زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتشار کلید توسط سازمان سنجش

ارسال: #۳۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ق.ظ
عزیزان برای اعتراض به سوال ۵۸ (منطقی) دلیلمو اینجوری نوشتم:
*در شکل می بایست ورودی کلاک تک تک فلیپ فلاپها مشخص باشد

همینطور متن اعتراض به سوال ۵۹ :
*به هیچ صورتی نمیتوان با ارزش گذاری بیتها به صورت q2q1q0 به یکی از گزینه ها رسید.

و سوال ۱۰۰ طراحی الگوریتم:
*سوال گزینه ی صحیح دارد و ان هم گزینه ی اخر یعنی هیچکدام اگر برای شبیه سازی منطق سوال گرافی مثلثی ساده و جهت دار دارای دور با وزنهای ۱و۲و۳ درنظر بگیریم و ماتریس مجاورت آن را در توانهای ۲و ۳ به صورتی که متن سوال خواسته است به دست آوریم هیچ یک از گزینه ها در آن صدق نمیکنند الا گزینه ی آخر یعنی هیچکدام.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aref Safari
ارسال: #۳۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ق.ظ، توسط mcse2010.)
بچه ها سلام.من تازه عضو انجمن شدم. یه مشاوره از شما دوستام میخواستم.
متولد۶۴ هستم و لیسانس نرم افزار.راستش نمیخواستم ارشد بخونم اخه مدرک شبکه دارمccna-ccnp
فعلا بیکار هستم(الته دنبال کار گشتم) و بعد از مدتها تصمیم گرفتم برای ارشد بخونم ایشالله از فروردین اگر بشه.....
ارشد خواندن برای من دیر نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اگر شبکه امیر کبیر قبول بشوم بازار کار ان تضمین شده است؟؟؟
خیلی دوست دارم ادامه تحصیل بدم. نمیدونم چیکار کنم. درس بخونم یا ازدواج کنم؟؟؟؟؟؟؟
این هم از وضع مملکت ما که همه دنبال مدرک هستند
ممنون میشم کمکم کنید
ظاهرا بسته اموزشی پارسه خوبه؟؟؟نصف قیمت شده
۱
۰
ارسال: #۳۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ق.ظ
سلام. بچه ها سازمان سنجش خودش توضیح داده که چطور میشه اعتراض کرد. با دقت توضیحات رو بخونید
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ق.ظ
سلام. دوستان سوالات گسسته و نظریه مهندسی کامپیوتر و آیتی رو چک کردم. دفترچه علوم رو هنوز چک نکردم. به نظرم فقط سوال ۴۶ کامپیوتر رو اشتباه نوشته. این سوال مشخصه که جواب ۳ میشه و کلید گزینه ۲ زده شده. سوال مربوط به تعداد گراف های قابل رسمه که دوتا از گراف هارو میشد رسم کرد. لطفاً برای اعتراض اقدام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aref Safari
ارسال: #۳۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۹:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۴۳ ق.ظ، توسط gogooli.)
RE: انتشار کلید توسط سازمان سنجش
به نظرتون سوال ۶۰ کامپیوتر اشتباه تایپی نداره؟

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ق.ظ)MRUX90 نوشته شده توسط:  عزیزان برای اعتراض به سوال ۵۸ (منطقی) دلیلمو اینجوری نوشتم:
*در شکل می بایست ورودی کلاک تک تک فلیپ فلاپها مشخص باشد

همینطور متن اعتراض به سوال ۵۹ :
*به هیچ صورتی نمیتوان با ارزش گذاری بیتها به صورت q2q1q0 به یکی از گزینه ها رسید.

و سوال ۱۰۰ طراحی الگوریتم:
*سوال گزینه ی صحیح دارد و ان هم گزینه ی اخر یعنی هیچکدام اگر برای شبیه سازی منطق سوال گرافی مثلثی ساده و جهت دار دارای دور با وزنهای ۱و۲و۳ درنظر بگیریم و ماتریس مجاورت آن را در توانهای ۲و ۳ به صورتی که متن سوال خواسته است به دست آوریم هیچ یک از گزینه ها در آن صدق نمیکنند الا گزینه ی آخر یعنی هیچکدام.

