زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتشار کلید توسط سازمان سنجش

ارسال: #۴۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ، توسط shahrivar.)
Sad RE: انتشار کلید توسط سازمان سنجش
سلام ب همگی
منم سوال۹۰-۳۲-۹۶-۴۳-تقریبا بدون شک زدم ولی....
Sad-سوال ۴۲ هم با نظر بچه ها موافقم(البته خودم ترسیدم نزدم)
ب نظرتون چطور باید پیگیری کنیم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ ب.ظ
RE: انتشار کلید توسط سازمان سنجش
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ)milad.ebrahimi@gmail. com نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ ب.ظ)hamidsho نوشته شده توسط:  سلام بچه من کنکور ایتی دادم از شیرازماین سوالات که اعلام میکنم اشتباه هست خواهشا اون هایی که میتونن پیگیری کنند حتما پیگیری کنند که به ضررمون تموم میشه
سوال ۲۱ زبان میشه SOURCE OF NEWS ولی به اشتباه گزینه ۴ انتخا شده است
سوال۳۲ گسسته عبارت اول اشتباه هست که طراح آن را درست در ظر گرفته میشه دلتا به اضافه یک
سوال ۴۲ ساختمان داده صد در صد اشتباه تعداد را ۳تا انتخاب کرده و ۰ میشود
سوال ۴۸ ساختمان داده همه گزینه ها رد میشود
سوال ۴۹ نرم افزار گزینه نمونه برداری گزینه صحیح تر است.
سوال ۶۱ مدیریت گزینه غلط رو انتخا کرده
سوال ۷۰ مدیریت تو اکثر سایت ها گزینه ۲ مشود دفترچه D
سوال ۷۱ مدیریت که همه گزینه ها غلط است
سوال ۷۲ مدیریت تمامی گزینه ها رد میشود.
سوال۸۰ پایگاه داده که گزینه ۱ دفترچه D انتخاب کرده خوب طراح محترم تو SELECT باید PID باشد چون درون GROUP BY امده
سوال ۹۰ سیستم عامل صورت سوال ناقص هست و دکتر حقیقت درون پاسخ پارسه علت ان را نوشته
سوال ۹۶ معماری هم اشتباه گزینه اشتباه انتخاب شده است
سوال ۱۰۵ معماری هم گزینه یک هم صحیح هست و دو گزینه صحیح دارد

بچه ها پیگیری کنید وگرنه بدبخخخخخخخخخخخخخختیم
دوست عزیز به نظر من سوال ۴۲ عبارت infix با پرانتز گذاری درسته ها!!! یعنی فقط یکی درسته!
همینطور سوال ۴۹، مدل افزایشی درسته!
ولی خب سوال ۳۲ به نظر من هم بصورت نادرست درست میشه

دوست عزیز یه سر به سوالای سالهای قبل کنکور بندازید،خیلی راحت باpreorder یا postorder درخت رو به صورت منحصر بفرد میشه رسم کرد.اگه لازمه تا بگم سوال چه سالی از چه رشته ای بوده.
من خودم این سوال رو نزدم،چون مطمئن بودم امکان داره نظرها متفاوت باشه
اگه ممکنه رو سوالهایی بحث کنیم که میدونیم حتما باید حذف بشه

نه اشتباه میکنی! درخت رو میشه با پیمایش های زیر رسم کرد
preorder-inorder/ postorder-inorder/ levelorder-inorder
inorder وقتی بصورت پرانتز گذلری شده باشه میشه درختشو رسم کرد!
۱
۰
ارسال: #۴۸
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ ب.ظ
طبیعیه دیگه . هر سال سازمان از ین بلا ها سر داوطلبان میاره
۱
۰
ارسال: #۴۹
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۳۲ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ)mehrnoosh423 نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ب.ظ)aliderakhshan نوشته شده توسط:  آره ، سوال ۵۹ غلطه ، من سر جلسه فهمیدم که سوال اشتباست!

سوال ۵۸ درسته و جوابش میشه ۱۷۶۰ (گزینه ۲) ، اگه به صورت سوال دقت کرده باشید نوشته سیگنال CLR فلیپ فلاپ ها رو مستقل از کلاک صفر می کند، پس آخر سیکل ۱۲ ام که CLR فعال می شه به حالت اول می ریم، یعنی ۲۱۱۲۰/۱۲=۱۷۶۰

سوال ۱۱۷ هوش هم باید بشه گزینه ۲ ، یعنی فقط N,O می تونن حذف بشن. کلید سنجش میگه M هم می تونه حذف بشه!! اگه به جای -۹ M بگذارید +۹ به جای شاخه سمت چپ شاخه سمت راست انتخاب می شه ، یعنی برای تصمیم گیری دیدن کلید M لازمه و نمی شه حذفش کرد.

