زمان کنونی: ۱۲ تیر ۱۴۰۳, ۱۰:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

رتبه های برتر منابع مطالعاتیشون اعلام کنید لطفا

ارسال: #۱۶
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۰ ق.ظ، توسط masoud67.)
منبع مرجع فقط برای ساختمان و الگورتیم و کمی هم معماری خوبه. بقیه را کتاب کنکوری و تستی بخونید

مثال : من کتاب ۴ جلد فاطمی که مربوط به گسسته بود را خریدم که بخونم. دو صفحه از یه قسمتیشو خوندم ... کتابو بستم ... بوسیدم ... گذاشتم کنار و الان کتاب مثل بچه ی بی گناهی که از مادر متولد شده باشه ، پاک و دست نخورده توی کمدم باقی مونده.

پس خیلی دنبال منبع نباشید. هر جا توی کتاب کنکوری گیر کردید اول برید سراغ یه کتاب کنکوری دیگه و یا از دوستان و مانشت کمک بگیرید ؛ اگر نشد برید سراغ منبع که مطمئنا اونجا هم نتیجه نمیگیرید چون برای درس معماری و الگوریتم چندین مرتبه به این مشکل برخوردم که آخرشم به هیچ نتیجه ای نرسیدم.

New LifeHeart
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , shamim_s , sanahin , fatemeh69
ارسال: #۱۷
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ
منم واسه امسال قصد مرجع خوندن ندارم سال گذشته هم نخوندم اما فکرکنم شبکه راس رو باید خوند

به مصلحتم نبود
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۲۴ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  من روی حرفم که منبع خوندن وقت تلف کردنه هنوز هستم و پا فشاری می کنم. نویسنده منبع اصلا از سوالای کنکور بی خبر بوده ولی کتاب کنکوری کلا مطابق با سوالای کنکور طراحی شده. شما وقتی منبع می خونید یک گام عقب هستید اونم مشخص کردن مطالبی هست که مهم هستن !

خیلی خیلی موافقم
چون منابع یازبان اصلیند که توی ۳یا ۴ ماه اصلا فرصت نمیشه خوند یا ترجمه اند که اینقد افتضاح ترجمه شدند که تازه باید بشینیم دستورزبان اونا رو اصلاح کنیم

در جوانی پاک بودن شیوه ی پیغمبریست ورنه هرگبری به پیری میشود پرهیزگارTongue
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s , abji22
ارسال: #۱۹
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۷ ب.ظ، توسط IT93.)
RE: رتبه های برتر منابع مطالعاتیشون اعلام کنید لطفا
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ق.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  منم واسه امسال قصد مرجع خوندن ندارم سال گذشته هم نخوندم اما فکرکنم شبکه راس رو باید خوند

اشتباه!

البته اشتباهی که منم مرتکب شدم. خوندم منابع فقط وقت تلف کردنه. انگار ۱ جزوه ی ۵۰ صفحه ای رو باید تویه ۸۰۰ صفحه پیدا کنی.

بعد ۱ سوال واقعا دوستانی که هادی یوسفی برا گسسته خوندن چیزی هم یاد گرفتن و زدن سر کنکور ؟ یا فقط خوندن ؟ خیلی کتاب افتضاحی هست!
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s , friendchp
ارسال: #۲۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۴۱ ب.ظ
اگر توی دانشگاه های خوبی نیستید سعی کنید این جور کتاب های خوب مرجع رو برای دانشگاه بخونید که پایه تون قوی شه. برای کنکور اینا خوب نیستند. البته خوب اگه پایه قوی نباشه و آدم مفهوم رو ندونه، شاید کتاب های کنکور گیج کننده باشن.
۳
۰
ارسال: #۲۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۳۴ ب.ظ
برای گسسته چی خوبه ؟ کی ار کتابی که خونده راضیه ؟
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۳۵ ب.ظ
من واسه گسسته ( گریمالدی) طراحی الگوریتم و ساختمان داده (CLRS ) سیستم عامل (استالینگز) هوش مصنوعی (راسل) مدار منطقی ( مانو، ترمی که داشتم خونده بودم راضی بودم) معماری ( مانو ) اتوماتا (لینز) رو دارم
از اینا منطقی معماری و هوش رو دارم میخونم ترجمشون گنگ هست ولی تو این کتابا چیزایی هست که جاهای دیگه نیومده و به نظرم اگه یکم قضیه رو بگیره خودت میتونی اشتباشونو اصلاح کنی.
به نظرم این روشی که دارم میخونم خیلی خوبه و بهم میچسبه حالا اون کتابای دیگه رو هنوز شروع نکردم نظری راجع به گسسته ندارم ولی چون به مباحث ریاضی خیلی علاقه دارم امیدوارم با این کتاب هم به خوبی کنار بیام.
کنارشون واسه آمار و ریاضی مهندسی و مدار الکتریکی کتابای پارسه رو دارم.
تابستون اگه تمام وقت بخونم یعنی تموم میشن؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۳۸ ب.ظ
دوستان به نظرتون من اگه تا آخر تیر کتابای مرجع بخونم، وقت میکنم مرداد و شهریور کتابای کنکوری رو ۱بار بخونم.البته بعضی کتابارم از الان از کتاب کنکوری میخونم که اینا هستن: شبکه ی پارسه و سیستم عامل پارسه.معماری و گسسته ی پوران پژوهش.
کتابای مرجعی هم که میخوام تا آخر تیر تموم شه اینان: نرم افزار پرسمن ، clrs ساختمان داده و طراحی الگوریتم، هوش راسل، پایگاه داده رانکوهی، مدیریت رابینز.البته خودمم شک دارم که تو این فرجه تموم شن!!!!!!!!!!
با این حال میترسم اگه نخونم تو کنکور کم بیارم.چون دانشگاهمون خوب نبود و منم همشو الکی پاس کردم رفته و میترسم کتاب کنکور کفایت نکنه.
و اینکه کتاب clrs باید همه ی فصلاشو بخونیم؟ مدیریت چطور؟

