زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پرسش ۱۸۵۰ تومانی کنکور کار‌شناسی ارشد وزیر را زمین‌گیر می‌کند؟

ارسال: #۱۲۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ ب.ظ
برا من چن روز قبل کنکور یه ایمیل اومده که نوشته بود خرید سوالات کنکور، ادامه هم داشت ولی من به بقیش اصلا توجه نکردم و حتی بازشم نکردم فک کردم مربوط به سالهای پیش هس و منم که قصد شرکت در کنکور ارشدا نداشتم برا همین برام جالب نبود و اصلا بهش توجه نکردم الان که اومدم اینجا رفتم سراغ میلم ببینم چه خبر بازش کردم دیدم سوالات ارشد ۹۳ و کنکور دکتری آزاد ۹۳ هم داره.(این قبل از برگزاری کنکور اومده) چون من سال پیش از این سایت دفترچه دکتری را خریده بودم و عضو شده بودم میلش برام اومده بود. حالا نمیدونم واقعا سوالات ۹۳ بوده یا نه.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , fatima.sr68
ارسال: #۱۲۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ ب.ظ
چرا نوشته های این کاربر hosseini2012 پاک شد؟!
۳
۰
ارسال: #۱۲۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۵۱ ب.ظ
RE: پرسش ۱۸۵۰ تومانی کنکور کار‌شناسی ارشد وزیر را زمین‌گیر می‌کند؟
نقل قول:
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  چرا نوشته های این کاربر hosseini2012 پاک شد؟!
احتمالا پشیمون شده خودش حذفشون کردSmile
۰
۰
ارسال: #۱۲۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ)kabirzad نوشته شده توسط:  ۱۵ ماه درس خوندم!!! از زندگیمو همه چیم زدم آخرش میشه این!!! سوالاتی طرح میکنن که راهی جز با ابهام جواب دادن نداری! ازونورم که بازار سیاه درست میکنن.
خداااااااااااااااااااااااااااا.......

منم چند روزه دارم به همین فکر میکنم..این چندماه چشام چند درجه ضعیف شد..کلی پول کتاب دادم..شبانه روز کلا ۴ و ۵ ساعت میخوابیدم اونم با استرس..از تمام زندگیم زدم .. آخرشم اینجوری سوالا به راحتی به دست یه عده میرسه و من و امثال همه ی زحمتامون به باد فنا میره..واقعا دلم شکسته ..
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۱۲۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۰ ب.ظ
بچه ها اتفاقی که واسه من افتاد اینه که :شب قبل از کنکور تو اینترنت سرچ کردم واسه سوالای IT .میخواستم ببینم سوالاش امسال سخت بوده یا آسون.که مثل خیلیا رفتم تو اون سایت...ولی با خودم گفتم حتما طرف اشتباه نوشته منظورش همون سوالای IT هست !!!آخرشم رمز اینترنتیم فعال نبود نتونستم خرید کنم....نمی دونم واقعا اونا سوالای مهندسی کامپیوتر بود یا نه...کسی هست که قبل از آزمون سوالارو دیده باشه ؟؟
۲
۰
ارسال: #۱۲۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۱۷ ب.ظ
هر چی زحمت کشیده بودم بر باد رفت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۱۲۷
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۰ ب.ظ، توسط پوونه.)
بچه ها انقدر ناامید نباشید. کدوم دانشجوی درسخونی شب کنکور به فکرش میرسه بره سوالا رو دانلود کنه و تازه بشینه حلش کنه؟ اگر این دانشجو انقدر باهوش بود چهار ماه قبل درس میخوند که نیازی به دانلود سوالای بدون جواب نداشته باشه حالا فوق فوقش میشینه متن های زبان انگلیسی رو ترجمه میکنه و سر جلسه زبان رو زودتر از همه به ریدینگ ها جواب میده! تو تخصصی و مشترک ها مطمئن باشید مهارت شما رو نداشت و حتی اگه یه ماه قبل کنکور هم سوالا رو به دست میاورد باز هم نمیتونست حل کنه سوالا رو.
درسته که اگه لو رفتن سوالا واقعیت داشته باشه فاجعه است و سازمان سنجش باید جوابگو باشه اما شما اینو هم در نظر بگیرید راه حلی که خدا برا حل معادلات میده با راه حل ما آدما خیلی فرق داره. بهش اعتماد کنید جواب تلاشتون رو حتما خواهید گرفت.
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , helena , FAM , tabassomesayna , Mänu , mahyamk , AI. , masume_ml
ارسال: #۱۲۸
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۰ ب.ظ
خدا کنه واقعیت نداشته باشه.
لو رفتن سوالا خیلی بالاتر از این حرفاست که فکر کنم حالا کی یه روز مونده به کنکور میاد سراغ سرچ طرف معلوم نیست سوالارو دست کیا رسونده اخرشم گذاشته رو نت.
من اگه ۱ساعت بیشتر سر ازمون وقت داشتم کلی ازمونم بهتر میشد چه برسه به اینکه روز قبلش سوالارو دیده باشم.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , sahar_rostami2
ارسال: #۱۲۹
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ ب.ظ
بابا طرف خودش هم نمی دونسته داره چه غلطی می کنه اگه می دونست که ۱۸۵۰ تومن نمیفروخت اونم تو اینترنت
اوناییم که خریدند فکر کردن دارن سوالای it رو میخرن ولی طرف سوالای کامپیوتر رو براشون فرستاده اونم شب قبل از امتحان !!!