بچه ها سوال ۶۵ غلط نیست! اگه فهمیدین چطور میشه اعتراض کرد هیمن جا پست کنین، ممنون

اینم دفترچه D Wink

سلام. از اینجا مشیه اعتراض کرد. عضو میشین و نظرتون رو ارسال میکنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

/
بله ۱۱۷ گزینه ۲ میشه. نظرتون راجع به سوال ۱۲۰ چیه؟ اون موقع برنامه می نوشتیم اگر بخش جداسازی استاندارد رو حذف میکردیم، به این دلیل که متغیرهایی که در واقع یکسان نیستند رو یکی درنظر می گرفت، نتایج غلط میداد یعنی خاصیت صحیح بودن نقض میشد.
سلام ، با تشکر از بچه ها
در مورد سوال ۱۲۰، استاندارد نکردن باعث می شه که در یک عبارت به فرم منطق مرتبه اول دو تا متغییر که می توانند مستقل از یکدیگر تغییر کنند یکی می شوند، مثلا اسم جفتشون x بشه، در نتیجه ما نمی تونیم همه ی چیزهایی رو که میشه استنتاج کرد بدست بیاریم ( کامل نیست) ولی همون جوابی که بدست میاریم درسته. جوابش گزینه ۲ میشه.

به نظرم جواب سوال ۱۱۵ باید بشه گزینه ۳ ، ولی کلید گزینه ۴ (هیچکدام) هست، نظرتون راجع به این سوال چیه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrnoosh423
ارسال: #۵۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)milad.ebrahimi@gmail. com نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۳ ق.ظ)milad.ebrahimi@gmail. com نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ ب.ظ)hamidsho نوشته شده توسط:  سلام بچه من کنکور ایتی دادم از شیرازماین سوالات که اعلام میکنم اشتباه هست خواهشا اون هایی که میتونن پیگیری کنند حتما پیگیری کنند که به ضررمون تموم میشه
سوال ۲۱ زبان میشه SOURCE OF NEWS ولی به اشتباه گزینه ۴ انتخا شده است
سوال۳۲ گسسته عبارت اول اشتباه هست که طراح آن را درست در ظر گرفته میشه دلتا به اضافه یک
سوال ۴۲ ساختمان داده صد در صد اشتباه تعداد را ۳تا انتخاب کرده و ۰ میشود
سوال ۴۸ ساختمان داده همه گزینه ها رد میشود
سوال ۴۹ نرم افزار گزینه نمونه برداری گزینه صحیح تر است.
سوال ۶۱ مدیریت گزینه غلط رو انتخا کرده
سوال ۷۰ مدیریت تو اکثر سایت ها گزینه ۲ مشود دفترچه D
سوال ۷۱ مدیریت که همه گزینه ها غلط است
سوال ۷۲ مدیریت تمامی گزینه ها رد میشود.
سوال۸۰ پایگاه داده که گزینه ۱ دفترچه D انتخاب کرده خوب طراح محترم تو SELECT باید PID باشد چون درون GROUP BY امده
سوال ۹۰ سیستم عامل صورت سوال ناقص هست و دکتر حقیقت درون پاسخ پارسه علت ان را نوشته
سوال ۹۶ معماری هم اشتباه گزینه اشتباه انتخاب شده است
سوال ۱۰۵ معماری هم گزینه یک هم صحیح هست و دو گزینه صحیح دارد

بچه ها پیگیری کنید وگرنه بدبخخخخخخخخخخخخخختیم
دوست عزیز به نظر من سوال ۴۲ عبارت infix با پرانتز گذاری درسته ها!!! یعنی فقط یکی درسته!
همینطور سوال ۴۹، مدل افزایشی درسته!
ولی خب سوال ۳۲ به نظر من هم بصورت نادرست درست میشه

دوست عزیز یه سر به سوالای سالهای قبل کنکور بندازید،خیلی راحت باpreorder یا postorder درخت رو به صورت منحصر بفرد میشه رسم کرد.اگه لازمه تا بگم سوال چه سالی از چه رشته ای بوده.
من خودم این سوال رو نزدم،چون مطمئن بودم امکان داره نظرها متفاوت باشه
اگه ممکنه رو سوالهایی بحث کنیم که میدونیم حتما باید حذف بشه

نه اشتباه میکنی! درخت رو میشه با پیمایش های زیر رسم کرد
preorder-inorder/ postorder-inorder/ levelorder-inorder
inorder وقتی بصورت پرانتز گذلری شده باشه میشه درختشو رسم کرد!

