زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۸۴ نرم افزار - ۱۶۹ هوش

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ق.ظ، توسط mar2000.)
۸۴ نرم افزار - ۱۶۹ هوش
سلام دوستان
اول میخواستم از همه ی بچه های مانشت تشکر کنم. واقعا سایت خیلی خوبیه . من خیلی استفاده کردم.
امیدوارم منم بتونم در آینده کمک کنم.

دوست داشتم رتبم خیلی بهتر میشد ولی بازم خدا رو شکر......
به نظرتون با توجه به شرایط امسال که همپوشانی خیلی کم شده ، تهران کجا میتونم قبول شم؟

فایل‌(های) پیوست شده

۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Samy , Morris , مهرانگیز , Amoojan , mrsh1372
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ق.ظ
RE: 84 نرم افزار - ۱۶۹ هوش
تبریک دوست عزیز اگر به شکرانه ی موفقیتی که بدست آوردید می خواهید تجربیات خودتون رو به بقیه دوستان انتقال بدید در صورت تمایل به آدرس زیر مراجعه کنید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  00518598400828855611.gif]
۰
۰
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۴۳ ب.ظ
۸۴ نرم افزار - ۱۶۹ هوش
تبریک عرض می کنم و برای شما آرزوی موفقیت دارم Smile .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mar2000
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  تبریک عرض می کنم و برای شما آرزوی موفقیت دارم Smile .

خیلی ممنون، منم تبریک عرض میکنم.
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۵۷ ق.ظ
۸۴ نرم افزار - ۱۶۹ هوش
تبریک میگم، بسیار عالی
پارسال دوستم با دقیقا همین رتبه شبانه امیرکبیر قبول شد.
بهشتی، علم و صنعت و تربیت مدرس روزانه قبول میشید
موفق باشید
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۲ ب.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ق.ظ)mortez28 نوشته شده توسط:  تبریک میگم، بسیار عالی
پارسال دوستم با دقیقا همین رتبه شبانه امیرکبیر قبول شد.
بهشتی، علم و صنعت و تربیت مدرس روزانه قبول میشید
موفق باشید

خیلی ممنون از راهنماییتون ، به نظر شما بین بهشتی و علم وصنعت و تربیت مدرس الویت رو به کدوم بدم؟ همین طور تهران و امیر کبیر؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۳ ق.ظ، توسط mortez28.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ)mar2000 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از راهنماییتون ، به نظر شما بین بهشتی و علم وصنعت و تربیت مدرس الویت رو به کدوم بدم؟ همین طور تهران و امیر کبیر؟
به نظر من تهران بالاتر و بهتر از امیرکبیر هست(البته نظر شخصیه) معمولا هم زودتر پر میشه، ولی اینجا به هدفت بستگی داره، پارسال یکی از دوستام با رتبه ۴۹ در حالی که میتونست تهران قبول شه رفت امیرکبیر چون هدفش مشخص بود.
بین اون سه تا، طبق تعریفی که من شنیدم این ترتیب بهتره : بهشتی، علم و صنعت، مدرس
این مسئله میتونه از نظر بقیه بچه ها متفاوت باشه
مهمترین چیز استادهای اون دانشگاه هستن، به نظرم شما یه تحقیق گسترده در مورد اساتید این سه دانشگاه انجام بده و ببین که با توجه به فیلد مورد علاقه ت چه اساتیدی و با چه مرتبه علمی تو کدوم دانشگاه هستن، اینطور بهتر میتونی تصمیم بگیری
من خودم به شخصه با توجه به فیلد کاری که اولش قصد داشتم واردش بشم علم و صنعت رو بالاتر زدم
در ضمن اینم اعضا هیات علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر علم و صنعته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید.
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط mar2000.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ق.ظ)mortez28 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ)mar2000 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از راهنماییتون ، به نظر شما بین بهشتی و علم وصنعت و تربیت مدرس الویت رو به کدوم بدم؟ همین طور تهران و امیر کبیر؟
به نظر من تهران بالاتر و بهتر از امیرکبیر هست(البته نظر شخصیه) معمولا هم زودتر پر میشه، ولی اینجا به هدفت بستگی داره، پارسال یکی از دوستام با رتبه ۴۹ در حالی که میتونست تهران قبول شه رفت امیرکبیر چون هدفش مشخص بود.
بین اون سه تا، طبق تعریفی که من شنیدم این ترتیب بهتره : بهشتی، علم و صنعت، مدرس
این مسئله میتونه از نظر بقیه بچه ها متفاوت باشه
مهمترین چیز استادهای اون دانشگاه هستن، به نظرم شما یه تحقیق گسترده در مورد اساتید این سه دانشگاه انجام بده و ببین که با توجه به فیلد مورد علاقه ت چه اساتیدی و با چه مرتبه علمی تو کدوم دانشگاه هستن، اینطور بهتر میتونی تصمیم بگیری
من خودم به شخصه با توجه به فیلد کاری که اولش قصد داشتم واردش بشم علم و صنعت رو بالاتر زدم
در ضمن اینم اعضا هیات علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر علم و صنعته

موفق باشید.

خیلی ممنون.شما موقع انتخاب رشته شبانه تهران و امیرکبیر رو بالاتر زدید؟ و درسته که میگن اساتید علم وصنعت بد نمره و سخت گیر هستن؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ)mar2000 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون.شما موقع انتخاب رشته شبانه تهران و امیرکبیر رو بالاتر زدید؟ و درسته که میگن اساتید علم وصنعت بد نمره و سخت گیر هستن؟
راستش من اصلا شبانه نزدم ولی خب احتمالش بود که امیرکبیر شبانه بیارم ولی تهران نه
سخت گیر که هستن ولی فکر نکنم به سخت گیری اساتید امیرکبیر برسن Smile
استاد بدنمره هم هست ولی خب خداروشکر به پست ما نخورده هنوزBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mar2000 , Amoojan

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۰۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۵۰ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۶۸ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۴۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۶۷۲ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۲ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۷۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۶ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۳۰۶ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close