زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالات شما راجع به رشته ی انفورماتیک پزشکی

ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ق.ظ
سلام بچه ها
از اونجایی که تعدادی از بچه ها به من میل زدند و از من راجع به این رشته پرسیدند و جواب دادن به تک تک اون ها برای من یه کم مشکله این تاپیک و ایجاد کردم که سوالاتون و به جای میل زدن اینجا بپرسید تا هر سوال فقط یه بار پرسیده شه و همه بتونن ببینن Shy

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , مهرانگیز , Aurora , mehdi.m2
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ق.ظ
سلام
شما از چه منابعی استفاده کردین؟ بازار کارش چطوره؟ توصیه خاصی برا زبان دارید؟
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ
RE: سوالات شما راجع به رشته ی انفورماتیک پزشکی
یکی از سوالهای منم اینه که بازار کار خوبی داره یا نه؟ کلا به نظرتون کامپیوتر بهتره یا انفورماتیک؟
از وضعیت علمی استاداتون راضی هستین؟ شنیدم چندان به این رشته اهمیت نمیدن درسته یا نه؟
اوضاع ادامه تحصیلش در مقطع دکتری چطوریه؟
شهیدبهشتی دانشکدش داخل خود دانشگاس یا خارج از اون؟
ببخشید اگه زیاد سوال کردم.
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
دوستان عزیز گویی مدیران محترم تلاش زیادی کردند که این تالار و مرتب کنند و من به دلیل عدم حضور اطلاع نداشتم و این تاپیک من نظم و داره به هم می زنه.از همگی عذر می خوام.سوالاتون و با پیام خصوصی پاسخ می دم.البته بهتر اینه که تو تاپیک های مربوط سوال کنید که سوالات تکراری هم پرسیده نشه و همه بتونن ببینن.

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
ارسال:
۰۱ اسفند ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ب.ظ
RE: سوالات شما راجع به رشته ی انفورماتیک پزشکی
ضمن تشکر از خانم مسافر کوچولو
ممنون میشم دوستان عزیز در تاپیک های جداگانه سوالاتشون رو مطرح کنند یا در عناوین مرتبط که قبلا در همین تالار وجود داشته سوالات تکمیلی شون رو بپرسند

از خانم مسافرکوچولو هم ممنون میشم که روند پاسخگویی خصوصیشون رو به عمومی تبدیل کنند که دوستان بیشتری بتونن بهره ببرند
خیلی از سوالات قبلا در این تالار پاسخ گرفته . برخی هم نیاز به پاسخ تکمیلی و به روز داره . برخی هم جدید هست
هدف ما از جلوگیری از پرسش چند سوال در یک تاپیک اینه که دوستان سریعتر به نتیجه دلخواهشون برسند و با نگاه کردن به عناوین گویای تاپیک ها بدونن کدوم بحث رو ادامه بدن . نه اینکه خدای نکرده برای خانم مسافر کوچولو هم مشکل دو چندان بشه و بخوان به سوالات تکراری به صورت خصوصی پاسخ بدن

سپاس از همکاری دوستان
موفق باشید : )
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , maneshty

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۶,۸۸۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۵۵ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۵۹۸ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۸۹۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۲۹۴ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۴۴ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۳۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۱۲۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close