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ ب.ظ، توسط sadafak7.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون من اگه تا آخر تیر کتابای مرجع بخونم، وقت میکنم مرداد و شهریور کتابای کنکوری رو ۱بار بخونم.البته بعضی کتابارم از الان از کتاب کنکوری میخونم که اینا هستن: شبکه ی پارسه و سیستم عامل پارسه.معماری و گسسته ی پوران پژوهش.
کتابای مرجعی هم که میخوام تا آخر تیر تموم شه اینان: نرم افزار پرسمن ، clrs ساختمان داده و طراحی الگوریتم، هوش راسل، پایگاه داده رانکوهی، مدیریت رابینز.البته خودمم شک دارم که تو این فرجه تموم شن!!!!!!!!!!
با این حال میترسم اگه نخونم تو کنکور کم بیارم.چون دانشگاهمون خوب نبود و منم همشو الکی پاس کردم رفته و میترسم کتاب کنکور کفایت نکنه.

بستگی به سرعت خوندنتون و اینکه چقد تو روز میتونید بخونید داره. من چون دیر تونسته بودم شروع کنم، فرصت زیادی واسم نمونده بود خیلی کمتر از اینی که شما گفتید برا همین تو روز مجبور شده بودم زیاد بخونم و تونستم هم تموم کنم. ایشالا که شما هم با انگیزه بخونید و تموم کنید.
فقط من اگه جای شما بودم رو پرسمن وقت نمیذاشتم.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: artmiss , shamim_s , ریحان
ارسال: #۲۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۱ ق.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۴۱ ب.ظ)sadafak7 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون من اگه تا آخر تیر کتابای مرجع بخونم، وقت میکنم مرداد و شهریور کتابای کنکوری رو ۱بار بخونم.البته بعضی کتابارم از الان از کتاب کنکوری میخونم که اینا هستن: شبکه ی پارسه و سیستم عامل پارسه.معماری و گسسته ی پوران پژوهش.

بستگی به سرعت خوندنتون و اینکه چقد تو روز میتونید بخونید داره. من چون دیر تونسته بودم شروع کنم، فرصت زیادی واسم نمونده بود خیلی کمتر از اینی که شما گفتید برا همین تو روز مجبور شده بودم زیاد بخونم و تونستم هم تموم کنم. ایشالا که شما هم با انگیزه بخونید و تموم کنید.
فقط من اگه جای شما بودم رو پرسمن وقت نمیذاشتم.
ممنون از راهنماییتون.شما از کی شروع به خوندن کردین؟ چون سرعتم واقعا زیاد نیست.
و به هر نحوی شده میخوام تا شروع آزمونها یکبار تموم کنم.شاید هم مجبور شم وسط راه قید بعضی از منابع رو بزنم.
مدرسان شریف نرم افزارش مطابق با ویراست هفت پرسمن هست؟
از دوستان هرکسی هم زبان تخصصی و عمومیه پارسشو لازم نداشته باشه من خریدارم؟

