زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)

ارسال: #۳۴۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۱۹ ق.ظ
RE: کنکور ۹۳ که تموم شد، ۹۴ ای های کامپیوتر بیاین اینجا:)
(۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۲ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  یک عدد سوال !
الان همه اینایی که اینجا گفتن می خوان واسه ۹۴ بخونن شروع کردن؟ :|
من که نه! :دی تازه اومدم خونه‌مون از خوابگاه Smile ان‌شاءالله از شنبه‌ی آینده شروع می‌کنم. فعلا یه سری کار دارم که باید انجام بدم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۴۷
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۱ ق.ظ، توسط reza_a.)
سلام
من قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سراسری بعدی رو دارم. یعنی ارشد ۹۴/ حالا موضوع اینجاست که من در تاریخ ۹۳/۱۲/۳۰ فارغ التحصیل میشم. ولی کنکور ارشد و زمان پر کردن دفترچه ارشد قبل از اون هست. اینطور که شنیدم باید معدل کاردانی و معدل کارشناسی تا تا تاریخ ۹۳/۶/۳۰ رو بزنیم درسته؟ مشکل اینجاست که معدل کارشناسی من تا آخر تابستون امسال تو مایه های ۱۶ خواهد بود ولی ترم بعدش یعنی تا آخر بهمن میرسونمش به ۱۷/ حالا میخواستم ببینم بعدا مجدد میتونم اصلاح کنم؟ یعنی بعد از کنکور هم زمان اصلاح نمره نهایی کارنامه رو میدن؟

سوال دوم: کلا هر سال در زمستون ثبت نام ارشد سراری هست درسته؟ اونوقت تا کی دقیقا وقت داریم فارغ التحصیل بشیم تا اگر ارشد قبول شدیم یتونیم بریم؟ تا آخر شهریور؟ یعنی مثلا اگر بهمن ۹۳ ثبت نام ارشد باشه، من شهریور ۹۴ فارغ التحصیل بشم برای رفتن به دانشگاه که مشکلی ندارم اگر به فرض قبول بشم؟
۰
۰
ارسال: #۳۴۸
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)reza_a نوشته شده توسط:  سلام
من قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد سراسری بعدی رو دارم. یعنی ارشد ۹۴/ حالا موضوع اینجاست که من در تاریخ ۹۳/۱۲/۳۰ فارغ التحصیل میشم. ولی کنکور ارشد و زمان پر کردن دفترچه ارشد قبل از اون هست. اینطور که شنیدم باید معدل کاردانی و معدل کارشناسی تا تا تاریخ ۹۳/۶/۳۰ رو بزنیم درسته؟ مشکل اینجاست که معدل کارشناسی من تا آخر تابستون امسال تو مایه های ۱۶ خواهد بود ولی ترم بعدش یعنی تا آخر بهمن میرسونمش به ۱۷/ حالا میخواستم ببینم بعدا مجدد میتونم اصلاح کنم؟ یعنی بعد از کنکور هم زمان اصلاح نمره نهایی کارنامه رو میدن؟

سوال دوم: کلا هر سال در زمستون ثبت نام ارشد سراری هست درسته؟ اونوقت تا کی دقیقا وقت داریم فارغ التحصیل بشیم تا اگر ارشد قبول شدیم یتونیم بریم؟ تا آخر شهریور؟ یعنی مثلا اگر بهمن ۹۳ ثبت نام ارشد باشه، من شهریور ۹۴ فارغ التحصیل بشم برای رفتن به دانشگاه که مشکلی ندارم اگر به فرض قبول بشم؟

روز جلسه باید یه برگه ببرین( که توضیحات کاملش توو دفترچه هست) که نشون میده شما بعد از کنکور فارغ میشین،اگر بعد کنکور معدلتون بالاتر بشه براشون مهم نیست، اگر پایینتر از چیزی که توو ثبت نام زدین بشه تاثیر میدن
ثبت نام زمستون نیست آبانه
تا شهریور ٩٤ باید فارغ شین
چیزی که تجربه میگه، معدل تو یه ترم ١ نمره اضافه نمیشه، نه بخاطر نمره و اینا، بخاطر تعداد واحد( که این اتفاق در ترمای اخر بیشتر نشون میده)

