زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

طراحی صفحات وب با برنامه نویسی واقعی یا cms های آماده

ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط deledivouneh.)
من میخواستم نظر پروفسورها رو بدونم که برا طراحی صفحات وب که در بازار به فروش میره بهتره از cms های آماده(جوملا،وردپرس و...)اسفاده کرد و یا از صفر تا صد وب سایت را برنامه نویسی به فرض asp.net و سی شارپ نوشت.من که یه مدت تو شرکت برنامه نویسی بودم مدیر شرکت می گفت بی خیال برنامه نویسی محض،از Telerik استفاده می کنیم و کدهاش رو تو برنامه کپی می کنیم.تو بازار وب باید سرعت عمل داشته باشی وگرنه تو سه چهار ماه بخوای یه سایت طراحی کنی بادفنایی.

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ ب.ظ
RE: طراحی صفحات وب با برنامه نویسی واقعی یا cms های آماده
کم از تلریک در مدیریت محتوا استفاده مالی کنند
در مورد انتخاب بین سی اس ام و کد نویسی نظر شخصی من استفاده از سی اس ام
کد نویسی از اول چرخ دوباره اختراع کردن
سی ام اس ها از نظر زمان امنیت قابلیت و توسعه مناسب تره
اما بین سی ام اس ها
وردپرس ساده.ترین و راحت تره
اما بین سی ام اس ها دروپال را بیشتر از بقیه
دروپال مال حرفه هاست
سایت دانشگاه کمبریج
پلیس فتا
شرکت همکاران سیستم
مبین نت
سایت mywot.com
و....
اگر.زمان داری روش بزار ضرر نمی کنی
موفق باشید

فرستاده شده از LT22iِ من با Tapatalk
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: deledivouneh
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط phoenix021.)
من ترجیح می دم از سی ام اس استفاده نکنم
البته بستگی داره ، فرضا موردی پیش میاد که طرف یا شرکت نمی خواد روی سایتش مانور بده و بازدید بالا در لحظه هم نداره و فقط می خواد در کنار کار غیر مرتبطش به کامپیوتر یه سایتی هم داشته باشه که حالا روی کارت ویزیتش بزنه یا عکس محصولات و درباره ی شرکت رو بزاره توش ، بالطبع پول زیادی هم نمی خواد پرداخت کنه ، اینجا شما باید از cms استفاده کنی وگرنه وقتت رو حروم کردی
مورد دیگه ای هست که کار طرف با اینترنت و سایتش هست و حاضره هزینه ی زیادی هم بکنه تا یه کار تر تمیز و شیک دراد اون وقت از cms استفاده نشه بهتره
البته استفاده از cms یه مزیتش اینه که واسه هر کاری بخوای یه کامپوننت آماده از قبل وجود داره و عیبش اینه اگه بخوای اون کامپوننت رو کاستومایز کنی باید کلی سر و کله بزنی ببینی طرف چی کار کرده و چی نوشته
و اینکه اگر از cms استفاده نکنی دلیل نمیشه از بیس بخوای کد بزنی ، الان برای هر زبان فریم ورک های قدرتمندی اومده که خیلی کار رو جلو میاندازه و لازم نیست همه چیز رو از ابتدا کد زنی کنی ، به عنوان مثال من در زبان php با فریم ورک yii و در زبان python با فریم ورک django کار کردم که واقعا فریم ورک های عالی ای هستند
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deledivouneh , niloofar_68 , Happiness.72
ارسال:
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط mahdiso.)
بستگی به نوع سایت و استفاده از سایت داره، ولی سایت های معمولی با امکانات معمولی رو با cms های آماده می زنن، بین cms ها هم برای شما ورپرس گزینه مناسب تری است. پلاگین هاش هم از همه cms های دیگه بهتر است، مستندات عالی هم داره و یادگیریش نسبت به بقیه cms ها راحت تره. من خودم تا جایی که بتونم از وردپرس استفاده می کنم. فکر می کنم منظور شما هم از این پروژه های بازار ، سایت ها معمولی باشه، وردپرس کارت رو راه میندازه.
البته همان طور که دوست بالایی گفتن فریم ورک ها هم گزینه های بدی نیستند (اگر می خوای دستت باز تر باشه و هر کار بکنی و سایت به زبان php رو با سرعت بیشتری توسعه بدی)، من فریم ورک های yii و CodeIgniter رو پیشنهاد می کنم. اگر هم عاشق شی گرایی هستی Agile Toolkit فوق العاده است (ولی یادگیریش سخته)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deledivouneh
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۳, ۰۱:۴۱ ق.ظ
سلام یه پروژه طراحی وب سایت front page میخواستم راستش تازه فهمیدم پروژه دارم
لطفا کمکم کنید
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۹۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۴۴۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۵۵۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۸۱۱ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۲۱ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۶۰۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آموزش مکالمه زبان انگلیسی برای مبتدی ها + مکالمه وحشتناک واقعی cyruskingsolomon ۰ ۱,۷۲۰ ۲۸ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۸۲ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۷۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۴۳۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close