زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۵۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست از رتبه برترهای کنکور ۹۳

ارسال: #۳۱
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ
من رتبه ۸۸ آی تی شدم با اجازه تون من هم منابع آی رو بگم چون عنوان تاپیک نزده کامپیوتر یا آی تی
ول جواب سوالای نظر سنجی
۱) چقدر این موفقیتی که بدست آوردید رو مدیون استادان دوره ی کارشناسی می دانید؟
در حد متوسط ولی استاد کنکوریم خیلی
) چقدر این موفقیتی که بدست آوردید رو مدیون آزمون ها ی آزمایشی که شرکت کردید می دانید؟
کم
) چقدر این موفقیتی که بدست آوردید رو مدیون منابع صحیحی که برای مطالعه انتخاب کردید می دانید؟
زیاد
) چقدر این موفقیتی که بدست آوردید رو مدیون مطالعه و تلاش خودتون می دانید؟
زیاد
) چقدر این موفقیتی که بدست آوردید رو مدیون راهنمایی و مشاوره دوستان در سایت مانشت می دانید؟
کم

و اما قبل از گفتن منابع خیلی متاسفم که خیلی ها دکتر قدسی و آقای روحانی رانکوهی رو کتاباشون رو معرفی نمیکنند و نمیخوام اسم ببرم ولی یه کتابایی که اسم می برند در حد کاردانی به کارشناسی هستند وهمین و فقط تفکر تجاری تو اون کتاب هست
اگه خواستی ببینی ی کسی چقدر تو یه درسی تبهر داره ازش سوال بپرس و ببین میتونه جواب بده یکی از راه های سوال پرسیدن همون جواب سوال های کنکور است.
مثلا کنکور ۹۲ سوال ۳۱ جعبه تو رو خدا برید ببینید جوابشو چی نوشتند
آخه چقدر بعضی ها ادعا دارند
درخت هر چه قدر پر بار تر شاخه هاش افتاده تر میشه
ناگفته نمانه یکی از اساتید تهران همین سوال ۳۱ جعبه رو حل کرده بود و گفته بود جوابشو به کسی ندید.خوبه ما ایرانی ها کاشف خیلی چیزا نیستیم چون اگه بودیم جهان الان هیچی نمی دونست واقعا بعضی ها چقدر کوتاه فکر هستند واقعا
بعد ما دکتر قدسی رو رها میکنیم میریم یه سری کتابای دیگه میخونیم
باز clrs بخونیم بهتره چون مرجع درس ساختمان و طراحی الگوریتم
خواهشا کسانی که واسه کنکور میخونید یه خورده به کتابایی که میخونید نگاه کنید و ببینید که کدوم کتاب بهتره چشم نخرید بخصوص بسته !کتاب کنکور باید سطح اش بالا باشه
آقای رانکوهی هم عمرشو گذاشته واسه پایگاه داده ها بعد حیفه آدم این کتاب رو نخونه
اگر قرار رتبه خوب قبول بشین باید سختی بکشین
جمله از استاد مشاورم:کاری که من باید بکنم انجام دادن وظیفه است نه رسیدن به نتیجه!
پس از دوستان خواهش میکنم که منابع رو همشو بررسی کنندو و یه خورده سر کیسه رو شل کنند

ساختمان:داده ساختارهای قدسی +۶۰۰ مسئله
طراحی الگوریتم:طراحی الگوریتم ها قدسی(زیر چاپ می باشد و خرداد به بازار می آید)+۶۰۰ مسئله+CLRS
مدار منطقی:پوران
معماری:پوران +جزوه دکتر اجلالی+کتاب مدرسان(نویسنده اش استاد امیر کبیره)
سیستم عامل :استالینگنز +پارسه
پایگاه داده ها:رانکوهی+تست رانکوهی
هوش :راهیان ارشد + کتاب مرجع راسل بخش جستجوی محلی با بالا بردن دما(متاسفانه جاهایی سوال میاد از کنکور که کتب کنکوری نقطه ضعف دارند که این جستجو نیز نقطه ضعف کتاب راهیان ارشده)
شبکه:جزوه دانشگاه امیر کبیر و جزوه دانشگاه شریف+پارسه+کیت روس +گارسیا
مهندسی نرم افزار:چون بدم میاد از این درس نظری نمیدم خود من اسلام ناظمی+ویراست هفت پرسمن+ مقسمی رو میخوندم
گسسته:کتاب پارسه میگن خوبه ولی نخوندمش من بخوام دوباره کنکور بدم کتاب های انتشارات فاطمی در زمینه گسسته یه نگاهی میندازم بهشون+پوران هم بد نیست.ناگفته نمانه که گسسته یکی زدم اونم اشتباه زدم .پس درسی که باید زیاد رئوش باید کار کرد.

زبان لغت بشتر خوندم+کتاب درک مطلب پارسه
خیلی از کتب کنکوری توسط خود اون استاد تدریس میشه اونجور که من شنیدم کتاب با تدرسی که میشه خیلی فرق میکنه !!!
و کتابی که تستای سال های قبل رو داشته باشه مثلا من برای ساختمان و طراحی کتاب پوران رو داشتم
همچنین کتاب کنکوری هست که براساس قدسی پیش رفته اونم انتشارات نص داره چاپ میکنه چون کتاب قدسی به نظر خیلی ها متنش سنگینه این کتاب میتونه کمکتون کنه!!!