دوست عزیز منو مجبور کردی برم از کتابایی که حالم دیگه ازش بهم میخوره رو یه نگاه بندازم Big Grin و بهت آدرس بدم:
یه نگاه به سوال علوم کامپیوتر ۸۴ بنداز

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ ب.ظ
کسی ایمیلی چیزی برای اعتراض نسبت به بعضی تست ها داره؟

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال: #۵۲
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۶:۴۶ ب.ظ
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ ب.ظ)علیپور نوشته شده توسط:  سوال ۹۳ گزینه ۴ میشه هیچکدام
در چه حدودی رو میتونید بگید دقیقا یعنی چی ؟ یعنی حدود.
اگر دقت کنید گزینه ها هم خیلیییییی با هم اختلاف دارن اگر میخواستن دقیق بپرسن مطمئن باشید میگفتن ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ !
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan
ارسال: #۵۳
۰۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ، توسط mehrnoosh423.)
(۰۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ ب.ظ)aliderakhshan نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ)mehrnoosh423 نوشته شده توسط:  
(02 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۵ ب.ظ)aliderakhshan نوشته شده توسط:  آره ، سوال ۵۹ غلطه ، من سر جلسه فهمیدم که سوال اشتباست!

سوال ۵۸ درسته و جوابش میشه ۱۷۶۰ (گزینه ۲) ، اگه به صورت سوال دقت کرده باشید نوشته سیگنال CLR فلیپ فلاپ ها رو مستقل از کلاک صفر می کند، پس آخر سیکل ۱۲ ام که CLR فعال می شه به حالت اول می ریم، یعنی ۲۱۱۲۰/۱۲=۱۷۶۰

سوال ۱۱۷ هوش هم باید بشه گزینه ۲ ، یعنی فقط N,O می تونن حذف بشن. کلید سنجش میگه M هم می تونه حذف بشه!! اگه به جای -۹ M بگذارید +۹ به جای شاخه سمت چپ شاخه سمت راست انتخاب می شه ، یعنی برای تصمیم گیری دیدن کلید M لازمه و نمی شه حذفش کرد.

بچه ها سوال ۶۵ غلط نیست! اگه فهمیدین چطور میشه اعتراض کرد هیمن جا پست کنین، ممنون

اینم دفترچه D Wink

سلام. از اینجا مشیه اعتراض کرد. عضو میشین و نظرتون رو ارسال میکنید:

/
بله ۱۱۷ گزینه ۲ میشه. نظرتون راجع به سوال ۱۲۰ چیه؟
سلام ، با تشکر از بچه ها
در مورد سوال ۱۲۰، استاندارد نکردن باعث می شه که در یک عبارت به فرم منطق مرتبه اول دو تا متغییر که می توانند مستقل از یکدیگر تغییر کنند یکی می شوند، مثلا اسم جفتشون x بشه، در نتیجه ما نمی تونیم همه ی چیزهایی رو که میشه استنتاج کرد بدست بیاریم ( کامل نیست) ولی همون جوابی که بدست میاریم درسته. جوابش گزینه ۲ میشه.

به نظرم جواب سوال ۱۱۵ باید بشه گزینه ۳ ، ولی کلید گزینه ۴ (هیچکدام) هست، نظرتون راجع به این سوال چیه؟

سوال ۱۱۵ در گزینه سه اگر متغیرها رو به همین ترتیبی که نوشته ینی از راست به چپ بخونیم و بگیم ابتدا بر اساس طول اجرا، و سپس اونهایی که طول اجراشون برابر هست بر اساس مهلت، اون وقت این گزینه هم اشتباهه. ..
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aliderakhshan
ارسال: #۵۴
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ق.ظ
سوال ۴۵ به نظرتون نمیشه گزینه ۱(n به توان log3)؟

