید کجا باید وارد کنیم متن اعتراضو؟؟؟

قسمت پایین سایت بخش نظرات متن خودتونو وارد کنین
۱
۰
ارسال: #۲۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۲ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  ما هم مشکلمون همینه که چرا بعضیا درصداشون بی تغییره و مال ما ها نصف شده و خیلیا هم زیاد شده درصداشون! نباید کلید نهایی رو انقد دیر منتشر کنن خب زودتر بزارنش تا ماها هم بفهمیم چه اتفاقی افتاده و خیالمون راحت شه کلید عوض شده...

ولی ۲تا مورد که تو این کنکور خیلی مسخره بود و منو خیلی اذیت کرد این بود که آزمون عقب افتاد و تمام دفترچه ها هم کاملا مشابه بود...

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar_rostami2 , Mänu
ارسال: #۲۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۵۲ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۰ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  ما هم مشکلمون همینه که چرا بعضیا درصداشون بی تغییره و مال ما ها نصف شده و خیلیا هم زیاد شده درصداشون! نباید کلید نهایی رو انقد دیر منتشر کنن خب زودتر بزارنش تا ماها هم بفهمیم چه اتفاقی افتاده و خیالمون راحت شه کلید عوض شده...

ولی ۲تا مورد که تو این کنکور خیلی مسخره بود و منو خیلی اذیت کرد این بود که آزمون عقب افتاد و تمام دفترچه ها هم کاملا مشابه بود...

کاملا مشابه نبود! من وقتی آزمون تموم شد و از دوستام میپرسیدم شماره سوالا و گزینه ها فرق میکرد البته بعضی از سوالا !

آرامشه ماقبل طوفانم...
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer
ارسال: #۲۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ب.ظ
تاثیری داره اینکارا؟

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۳ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ب.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  تاثیری داره اینکارا؟

بهتر از بیکار نشستن نیست؟؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Asemaneabi
ارسال: #۲۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۱ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  ببخشیدا کسی مجبورتون کرده درباره چیزی که نمیدونین نظر بدین؟شما مطمئنی ما اشتباه کردیم؟اینهمه آدم اشتباه کردن؟اصلا شدنیه؟شما که این کنکور رو نداشتی و شرکت نکردی و درصد هم نگرفتی که بخواد تغیییر کنه یا نه واصن واستون مهم نیس حق دخالت و نظر گذاشتن ندارید چون حق ما ها ضایع شده درصد ما نصف شده آینده ما داره به خاطر چند صدم عوض میشه شما عین خیالتم نیس...میای ژست روشن فکرارو میگیری نظر میدی... که چی بشه؟؟؟
من مطمئنم سنجش اشتباه نکرده...شما ی لطف کن ۲۹ اردیبهشت که پاسخ نامه ها و کلید رو میزارن ،برای اینکه به من اثبات کنی که عقل کلی!!! پاسخ نامت تو مانشت بزار! درصدا هم اگه چند صدم عوض شده شاید دلیلش کلید نهایی باشه.

من هر جا دوست داشته باشم نظرم رو برای دوستانم میزارم.شما هم برو سنجش ببین اصلا جوابت رو میدن!!!!!.
۵
۸
ارسال: #۲۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۴ ب.ظ، توسط golnosh.)
کارشناسی ۱ بار
ارشد ۳ یار
دکتری ۱ بار

دوست عزیز من با اطمینان و مدرک دارم میگم اشتباه شده با مدارککککککک دارم حرف میزنم یا شما در جریان خیلی چیزا نیستید یا اطمینان بیش از اندازتون باعث شذه واقعیات رو اونطور که هستند نبینید

بچه ها به نامه کلی نوشتن و انشای خوب یا این صحبتا چیزی درست نمیشه من با عکس واسه سازمان اعتراضم به کلید رو توی همون تاریخ مربوطه ارسال کردم با عکس از کتاب مرجع ، برای اثبات اشتباهات سازمان، اما نتیجه چی شد؟ اینی که میبینید ، نتایج باعث بهت همه شده و نشستید میگید فرم کلی بنویسیم ؟!!!!!! سازمان اعتراض تک به تک میکنیم جواب نداد بعد الان اعتراض کلی رو جواب میده؟ من خودم خدا میدونه امشب بلیط گرفتم فردا میرم تهران ۸ صبح روبرو سازمانم هرکس سرنوشتش حقش مهمه لطف کنه به جای این صحبتهت عمل کنید و هر چی بیشتر باشیم اثر گذارتره من حتی اگر نتیجه هم نگیرم حد اقل تموم سعیمو واسه حقم میکنم حتی اگر نیاز به مراجعات مکرر باشه پس دوستان عزیز اگر فکر میکنید با جمع امضا و نامه نوشتن به نتیجه میرسید امیدوارم که در خوش بینانه ترین حالت این باشه که میدونم نیست، وظیفه ماست که بابت تلاشمون قدم برداریم حتی اگر مقاومت زیاد باشه حداقل به خودتون و زحماتتون احترام گذاشتید من سال دومم بوده و با تموم وجود درس خوندم از روزی ۸ ساعت تا رسیدم به روزی ۱۰ ساعت ، خیلیاتون شبیه من هستید یا بالاتر از من ، اما اگر واستون مهمه حداقل بیاید تا صدامونو بشنون حتی اگر به حقمون نرسیم حداقل تموم تلاشو کردیم. نمیدونم چطور یه عده میگن سال دیگه در صورتی که من همون سال دیگه ام که الان این به روزم اومده در حالی که الان باید ترم ۲ ارشد باشم اما به امید تلاش بیشتر ونتیجه بهتر و صرف عمر و هزینه الان جایگاه پارسالمم ندارم. قصد توهین به هیچ کس رو نداشتم همتون دوستای گلمید اما بیاید یه کم متفاوت از همیشه و همه باشید، متفاوت از نمیشه و فایده نداره. بله شما درست میگید اما من کسی رو سراغ دارم که بعد از چندین بار رفت امد توی سازمان به حقش رسید و الان نشسته جایی که باید مینشست. انتخاب با شماست. ممنون از نظراتتون