در پایان بگم که بعضی دروس هستند که طراح کنکور از نقطه ضعف کتب کنکوری سوال میده
مثلا سیستم عامل پارسه بخش نخ ها رو کامل نگفته-بخش جدول وارونه رو کامل نگفته پس همیشه کتب مرجع هر درسی رو در نظر داشته باشید و دیدید که جایی کتب کنکوری خوب نگفته برید و اونو از روی مرجع بخونید.
من در آخر بگم که خودم انتظار نداشتم این رتبه رو کسب کنم ولی من وقتی درس میخوندم هدفم امیر کبیر بود و زیاد تلاش میکردم ولی چند تا نقطه ضعف داشتم
۱)زبان خوب نزدم
۲)گسسته رو خوب نزدم
۳)شبکه کتاب گارسیا و جزوه امییر کبیر و شریف رو نخوندم ناگفته نمانه که طراح شبکه به خودشون زحمت ندادن که بیان از ۳ کتب مرجع سوال بدند و نباید سوال تکراری در کنکور بدند(۲ تا از سوالای شبکه از سوالای میان ترم و پایان ترم امیر کبیر بوده به گفته دانشجوی امیر کبیر)
۴)سوالات دو پهلو وجود داشت و من نزدم یکیش توی سوالای طراحی الگوریتم بود که ضرب بیتی بود و میشد گزینه ۲ که توی کنکور گزینه ۲ زدم و پاکش کردم زیرا گزینه یک نیز میشد!!!
۵)سوال غلط وجود داشت مثل سوال اول و سوم پایگاه داده که سوال سومش گفته بود کلید کاندید کدام است که متاسفانه طراح کنکور نمیدونه ما کنکور ارشد داریم نه کنکور هوش و استعداد چون وقتی میگن کلید منظور کلید کاندید یا اصلی است نه کلید کانید +سوپر کلید
۶)واقعا واقعا بد شانس بودم که اون چیزایی که خونده بودم نیامده بود
چقدر نرمالترسازی خوندم-چقدر هزینه سرشکن خوندم-چقدر الگوریتم های گراف رو کار کردم-چقدر کتاب منبع خوندم-چقدر عذاب کشیدم سر مهندسی نرم افزار-چقدر منطق مرتبه اول خوندم اونم سوال کشکی دادند-چقدر مبحث نخ خوندم-چقدر زمان بندی خوندم-چقدر تستای کتاب رانکوهی زدم که واقعا خیلی هاشون سخته-چقدر معماری خوندم که متاسفانه دو تا از سوالاتش واقعا دو پهلوست و نمیدونم اشکال از کجاست-چقدر شبکه خوندم الگوریتم های مسیریابی و ....

ببینید اون قسمتایی که نخونده بودم چند تا سوال اومده بود
۱)الگوریتم های infix,prefix,postfix و نحوه تبدیلشون به هم
۲)جستجوی محلی با بالا بردن دما(کتاب راهیان این قسمت خوب نگفته)
۳)شبکه تیپ سوالاتش برام جدید بود
۴)مهندسی نرم افزار بخش برنامه نویسی چابک
۵)بخش محاسباتی اونم محاسبه تاخیر گیت ها تو معماری

ولی قسمت ما این رتبه شد واقعا!!!خدا رو شکر ولی یه چیزی هم هست چون تجربه کنکور داشتم سوال کم زدم و ریسک نکردم اونایی که سوال زیاد میزنند یا قبول میشن با رتیه زیر ۲۰ یا قبول نمیشن با رتبه بالای ۱۰۰۰پس توصیه من به دوستان یه جور سوالاتو بزنید که بدونید قبول میشید. زیاد زدن واقعا ریسکه
در پایان از خدا میخوام که طراحان کنکور که
سواد ندارند و نمیدونند کنکور چیه
سواد دارند ولی نمیدونند کنکور چیه
سواد ندارندو میدوندد کنکور چیه
هدایت کنه تا سرنوشت خیلی ها عوض بشه
آخه تو رو خدا سوال اول پایگاه داده نگاه کنید و ببینید که این طراح واقعا خودش اون سوال رو ببینه چی میگنه (گزاره ها شماره گذاری نشده بودند)

موفق باشید-
۹
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: golche70 , javad94 , nlp@2015 , ریحان , bahman2000 , reyman , mahyamk , shamim_s , iApp , tayebe68 , mhr.ash , mshelman , sahar salehi
ارسال: #۳۲
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۹ ب.ظ
ممنونم...

