زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربه بازی رایانه ای ......

ارسال: #۳۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ب.ظ
RE: تجربه بازی رایانه ای ......
خوره بازی اینجا نداریم فکر کنم!همه یا قارچ خور بازی کردن یا هواپیمای آتاری یا شورش در شهر...بابا یه کم از این بازی های معنا گرا برید بازی کنید...
ضمنا در حضور من از pes حرف نزنین که قاط میزنم!رقیبی وجود نداره...

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  خوره بازی اینجا نداریم فکر کنم!همه یا قارچ خور بازی کردن یا هواپیمای آتاری یا شورش در شهر...بابا یه کم از این بازی های معنا گرا برید بازی کنید...

inteligentiumجان قطعا منو تو باید یه بازی pesبزنیم این طور نمیشه‌، ...Tongue
کم کم بریم تو بازی های امروزی‌، من از بازی های اکشن سبک جنگی خیلی خوشم میومد‌، فکر میکنم دیگه پایان این ژاندر کال آف دیوتی باشه .. دوستان دیگه تجربه‌ی بازی قشنگتری هم دارن
ارسال: #۳۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۵ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  خوره بازی اینجا نداریم فکر کنم!همه یا قارچ خور بازی کردن یا هواپیمای آتاری یا شورش در شهر...بابا یه کم از این بازی های معنا گرا برید بازی کنید...

من خیلی زیاد بازی میکردم. یعنی کل سال فقط بازی بود. تابستون که فقط بازی بود ساله تحصیلی هم مدرسه بود با بازی. درس نبود کلا.
تمام بازی های معروفی که بود رو هم تموم کردم. منتهاش بازیای خاطره انگیز قدیمی رو خواستم بگم. وگرنه من خودم عشق dmc هستم.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۳۸ ب.ظ
من که کلا عشق Resident Evil هستم.( البته به جز قسمت مزخرف ۴)

از Medal of honor هم بیشتر از COD خوشم میاد.

بازی استراتژیک هم Warcraft و StrongHold

Planets vs Zombies هم خیلی باحاله

ولی هیچی مثل Counter Strike تحت شبکه نمیشه. یادش بخیر تو خوابگاه و خونه دانشجویی‌، شب های ماه رمضون تا سحر با بر و بچ کانتر می زدیم. یاد باد آن روزگاران یاد باد......

I am Lucifer
The god of hell fire
To see you suffer
Is my only desire
ارسال: #۳۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  این بازی های خشن چیه؟
بازی فقط قارچ خور!
من تابستون قارچ خور و دانلود کردم بعد از ۸-۹ سال بازی کردم!Big Grin
بهش معتاد شده بودم!

قارچ خور مال نی نیاست دیگه
Tongue
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ق.ظ)roya نوشته شده توسط:  قارچ خور و pes همین ها

کل میندازی pes رویا‌، ببرمت تا دیگه انقدر نگی pes
Tongue
بازی انلاین چقدر سرعت می خواد و حجم دانلودش چقدر تا یه باری با هم انلاین بازی کنیم؟

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
ارسال: #۳۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۴۶ ب.ظ
harry potter اولین بازی کامپوتری که خریدم بود خیلی خوب بود تا آخرش رفتم.
tom & jerry رو هم دوست داشتم .(میکرو)
سوپر ماریو که جای خود داره.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahtab_m , **sara** , parimehraban
ارسال: #۳۷
۰۴ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۳۸ ب.ظ
آره هرکول رو من هم بازی کردم .

هیت من
مستر بین: دی
و ........

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۳۸
۱۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۳:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ ب.ظ، توسط هاتف.)
ماریو
این متن رو سیاه سفید بخونید!!!!

یادش بخیر، این میکرو‌ها که حافظه نداشتن که تا یه مرحله ای رفتی ذخیره کنی، تا سرحدی که آداپتور دستگاه نترکیده (از فرط داغی) بازی میکردیم، بعد به ۴/۴ که میرسیدیم از ترس اینکه الان خیلی داغ کرده میسوزه، [تصویر:  31702_1_1379098321.gif] آداپتور رو توی جایخی (اون موقع ما فریزر نداشتیم) یخچال میزاشتیم تا سرد شه دوباره ادامه Smile)

تازه وقتی یکبار ۴/۴ رو رد میکردی بازی سخت‌تر میشد، سرعت اون جوجه تیغی‌ها بیشتر میشد و کلاغ‌ها هم دیگه نبودند.