آنچه جذاب است سهولت نیست، دشواری هم نیست، بلکه دشواری رسیدن به سهولت است
۰
۰
ارسال: #۲۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ق.ظ
یه سوال مهم؛ اول اینکه به همه تبریک میگم، بعد آیا هیچکس امسال هوش راهیان ارشد نخونده؟؟ تعریفشو خیلی شنیدم...
واقعا واسه منابع گیج شدم واقعا....
۰
۰
ارسال: #۲۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ب.ظ، توسط sadafak7.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۳۸ ب.ظ)sanahin نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییتون.شما از کی شروع به خوندن کردین؟ چون سرعتم واقعا زیاد نیست.
و به هر نحوی شده میخوام تا شروع آزمونها یکبار تموم کنم.شاید هم مجبور شم وسط راه قید بعضی از منابع رو بزنم.
مدرسان شریف نرم افزارش مطابق با ویراست هفت پرسمن هست؟
از دوستان هرکسی هم زبان تخصصی و عمومیه پارسشو لازم نداشته باشه من خریدارم؟

خواهش میکنم. من به خاطر کارهای مربوط به پروژه کارشناسیم مجبور شدم ۲۳ شهریور شروع کنم و هدفم هم مث شما این بود که تا شروع شدن آزمونها یه دور تموم کنم! یادم نیس دقیق آزمونها از کی شروع میشد، فک کنم ۳ آبان اینا بود.
آره مطابق با ویرایش آخرش بود. پرسمن خیلی از قسمتاش داره قصه میگه اصن وقت آدم تلف میشه بیاد پیدا کنه این الان قصص یا واقعا به درد میخوره. ولی خوب یه سری آدم زحمت کشیدن اومدن قسمتای مهمشو پیدا کردن، قصه هاشو حذف کردن، شده یه کتاب، دیگه ما چرا وقتمونو تلف کنیم! البته فقط درمورد پرسمن این نظرو دارما، درمورد بقیه کتاب‌های مرجع نمیتونم با این قطعیت نظر بدم.

هیچگاه اجازه ندهید احساس ناامیدی باعث شود در نهایت به کمتر از آنچه که لیاقتتان است رضایت دهید...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shamim_s , sanahin
ارسال: #۲۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۳۲ ب.ظ
طراحی بین کتاب پوران و مقسمیو پارسه و۶۰۰ مساله موندم!امسال پوران خوندم از کتابش سر در نمیارم مقسمی و پوران فکرکنم خیلی شبیه همن،نمیدونم پارسه بخرم یا ن؟کدوم بهتره؟

به مصلحتم نبود
۰
۰
ارسال: #۲۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۵:۰۶ ب.ظ
من پایگاه رانکوهی رو تا حدیشو خوندم.فصل ۳ خیلی خوبه...۱۱ ۱۲ هم خوبه خیلی هم زود تموم میشه نهایت اینه که هر فصلی رو توی دوتا نصف روز میشه خوند...اما ۱۴ یعنیsqlرا که اصلا نفهمیدم...و پارسه عالی گفته...

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22 , pasbag
ارسال: #۳۰
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۰۴ ب.ظ
سلام دوستان

منابعی که من استفاده کردم و برام مفید بودند این ها بودند:
گسسته گریمالدی و جزوه دکتر سید جوادی
ساختمان داده جزوه مهندس طورانی و ٦٠٠ مساله و clrs
طراحی الگوریتم کتاب دکتر سیدجوادی و ٦٠٠ مساله و clrs
شبکه کتاب دکتر حقیقت و کتاب شبکه راس
نرم افزار کتاب مهندس زنجانی پارسه و کتاب پرسمن
پایگاه داده کتاب دکتر کیوانپور و کتاب دکتر روحانی
هوش مصنوعی کتاب مهندس طارمیان پارسه و کتاب دکتر فیلی نصیر
سیستم عامل کتاب دکتر حقیقت و کتاب سیلبرشاتز
معماری جزوه دکتر اجلالی و کتاب پترسون

موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , artmiss , abji22 , sanahin , khordad.girl , pasbag

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال sql - لطفا کمک alisan94 ۰ ۱۰۳ ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ ۱۰:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: alisan94
  منابع مناسب برای واژگان زبان ارشد keihan ۴ ۵,۱۶۰ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۸۷۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۵۵۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۴۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۱,۰۰۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۳۴۷ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۷۶۵ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۲۸۱ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  منابع پایگاه داده وسیستم عامل پیشرفته!دکتری ؟ morweb ۰ ۱,۹۲۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: morweb

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close