تنبلی دزد آرزوهاست...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahman2000
ارسال: #۳۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ ب.ظ
رتبه من برتر نیست زیاد :دی ولی چون فرمودند. چشم
در حد متوسط
۲) چقدر این موفقیتی که بدست آوردید رو مدیون آزمون ها ی آزمایشی که شرکت کردید می دانید؟
خیلی کم (من فقط آزمون جامع سنجش شرکت کردم)
۳) چقدر این موفقیتی که بدست آوردید رو مدیون منابع صحیحی که برای مطالعه انتخاب کردید می دانید؟
در حد متوسط
۴) چقدر این موفقیتی که بدست آوردید رو مدیون مطالعه و تلاش خودتون می دانید؟
خیلی زیاد
۵) چقدر این موفقیتی که بدست آوردید رو مدیون راهنمایی و مشاوره دوستان در سایت مانشت می دانید؟
در حد متوسط
نظرسنجی شماره ۲(اعلام منابع درسی که مطالعه کردید)
۱) زبان عمومی و تخصصی
۵۰۴
۲) ریاضیات مهندسی
پارسه
۳) آمار و احتمالات
پارسه
۴) محاسبات عددی
نخوندم
۵) ساختمان های گسسته
پوران
۶) ساختمان داده ها
مقسمی
۷) نظریه زبانها و ماشینها
ویس و جزوه دکتر کارگهی
۸) مدارهای منطقی
ویس و جزوه دکتراجلالی
۹) معماری کامپیوتر
ویس و جزوه دکتراجلالی
۱۰) سیستم عامل
پارسه
۱۱) مدارهای الکتریکی
پوران
۱۲) VLSI
کتاب دکتر صاحب الزمانی
۱۳) الکترونیک دیجیتال
کتاب دکتر صدیقی +پوران
۱۴) انتقال داده ها
مدرسان +کتاب دکتر فرشاد صفایی
۱
۰
ارسال: #۳۴
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۸ ق.ظ
RE: درخواست از رتبه برترهای کنکور ۹۳
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳ ب.ظ)pasbag نوشته شده توسط:  من رتبه ۸۸ آی تی شدم با اجازه تون من هم منابع آی رو بگم چون عنوان تاپیک نزده کامپیوتر یا آی تی
ول جواب سوالای نظر سنجی
در حد متوسط ولی استاد کنکوریم خیلی
) چقدر این موفقیتی که بدست آوردید رو مدیون آزمون ها ی آزمایشی که شرکت کردید می دانید؟
کم
) چقدر این موفقیتی که بدست آوردید رو مدیون منابع صحیحی که برای مطالعه انتخاب کردید می دانید؟
زیاد
) چقدر این موفقیتی که بدست آوردید رو مدیون مطالعه و تلاش خودتون می دانید؟
زیاد
) چقدر این موفقیتی که بدست آوردید رو مدیون راهنمایی و مشاوره دوستان در سایت مانشت می دانید؟
کم

و اما قبل از گفتن منابع خیلی متاسفم که خیلی ها دکتر قدسی و آقای روحانی رانکوهی رو کتاباشون رو معرفی نمیکنند و نمیخوام اسم ببرم ولی یه کتابایی که اسم می برند در حد کاردانی به کارشناسی هستند وهمین و فقط تفکر تجاری تو اون کتاب هست
اگه خواستی ببینی ی کسی چقدر تو یه درسی تبهر داره ازش سوال بپرس و ببین میتونه جواب بده یکی از راه های سوال پرسیدن همون جواب سوال های کنکور است.
مثلا کنکور ۹۲ سوال ۳۱ جعبه تو رو خدا برید ببینید جوابشو چی نوشتند
آخه چقدر بعضی ها ادعا دارند
درخت هر چه قدر پر بار تر شاخه هاش افتاده تر میشه
ناگفته نمانه یکی از اساتید تهران همین سوال ۳۱ جعبه رو حل کرده بود و گفته بود جوابشو به کسی ندید.خوبه ما ایرانی ها کاشف خیلی چیزا نیستیم چون اگه بودیم جهان الان هیچی نمی دونست واقعا بعضی ها چقدر کوتاه فکر هستند واقعا
بعد ما دکتر قدسی رو رها میکنیم میریم یه سری کتابای دیگه میخونیم
باز clrs بخونیم بهتره چون مرجع درس ساختمان و طراحی الگوریتم
خواهشا کسانی که واسه کنکور میخونید یه خورده به کتابایی که میخونید نگاه کنید و ببینید که کدوم کتاب بهتره چشم نخرید بخصوص بسته !کتاب کنکور باید سطح اش بالا باشه
آقای رانکوهی هم عمرشو گذاشته واسه پایگاه داده ها بعد حیفه آدم این کتاب رو نخونه
اگر قرار رتبه خوب قبول بشین باید سختی بکشین
جمله از استاد مشاورم:کاری که من باید بکنم انجام دادن وظیفه است نه رسیدن به نتیجه!
پس از دوستان خواهش میکنم که منابع رو همشو بررسی کنندو و یه خورده سر کیسه رو شل کنند

