زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۴۹ هوش ( آخرین وضعیت انتخاب دانشگاه اضافه شد )

ارسال: #۱۶
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۵ ب.ظ
تربیت مدرس رو کجا زده؟ من تو دفترچه ندیدم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ
RE: ۴۹ هوش ( آخرین وضعیت انتخاب دانشگاه اضافه شد )
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ب.ظ)mehrdad4all نوشته شده توسط:  تربیت مدرس رو کجا زده؟ من تو دفترچه ندیدم.

من این انتخابای آخرمو در حد پیشنهاد از اطرافیان گرفتم که اگه اتفاقی افتاد و ۶تای اول نیاوردم اونا بشه که ظاهرا هیچکدومشون وجود خارجی ندارندSmile اینم الان درست می کنم
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۳۰ ب.ظ
امسال دفترچه اصلاحیه نداره ؟؟؟؟؟؟//
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۱۹
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۴۲ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۰ ب.ظ)mndn نوشته شده توسط:  امسال دفترچه اصلاحیه نداره ؟؟؟؟؟؟//

نمی دونم سالهای قبل روال چه جوری بوده، ام اگه داشت طبیعتا باس تا الان اطلاعیه می زدن تو سنجش
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ
به گفته ی دانشجویانی که شیراز هوش میخونن هوش شیراز دومین دانشگاه خوب توی گرایش هوش بعد از شریف هست

HeartTongue
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , reza6966 , Joshua
ارسال: #۲۱
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۵۴ ب.ظ
ایشالا که تو سه انتخاب اول قبول میشید، ولی اشتباه بزرگی که کردید اینه که دانشگاه صنعتی اصفهان رو هم زدید Smile) من اونجا درس خوندم و یه بار رفتم سر کلاس شبکه های عصبی، کلا از ادامه تحصیل داشتم پشیمون میشدم.. D: البته استادای خوب هم چندتایی داره که جدیدا دارن رشد خوبی میکنن ولی مسلما شما جای بهتری قبول میشی Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Joshua
ارسال: #۲۲
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۰:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۸ ب.ظ، توسط Joshua.)
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۳۰ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  به گفته ی دانشجویانی که شیراز هوش میخونن هوش شیراز دومین دانشگاه خوب توی گرایش هوش بعد از شریف هست

والا یکسری ها که می گن امیرکبیر اوله ولی خب این قضیه بیشتر بستگی به فیلد تحقیقاتی تو هر دانشگاهی داره

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۵۴ ب.ظ)ameeroo نوشته شده توسط:  ایشالا که تو سه انتخاب اول قبول میشید، ولی اشتباه بزرگی که کردید اینه که دانشگاه صنعتی اصفهان رو هم زدید Smile) من اونجا درس خوندم و یه بار رفتم سر کلاس شبکه های عصبی، کلا از ادامه تحصیل داشتم پشیمون میشدم.. D: البته استادای خوب هم چندتایی داره که جدیدا دارن رشد خوبی میکنن ولی مسلما شما جای بهتری قبول میشی Wink

ممنون، واسه من مهم اعتبار مدرک دانشگاه تو خارج بود تا سطح علمی اش، دیگه از اونجایی که تو ۶تای اول حداکثر قبول می شدم بقیه رو براساس علاقه به دانشگاه و شهر و مسافت زدم
ولی با یه بنده خدایی تو آمریکا صحبت می کردم می گفت اونقدی که از بچه های صنعتی اصفهان اینجا هست از بهشتی و علم و صنعت نیس !
( کاملا موثق )
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good!
ارسال: #۲۳
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ب.ظ)Joshua نوشته شده توسط:  ممنون، واسه من مهم اعتبار مدرک دانشگاه تو خارج بود تا سطح علمی اش، دیگه از اونجایی که تو ۶تای اول حداکثر قبول می شدم بقیه رو براساس علاقه به دانشگاه و شهر و مسافت زدم
ولی با یه بنده خدایی تو آمریکا صحبت می کردم می گفت اونقدی که از بچه های صنعتی اصفهان اینجا هست از بهشتی و علم و صنعت نیس !
( کاملا موثق )
والا من هم همین رو گفتم , اما متاسفانه فکر کردند من دارم گمراهشون میکنم
در هوش , دانشگاه های علم و صنعت و بهشتی و خواجه نصیر به واسطه حضورشون در تهران , مقبولیت پیدا کرده اند وگرنه چه از نظر علمی و سطح دانشگاه (تاکید میکنم در هوش) و چه از نظر رنکینگ پایین تر از شیراز و صنعتی اصفهان جای میگیرند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , Joshua
ارسال: #۲۴
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۶ ب.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ب.ظ)reza6966 نوشته شده توسط:  والا من هم همین رو گفتم , اما متاسفانه فکر کردند من دارم گمراهشون میکنم
در هوش , دانشگاه های علم و صنعت و بهشتی و خواجه نصیر به واسطه حضورشون در تهران , مقبولیت پیدا کرده اند وگرنه چه از نظر علمی و سطح دانشگاه (تاکید میکنم در هوش) و چه از نظر رنکینگ پایین تر از شیراز و صنعتی اصفهان جای میگیرند

