زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جذب دانشجویان مستعد در کار با نرم افزارها

نظرسنجی: در صورتی که وبسایت را مشاهده نمودید کدام گزینه ها نظر شما را می رسانند؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۳۰/۶۱%
    با وبسایت همکاری خواهم کرد چرا که آن را می پسندم ۳۰/۶۱%
۱۵ ۳۰/۶۱%
  • ۴/۰۸%
    با وبسایت همکاری نخواهم کرد زیرا وقت کافی برای انجام پروژه ندارم ۴/۰۸%
۲ ۴/۰۸%
  • ۶/۱۲%
    با وبسایت همکاری نمیکنم زیرا به آن اعتماد ندارم ۶/۱۲%
۳ ۶/۱۲%
  • ۴/۰۸%
    با وبسایت همکاری نمی کنم زیرا این کار را نمیپسندم ۴/۰۸%
۲ ۴/۰۸%
  • ۶/۱۲%
    پروژه های آتی خود را در این وبسایت سفارش خواهم داد. ۶/۱۲%
۳ ۶/۱۲%
  • ۶/۱۲%
    به نظرم سایت خوبی برای سفارش پروژه نمی باشد ۶/۱۲%
۳ ۶/۱۲%
  • ۱۴/۲۹%
    کلا از محیط وبسایت خوشم اومد ۱۴/۲۹%
۷ ۱۴/۲۹%
  • ۴/۰۸%
    محیط وبسایت جالب نیست ۴/۰۸%
۲ ۴/۰۸%
  • ۱۸/۳۷%
    وبسایت کلا خدمات خوبی ارائه می دهد و مفید خواهد بود ۱۸/۳۷%
۹ ۱۸/۳۷%
  • ۶/۱۲%
    شعارهای وبسایت دروغین و فریبنده است ۶/۱۲%
۳ ۶/۱۲%
در کل ۴۹ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط شهاب روغنیان.)
وبسایت پروژه های نرم افزاری شریف برای انجام پروژه های نرم افزاری اقدام به جذب دانشجویان مستعد نموده است.
پروژه ها عموما صنعتی و تجاری و بعضا پروژه های دانشجویی می باشد.
خدمتی که سایت ارائه می کند این است که با بررسی رزومه متقاضیان انجام پروژه سطح توانایی افراد را ارزیابی کرده و سپس پروژه های متناسب با توان افراد را به آنها پیشنهاد می دهد تا آن را قیمت گذاری کنند و انجام دهند. همچنین پروژه ها محدود به رشته یا نرم افزار های خاصی نمی باشد.
عموم متخصصان این وبسایت را دانشجویان صنعتی شریف و صنعتی اصفهان و صنعتی امیرکبیر تشکیل داده اند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با تشکر
مدیریت وبسایت پروژه های نرم افزاری شریف
۴
۴
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986 , Bahar_HS , vesta , ka arman , farhoudjk , احسان مومنی
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۲۱ ق.ظ
جالب به نظر میاد!
اما دانشگاه شریف بهتون گیر نده به خاطر اسم دانشگاه و اینا
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: شهاب روغنیان
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ ق.ظ
شما که افراد رو با استعدادهای مختلف دور هم جمع کردید، بنطرم خوب میشد اگر بخش آموزش هم تو سایتتون داشتید، که توسط همون افراد صورت میگرفت

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , شهاب روغنیان
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط شهاب روغنیان.)
RE: جذب دانشجویان مستعد در کار با نرم افزارها
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۲۱ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  جالب به نظر میاد!
اما دانشگاه شریف بهتون گیر نده به خاطر اسم دانشگاه و اینا

سلام
خیلی ممنونم از اظهار نظرتون
ما در قسمت کارآفرینی دانشگاه شریف مستقر هستیم و هماهنگی های لازم با این بخش انجام شده است.
ممنون میشم اگه باز هم نکته ای به نظرتون رسید ما رو در جریان بذارید.
با سپاس
شهاب روغنیان

(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  شما که افراد رو با استعدادهای مختلف دور هم جمع کردید، بنطرم خوب میشد اگر بخش آموزش هم تو سایتتون داشتید، که توسط همون افراد صورت میگرفت

سلام
بله به این موضوع هم فکر کرده ایم و در تابستان انشاالله این قسمت را هم اضافه خواهیم کرد، اما اگر شیوه خاصیی مد نظرتون هست خوشحال میشم که طرحتون رو با ما در میون بذارید.
۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71 , vesta
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۱:۵۱ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۰۹ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  شما هم مثل اکثر شرکت ها، در نهایت ۵ درصد از سود پروژه را به دانشجو و ۹۵ درصد از سود را به شرکت اختصاص میدهید ؟

