زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۷۳نرم افزار و ۱۰۴ هوش

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۳۳ ب.ظ
۷۳نرم افزار و ۱۰۴ هوش
بعداز یکسال رتبم نصف شد هرچند برای آیتی خوندم این سال رو!
ولی متاسفانه ظرفیت امنیت انقدکم شده که ..Confused

فایل‌(های) پیوست شده

۵
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza6966 , Samy , Amoojan , Morris , مهرانگیز , unknown! , SaMiRa.e , elham joon , Joshua , Ms. Saba , e2000 , Pure Liveliness , mrsh1372
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۰۹ ب.ظ
۷۳نرم افزار و ۱۰۴ هوش
تبریک میگم
۱
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۲ ب.ظ
۷۳نرم افزار و ۱۰۴ هوش
تبریک عرض می کنم و برای شما آرزوی موفقیت دارم Smile .
۱
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ب.ظ
RE: 73نرم افزار و ۱۰۴ هوش
بهتون تبریک میگم Smile
شما اولویتتون امنیت هست یا نرم؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۲ ب.ظ
تبریک میگمSmile
حالا شما هوش براتون اولویت داره یانرم افزار؟

الهی و ربی من لی غیرک؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  بهتون تبریک میگم Smile
شما اولویتتون امنیت هست یا نرم؟

خیلی ممنونم و امیدوارم شما رتبه های بهتر از این رو به دست بیارید.Smile

اولویت رو هم به امنیت بعد شبکه بعد هوش!! بعد نرم افزار دادمBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012 , Amoojan
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط zahra2012.)
۷۳نرم افزار و ۱۰۴ هوش
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۳ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  اولویت رو هم به امنیت بعد شبکه بعد هوش!! بعد نرم افزار دادم
از اون جایی که من نرم هستم خوشحالم نرم اولویت آخرتون هست Big Grin امیدوارم هر کدوم شد بهترین باشه براتون Smile

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ)taha_k نوشته شده توسط:  حالا شما هوش براتون اولویت داره یانرم افزار؟
فکر می کنم بل توجه به رتبشون حتی اولویتشونهوش هم باشه ابتدا بقیه رو بیارن
۰
۱
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۹ ب.ظ
۷۳نرم افزار و ۱۰۴ هوش
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  از اون جایی که من نرم هستم خوشحالم نرم اولویت آخرتون هست Big Grin امیدوارم هر کدوم شد بهترین باشه براتون Smile

پس شما هم سخت دعا کنید که ظرفیت آیتی شریف حذف نشه وگرنه شرایط سخت میشهSad چون من نرم افزار تهران شبانه رو به شبکه علم و صنعت و خواجه نصیر ترجیح دادم Cool
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012
ارسال:
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۴ ب.ظ، توسط zahra2012.)
۷۳نرم افزار و ۱۰۴ هوش
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  پس شما هم سخت دعا کنید که ظرفیت آیتی شریف حذف نشه وگرنه شرایط سخت میشهSad چون من نرم افزار تهران شبانه رو به شبکه علم و صنعت و خواجه نصیر ترجیح دادم Cool
به نظرم اصلن کارشون درست نبوده، میگفتیم کنکور کارشناسی عادلانه نیست که تو چهار ساعت تکلیف معلوم بشه باز میگیرنش و میگن یهترین راه، بعد یه سری ۸ ماه یا بیشتر زحمت میکشن تا رتبه های تک رقمی یا زیر پنجاه بیارن و نتیجه بگیرن برای ارشد باز این جوری میکنن، امیدوارم خدا کاره شما و ما رو راه بندازه که اگه این جوری نشه میترسم اصفهانم رد کنم Sad
۱
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۲۹ ب.ظ
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۱ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۹ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  پس شما هم سخت دعا کنید که ظرفیت آیتی شریف حذف نشه وگرنه شرایط سخت میشهSad چون من نرم افزار تهران شبانه رو به شبکه علم و صنعت و خواجه نصیر ترجیح دادم Cool
به نظرم اصلن کارشون درست نبوده، میگفتیم کنکور کارشناسی عادلانه نیست که تو چهار ساعت تکلیف معلوم بشه باز میگیرنش و میگن یهترین راه، بعد یه سری ۸ ماه یا بیشتر زحمت میکشن تا رتبه های تک رقمی یا زیر پنجاه بیارن و نتیجه بگیرن برای ارشد باز این جوری میکنن، امیدوارم خدا کاره شما و ما رو راه بندازه که اگه این جوری نشه میترسم اصفهانم رد کنم Sad

نگران نباشید..اینطور که میگن داره حل میشه و دیگه نیاز نیست به قول بچه ها به گزینه های فول آپشن فکر کنیدBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012
ارسال: #۱۱
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ب.ظ
۷۳نرم افزار و ۱۰۴ هوش
(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ب.ظ)reza777gh نوشته شده توسط:  فول آپشن
Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza777gh

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۳۷۶ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  معماری سخت تره یا هوش یا نرم افزار؟ Hermione ۸ ۷,۸۰۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: dariush65
Star ۱۸۳ هوش و ۲۴۰ نرم افزار با سهمیه رتبه اولی در کنکور ۹۷ parisa74103 ۰ ۱,۹۷۷ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۷۸۷ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
  درباره گرایش هوش - نرم افزار vanasis ۲ ۲,۴۷۸ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali_persiangulf
Exclamation میخوام آزاد های خوب تهران، نرم افزار یا هوش قبول شم، لطفا راهنمایی بفرمایید amfallahi73 ۰ ۱,۶۰۶ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amfallahi73
Exclamation میخوام آزاد های خوب تهران، نرم افزار یا هوش قبول شم، لطفا راهنمایی بفرمایید amfallahi73 ۰ ۲,۲۹۵ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۱۱ ب.ظ
  رتبه ۵۲۲ هوش و ۱۸۰۴ نرم افزار setare_kz ۱۱ ۶,۶۳۶ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۰۷ ب.ظ
  با رتبه ۱۰۳۵ هوش و ۴۲۰۱ نرم افزار کجا قبول میشم به نظرتون؟ ستاره بارون ۴ ۳,۷۷۹ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close