ساختمان:داده ساختارهای قدسی +۶۰۰ مسئله
طراحی الگوریتم:طراحی الگوریتم ها قدسی(زیر چاپ می باشد و خرداد به بازار می آید)+۶۰۰ مسئله+CLRS
مدار منطقی:پوران
معماری:پوران +جزوه دکتر اجلالی+کتاب مدرسان(نویسنده اش استاد امیر کبیره)
سیستم عامل :استالینگنز +پارسه
پایگاه داده ها:رانکوهی+تست رانکوهی
هوش :راهیان ارشد + کتاب مرجع راسل بخش جستجوی محلی با بالا بردن دما(متاسفانه جاهایی سوال میاد از کنکور که کتب کنکوری نقطه ضعف دارند که این جستجو نیز نقطه ضعف کتاب راهیان ارشده)
شبکه:جزوه دانشگاه امیر کبیر و جزوه دانشگاه شریف+پارسه+کیت روس +گارسیا
مهندسی نرم افزار:چون بدم میاد از این درس نظری نمیدم خود من اسلام ناظمی+ویراست هفت پرسمن+ مقسمی رو میخوندم
گسسته:کتاب پارسه میگن خوبه ولی نخوندمش من بخوام دوباره کنکور بدم کتاب های انتشارات فاطمی در زمینه گسسته یه نگاهی میندازم بهشون+پوران هم بد نیست.ناگفته نمانه که گسسته یکی زدم اونم اشتباه زدم .پس درسی که باید زیاد رئوش باید کار کرد.

زبان لغت بشتر خوندم+کتاب درک مطلب پارسه
خیلی از کتب کنکوری توسط خود اون استاد تدریس میشه اونجور که من شنیدم کتاب با تدرسی که میشه خیلی فرق میکنه !!!
و کتابی که تستای سال های قبل رو داشته باشه مثلا من برای ساختمان و طراحی کتاب پوران رو داشتم
همچنین کتاب کنکوری هست که براساس قدسی پیش رفته اونم انتشارات نص داره چاپ میکنه چون کتاب قدسی به نظر خیلی ها متنش سنگینه این کتاب میتونه کمکتون کنه!!!

در پایان بگم که بعضی دروس هستند که طراح کنکور از نقطه ضعف کتب کنکوری سوال میده
مثلا سیستم عامل پارسه بخش نخ ها رو کامل نگفته-بخش جدول وارونه رو کامل نگفته پس همیشه کتب مرجع هر درسی رو در نظر داشته باشید و دیدید که جایی کتب کنکوری خوب نگفته برید و اونو از روی مرجع بخونید.
من در آخر بگم که خودم انتظار نداشتم این رتبه رو کسب کنم ولی من وقتی درس میخوندم هدفم امیر کبیر بود و زیاد تلاش میکردم ولی چند تا نقطه ضعف داشتم
۱)زبان خوب نزدم
۲)گسسته رو خوب نزدم
۳)شبکه کتاب گارسیا و جزوه امییر کبیر و شریف رو نخوندم ناگفته نمانه که طراح شبکه به خودشون زحمت ندادن که بیان از ۳ کتب مرجع سوال بدند و نباید سوال تکراری در کنکور بدند(۲ تا از سوالای شبکه از سوالای میان ترم و پایان ترم امیر کبیر بوده به گفته دانشجوی امیر کبیر)
۴)سوالات دو پهلو وجود داشت و من نزدم یکیش توی سوالای طراحی الگوریتم بود که ضرب بیتی بود و میشد گزینه ۲ که توی کنکور گزینه ۲ زدم و پاکش کردم زیرا گزینه یک نیز میشد!!!
۵)سوال غلط وجود داشت مثل سوال اول و سوم پایگاه داده که سوال سومش گفته بود کلید کاندید کدام است که متاسفانه طراح کنکور نمیدونه ما کنکور ارشد داریم نه کنکور هوش و استعداد چون وقتی میگن کلید منظور کلید کاندید یا اصلی است نه کلید کانید +سوپر کلید
۶)واقعا واقعا بد شانس بودم که اون چیزایی که خونده بودم نیامده بود
چقدر نرمالترسازی خوندم-چقدر هزینه سرشکن خوندم-چقدر الگوریتم های گراف رو کار کردم-چقدر کتاب منبع خوندم-چقدر عذاب کشیدم سر مهندسی نرم افزار-چقدر منطق مرتبه اول خوندم اونم سوال کشکی دادند-چقدر مبحث نخ خوندم-چقدر زمان بندی خوندم-چقدر تستای کتاب رانکوهی زدم که واقعا خیلی هاشون سخته-چقدر معماری خوندم که متاسفانه دو تا از سوالاتش واقعا دو پهلوست و نمیدونم اشکال از کجاست-چقدر شبکه خوندم الگوریتم های مسیریابی و ....

ببینید اون قسمتایی که نخونده بودم چند تا سوال اومده بود
۱)الگوریتم های infix,prefix,postfix و نحوه تبدیلشون به هم
۲)جستجوی محلی با بالا بردن دما(کتاب راهیان این قسمت خوب نگفته)
۳)شبکه تیپ سوالاتش برام جدید بود
۴)مهندسی نرم افزار بخش برنامه نویسی چابک
۵)بخش محاسباتی اونم محاسبه تاخیر گیت ها تو معماری