دوستان هرکس میتونه فردا روبرو سازمان سنجش. امیدوارم اونجا ببینمتون. خدا به همراهتون
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , yagmur0022 , Brueder , sahar_rostami2 , Parisa-SH , soha1
ارسال: #۳۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۸ ب.ظ، توسط yagmur0022.)
کارشناسی ۱ بار
ارشد ۳ یار
دکتری ۱ بار

همچین میگین من ۵ بار کنکور دارم انگار ما تا الان کنکور ندادیم
اگه ما اشتباه میکردیم
قبلا که کنکور دادیم اونموقع هم میگفتیم این حرفارو
چرا پس قبلا این مشکل نبود؟!!!!
خودشم اشتباه از ما باشه یا هرکی دیگه فکر نکنم این وسط ضرری به شما برسه

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۴۵ ب.ظ)golnosh نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ)موج نو نوشته شده توسط:  من تا حالا ۵ بار کنکور دادم
کارشناسی ۱ بار
ارشد ۳ یار
دکتری ۱ بار

دوست عزیز من با اطمینان و مدرک دارم میگم اشتباه شده با مدارککککککک دارم حرف میزنم یا شما در جریان خیلی چیزا نیستید یا اطمینان بیش از اندازتون باعث شذه واقعیات رو اونطور که هستند نبینید

بچه ها به نامه کلی نوشتن و انشای خوب یا این صحبتا چیزی درست نمیشه من با عکس واسه سازمان اعتراضم به کلید رو توی همون تاریخ مربوطه ارسال کردم با عکس از کتاب مرجع ، برای اثبات اشتباهات سازمان، اما نتیجه چی شد؟ اینی که میبینید ، نتایج باعث بهت همه شده و نشستید میگید فرم کلی بنویسیم ؟!!!!!! سازمان اعتراض تک به تک میکنیم جواب نداد بعد الان اعتراض کلی رو جواب میده؟ من خودم خدا میدونه امشب بلیط گرفتم فردا میرم تهران ۸ صبح روبرو سازمانم هرکس سرنوشتش حقش مهمه لطف کنه به جای این صحبتهت عمل کنید و هر چی بیشتر باشیم اثر گذارتره من حتی اگر نتیجه هم نگیرم حد اقل تموم سعیمو واسه حقم میکنم حتی اگر نیاز به مراجعات مکرر باشه پس دوستان عزیز اگر فکر میکنید با جمع امضا و نامه نوشتن به نتیجه میرسید امیدوارم که در خوش بینانه ترین حالت این باشه که میدونم نیست، وظیفه ماست که بابت تلاشمون قدم برداریم حتی اگر مقاومت زیاد باشه حداقل به خودتون و زحماتتون احترام گذاشتید من سال دومم بوده و با تموم وجود درس خوندم از روزی ۸ ساعت تا رسیدم به روزی ۱۰ ساعت ، خیلیاتون شبیه من هستید یا بالاتر از من ، اما اگر واستون مهمه حداقل بیاید تا صدامونو بشنون حتی اگر به حقمون نرسیم حداقل تموم تلاشو کردیم. نمیدونم چطور یه عده میگن سال دیگه در صورتی که من همون سال دیگه ام که الان این به روزم اومده در حالی که الان باید ترم ۲ ارشد باشم اما به امید تلاش بیشتر ونتیجه بهتر و صرف عمر و هزینه الان جایگاه پارسالمم ندارم. قصد توهین به هیچ کس رو نداشتم همتون دوستای گلمید اما بیاید یه کم متفاوت از همیشه و همه باشید، متفاوت از نمیشه و فایده نداره. بله شما درست میگید اما من کسی رو سراغ دارم که بعد از چندین بار رفت امد توی سازمان به حقش رسید و الان نشسته جایی که باید مینشست. انتخاب با شماست. ممنون از نظراتتون

دوستان هرکس میتونه فردا روبرو سازمان سنجش. امیدوارم اونجا ببینمتون. خدا به همراهتون

من باهاتون کاملا موافقم
من راهم دوره خیلی، اونایی که نزدیکن برن لطفا
من خوذم میام ولی ۴شنبه نمیشه
امیدوارم حق به حق دار برسه
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , golnosh , sahar_rostami2

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۸۹ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۵۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۳۲ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۴۲۹ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۰۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۱۳ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۸۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۸,۸۹۸ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close