با سلام خدمت دوست عزیزمون
اتفاقا من هم همین احساس شما رو داشتم که وارد این فعالیت شدم. چرا که تمام شرکت ها به دلیل سرمایه ای که دارن تمام سود رو برای خودشون بر میدارن و فقط اندکی رو به دانشجویان می دهند. برای همین لازم دونستم که با طرحی جدید وارد این فعالیت شوم که حق دانشجویان تضییع نشود.
طرح ما این است که دانشجویانی که می خواهند پروژه انجام دهند روی سفارشات ما قیمت می زنند و ما این قیمت را به اضافه مبلغی که سهم شرکت می شود به مشتریان عزیز پیشنهاد می دهیم و در صورتی که مشتری قیمت را بپذیرد پروژه انجام خواهد شد و در غیر اینصورت انجام آن منتفی است و جایی برای هیچگونه چانه زنی برای هیچکس وجود ندارد. برای همین عاقلانه است که هرکسی مبلغ عادلانه ای پیشنهاد دهد که قیمت پروژه مورد تایید مشتری قرار گیرد. اینجاست که دانشجو به حق خودش خواهد رسید و ما نیز مجبوریم مبلغ کمی را برای خودمان برداریم تا پروژه مورد تایید مشتری قرار گیرد.
فراتر از این دلایل هدفی است که ما انتخاب کرده ایم. هدف ما کسب درامد زیاد نیست. هدف ما کسب درامد به میزانی است که بتوانیم فعالیت هایمان را گسترش دهیم و انشالله در سالهای آتی به محبوبترین وبسایت ایرانی تبدیل شویم، البته به لطف خدا و یاری شما عزیزان.
۲
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Doctorwho , zahra_ce87
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۲۲ ب.ظ
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  خب الان یه سایتی مثه پونیشا هست، سایت شما چه نیاز جدیدی رو بر طرف میکنه؟ بعد یه چیز دیگه شما فعالیتتون فکر نکنم از پروژه های کوچی فراتر بره چون پروژه های بزرگ افراد باید یه جا متمرکز باشن و خیلی از چیزای دیگه قرار داد، نگه داری، و هزار تا مشکل مالی دیگه که پیش میاد

موفق باشید.

سلام
تشکر میکنم از دوست عزیزمون که که به نکات ظریف و مهمی اشاره کردند که نشانه تیزبینی ایشون هستش.
من قبل از اینکه شروع به کار کنم روی ایده ام، کاملا سایت پونیشا رو بررسی کردم و سعی کردم کاری رو ارائه کنم که نقصان پونیشا رو نداشته باشه و مزیت های خوبی رو که پونیشا نمیتونه ارائه کنه رو پیاده سازی کنم.
در اینجا به نقصان پونیشا نمیپردازم چون ممکنه به عنوان تخریب رقیب تلقی شود و کاری اخلاقی به نظر نمیاد، ولی میتونم مزیت های کار خودم رو ارائه کنم خدمتتون. بعدا دیگه افراد میتونن برن در مورد پونیشا تحقیقات بیشتری بکنن و نقایص کار اونها رو بهتر متوجه بشن.
مزیتی که سایت ما به مشتریان ارائه میکنه اینه که مشتری با یه شرکت طرف هست و فقط وظیفه ثبت سفارش رو بر عهده دارد و می داند که شرکت ما ظرف ۲۴ ساعت بعد نتیجه سفارش وی را اعلام خواهد کرد و خیالش از این بابت راحت است که پروژه اش سر موقع با کیفیتی که انتظار داشته آماده خواهد شد و اگر خلاف چنین چیزی رخ دهد حق شکایت به دادگاه را خواهد داشت. میتونید سفارش دادن توی سایت ما رو با سفارش دادن توی سایت پونیشا مقایسه کنید.
از دیگر مزیت های ما برای کسانی است که می خواهند پروژه انجام دهند. این افراد نیز با توجه به شناختی کافی که از آنها داریم می توانیم پروژه های متناسب با توان آنها را به آنها پیشنهاد کنیم و دیگر نیاز نیست خودشان وقت صرف بازبینی پروژه های زیادی بکنند تا پروژه متناسب با خودشان را انتخاب کنند. و از طرفی قیمت پروژه ها را خودشان تعیین خواهند کرد و از این بابت تحت فشار شرکت ما نخواهند بود. مهمترین مزیت برای این افراد تضمینی است که شرکت ما برای پرداخت کل پول پروژه به آنها می دهد و آنها دیگر نباید نگران پرداخت نشدن مابقی پولشان توسط مشتری باشند زیرا مشتری ابتدا بیعانه قرار می دهد و بعدا ممکن است از پرداخت مابقی پول و دریافت پروژه منصرف شود که در اینصورت ما خسارت ناشی از فسخ قرارداد را متقبل می شویم.
از دیگر مزایای ما شناخت افراد مستعد است و آنها را برای پروژه های بزرگتر ( پروژه های تجاری و صنعتی) به کار خواهیم گرفت چرا که شرکت ها می توانند به شرکت ما اعتماد کنند وقتی که سابقه خوبی داشته باشیم ولی نمی توانند به افراد بدون سابقه اعتماد کنند.
همچنین مزایای دیگری را در آینده ارائه خواهیم کرد که آنها را به موقع خودش اعلام می کنیم.