بله، متاسفانه منم اون ارسالو خوندم، خوبیه بهشتی و علم و صنعت اینه که چون تو تهرانه شما می تونید با اساتید و دانشجویان دانشگاه های قوی تر راحتتر در ارتباط باشید
اما بطور کلی همون منبع موثق بهم گفت که چند تا از پابلیشهای اساتید امیرکبیر رو خونده و زیاد کار جدید و قوی ای ندیده، صرفا یکسری سخت گیری های سخت و گاها افراطی دارند که سعی دارند سیستم آموزشی خارج و پیاده کنند که البته همین اساینمت ها و جو اپلای باعث پذیرش راحتتر و عملکرد موفقتر در خارج شده ! طبیعتا این مسئله راه و برای بقیه که از این دانشگاه ها هستند بازتر کرده Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , reza6966
ارسال: #۲۵
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۵۳ ب.ظ
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ق.ظ)Joshua نوشته شده توسط:  واقعا با این وضعیت "افزایش ۲۰%" ظرفیت ها فک کنم به زور امیرکبیر قبول شم ! Huh
امسال ظرفیت های تمام دانشگاه های تهران ۲۰% کم شده ! جاش مجازی ها سر به فلک کشیده ! Exclamation

به هرحال خدا را شکر ، واسه همه ی دوستان آرزوی موفقیت دارم Rolleyes

ترتیب نهایی انتخاب رشته، این چیزیه که من بش رسیدم، شاید بدرد دوستان بخوره
هرچند تا فردا شاید ۶و۷ جاشون عوض کردم اما ۹۹% همین می مونه !
یه مقدار زیاده روی کردم، اما از اونجایی که بقول دوستان سروکارمون با سنجشه کار از محکم کاری عیب نمی کنه ! Big Grin

۱ - ۲۱۳۳۴ || دانشگاه صنعتی شریف -تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || روزانه
۲ - ۲۱۳۵۹ || دانشگاه صنعتی شریف -تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم
۳ - ۲۱۳۲۱ || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || روزانه || گرایش رباتیک
۴ - ۲۱۳۳۱ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || روزانه
۵ - ۲۱۳۴۷ || دانشگاه تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم || گرایش رباتیک
۶ - ۲۱۳۵۵ || دانشگاه صنعتی امیرکبیر-تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم
۷ - ۲۱۳۲۷ || دانشگاه شهیدبهشتی -تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || روزانه
۸ - ۲۱۳۳۷ || دانشگاه علم وصنعت ایران -تهران || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || روزانه
۹ - ۲۱۳۳۰ || دانشگاه صنعتی اصفهان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || روزانه
۱۰ - ۲۱۳۳۸ || دانشگاه فردوسی مشهد || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || روزانه
۱۱ - ۲۱۳۲۹ || دانشگاه شیراز || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || روزانه || گرایش هوش مصنوعی
۱۲ - ۲۱۳۵۳ || دانشگاه صنعتی اصفهان || مجموعه مهندسی کامپیوتر || مهندسی کامپیوتر-هوش مصنوعی ورباتیک || نوبت دوم

اقا در جریان هستید با این ۲۵ درصد افزایش شهریه شبانه ها ترمی حداقل باید یک و نیم میلیون بدید دانشگاه بغیر از غذا و خوابگاه و رفت آمد؟!!

I feel loneliness in my room
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Joshua
ارسال: #۲۶
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۱۶ ق.ظ
(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۵۳ ب.ظ)mehrdad_tclh نوشته شده توسط:  اقا در جریان هستید با این ۲۵ درصد افزایش شهریه شبانه ها ترمی حداقل باید یک و نیم میلیون بدید دانشگاه بغیر از غذا و خوابگاه و رفت آمد؟!!