۵۸ رو خوب نوشتی....برای ۵۹ فکر کنم ترتیب رو برعکس می گرفتی جواب می داد
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۵ ق.ظ، توسط milad.ebrahimi@gmail. com.)
(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ ب.ظ)hamidsho نوشته شده توسط:  سلام بچه من کنکور ایتی دادم از شیرازماین سوالات که اعلام میکنم اشتباه هست خواهشا اون هایی که میتونن پیگیری کنند حتما پیگیری کنند که به ضررمون تموم میشه
سوال ۲۱ زبان میشه SOURCE OF NEWS ولی به اشتباه گزینه ۴ انتخا شده است
سوال۳۲ گسسته عبارت اول اشتباه هست که طراح آن را درست در ظر گرفته میشه دلتا به اضافه یک
سوال ۴۲ ساختمان داده صد در صد اشتباه تعداد را ۳تا انتخاب کرده و ۰ میشود
سوال ۴۸ ساختمان داده همه گزینه ها رد میشود
سوال ۴۹ نرم افزار گزینه نمونه برداری گزینه صحیح تر است.
سوال ۶۱ مدیریت گزینه غلط رو انتخا کرده
سوال ۷۰ مدیریت تو اکثر سایت ها گزینه ۲ مشود دفترچه D
سوال ۷۱ مدیریت که همه گزینه ها غلط است
سوال ۷۲ مدیریت تمامی گزینه ها رد میشود.
سوال۸۰ پایگاه داده که گزینه ۱ دفترچه D انتخاب کرده خوب طراح محترم تو SELECT باید PID باشد چون درون GROUP BY امده
سوال ۹۰ سیستم عامل صورت سوال ناقص هست و دکتر حقیقت درون پاسخ پارسه علت ان را نوشته
سوال ۹۶ معماری هم اشتباه گزینه اشتباه انتخاب شده است
سوال ۱۰۵ معماری هم گزینه یک هم صحیح هست و دو گزینه صحیح دارد

بچه ها پیگیری کنید وگرنه بدبخخخخخخخخخخخخخختیم
دوست عزیز به نظر من سوال ۴۲ عبارت infix با پرانتز گذاری درسته ها!!! یعنی فقط یکی درسته!
همینطور سوال ۴۹، مدل افزایشی درسته!
ولی خب سوال ۳۲ به نظر من هم بصورت نادرست درست میشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *afsoon*
ارسال: #۳۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ
نظر من اینه
سوال ۴۲ اشتباه اعلام شده که گزینه ۲ جواب میشه هر چند نظر موسساتم مختلفه یعنی هر کی یه گزینه زده
سوال ۴۸ برا همه گزینه ها مثال نقض داره حالا چرا دو شده جواب الله علم
سوال ۵۲ باتوجه به اینکه نوع رکود مشخص نیست میتونه گزینه یک نیز جواب باشه چون برا تعدادی داده ای نمیتونه به عنوان رکود باشه و برا برخی برچسبی نمیتونه رکود باشه
سوال ۵۶ خیلی بدیهی جواب میشه گزینه ۱
در مورد سوال ۷۸ که همه موافقا اشتباه چاپی داره و طبیعتا سوال ۷۹ نیر به تبعیت از سوال ۷۸ باید حذف بشن
سوال ۸۰ نیز اشتباهه گزینه یک که نمیتونهجواب باشه دوستان دلایلی که دارن درسته
سوال ۹۵ میشه ۳ چون مشخصه حداکثر باید یدونه از نصف تعداد بیت ها بشتر باشه
سوال ۱۰۱ نیز دوستان تو بخش های مختلف حساب کردن جواب ۱/۵ میشه یعنی گزینه ۳