البته توجه داشته باشید که برای ارائه این مزایا محاسبات دقیق و استراتژی های خوبی در نظر گرفته شده که علاوه بر توانایی ارائه این مزایا، شرکت متضرر و احیانا ورشکسته نشود که نیازی به ذکر جزئیات کارمان نیست.

اما در پاسخ به نکته دوم که فرمودید نمیتوانیم پروژه های بزرگی بگیریم، باید خدمتتون عرض کنم که ما برای شرکت استراتژی رشد دقیقی تنظیم کرده ایم که به مرور زمان این استراتژی را پیاده سازی خواهیم کرد تا در آینده جز شرکت های مطرح باشیم. علاوه بر آن برای پروژه های بزرگ راهکارهایی دیگری نیز اندیشیده ایم که در وقت خودش ارائه خواهیم کرد.

در کل از اظهار نظر دقیق و هوشمندانه شما نهایت تشکر را دارم.
با سپاس
شهاب روغنیان
۶
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , maneshty , azarakhsh1986 , سجاد۶۷
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۲ ب.ظ
یه سوال : تو سایتتون نوشتید پروژه شما توسط دانشجویان شریف انجام میشه , حالا این فراخوان که دادید فقط شریفیا میتونن شرکت کنند ؟!

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
۲
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: شهاب روغنیان
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۰۴ ب.ظ
سلام
تا حالا اکثر دانشجویانی که با ما همکاری داشتن شریفی بودن و اخیرا اقدام به جذب دانشجویان دانشگاههای دیگر نموده ایم و به زودی این عنوان را تغییر خواهیم داد.
با سپاس
شهاب روغنیان
۴
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , سجاد۶۷
ارسال:
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۶:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۰۷ ب.ظ، توسط vesta.)
(۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ب.ظ)شهاب روغنیان نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  شما که افراد رو با استعدادهای مختلف دور هم جمع کردید، بنطرم خوب میشد اگر بخش آموزش هم تو سایتتون داشتید، که توسط همون افراد صورت میگرفت

سلام
بله به این موضوع هم فکر کرده ایم و در تابستان انشاالله این قسمت را هم اضافه خواهیم کرد، اما اگر شیوه خاصیی مد نظرتون هست خوشحال میشم که طرحتون رو با ما در میون بذارید.

شیوه خاصی مد نظرم نیست.
اما فکر میکنم اگر تو سایتتون بخشی رو داشته باشید که به معرفی اعضای سایت و رزومه هاشون و پروژه هایی که توش فعالیت داشتند بپردازه خوب میشه، یه سابقه مکتوب میشه برای اون افراد و اینکه اگر کسی هم بخواد از توان و استعداد این افراد استفاده کنه میتونه از طریق سایت شما بهشون دسترسی داشته باشه و شاید باعث جذب این افراد در محیط کاریهای بزرگتر شه که شاید تو شهر خودشون باشه ( چون احتمالا بحث دور کاری در فعالیت شما لحاظ میشه) البته اینا همش مستلزم عملکرد خوب و تخصصی سایت شما میباشد که امیدوارم با تلاش به این مرحله برسید و اینکه شرکتتون را رشد بدهید و سعی در حفظ افراد جذب شده و همچنین رشد علمیشون بکنید.