ولی قسمت ما این رتبه شد واقعا!!!خدا رو شکر ولی یه چیزی هم هست چون تجربه کنکور داشتم سوال کم زدم و ریسک نکردم اونایی که سوال زیاد میزنند یا قبول میشن با رتیه زیر ۲۰ یا قبول نمیشن با رتبه بالای ۱۰۰۰پس توصیه من به دوستان یه جور سوالاتو بزنید که بدونید قبول میشید. زیاد زدن واقعا ریسکه
در پایان از خدا میخوام که طراحان کنکور که
سواد ندارند و نمیدونند کنکور چیه
سواد دارند ولی نمیدونند کنکور چیه
سواد ندارندو میدوندد کنکور چیه
هدایت کنه تا سرنوشت خیلی ها عوض بشه
آخه تو رو خدا سوال اول پایگاه داده نگاه کنید و ببینید که این طراح واقعا خودش اون سوال رو ببینه چی میگنه (گزاره ها شماره گذاری نشده بودند)

موفق باشید-
با سلام
دوست عزیزشما برای معماری چه کتابی را توصیه میکنید
من پایه معماریم واقعا ضعیف هست البته با مدار مشکلی ندارم ولی با معماری خیلی مشکل دارم شما چه کتابی به من پیشنهاد میکنید؟ بنظر شماکتاب مدرسان چطور هست؟
باتشکر
۰
۱
ارسال: #۳۵
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ ق.ظ
با سلام
من پایه معماریم واقعا ضعیف هست البته با مدار مشکلی ندارم ولی با معماری خیلی مشکل دارم شما چه کتابی به من پیشنهاد میکنید؟ بنظر شماکتاب مدرسان چطور هست؟
باتشکر
[/quote]

با سلام
اول اینکه معماری امسال من خوب نزدم ولی باز شما گفتین بگم چشم!!!
من جای شما بودم حتما یک کلاسی میرفتم هر کلاسی از درسی تا کنکوری ولی استادش ،استاد باشه ها.
اما کتابا
پوران،جزوه اجلالی ومدرسان شریف کتابای خوبی اند!!!
اینو از تو ذهنت خارج کن که واسه یک درس باید یک کتاب بخونی
بعد این شما انقدر باید تسلط باید پیدا کنید که اخر کتاب پوران یکسری تمرین داره که جوابش فقط کلید زده ،اونا رو باید بتونی حل کنی
متاسفانه امسال معماری آی تی رو خوب نزدم چون هم بد زدم و هم دو تا از سوالش دو پهلو بود و کلید هم عوض نشده!!!
موفق باشید
۱
۰
ارسال: #۳۶
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ق.ظ)pasbag نوشته شده توسط:  با سلام
باتشکر

با سلام
اول اینکه معماری امسال من خوب نزدم ولی باز شما گفتین بگم چشم!!!
من جای شما بودم حتما یک کلاسی میرفتم هر کلاسی از درسی تا کنکوری ولی استادش ،استاد باشه ها.
اما کتابا
پوران،جزوه اجلالی ومدرسان شریف کتابای خوبی اند!!!
اینو از تو ذهنت خارج کن که واسه یک درس باید یک کتاب بخونی
بعد این شما انقدر باید تسلط باید پیدا کنید که اخر کتاب پوران یکسری تمرین داره که جوابش فقط کلید زده ،اونا رو باید بتونی حل کنی
متاسفانه امسال معماری آی تی رو خوب نزدم چون هم بد زدم و هم دو تا از سوالش دو پهلو بود و کلید هم عوض نشده!!!
موفق باشید
[/quote]
ممنون دوست عزیز از راهنمایتون Heart
متعسفانه من به کلاس دسترسی ندارم ولی سعی میکنم با کتابا خودمو بکشونم بالا.
۱
۰
ارسال: #۳۷
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۲۲ ب.ظ، توسط Hassakrp.)
سلام
من رتبه ۴ امنیت شبکه، ۹ تجارت، ۱۲ نرم افزار، ۳۲ هوش، ۳۸ معماری شدم.

متوسط
فقط همین دو درس
معماری: البته من همون ترمی که معماری داشتم پترسون و مانو رو خوندم.
نظریه زبان ها و ماشین ها:استادش به شدت خوب بود(دکتر میبدی) .از ۶ تا سوال کنکور ۵ تاش رو زدم بدون اینکه حتی یک کلمه بخونم
بقیه درسهام افتضاح بودن.
من سیستم عامل و هوش هنوز برنداشته بودم(هر چی نتیجه گرفتم فقط تلاش خودم بود)

۲) چقدر این موفقیتی که بدست آوردید رو مدیون آزمون ها ی آزمایشی که شرکت کردید می دانید؟
کم
تاثیر آزمون رو فقط در این میبینم که به آدم انگیزه درس خوندن میده و حس رقابت در آدم ایجاد میکنه.

۳) چقدر این موفقیتی که بدست آوردید رو مدیون منابع صحیحی که برای مطالعه انتخاب کردید می دانید؟
زیاد
راستش یه جای دیگه من منابعی رو که خونده بودم گفتم. کلی زدن توی پوزمون که این منابعی که گفتید بدرد نمیخوره و از این حرفا ولی به نظر خودم منابعم خیلی خوب است.

