زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

جوابهای غلط موسسه پارسه

ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ب.ظ
جوابهای غلط موسسه پارسه
بچه ها به نظرتون کدوم جوابای موسسه پارسه برا آزمون کامپیوتر اشتباهه؟
به نظر خودم سوال آخر گسسته که خود سوال گفته یال چندگانه نداریم ولی تو جواب پارسه در نظر گرفته
سوال ۹۴ پارامتر ارجاعی ما x هست و ربطی به a نداره و چون F(X) خودش a رو تغییر میده و اثرات جانبی ایجاد میکنه هم ۴ و هم ۸ و هم ۵ میتونه تولید شه که به نظرم این سوال ۳ تا جواب داره
سوال ۹۷(قسمت اولو اشتباه گفته چون برای مسئله طولانیترین مسیر نمیشه الگوریتم بهینه استفاده کرد و چون فلوید جزو الگوریتمای پویا و بهینه هست نمیشه ازش استفاده کرد یهدلیل دیگه هم اینه که یممکنه تو گراف یال منفی داشته باشیم که اگه منفیش کنیم میشه مثبت و جواب نمیده)
سوال ۹۹ هم بیشترین ظرفیت تخصیص رو خواسته نه بیشترین ظرفیت کلاسای پر که تو جوابشون اینا اینطور در نظر گرفتن که اگه کلاس k خالی باشه کلاس k-1 در نظر میگیریم که اشتباهه سوال از ما خواسته کلاسایی رو در نظر بگیریم که بیشترین ظرفیتو به ما بده و مسلما بهترین انتخاب و رابطه بازگشتی میشه c(K)=C(k-2)+vk
اینا نظرات من بود که شایدم درست نباشن اگه دوستان موارد دیگه دیگه دارن یا دلیل واسه اشتباه بودن جوابای من بیان و اعلام کنن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahdi .Tahmouresi
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ
جوابهای غلط موسسه پارسه
الگوریتم درسته همین الان برای خودت مثال بزن و حلش کن ، گراف هم من مثل شما فکر میکردم ولی اشتباه کردیم :"فرض کن از مشهد به تهران یک راه رفت و از تهران به مشهد یک راه برگشت باشه، از مشهد به تهران چند راه وجود داره؟ "،سوال برنامه سازی رو نزدم
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ب.ظ
RE: جوابهای غلط موسسه پارسه
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  الگوریتم درسته همین الان برای خودت مثال بزن و حلش کن ، گراف هم من مثل شما فکر میکردم ولی اشتباه کردیم :"فرض کن از مشهد به تهران یک راه رفت و از تهران به مشهد یک راه برگشت باشه، از مشهد به تهران چند راه وجود داره؟ "،سوال برنامه سازی رو نزدم

تو صورت سوال گفته که یال چند گانه نداریم یعنی از مشهد به تهران فط یه راه داریم اگه تعریف شما از یال چند گانه جهت دار اینه که مثلا از مشهد به تهران چند تا راه وجود داره که بحثش جداست اما شما اگه اینطوری بخوای بگی که یال چند گانه یعنی همون یال موازی حرف ما درسته.الگوریتم که رو دومیش من هر طور مثال زدم همون رابطه بازگشتی که گفتم درسته شما هر طور مثال بزنی بهترین جواب میشه همین شما مثالی داری که این نشه؟
سوال فلویدم طبق گفته کتاب پوران واسه پیدا کردن طولانی ترین مسیر الگوریتمهای بهینه جواب نمیده یه نمونه مثالم گفتم مثلا تو همین گراف هم یال منفی باشه هم یال مثبت این تاپیکم یه نگه بندازید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  الگوریتم درسته همین الان برای خودت مثال بزن و حلش کن ، گراف هم من مثل شما فکر میکردم ولی اشتباه کردیم :"فرض کن از مشهد به تهران یک راه رفت و از تهران به مشهد یک راه برگشت باشه، از مشهد به تهران چند راه وجود داره؟ "،سوال برنامه سازی رو نزدم