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza_a
ارسال: #۳۴۹
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۰۴ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۰ ق.ظ)reza_a نوشته شده توسط:  سلام
معدل کارشناسی من تا آخر تابستون امسال تو مایه های ۱۶ خواهد بود ولی ترم بعدش یعنی تا آخر بهمن میرسونمش به ۱۷/ حالا میخواستم ببینم بعدا مجدد میتونم اصلاح کنم؟
چه طوری تو یک ترم معدل کل ۱۶ رو میخواهید به ۱۷ برسونید؟

فال بد، بدتر بود ازحال بد
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: reza_a
ارسال: #۳۵۰
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۲:۰۶ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ب.ظ)mahdi200hell نوشته شده توسط:  [quote='iammiti' pid='282010' dateline='1402898647']
نظرتون چیه سیستم ازمون ۲۵% توی تابستون انجام بدیم؟ سر یه محدود مشخص یه ازمون همه بزنیم درصد هامونو بگیم؟
فک کنم اینطوری شاید انگیزه پیدا کنم: ((

موافقم Smile
۰
۰
ارسال: #۳۵۱
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۴ ب.ظ
خیلی ممنونم از هر دو دوست عزیز.
معدلم دقیقا رند ۱۶ که نیست! ۱۶ و خرده ای هست (برای همین گفتم تو مایه های ۱۶) بعدش فقط دروس معارفم میمونه که میدونم ۲۰ یا نهایت ۱۹ میشم چون حفظیم بد نیست و البته کارآموزی و پروژه که تمام تلاشم رو میکنم بالای ۱۸ بگیرم.
۲
۰
ارسال: #۳۵۲
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۵:۳۹ ب.ظ
کار آموزی نمره داره؟
به نظرم ریسک داره که بخوای معدلتو بالاتر بزنی

۰
۰
ارسال: #۳۵۳
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۳۹ ب.ظ)fzpakzad نوشته شده توسط:  کار آموزی نمره داره؟
به نظرم ریسک داره که بخوای معدلتو بالاتر بزنی

کاراموزی هم دو واحد درسیه دیگه Smile

۱
۰
ارسال: #۳۵۴
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۱۹ ب.ظ، توسط fzpakzad.)
بله. مجبور به پاس کردنش هستیم اما نمره نداره. فقط باید بگذره. نمیدونم این موضوع بسته به دانشگاه متغیر هست یا نه. اما برای ما کارآموزی نمره نداشت.

۰
۰
ارسال: #۳۵۵
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۰۶:۲۹ ب.ظ
پس احتمالا بخاطر تفاوت دانشگاهاس برای ما نمره داره

۰
۰
ارسال: #۳۵۶
۳۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۲۴ ب.ظ
مگه میشه کار اموزی نمره نداشته باشه؟ :|

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۰
۰
ارسال: #۳۵۷
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۱:۰۱ ق.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  مگه میشه کار اموزی نمره نداشته باشه؟ :|

داره هیچ تو معدلتم میاد

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۳۵۸
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۰۷:۳۲ ق.ظ
(۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  مگه میشه کار اموزی نمره نداشته باشه؟ :|
من فارغ التحصیل ۸۸ هستم. کار آموزیم نمره نداشت. فقط از محل کار آموزیم یک نامه بردم واسه دانشگاه که فلان ساعت تو محل کار حضور داشتم و همه چیز خوب بود و این حرفا...

۰
۰
ارسال: #۳۵۹
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۱:۳۱ ق.ظ
کارآموزی برای ما نمره داره. ولی واحدش تو چارت ۰ هست! ولی به ما گفتند که قراره بشه ۱ واحد و تو معدلمون حساب بشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahyamk
ارسال: #۳۶۰
۰۱ تیر ۱۳۹۳, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ق.ظ)Mahsash نوشته شده توسط:  کارآموزی برای ما نمره داره. ولی واحدش تو چارت ۰ هست! ولی به ما گفتند که قراره بشه ۱ واحد و تو معدلمون حساب بشه.

چه جالب، دقیقا وقتی واحدش صفره واسه چی نمره میدن اصن؟Smile

۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۵۶۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۳۲۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۶۴ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۱۵ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  به کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر نیاز دارم Dermobd ۰ ۲,۱۹۵ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Dermobd
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۷۲ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۶۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۵۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
Rainbow فروش کامل ترین منابع کنکور ارشد کامپیوتر maneshti_sharifi ۶ ۴,۷۶۸ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۴,۱۹۶ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close