خیلی زیاد
راستیش تعریف از خود نباشه، من واقعا خوب درس میخونم، یعنی ممکنه ۳ ساعتی که من میخونم به اندازه ۱ روز خوندن یه نفر دیگه باشه. وقتی میخونم بعضی مواقع صداهای اطرافم رو هم نمیشنوم. خیلی تمرکز میکنم، خیلی روی مسائل فکر میکنم(بعضی تست ها رو تا ۱ ساعت براشون وقت میذاشتم). به نظر خودم اصلی ترین دلیل اینکه توی کنکور رتبه ام خوب شد همین موضوع خوب درس خوندن باشه.

۵) چقدر این موفقیتی که بدست آوردید رو مدیون راهنمایی و مشاوره دوستان در سایت مانشت می دانید؟
کم
راستش من از مانشت بیشتر به عنوان یه مکان برای کسب اطلاعات در باب کنکور استفاده میکردم تا مشاوره درسی.

۱) زبان عمومی و تخصصی
TOEFL و ۵۰۴ و کتاب پارسه

۲) ریاضیات مهندسی
-------نخوندم--------

۳) آمار و احتمالات
-------نخوندم--------

۴) محاسبات عددی
-------نخوندم--------

۵) ساختمان های گسسته
پارسه

۶) ساختمان داده ها
پارسه و پوران با هم

-------نخوندم--------

۸) مدارهای منطقی
-------نخوندم--------

۹) معماری کامپیوتر
فقط پوران

۱۰) سیستم عامل
پارسه

۱۱) مدارهای الکتریکی
-------نخوندم--------

۱۷) طراحی الگوریتم
پارسه خوب بود(بقیه رو نخوندم)

۱۹) هوش مصنوعی
من دو هفته مونده به کنکور مقسمی رو خوندم. برای کسی که وقت نداره خوبه

اینایی که گفتید همش مال کامپیوتر بود.
من درسای آی تی رو خوندم و همونایی که با هم مشترک بود رو توی کنکور کامپیوتر زدم.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahman2000 , shamim_s , Ms. Saba , n268
ارسال: #۳۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۹ ب.ظ
راستش دوستان اینی که میخوام بگم منبع درسی نیست ولی برای تمام اونایی که ان شاالله میخوان سال آینده کنکور بدن باید بگم که من یه هفته مونده به کنکور تو مانشت دیدم یکی از دوستان تاپیک زده بود سر جلسه پنبه ای چیزی بذارین تو گوشتون تا سر وصدا اذیتتون نکنه اما من اهمیتی ندادم و همین جوری رفتم!واقعا پشیمونم چون بچه ها! جدا میگم وقتی میرین سرجلسه شاید ۷۰% سیاهی لشکر آمدن و بین دوتا دفترچه بیکارمیشن و فقط حرف میزنن! این اتفاقیه که برا خودم افتاد و باعث شد نتونم خوب مشترکامو بزنم
این یه تجربه بود امیدوارم بدرتون بخوره.کنکور ۴۰% خوندن قبل کنکوره و ۶۰% کنترل خودتون سر جلسه.تمرکز و آرامش شما خیلی مهم تر ازینه که تا چه حد مسلط باشین.
موفق باشین

رسول خدا (صلی الله علیه و آله) : هر مومنی بمیرد و یک ورق کاغذ از او بماند که دانشی بر آن باشد آن ورقه روز قیامت میان او و دوزخ حائل و مانع شود و خدای تبارک و تعالی به هرحرفی که در آن کاغذ نوشته شهری در بهشت به او دهد که هفت برابر دنیا باشد. امالی صدوق صفحه ۳۷
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , mahyamk , bahman2000 , shamim_s , zahra_ce87 , sahar salehi
ارسال: #۳۹
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۵۲ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  نظرسنجی شماره ۱("خیلی کم"-"کم"-"در حد متوسط"-"زیاد"-"خیلی زیاد")

"خیلی کم"

"در حد متوسط"

"خیلی زیاد"

"خیلی زیاد"

"خیلی زیاد"

۳) آمار و احتمالات
آمار و احتمال پارسه که البته بد نبود. این کتاب ساختار مرتب و منظم دلخواه من را ندارد و تقریبا به همه چیز به صورت نکته نگاه می کند.

۵) ساختمان های گسسته
کتاب و ویس پوران پژوهش جناب دکتر یوسفی را مطالعه کردم. این مجموعه برای راه افتادن بد نبود ولی در کل باب میل من نبود. در حال حاضر مشغول مطالعه گریمالدی هستم و به نظر من بررسی گریمالدی و حل تمارین آن بهترین منبع است.

۶) ساختمان داده ها
ساختمان داده آقای مقسمی را به همراه تست های آن، جزوه و ویس دکتر ابراهیمی مقدم و کتاب ساختمان داده پارسه (مهندس طورانی) را مطالعه کردم. به نظر من پارسه از همه جالب تر بود ولی هیچکدام کافی نیستند.

جزوه و ویس دکتر کارگهی بسیار عالی است البته به شرط آن که تمارینی که دکتر مشخص می کنند را خودتان حل کنید. برای تست نیز می توانید از تست های حل شده دکتر کارگهی استفاده کنید. این مجموعه کامل است و نیاز به هیچ منبعی نخواهید داشت.

