زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

عذرخواهی بابت سو استفاده یکی از کاربران

ارسال: #۳۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۰۹ ب.ظ
RE: عذرخواهی بابت سو استفاده یکی از کاربران
اون کاربر به من پیغام داده و از همه معذرت خواهی کرده. خواهشا دیگه این موضوع رو ادامه ندیم. ان شا الله خداوند به همه ما توفیق برگشت از اشتباه و بازگشت به راه درست رو اعطا کنه و خطاهامون رو ببخشه.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , A V A , مهرانگیز , SubManesht , fsi2013 , zahra.tanha , Amoojan , hnarghani , Aref Safari , انرژی مثبت , bahar1369 , nazanin2020 , tayebe68 , Mänu , neda_Network , احسان مومنی , d_felfelak
ارسال: #۳۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۵۹ ب.ظ
دوستان من نمیدونم یا معلومات من ناقص هست اگر اشتباه میکنم تصحیح بفرمایید
اما تا جایی که من میدونم محتوای سایت ها ( text) توسط موتورهایی بررسی میشه و اصلا محتوای عکس ها قابل بررسی نیست ...
چطوری ظرف چند ساعت مراجع مربوطه متوجه این عکس های به قول دوستان دور از شان و ... شده اند ؟
آیا متن زشت یا ... هم همراهش بوده یا نه ؟
۱
۰
ارسال: #۳۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ب.ظ)threefx نوشته شده توسط:  دوستان من نمیدونم یا معلومات من ناقص هست اگر اشتباه میکنم تصحیح بفرمایید
اما تا جایی که من میدونم محتوای سایت ها ( text) توسط موتورهایی بررسی میشه و اصلا محتوای عکس ها قابل بررسی نیست ...
چطوری ظرف چند ساعت مراجع مربوطه متوجه این عکس های به قول دوستان دور از شان و ... شده اند ؟
آیا متن زشت یا ... هم همراهش بوده یا نه ؟
ممکنه کسی گزارش سایت رو اعلام کرده باشه.
فک کنم سایتی با اسم کارگروه مصادیق رایانه ای وجود داره که میشه اونجا خلاف هارو گزارش کرد میتونسته کسی اعلام کرده باشه

HeartTongue
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ ب.ظ
یه چند وقت از مانشت بیخبر بودیم چه اتفاقات جذابی افتاد...حالا تا اونموقع که اینجا بودیم هیچ خبری نبود...این هم از شانس ماست

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۵
۳
ارسال: #۳۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۱ ب.ظ، توسط zahra.tanha.)
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
نقل قول: مگه چی نوشته بود ؟
یعنی ما کاربرا باید بترسیم ؟؟
اگه چنین نظارتی روی این سایت هستش و همچین همکاری ای با دادستانی و نهادهای امنیتی هستش یعنی ازادی بیان صفر هستش دیگه اینجا و احتمالا هم حریم شخصی افراد پایمال میشه از اطلاعات شخصیشون سواستفاده میشه .. :|

مطالب غیر اخلاقی (خاک بر سری!) تو تاپیک ها میزاشت! شما هم اگر بزاری همونجوری از اطلاعات شخصیتون سوءاستفاده میشه!Big Grin
یعنی دنبال یک بهانه میگردی بگی آزادی بیان و حریم شخصی و اینا تو مانشت نیست!Big Grin
اگه همکاری نباشه که الان همه به صفحه پیوندها هدایت میشدیم!TongueBig Grin

ای بابا کنجکاو شدم ( خانم مارپلCool ) چرا من صبح نبودم .. از ماجرای به این مهمی بی خبر موندم .. حالا کی بوده این مجرم؟؟؟؟شاید خواب نما شده بود بنده خدا یا از استرس اعلام نتایج مثل من زده به کله ش... بیایید گناهش را ببخشیم تا خدا هم گناهان ما را ببخشد..

(۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  اون کاربر به من پیغام داده و از همه معذرت خواهی کرده. خواهشا دیگه این موضوع رو ادامه ندیم. ان شا الله خداوند به همه ما توفیق برگشت از اشتباه و بازگشت به راه درست رو اعطا کنه و خطاهامون رو ببخشه.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

آقای تنهایی من چطور میتونم به ادمین پیام خصوصی بدم؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۳۵۲ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۸۴۱ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  استفاده از پشته armiii ۰ ۹۱۲ ۰۳ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: armiii
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۲۶ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  فرصت استفاده از استعداد برای ورودی دکتری wskf ۳ ۲,۹۵۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  کسی از صداگیر گوشی استفاده میکنه؟ pooyaa ۱۳ ۴۰,۷۶۷ ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: malihe.74
  پر استفاده ترین مدل های هواپیما در ایران abolfazlda ۱ ۲,۷۲۳ ۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  استفاده از کد جی کویری در PHP Roya2222 ۱ ۲,۱۰۹ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Riemann
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۴,۹۵۴ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close