تو صورت سوال گفته که یال چند گانه نداریم یعنی از مشهد به تهران فط یه راه داریم اگه تعریف شما از یال چند گانه جهت دار اینه که مثلا از مشهد به تهران چند تا راه وجود داره که بحثش جداست اما شما اگه اینطوری بخوای بگی که یال چند گانه یعنی همون یال موازی حرف ما درسته.الگوریتم که رو دومیش من هر طور مثال زدم همون رابطه بازگشتی که گفتم درسته شما هر طور مثال بزنی بهترین جواب میشه همین شما مثالی داری که این نشه؟
سوال فلویدم طبق گفته کتاب پوران واسه پیدا کردن طولانی ترین مسیر الگوریتمهای بهینه جواب نمیده یه نمونه مثالم گفتم مثلا تو همین گراف هم یال منفی باشه هم یال مثبت این تاپیکم یه نگه بندازید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ببین من توی این چند روزه اینقدر به این جمله این تست فکر کردم که موهام سفید شده :"از یک راس به راس دیگر فقط یک یال چندگانه وجود دارد "،اگر میگفت بین دو راس، اونموقع تحلیل ما درست بود،شانس ما بود که این نوع تست اولین بار بود...یعنی گراف ساده جهتدار تا به حال توی تست نیومده یا من ندیده بودم، طراح نامرد هم صفر رو گذاشته بود توی گزینه که امثال ما بزنن، توی یک سایت خارجی هم رفتم دیدم که یال های موازی در گرافهای جهتدار باید هم جهت باشن "...پس این رو صد در صد ما اشتباه زدیم ومنتظر معجزه نباشیم بهتره، اون سوال الگوریتم را با دقت بخون و حل کن،جواب حتما گزینه یک
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  الگوریتم درسته همین الان برای خودت مثال بزن و حلش کن ، گراف هم من مثل شما فکر میکردم ولی اشتباه کردیم :"فرض کن از مشهد به تهران یک راه رفت و از تهران به مشهد یک راه برگشت باشه، از مشهد به تهران چند راه وجود داره؟ "،سوال برنامه سازی رو نزدم

ببین من توی این چند روزه اینقدر به این جمله این تست فکر کردم که موهام سفید شده :"از یک راس به راس دیگر فقط یک یال چندگانه وجود دارد "،اگر میگفت بین دو راس، اونموقع تحلیل ما درست بود،شانس ما بود که این نوع تست اولین بار بود...یعنی گراف ساده جهتدار تا به حال توی تست نیومده یا من ندیده بودم، طراح نامرد هم صفر رو گذاشته بود توی گزینه که امثال ما بزنن، توی یک سایت خارجی هم رفتم دیدم که یال های موازی در گرافهای جهتدار باید هم جهت باشن "...پس این رو صد در صد ما اشتباه زدیم ومنتظر معجزه نباشیم بهتره، اون سوال الگوریتم را با دقت بخون و حل کن،جواب حتما گزینه یک
الگوریتمو من اشتباه متوجه شدم درسته همون گزینه ۱ میشه
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۳۹ ب.ظ
جوابهای غلط موسسه پارسه
این سوال الگوریتم فلوید کدوم تست بوده من نزدم،.توی این سوالی که لینکشو به من دادین :اگر گراف دور نداشته باشه با فلوید و در مرتبه( O(n3 حل میشه، اگر گراف وزن نداشته باشه بهترین راه حل bfs،dfs با لیست پیوندی از مرتبه(O(n+v,اگر گراف دور داشته باشه طولانی ترین مسیر از یک راس به راس دیگر از مرتبه چند جمله ای نیست
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ
جوابهای غلط موسسه پارسه
در مورد سوال ۹۴ به نظر من هم ۴ و ۵ و ۸ می تونه باشه، من که ۴و۵ رو زدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: hoohoo
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط npour.)
جوابهای غلط موسسه پارسه
آهان یادم اومد این تستو، همون درست، درست، اینا....توی قسمت دومش شک داشتم نزدم،اولش رو فهمیدم درسته...چون فلوید و بلمن فورد بایال وزن منفی درست کار میکنند، دایکسترا با یال منفی درست کار نمیکنه