۸) مدارهای منطقی
جزوه و ویس یکی از اساتید دانشگاه شریف را بررسی کردم و از آن بسیار لذت بردم. برای تست هم از تست های حل شده همین استاد استفاده کنید.

۹) معماری کامپیوتر
جزوه و ویس همان استاد معماری را بررسی کردم و از آن بسیار لذت بردم. برای تست هم از تست های حل شده همین استاد استفاده کنید.

۱۰) سیستم عامل
جزوه و کتاب و ویس دکتر حقیقت و تست های حل شده توسط ایشان فوق العاده است. البته جناب دکتر کارگهی نیز تست های سیستم عامل را کاملا حل کرده اند که آن نیز بسیار مفید است. البته اگر فرصت داشتید کتاب سیلبرشاتس را نیز مطالعه کنید.

۱۶) زبان های برنامه سازی
ویس و جزوه دکتر نوراله را مطالعه کردم که برای شروع خوب بود ولی اصلا کافی نبود. کتاب آقای مقسمی را نیز مطالعه کردم که اصلا از آن راضی نبودم. اگر فرصت داشت کتاب پرات زبان اصلی را مطالعه می کردم.

۱۷) طراحی الگوریتم
جزوه و ویس دکتر سید جوادی برای شروع بسیار راضی کننده بود. در کنار آن پوران را نیز مطالعه نمودم. در کل این دو کافی نیستند و اگر فرصت داشتم حتما CLRS ویرایش ۳ را به همراه تمرین های آن بررسی می نمودم.

۱۸) پایگاه داده
کتاب پارسه دکتر کیوانپور را مطالعه کردم و بسیار از آن راضی بودم. اما چنانچه فرصت داشتم، جزوه و ویس دکتر روحانی رانکوهی را نیز به همراه کتاب ایشان مطالعه می کردم.
باسلام
دوست عزیز شما فرمودید که برای درس مدار و معماری از جزوه ی یکی از اساتید شریف استفاده کردین
متعسفانه من پایه معماریم ضعیفه البته با مدار مشکلی ندارم ولی معماری ضعیفم فکر میکنم باید از روی چندین کتاب و جزوه مطالعه کنم!!!
دوست عزیز میشه لطفا لینک این جزوات را در اختیارم قرار بدین؟ و اینکه بنظرتون کدوم کتاب بهتره هم منبع وهم تست؟
مرسی از لطفتون
۰
۰
ارسال: #۴۰
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۸ ق.ظ
کم
زیاد
خیلی زیاد
زیاد
متوسط
۳) آمار و احتمالات
پارسه(مهندس طورانی)
۴) محاسبات عددی
پوران پژوهش
۵) ساختمان های گسسته
پوران پژوهش
۶) ساختمان داده ها
مقسمی - پارسه (طورانی)
لینز
۸) مدارهای منطقی
پوران پژوهش
۹) معماری کامپیوتر
پوران پژوهش
۱۰) سیستم عامل
پارسه(دکتر حقیقت)
۱۷) طراحی الگوریتم
پوران پژوهش
۱۹) هوش مصنوعی
پوران پژوهش
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahman2000 , Ms. Saba
ارسال: #۴۱
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۱۳ ب.ظ
سلام.

من دانشگاه آزاد بودم و اصولا استاد خوب نداشتم طوری که در رابطه با ارشد با هیچ کدومشون حرف نزدم . کلاس کنکوری هم نرفتم . نمیدونم حالا رتبم به نظر شما چطوره
۰
۰
ارسال: #۴۲
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۶ ب.ظ، توسط saeed313.)
هر چند رتبم انفدر خوب نشده که بشه اسمشو گذاشت رتبه برتر Big Grin،ولی گفتم شاید راهنمایی هام بدرد کسی بخوره...Smile

حقیقتش من سال دومم بود...
ساله اول در گرایشه هوش شرکت کردم....از اواسط مرداد ماه با قدرت شروع کردم به درس خوندن و خیلیم خوب خوندم...روزه کنکورک برای ۱ رفتم که به دلیل اعتماد به سقف بالاBig Grin خیلی سوال زدم و غلط هام زیاد شد...سرتونو درد نیارمTongue در نهایت رتیم شد ۴۵۰ هوش

برا امسال اصن انگیزه نداشتم و به دلیل آشنا شدنه بیشتر با بازار کار تصمیم گرفتم نرم افزار شرکت کنم....امسال از اواسطه مهرماه شروع کردم و تا روزه کنکور به صورت میانگین روزی ۲ ساعت درس خوندم،از دروش ریاضیم فقط سه فصل آمار خوندم....Big Grin

اینم از سرگذشت ما...