به اینصورت که حاصل A1B1, A1B0, A0B1, A0B0 رو با مرتبه n به توان log3 به دست آورد.
۱
۰
ارسال: #۵۵
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ب.ظ
لطفا اعتراضات رو با دلیل بفرستید. استناد کنید به کتاب یا یک منبع معتبر. وقتی حجم زیادی اعتراض بدون دلیل فرستاده بشه، اعتراضات موجه هم این وسط گم میشن. لطفا تمیز بفرستید که امیدوار باشیم مورد بررسی قرار میگیرن. و فقط هم از همون سیستمی که معرفی کردن، اعتراضات رو بفرستین.
یکی از دوستان هم نگران بودن که نکنه اعتراض توی نتیجه آزمونشون تاثیر داشته باشه، دوست عزیز اونها یک عده آدم علمی هستن و از بحث و ایراد خوششون میاد. استادهای معتمد سنجش همون استادهای خودمون در دانشگاه های مختلف هستن. پس اصلا معنی نداره که بخوان عقده ای بازی دربیارن.
با خیال راحت و با مستندات کافی اعتراض کنید، حتما رسیدگی میشه.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , sixsixsix , minami
ارسال: #۵۶
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ)nasa62 نوشته شده توسط:  لطفا اعتراضات رو با دلیل بفرستید. استناد کنید به کتاب یا یک منبع معتبر. وقتی حجم زیادی اعتراض بدون دلیل فرستاده بشه، اعتراضات موجه هم این وسط گم میشن. لطفا تمیز بفرستید که امیدوار باشیم مورد بررسی قرار میگیرن. و فقط هم از همون سیستمی که معرفی کردن، اعتراضات رو بفرستین.
یکی از دوستان هم نگران بودن که نکنه اعتراض توی نتیجه آزمونشون تاثیر داشته باشه، دوست عزیز اونها یک عده آدم علمی هستن و از بحث و ایراد خوششون میاد. استادهای معتمد سنجش همون استادهای خودمون در دانشگاه های مختلف هستن. پس اصلا معنی نداره که بخوان عقده ای بازی دربیارن.
با خیال راحت و با مستندات کافی اعتراض کنید، حتما رسیدگی میشه.

منم با نظر دوستمون موافقم. خواشمندم دلیلتون رو واضح بنویسید،با توضیح کامل
چون تنها در اینصورت است که اساتید سجنش میتونند به اعتراض ما رسیدگی کنند
با تشکر

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: minami
ارسال: #۵۷
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ ب.ظ
سلام تو گزینه های اعتراض کلید اشتباه نیست اگه گزنه ای رو سازمان به عنوان گزینه درست انتخاب کرده باشه واشتباه باشه کدوم گزینه رو باید انتخاب کرد؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix
ارسال: #۵۸
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۱۲ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  سلام تو گزینه های اعتراض کلید اشتباه نیست اگه گزنه ای رو سازمان به عنوان گزینه درست انتخاب کرده باشه واشتباه باشه کدوم گزینه رو باید انتخاب کرد؟

بابا اینا دیگه کی هستن والا

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri
ارسال: #۵۹
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  سلام تو گزینه های اعتراض کلید اشتباه نیست اگه گزنه ای رو سازمان به عنوان گزینه درست انتخاب کرده باشه واشتباه باشه کدوم گزینه رو باید انتخاب کرد؟

من دقیقا دنباله همچین گزینه ای هستم ولی پیداش نمیکنم همه جور گزینه ای است غیر از اینکه کلید اشتباهه

۰
۰
ارسال: #۶۰
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۲۰ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  
(03 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  سلام تو گزینه های اعتراض کلید اشتباه نیست اگه گزنه ای رو سازمان به عنوان گزینه درست انتخاب کرده باشه واشتباه باشه کدوم گزینه رو باید انتخاب کرد؟

من دقیقا دنباله همچین گزینه ای هستم ولی پیداش نمیکنم همه جور گزینه ای است غیر از اینکه کلید اشتباهه

منم دقیقا الان که گفتید متوجه شدم،واقعا بعضی ها نابغه اند. اسمشون رو نمیارم
میشه بگید کدوم سوال اشتباهه؟؟؟؟

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۵۸ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۲۷ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۰۰ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  رد نشدن مرخصی توسط دانشگاه sajjad7 ۱ ۲,۵۰۸ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۲۸ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۲۱۷ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۸۲ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۵۰ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۷۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian
  مصوبه ۲۶۶ سازمان تنظیم مقررات در خصوص تعرفه جدید اینترنت H-Arshad ۰ ۳,۰۰۰ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close