حالا در مورد سوالایی که نزدم و نمیدونم نظر نمیدم ولی اینارو مطمئنم
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۹ ق.ظ
بچه ها حتما اعتراض کنید. من پارسال وقتی کلید اولیه سنجش اومد، دروس ضریب ۲، شده بود ۱۴ %!!!!!!!
اما رفتم به چند تا از سوالا اعتراض کردم. همه اعتراض کردند. موقعی که نتایج اومد، دروس مدیریت و ضریب ۴ به اندازه ۲% ، بیشتر شده بود از اون چیزی که حساب کرده بودم. اما دروس ضریب ۲ شده بود، ۳۸%!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پر واضحه که کلید ها تغییر کرد
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ)milad.ebrahimi@gmail. com نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ ب.ظ)hamidsho نوشته شده توسط:  سلام بچه من کنکور ایتی دادم از شیرازماین سوالات که اعلام میکنم اشتباه هست خواهشا اون هایی که میتونن پیگیری کنند حتما پیگیری کنند که به ضررمون تموم میشه
سوال ۲۱ زبان میشه SOURCE OF NEWS ولی به اشتباه گزینه ۴ انتخا شده است
سوال۳۲ گسسته عبارت اول اشتباه هست که طراح آن را درست در ظر گرفته میشه دلتا به اضافه یک
سوال ۴۲ ساختمان داده صد در صد اشتباه تعداد را ۳تا انتخاب کرده و ۰ میشود
سوال ۴۸ ساختمان داده همه گزینه ها رد میشود
سوال ۴۹ نرم افزار گزینه نمونه برداری گزینه صحیح تر است.
سوال ۶۱ مدیریت گزینه غلط رو انتخا کرده
سوال ۷۰ مدیریت تو اکثر سایت ها گزینه ۲ مشود دفترچه D
سوال ۷۱ مدیریت که همه گزینه ها غلط است
سوال ۷۲ مدیریت تمامی گزینه ها رد میشود.
سوال۸۰ پایگاه داده که گزینه ۱ دفترچه D انتخاب کرده خوب طراح محترم تو SELECT باید PID باشد چون درون GROUP BY امده
سوال ۹۰ سیستم عامل صورت سوال ناقص هست و دکتر حقیقت درون پاسخ پارسه علت ان را نوشته
سوال ۹۶ معماری هم اشتباه گزینه اشتباه انتخاب شده است
سوال ۱۰۵ معماری هم گزینه یک هم صحیح هست و دو گزینه صحیح دارد

بچه ها پیگیری کنید وگرنه بدبخخخخخخخخخخخخخختیم
دوست عزیز به نظر من سوال ۴۲ عبارت infix با پرانتز گذاری درسته ها!!! یعنی فقط یکی درسته!
همینطور سوال ۴۹، مدل افزایشی درسته!
ولی خب سوال ۳۲ به نظر من هم بصورت نادرست درست میشه

دوست عزیز یه سر به سوالای سالهای قبل کنکور بندازید،خیلی راحت باpreorder یا postorder درخت رو به صورت منحصر بفرد میشه رسم کرد.اگه لازمه تا بگم سوال چه سالی از چه رشته ای بوده.
من خودم این سوال رو نزدم،چون مطمئن بودم امکان داره نظرها متفاوت باشه
اگه ممکنه رو سوالهایی بحث کنیم که میدونیم حتما باید حذف بشه

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۲ ب.ظ
من اینطوری نمیتونم احتیاج به کلید d دارم

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۱
۰
ارسال: #۴۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط aliderakhshan.)
آره ، سوال ۵۹ غلطه ، من سر جلسه فهمیدم که سوال اشتباست!