خیلی کم
کلا آزمون آزمایشی شرکت نکردم
زیاد
خدایی امسال زیاد تلاش نکردمBig GrinBig Grin
من بعد از کنکور با مانشت آشتا شدمTongue
ریاضی مهندسی:
پارسه
آمار و احتمالات:
پارسه(مهندس طورانی)
محاسبات عددی:
پوران پژوهش
ساختمان های گسسته:
مدرسان شریف
ساختمان داده ها:
پوران پژوهش
نظریه زبانها و ماشینها:
حل تمرین لینز+پارسه
مدارهای منطقی:
پوران پژوهش
معماری کامپیوتر:
پوران پژوهش
سیستم عامل:
پارسه(دکتر حقیقت)
طراحی الگوریتم:
پوران پژوهش
کامپایلر:
پوران پژوهش
زبان های برنامه نویسی:
راهیان ارشد
پایگاه داده:
مقسمی

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۰۹ ق.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  نظرسنجی شماره ۱("خیلی کم"-"کم"-"در حد متوسط"-"زیاد"-"خیلی زیاد")

"خیلی کم"

"در حد متوسط"

"خیلی زیاد"

"خیلی زیاد"

"خیلی زیاد"

۳) آمار و احتمالات
آمار و احتمال پارسه که البته بد نبود. این کتاب ساختار مرتب و منظم دلخواه من را ندارد و تقریبا به همه چیز به صورت نکته نگاه می کند.

۵) ساختمان های گسسته
کتاب و ویس پوران پژوهش جناب دکتر یوسفی را مطالعه کردم. این مجموعه برای راه افتادن بد نبود ولی در کل باب میل من نبود. در حال حاضر مشغول مطالعه گریمالدی هستم و به نظر من بررسی گریمالدی و حل تمارین آن بهترین منبع است.

۶) ساختمان داده ها
ساختمان داده آقای مقسمی را به همراه تست های آن، جزوه و ویس دکتر ابراهیمی مقدم و کتاب ساختمان داده پارسه (مهندس طورانی) را مطالعه کردم. به نظر من پارسه از همه جالب تر بود ولی هیچکدام کافی نیستند.

جزوه و ویس دکتر کارگهی بسیار عالی است البته به شرط آن که تمارینی که دکتر مشخص می کنند را خودتان حل کنید. برای تست نیز می توانید از تست های حل شده دکتر کارگهی استفاده کنید. این مجموعه کامل است و نیاز به هیچ منبعی نخواهید داشت.

۸) مدارهای منطقی
جزوه و ویس یکی از اساتید دانشگاه شریف را بررسی کردم و از آن بسیار لذت بردم. برای تست هم از تست های حل شده همین استاد استفاده کنید.

۹) معماری کامپیوتر
جزوه و ویس همان استاد معماری را بررسی کردم و از آن بسیار لذت بردم. برای تست هم از تست های حل شده همین استاد استفاده کنید.

۱۰) سیستم عامل
جزوه و کتاب و ویس دکتر حقیقت و تست های حل شده توسط ایشان فوق العاده است. البته جناب دکتر کارگهی نیز تست های سیستم عامل را کاملا حل کرده اند که آن نیز بسیار مفید است. البته اگر فرصت داشتید کتاب سیلبرشاتس را نیز مطالعه کنید.

۱۶) زبان های برنامه سازی
ویس و جزوه دکتر نوراله را مطالعه کردم که برای شروع خوب بود ولی اصلا کافی نبود. کتاب آقای مقسمی را نیز مطالعه کردم که اصلا از آن راضی نبودم. اگر فرصت داشت کتاب پرات زبان اصلی را مطالعه می کردم.

۱۷) طراحی الگوریتم
جزوه و ویس دکتر سید جوادی برای شروع بسیار راضی کننده بود. در کنار آن پوران را نیز مطالعه نمودم. در کل این دو کافی نیستند و اگر فرصت داشتم حتما CLRS ویرایش ۳ را به همراه تمرین های آن بررسی می نمودم.

۱۸) پایگاه داده
کتاب پارسه دکتر کیوانپور را مطالعه کردم و بسیار از آن راضی بودم. اما چنانچه فرصت داشتم، جزوه و ویس دکتر روحانی رانکوهی را نیز به همراه کتاب ایشان مطالعه می کردم.

با سلام
دوست بزرگوارم منتظر پاسخ شما در رابطه با لینک جزوات مدار منطقی و معماری هستم ممنون میشم اگه لینک دانلودشون را در اختیارم بذارید
مرســـــــــــــــــــــی Heart
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست تصحیح (تعویق) زمان کنکور ارشد ۱۴۰۱ s.gg ۱ ۱۴ ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ۰۷:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۶۱۰ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۱ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  کسی میدونه واحد های دانشگاه آزاد تا چه رتبه هایی از کنکور قبولی داشته پارسال ؟؟ liyana_m ۱ ۴,۹۵۹ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: liyana_m
Star ۱۸۳ هوش و ۲۴۰ نرم افزار با سهمیه رتبه اولی در کنکور ۹۷ parisa74103 ۰ ۲,۰۰۹ ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی Denize ۵ ۵,۳۰۷ ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  [درخواست راهنمایی] کنکور ارشد نرم افزار و شبکه Davood21 ۲ ۲,۸۱۶ ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Davood21
  درخواست حل سوالات سیستم عامل پیشرفته کنکور دکتری ۹۶ okok ۱ ۲,۴۳۷ ۰۳ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: parmouze
  تجربه های شخصی رتبه ۳ هوش از کنکور ۹۶ marjan_m ۲۰ ۳۲,۴۲۷ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۶۵ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close