زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربه بازی رایانه ای ......

ارسال: #۱۶
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ق.ظ
RE: تجربه بازی رایانه ای ......
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  u can play sega games in linux

ممنون ولی الان در حد تجدید خاطرات فقط قشنگه
فکر کنم دوستمون منظورش یه بازی جدید بود که توی اون حال وهوا باشه گرافیک جدید سبک قدیمی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۹ ق.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۸ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ق.ظ)alirezalink نوشته شده توسط:  u can play sega games in linux

ممنون ولی الان در حد تجدید خاطرات فقط قشنگه
فکر کنم دوستمون منظورش یه بازی جدید بود که توی اون حال وهوا باشه گرافیک جدید سبک قدیمی

اره دقیقا‌، اونو که دوستمون گفتن من دانلود کردم و ده بار اونم بازی کردم
ولی یه بازی تو شکل و شمایل با گرافیک سه بعدی جاش تو بازی های کامپیوتری خالیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال: #۱۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۴ ق.ظ، توسط inteligentium.)
با این بازی هاحال کردم:
max payne1,2
mafia
project eden
dino crisis 1,2
resident evil 3,4
gta vice city,san andreas

با این‌ها زندگی:
alone in the dark4
silent hill1,2,origins,home coming,va baghie
god of war 1,2

ولی با این بازی عشق کردم:
shadow of the colussus

این آخری بیشتر یه شاهکار هنری بود تا یه بازی،چه آخری داشت...

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
ارسال: #۱۹
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۷ ق.ظ، توسط hamidkhl.)
بازی ویدئویی من با بازی قورباغه و هواپیما تو آتاری دسته هلکوپتری شروع شد!

بعدش قارچ خور میکرو و بعدش سگا تو کلوپ(فوتبال سگا با تقلبای خرید داور، کنباد و ...)

بعدشم پلی استیشن فوتبال ۹۸ و تیکن و...!!!

دوران دبیرستان هم که IGI و کاماندوز، فوتبال و... تقریباً این بازیا تا سن ۱۸ سالگی نصف وقت بیداری منو می گرفت!!!

*****شکست پله های موفقیت است*****
ارسال: #۲۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۰ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  با این بازی هاحال کردم:
max payne1,2
mafia
project eden
dino crisis 1,2
resident evil 3,4
gta vice city,san andreas

با این‌ها زندگی:
alone in the dark4
silent hill1,2,origins,home coming,va baghie
god of war 1,2

ولی با این بازی عشق کردم:
shadow of the colussus

این آخری بیشتر یه شاهکار هنری بود تا یه بازی،چه آخری داشت...

GOD OF WAR
وای وای عالیه پسرHeart
ارسال: #۲۱
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ ق.ظ
دو تا بازی سنی هم الان یادم اومد
سرباز جهانی
جیمز باند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: mass2009
ارسال: #۲۲
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۰۶ ق.ظ
البته یه شبیه ساز بازی سگا برا xp هم هستش و من بعضی وقتا اون بازی خرگوش رو که واقعا برام خاطراتی هست بازی میکنم
سال ۸۱ اوایل که کامپیوتر خریده بودم یه بازی ماشین بود به نام microsoft midtowan madness اگه درست نوشته باشم واقعا دوسش داشتم بخصوص اون قسمتش که میرفتی تو شهر دور میزدی اما خوب پاک شد و دیگه هیچوقت نتونستم گیرش بیارم
IGI رو هم همون موقع ضد ضربه و گلوله میکردم میرفتم بیرحمانه ادم میکشتم کشته هم نمیشدم
حالا خوب چند سالی هست دیگه اصلا بازی نکردم مگر شطرنج البه خوب طبیعیه سن میره بالا حوصله کم میشه

منم آن بیدل شیدا و غمش هست هویدا به دو چشمان همیشه تر
و پیداست درون دلم آشوب و چه رسواست، دریغا...
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج , blackhalo1989
ارسال: #۲۳
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط inteligentium.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  GOD OF WAR
وای وای عالیه پسرHeart

میدونید قشنگترین چیزی که از این بازی یادم مونده چیه؟کریتوس(شخصیت اول بازی)هیچ وقت تسلیم شکست نمیشد...
برای کسایی که خیلی خبر ندارن از بازی اینو بگم (خیلی خلاصه)که کریتوس اولای بازی(قسمت دومش) با زئوس خدای خدایان می جنگه وزئوس اونو میکشه،بعد توی جهان پس از مرگ و...(همه چیز دقیق یادم نیست)پس از کلی بدبختی میفهمه که سه تا خواهر وجود دارند به اسم خواهران تقدیر که تقدیر هر کس رو اونا نوشتن و ابدا قابل تغییر نیست خصوصا واسه کریتوس چون خواهران تقدیر از متحدای نزدیک زئوس هستن...ولی کریتوس اونا رو پیدا میکنه و هرچه قدر میخواد ازشون که سرنوشتشو تغییر بدن اونا قبول نمیکنن...بعدا یه کاری میکنه کریتوس(فعلا نمیگم چی!)و کاری میکنه که زمان برگرده درست به همون لحظه ای که زئوس بالا سرش ایستاده و داره اونو میکشه و از بغل به صورت ناگهانی بهش حمله میکنه...زئوس که این صحنه رو میبینه میگه:
پس خواهران تقدیر به من خیانت کردند
و کریتوس با یه لحن خیلی باحال جواب میده:
خواهران تقدیر مردند!