سوال ۵۸ درسته و جوابش میشه ۱۷۶۰ (گزینه ۲) ، اگه به صورت سوال دقت کرده باشید نوشته سیگنال CLR فلیپ فلاپ ها رو مستقل از کلاک صفر می کند، پس آخر سیکل ۱۲ ام که CLR فعال می شه به حالت اول می ریم، یعنی ۲۱۱۲۰/۱۲=۱۷۶۰

سوال ۱۱۷ هوش هم باید بشه گزینه ۲ ، یعنی فقط N,O می تونن حذف بشن. کلید سنجش میگه M هم می تونه حذف بشه!! اگه به جای -۹ M بگذارید +۹ به جای شاخه سمت چپ شاخه سمت راست انتخاب می شه ، یعنی برای تصمیم گیری دیدن کلید M لازمه و نمی شه حذفش کرد.

بچه ها سوال ۶۵ غلط نیست! اگه فهمیدین چطور میشه اعتراض کرد هیمن جا پست کنین، ممنون

اینم دفترچه D Wink

فایل‌(های) پیوست شده
computerD.zip
اندازه فایل: ۹۰۲/۶۲ KB
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۴۵ ب.ظ
از کجا میشه فهمید چه دفترچه ای بودی ????????????
من یادم نمیاد که d بودم یا ...
۰
۰
ارسال: #۴۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ، توسط A V A.)
بچه ها من خابالو ام یا واقعا تایپ دفترچه ها سرکاری بوده؟؟؟؟ من هر تستی که زدمو نگاه کردم d و a فرقی نداشته ( اصولا باید گزینه ها جابه جا شه اما اینطوری نبود)
مرسی دوست عزیز برای دفترچه d

(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ)mitra.gh نوشته شده توسط:  از کجا میشه فهمید چه دفترچه ای بودی ????????????
من یادم نمیاد که d بودم یا ...

همون موقع باید دقت میکردین، روی دفترچه خیلی بزرگ تایپ رو زده، حالا دیگه مهم نیست استرس داشتین حتما حواستون نبودهSmile

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۷ ب.ظ، توسط mehrnoosh423.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ب.ظ)aliderakhshan نوشته شده توسط:  آره ، سوال ۵۹ غلطه ، من سر جلسه فهمیدم که سوال اشتباست!

سوال ۵۸ درسته و جوابش میشه ۱۷۶۰ (گزینه ۲) ، اگه به صورت سوال دقت کرده باشید نوشته سیگنال CLR فلیپ فلاپ ها رو مستقل از کلاک صفر می کند، پس آخر سیکل ۱۲ ام که CLR فعال می شه به حالت اول می ریم، یعنی ۲۱۱۲۰/۱۲=۱۷۶۰

سوال ۱۱۷ هوش هم باید بشه گزینه ۲ ، یعنی فقط N,O می تونن حذف بشن. کلید سنجش میگه M هم می تونه حذف بشه!! اگه به جای -۹ M بگذارید +۹ به جای شاخه سمت چپ شاخه سمت راست انتخاب می شه ، یعنی برای تصمیم گیری دیدن کلید M لازمه و نمی شه حذفش کرد.

بچه ها سوال ۶۵ غلط نیست! اگه فهمیدین چطور میشه اعتراض کرد هیمن جا پست کنین، ممنون

اینم دفترچه D Wink

سلام. از اینجا مشیه اعتراض کرد. عضو میشین و نظرتون رو ارسال میکنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

/
بله ۱۱۷ گزینه ۲ میشه. نظرتون راجع به سوال ۱۲۰ چیه؟
۰
۰
ارسال: #۴۵
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۵۳ ب.ظ
در دفترچه دوم
سوال ۹۳ گزینه ۴ میشه هیچکدام

امضا ندارم انگشت هم نمیزنم، آخه انگشتم کثیف میشه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۵۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۲۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۰ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  رد نشدن مرخصی توسط دانشگاه sajjad7 ۱ ۲,۵۰۸ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۲۸ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۲۱۷ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۸۲ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۷۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian
  مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات در خصوص تعرفه جدید اینترنت H-Arshad ۰ ۳,۰۰۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close