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
۳
۱
ارسال: #۱۰
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۲۷ ب.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۰۲ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ب.ظ)شهاب روغنیان نوشته شده توسط:  
(14 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۵ ق.ظ)vesta نوشته شده توسط:  شما که افراد رو با استعدادهای مختلف دور هم جمع کردید، بنطرم خوب میشد اگر بخش آموزش هم تو سایتتون داشتید، که توسط همون افراد صورت میگرفت

سلام

شیوه خاصی مد نظرم نیست.
اما فکر میکنم اگر تو سایتتون بخشی رو داشته باشید که به معرفی اعضای سایت و رزومه هاشون و پروژه هایی که توش فعالیت داشتند بپردازه خوب میشه، یه سابقه مکتوب میشه برای اون افراد و اینکه اگر کسی هم بخواد از توان و استعداد این افراد استفاده کنه میتونه از طریق سایت شما بهشون دسترسی داشته باشه و شاید باعث جذب این افراد در محیط کاریهای بزرگتر شه که شاید تو شهر خودشون باشه ( چون احتمالا بحث دور کاری در فعالیت شما لحاظ میشه) البته اینا همش مستلزم عملکرد خوب و تخصصی سایت شما میباشد که امیدوارم با تلاش به این مرحله برسید و اینکه شرکتتون را رشد بدهید و سعی در حفظ افراد جذب شده و همچنین رشد علمیشون بکنید.

به نکته مهمی اشاره کردید که من فعلا نمی خواستم در موردش صحبت کنم ولی حالا که میبینم چنین افراد هوشمندی توی این تالار حضور دارند ناچارا باید موضوع رو باز کنم.
ما دقیقا به موضوع مورد اشاره شما فکر کرده ایم و روش های متعددی رو نیز بررسی کردیم.
اتفاقا یکی از سوپرایز هایی که ما به همکارامون خواهیم داد که از همکاریشون با ما خشنود بشن همین پیشنهادات کاری توی شرکت های مختلف هست.
ما عملکرد تمام همکارامون رو با رزومه آنها تطابق میدیم و اگر به این نتیجه رسیدیم که رزومه آنها حقیقتا توانایی های اونها رو نشون میده با توجه به پروژه هایی که برای ما انجام داده اند اونها رو از بقیه جدا میکنیم و به شرکت هایی که دنبال افراد خبره هستند پیشنهاد خواهیم داد تا بدین روش اشتغال دائمی برای همکاران خوبمون ایجاد کرده باشیم.
تا الان که با برخی شرکت ها لینک هستیم ولی انشاالله از تابستان با شرکت های بیشتری لینک خواهیم شد که هم پروژه هاشون رو بگیریم و هم احیانا افراد جویای کارمون رو بهشون معرفی کنیم.
اما این مساله رو هم بررسی کردیم که رزومه افراد رو روی سایت بگذاریم که اتفاقا برای سایت ما خیلی هم مفید خواهد بود اما با توجه به اینکه رزومه افراد جزء اطلاعات شخصی اونها هست و خیلی از افراد نسبت به رزومه خودشون حساس هستند این کار را انجام نخواهم داد. البته توجه داشته باشید که ما رزومه ها رو در اختیار شرکت ها نیز نخواهیم گذاشت و صرفا نیازهای آن شرکت رو بررسی میکنیم و اگر فردی را برای کار در آن شرکت مناسب دیدیم ابتدا از خود آن فرد اجازه خواهیم گرفت و با توافق وی برخی از اطلاعات رزومه او (منهای اطلاعات شخصی و تماس) را در اختیار شرکت مربوطه خواهیم گذاشت تا انشاالله از این روش اشتغال ایجاد کرده باشیم برای همکارانمان.
همچنین تمام پروژه هایی که انجام داده اند را ذخیره خواهیم کرد و می توانند از آنها به عنوان رزومه خود استفاده کنند.

البته ما خودمان با گسترش سازمانمان نیاز به نیروهای بسیار خبره خواهیم داشت که انشاالله از بین همکارانمان انتخاب خواهیم کرد.
امیدواریم که در سالهای آتی از بزرگترین شرکت ها در ایران باشیم به لطف خدا و با همکاری شما عزیزان.
و من الله التوفیق
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: vesta , javad94 , سجاد۶۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۶ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  دانشجویان سامانه شبکه‌ای تربیت مدرس ورودی ۱۴۰۰ kenpachi ۰ ۱,۱۸۳ ۰۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kenpachi
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۳,۹۶۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  مصاحبه جذب مدرس دانشگاه علمی و کاربردی shakiba.70 ۰ ۲,۲۲۲ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shakiba.70
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۱۴۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۳۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۵۸ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۶۷۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close