بله، چیزی حدود ۸ تومن در میاد یعنی ترمی ۲ تومن Confused
اما وقتی بخوای مدرکتو بخری هم باس همین حدودا پول بدی، اما عوضش الان با وام و کم کم پرداخت می کنی اما اونجا باس کلشو یکجا پرداخت کنی
یه چیز جالب تر واست تعریف کنم، امروز یکی از دوستام می خواست ریز نمراتشو بگیره که بفرسته آلمان، بهش گفتن تا پول ندی نمیشه !!!
در حالی که پول واسه مدرک میدن نه ریز نمرات ! اون بنده خدا هم الان نداشت اما اگه الان بش ریز نمراتو میدادن تا اونموقع که پذیرشش می اومد پولش جور میشد
پس غصه ی پولشو نخور، جای خوب بزن که بری، اینجا تنها چیزی که ارزش نداره علمه، بهش به دید سرمایه گذاری نیگا کنی دردش کمتره Big Grin
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza6966 , Good! , pkpooria , shariatali
ارسال: #۲۷
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۰۰ ق.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۵ ق.ظ)ssmmgg نوشته شده توسط:  دوست عزیز میشه بدونم چرا به بهشتی اولویت دادید نسبت به علم و صنعت؟
من علم و صنعت رو بررسی کردم. خیلی دوره از شهر ولی بهشتی رو خیر نمی دونم!

شاید از خیلی لحاظ های علمی علم و صنعت نسبت به بهشتی اولویت داسته باشد، مثل گستردگی فیلد ها به علت اساتید بیشتر و رنکینگ بالاتر، اما بهشتی از لحاظ علمی زیاد هم جایگاه بدی نداره و از اساتید خوبی مثل دکتر شمس بهره می بره و نوع سیستم آموزشیشون بهتره اما باید قبول کنیم که تفاوت زیادی بین اونا نیست
اما علت اینکه من اونو بالاتر زدم بیشتر خواسته قلبی بود تا دلیل منطقی
برای من جوی که توش درس می خونم مهمه، چون اگه فکرم آزاردتر باشه عملکرد بهتری دارم و بنابر پرس و جوهایی که کردم روحیه همدلی بیشتری اونجا هست، آب و هوای بهتر Tongue و جو سیاسی مطلوب تر
از لحاظ مسافت هم که برمی گرده به محل زندگیتون در تهران، اما از لحاظ عبور و مرور برای علم و صنعت شرایط مطلوب تر است
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza6966
ارسال: #۲۸
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۴:۴۸ ق.ظ)ssmmgg نوشته شده توسط:  احتمال داره منم علم و صنعت بیارم !
ولی راستش یکم نسبت به اونجا دو دلم! نمیدونم چرا! خیلی امکانات داره اما...! جدا نمی دونم چرا...!!!؟!؟!؟!؟

Smile این قضیه یکی از عجیب ترین مسئله ای که من تو این هفته باش برخورد داشتم، علارقم اینکه حداقل سال پیش رتبه های پایین تر علم و صنعت انتخاب کردند، امسال تعداد زیادی از بچه ها رو دیدم که بهشتی رو اولویت دادند و خودشونم نمی دونن چرا Big Grin
ولی شما که رتبتون خوبه ایشالا دانشگاه بهتری قبول می شید
۰
۰
ارسال: #۲۹
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۷:۳۵ ب.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۰۵ ب.ظ)ssmmgg نوشته شده توسط:  شما می دونید گرنت اساتید و تعداد اپلای و دانشگاهای منتخب برای اپلای در بین این دو دانشگاه بین دانشجوهاش چطور و کجاهاس؟

نه متاسفانه، اطلاعات دقیقی ندارم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۵ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۳۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۳۹ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۹۹۳ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
  مهمان شدن دانشگاه nasrin81r ۲ ۲,۴۱۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: majidnourirad10
Video آخرین فیلمی که دیدید! marvelous ۶۴ ۴۴۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  پیچیدگی زمانی اکشن های قابل اعمال در یک وضعیت اsepid8994 ۰ ۱,۵۹۴ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: اsepid8994
  آخرین اخبار مربوط به مسابقات رباتیک کشوری javadjj ۲۴ ۲۱,۴۹۳ ۲۳ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۸۸ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close