The elevator to success is out of order. You'll have to use the stairs... one  step at a time
ارسال: #۲۴
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۷ ق.ظ، توسط موج.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  GOD OF WAR
وای وای عالیه پسرHeart

میدونید قشنگترین چیزی که از این بازی یادم مونده چیه؟کریتوس(شخصیت اول بازی)هیچ وقت تسلیم شکست نمیشد...
برای کسایی که خیلی خبر ندارن از بازی اینو بگم (خیلی خلاصه)که کریتوس اولای بازی(قسمت دومش) با زئوس خدای خدایان می جنگه وزئوس اونو میکشه،بعد توی جهان پس از مرگ و...(همه چیز دقیق یادم نیست)...

چه جالب این فیلم بوده یا بازی
دوستان این بازی Rosso Rabbit هست که بازی قشنگی خاطرات بازی های میکرو و سگا مثه سونیک رو زنده میکنه در فضای سه بعدی جالبی طراحی شده

سپاس‌گزاری شده توسط: inteligentium
ارسال: #۲۵
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ق.ظ، توسط inteligentium.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۰ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۵ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  GOD OF WAR
وای وای عالیه پسرHeart

برای کسایی که خیلی خبر ندارن از بازی اینو بگم (خیلی خلاصه)که کریتوس اولای بازی(قسمت دومش) با زئوس خدای خدایان می جنگه وزئوس اونو میکشه،بعد توی جهان پس از مرگ و...(همه چیز دقیق یادم نیست)...

چه جالب این فیلم بوده یا بازی

بعضی از بازی‌ها این قدر خوب پرداخت شدن که واقعا مثل یه فیلم خیلی خوب تو خاطره آدم میمونن،حتی بهتر از فیلم چون که خودت هم درگیر داستان بودی
کلا بازی های sony entertainment بازی های جالبی بودن

سپاس‌گزاری شده توسط: mass2009
ارسال: #۲۶
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۷ ق.ظ، توسط ف.ش.)
Tomb raidar 5 جزو یکی از اولین بازی هایی بود که داشتم خیلی دوستش داشتم اما دیگه ورژنهای بعدیش رو جایی ندیدم!
توی مغازه‌ها نبود اما توی نت ورژنهای بعدیش هست اگه بشه دانلود کرد!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
ارسال: #۲۷
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۴ ق.ظ، توسط mass2009.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۴ ق.ظ)barca_bg نوشته شده توسط:  واقعا یادش بخیر عجب حالی می کردیم!

آتاری: هواپیمایی(فکر کنم رکوردم ۱۵۰۰۰۰ بود)، دزد و پلیس، زیر دریایی و..

نینتندو: ماریو، فوتبالیستا (چقدر بازی کردم!)

سگا:کامبت، شورش درشهر هنوز یادم که دکمه A رو میزدی پلیس میومد! و..

پی سی: فیفا انواع ورژناش، need 4 speed‌، driver و..

واقعا بازی هواپیمای آتاری خاطره‌ی کوچیکی ماست ،و شاید الانم اگه باشه‌، هنوز بشینیم پاشو بخایم تاآخرش بریم‌، البته اگه آخری داشته باشهBig Grin
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یادش بخیر وقتی دبیرستان بودم خیلییییییییییییییییییی بازی میکردم. Tongue

منم با کلی ذوق و شوق راهنمایی که بودم‌، ۵۰ تومن ورمیداشتم با دوستای همکلاسی، بعد امتحانای آخر سال ،با ۵۰ تومن اون یه نیم ساعت تو کلوپ محلمون بازی میکردیم‌، قبل و بعد امتحان جای درس امتحانمون فقط درمورد بازی بعد امتحانمون با هم کل مینداختیم‌، تا بریم دو دست فوتبال ۲۰۰۰ یا قبلش ۹۸ سونی بزنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۲۸
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۴ ق.ظ
قارچ خور و pes همین ها

موفقیت از آن سوی رنج ها اغاز می شود (roya)
ارسال: #۲۹
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ ق.ظ
این بازی های خشن چیه؟
بازی فقط قارچ خور!
من تابستون قارچ خور و دانلود کردم بعد از ۸-۹ سال بازی کردم!Big Grin
بهش معتاد شده بودم!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۳۰
۳۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط mass2009.)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۵ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  این بازی های خشن چیه؟
بازی فقط قارچ خور!
من تابستون قارچ خور و دانلود کردم بعد از ۸-۹ سال بازی کردم!Big Grin
بهش معتاد شده بودم!

قارچ خور مال نی نیاست دیگه
Tongue
(۳۰ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ق.ظ)roya نوشته شده توسط:  قارچ خور و pes همین ها

کل میندازی pes رویا‌، ببرمت تا دیگه انقدر نگی pes
Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb تجربه نگاری از مصاحبه دکتری آی تی ۹۷ uniquegirl ۱۶ ۱۳,۳۵۲ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۰۷:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۳۸۷ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  بزرگترین تجربه زندگی mengan ۱۱ ۸,۶۳۱ ۱۱ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: csun
  تجربه شخصی در دانشگاه آزاد H-Arshad ۳ ۳,۹۸۶ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  اولین تجربه کاری من! وقتی پروژه‌ای رو قبول کردم که توش صفر بودم! Milestone ۶۹ ۴۳,۱۲۰ ۰۸ دى ۱۳۹۶ ۰۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  تجربه های شخصی رتبه ۳ هوش از کنکور ۹۶ marjan_m ۲۰ ۳۲,۴۲۷ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  گرایش طراحی بازی های رایانه ای bahman2000 ۲ ۲,۴۷۸ ۲۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  دانلود کتاب استخراج ویژگی و پردازش تصویر برای بینایی رایانه ای babak282 ۱ ۴,۵۷۳ ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed450
  تجربه رتبه ۲۲۷ شبکه و ۳۲۷ نرم افزار alizl70 ۰ ۲,۹۶۲ ۰۵ تیر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: alizl70

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close