والا سوال ۹۴ به نظر من جواب تو گزینه ها نبودBig Grin چون گفته بود(f(X فراخوانی با مقدار، بعد من تو خلاصه هام نوشته بودم،فراخوانی با مقدار،هیچ بلایی سر پارامتر واقعی نمیاره، این بود که( f(xهمه. جا یک برگردوند و من به جواب نرسیدم، حتما که من بد متوجه شده بودم این مبحثو
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ق.ظ
سوال ۱۱۲ طراحی الگوریتم، گرایش هوش
ارسال: #۱۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ب.ظ
جوابهای غلط موسسه پارسه
سوال ۹۴، ۵ نمیتونه باشه، چون اولویت تابع بیشتره
ارسال: #۱۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ)arshin.r نوشته شده توسط:  سوال ۹۴، ۵ نمیتونه باشه، چون اولویت تابع بیشتره

یعنی چی اولویت تابع بیشتره؟شما بخش اثرات جانبی رو بخون عینا این مثال اومده و فقط فرقش در فراخوانی با مقدار بودنشه که به نظرم چون a اینجا پارامتر ارجاعی نیست و x پارامتره جواب ۵ هم میتونه باشه
ارسال: #۱۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط npour.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ)arshin.r نوشته شده توسط:  سوال ۹۴، ۵ نمیتونه باشه، چون اولویت تابع بیشتره

یعنی چی اولویت تابع بیشتره؟شما بخش اثرات جانبی رو بخون عینا این مثال اومده و فقط فرقش در فراخوانی با مقدار بودنشه که به نظرم چون a اینجا پارامتر ارجاعی نیست و x پارامتره جواب ۵ هم میتونه باشه

نه..این سوال مربوط به متد تنبل و عجول هست: متد عجول صبر نمیکنه تا مقدار a توسط تابع برگردونده بشه و مقدار قبلیشو میذاره..متد تنبل صبر میکنه تا a مقدار جدید بگیره،به نظرم...درسته؟
ارسال: #۱۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۰ ب.ظ)arshin.r نوشته شده توسط:  سوال ۹۴، ۵ نمیتونه باشه، چون اولویت تابع بیشتره

نه..این سوال مربوط به متد تنبل و عجول هست: متد عجول صبر نمیکنه تا مقدار a توسط تابع برگردونده بشه و مقدار قبلیشو میذاره..متد تنبل صبر میکنه تا a مقدار جدید بگیره،به نظرم...درسته؟

گفتم که این مثال عینش تو بخش اثرات جانبی کتاب مقسمی و پوران هست شما یه بار این بخشو بخونید میبینید این مثالو
ارسال: #۱۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  

گفتم که این مثال عینش تو بخش اثرات جانبی کتاب مقسمی و پوران هست شما یه بار این بخشو بخونید میبینید این مثالو
الان به کتابم دسترسی ندارم، پس حتما همینه که شما میگین..پارسه چی گفته تو حلش؟
ارسال: #۱۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۲۵ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ب.ظ)damavand_kellap نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  

الان به کتابم دسترسی ندارم، پس حتما همینه که شما میگین..پارسه چی گفته تو حلش؟

پارسه گفته میشه ۴ و ۸ چون فراخوانی با مقدار بوده اما به این نکته توجه نکرده که پارامتر ارسالی x بوده نه a و اثرات جانبی روی a به نوع فراخوانی ربطی نداشته.حتی یکی از دوستان با جاوا این مسئله رو پیادهسازی کرده که خروجی ۸ و ۵ بوده البته به گفته ایشون صحتشو نمیدونم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۶۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۳۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۰۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۶۵ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  موسسه زبان maryam_ak ۷ ۶,۵۲۵ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: saad
Question موسسه سه گام برای مشاوره ارشد marvelous ۱ ۳,۳۱۴ ۰۸ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۲۶ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  موسسه زبان خوب برای IELTS در کرج AlBaTeh ۱۸ ۳۴,۱۲۷ ۰۲ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  تفاوت ثبت شرکت و موسسه sabticall ۰ ۱,۶۸۸ ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sabticall
  کدام موسسه ؟ shadi sh ۶ ۵,۰۷۷ ۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۰۹:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: reza_bg_57

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close