چقدر توی مرحله ای که اون لاک پشته چکش پرت میکرد استرس داشتیمTongue

اون آخرا حرفه ای شده بودیم، تاج میگرفتیم جونمون تموم نشه، هرکس هم که راه مخفی شهر جایزه رو بلد بود کلی فخر میفروخت

پیر شدیماااا
راستی یکی بود گفت PES کو؟؟
حریف و ازینا هم شنیدماااا
میخوای لیگ مانشت PES راه بندازیم؟ Tongue

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: hanif
ارسال: #۳۹
۱۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ، توسط polarisia.)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
بهترین بازی که تو عمراً دیدم! خیلی دوسش دارم! Heart
به طرز فجیعی پیشنهاد میکنم، حتما بازی کنید. Big Grin

لینک دانلود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
ارسال: #۴۰
۱۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۷:۰۲ ب.ظ
من تقریبا تمام بازی های معروف رو بازی کردم از جمله‌: Call of Duty‌، Far Cry 2‌، Assassin's Creed‌، fifa 11 و سه نقطه.
متاسفانه یک عادت بدی که من دارم اینه که یه بازی مثل Call of duty یا در حالت کلی بازی های اکشن رو حداکثر دو یا سه روزه تموم می کنم.یعنی وقتی یه بازی نصب کنم از صبح تا شب بازی می کنم تا تمومش کنم بعد که تموم شد و خیالم راحت شد(!) از رو سیستم پاکش می کنم

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
ارسال: #۴۱
۱۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۱۴ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  

لینک دانلود:

این بازی‌ عالیه.من عشق این سبک هستم و چند تا از بازیاشم دارم.نقطهٔ اوج این سبک دههٔ ۹۰ بود.پیشنهاد می‌کنم neverhood و braid رو هم بازی‌ کنید. اگه خواستید بازم می‌تونم توی این سبک بازی‌ معرفی‌ کنم.

(۱۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۷:۰۲ ب.ظ)mfXpert نوشته شده توسط:  من تقریبا تمام بازی های معروف رو بازی کردم از جمله‌: Call of Duty‌، Far Cry 2‌، Assassin's Creed‌، fifa 11 و سه نقطه.
متاسفانه یک عادت بدی که من دارم اینه که یه بازی مثل Call of duty یا در حالت کلی بازی های اکشن رو حداکثر دو یا سه روزه تموم می کنم.یعنی وقتی یه بازی نصب کنم از صبح تا شب بازی می کنم تا تمومش کنم بعد که تموم شد و خیالم راحت شد(!) از رو سیستم پاکش می کنم
عادت منم هست.Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia
ارسال: #۴۲
۱۵ تیر ۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ ب.ظ
(۱۵ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۲۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(15 تیر ۱۳۹۰ ۰۶:۱۴ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  

لینک دانلود:

این بازی‌ عالیه.من عشق این سبک هستم و چند تا از بازیاشم دارم.نقطهٔ اوج این سبک دههٔ ۹۰ بود.پیشنهاد می‌کنم neverhood و braid رو هم بازی‌ کنید. اگه خواستید بازم می‌تونم توی این سبک بازی‌ معرفی‌ کنم.

حتما معرفی کن. ممنون میشم!

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
ارسال: #۴۳
۱۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ ب.ظ
اینارو امتحان کنید:
neverhood
samorost 1&2
braid
Alchemia
fullpipe
Hamlet or the Last Game without MMORPG Features, Shaders and Product Placement
world of goo
And Yet It Moves
Crayon Physics Deluxe
super meat boy
Time Gentlemen Please
من از این بازیا خوشم اومد. همشون توی همون سبک نیستن ولی‌ توی همشون خلاقیت به چشم می‌خوره. یه ویژگی دیگه که اکثرشون دارن خلق یه دنیای فانتزیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia
ارسال: #۴۴
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۱ ب.ظ، توسط موج.)
این بازی تصویرش منو یاد شورش انداخت
هنوز دانلود نکردم

اینم بازی هواپیمای آتاری

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , summer_66
ارسال: #۴۵
۲۹ تیر ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ب.ظ
من بازیای استراتژیک رو خیلی دوست دارم مثلا farm frenzy البته عاشق بازیایی نظیر hit man و dino crissis (نمیدونم درست نوشتم یا نه) هم هستم.

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb تجربه نگاری از مصاحبه دکتری آی تی ۹۷ uniquegirl ۱۶ ۱۳,۳۵۲ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۳۸۸ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  بزرگترین تجربه زندگی mengan ۱۱ ۸,۶۳۷ ۱۱ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: csun
  تجربه شخصی در دانشگاه آزاد H-Arshad ۳ ۳,۹۸۷ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۳,۱۲۲ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  تجربه های شخصی رتبه ۳ هوش از کنکور ۹۶ marjan_m ۲۰ ۳۲,۴۲۷ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  گرایش طراحی بازی های رایانه ای bahman2000 ۲ ۲,۴۷۸ ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  دانلود کتاب استخراج ویژگی و پردازش تصویر برای بینایی رایانه ای babak282 ۱ ۴,۵۷۴ ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed450
  تجربه رتبه ۲۲۷ شبکه و ۳۲۷ نرم افزار alizl70 ۰ ۲,۹۶۲ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: alizl70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close