الانم وزارت اطلاعات داره بررسی می کنه که طرف سوالا رو از کجا بدست آورده بوده.
۰
۰
ارسال: #۱۳۰
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۳ ب.ظ، توسط ۵۹soldier.)
آبرو ریزی شده ها ...
تو فرانس ۲۴ هم زدند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی کامل تر نوشته ماجرا رو و عکس هم گذاشته از مدارک
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima.sr68 , nlp@2015 , ☺☺☺☺☺☺☺
ارسال: #۱۳۱
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ ب.ظ
سوالات دوباره طرح میشه.شک نکنید
۰
۰
ارسال: #۱۳۲
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ ب.ظ
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ)boy.unique1366 نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یعنی شما میگی دوباره آزمون میگیرن؟

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
۰
۰
ارسال: #۱۳۳
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۲ ب.ظ
کنکور کارشناسی ارشد کلا چیز مزخرفیه و هر اتفاق مزخرفی هم ممکنه توش رخ بده.
با چه منطقی میشه برای مقطع ارشد مثل بچه های ۱۸ ساله مقطع کارشناسی که حتی نمیدونن دنبال چی هستند کنکور برگزار کرد؟ واقعا واگذاری پذیرش به دانشگاه ها و داشتن معیارهایی مثل نمره زبان، پیشینه تحصیلی و تحقیقاتی و ریکام و این چیزا بهتر از برگزاری کنکور نیست ؟ چرا باید اساتید نرم افزار شریف از این بنالند که طرف اومده ارشد و من یه کوییز بهش دادم و دستش رو بالا کرده و پرسیده استاد اگر این متغیر null باشه چه اتفاقی می افته ؟ حالا این فرد قراره توصیف رسمی برنامه رو هم بنویسه ....
چرا باید اساتید بنالند از اینکه بچه های قوی در مقطع ارشد نرم افزا رندارن ؟
اشتباه نکنید به هیچ دانشگاهی اهانت نمیکنم بحث من اصلا دانشگاه نیست سطح علمی دانشجو هست که مسلما با این کنکور مسخره سنجیده نمیشه. دوستان سطح دانشجو نباید با یه کنکور سه ساعته و ۷-۱۰ ماه درس خوندن سنجیده بشه بلکه باید با هدف گذاری ۴ ساله اون دانشجو سنجیده بشه
کنکور نرم افزاری که هیچ سوالی از نرم افزار توش مطرح نمیشه چطور قرار هست سطح علمی دانشجو رو برای ورود به این مقطع بسنجه؟
امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه
خلاصه وقتی از اساس چیزی غلطه هر اتفاق شبهه داری هم توش بیفته طبیعیه !
۱۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , sahar bano , ☺☺☺☺☺☺☺ , mehdi.m2 , tayebe68 , PanizIr , فوژان , mahdi_apple , mrd010 , tabassomesayna
ارسال: #۱۳۴
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۳ ب.ظ)sahar bano نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ)boy.unique1366 نوشته شده توسط:  

یعنی شما میگی دوباره آزمون میگیرن؟
من که فکر نمیکنم دوباره بگیرند .یه جوری ماست مالیش میکنند قضیه رو و میگن دروغ بوده.فقط خوش به حال اونایی شد که خریدن ما که انقد بخون آخرم با سوالای بد اینا...Dodgy

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano
ارسال: #۱۳۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ق.ظ، توسط hosseini2012.)
سلام دوستان
برای بچه هایی که گفتند پست های این آقا چرا همچین یکدفعه و به طور خودجوش پاک شد! بگم که در رابطه با تمام اون پست هایی که گذاشتم و مواردی که مطرح کردم هنوز هم روی حرف هام هستم و فقط به دلایلی که نمیتونم بگم!! مجبور شدم که خودم پست هام رو پاک کنم (البته دلیلش اصلاً به مانشت و مدیران مانشت ربطی نداره) ولی تأکید میکنم، بچه هایی که اون سه تا پست من رو خوندن تمامی مواردی که توی اونها بهش اشاره کردم رو همچنان هم میگم و به اونها اعتقاد همون تا الان ۹۰ درصدی! هم دارم و همچنان هم اون مدارک موجود هست.
ولی برای دوستانی که باز ممکنه بپرسند چرا و ازین حرفا؟! باید بگم که به شخصه خیلی از دوستان سال پایینی خود ما امسال کنکور داشتند، بچه هایی که مثل شما زحمت کشیدند خیلی زیاد، شب و روز، هم خودشون و هم خانوادشون درگیر این امتحان بودند و همگی به امید رتبه های خیلی خوب تلاش زیادی کردند. شنیدن این خبر برای من واقعاً ناراحت کننده بود و هدف ما از ارائه این مدارک و طرح موضوع این بود که از محفل مانشت که محفل معتبر و پر بازدیدی هست استفاده کنیم تا بتونیم حداقل صدای این بچه ها رو به گوش مسئولین بالادستی برسونیم. که خوشبختانه این خبر تا الان بازتاب خوبی داشته و در حال پیگیری هست (همینکه دکتر تنهایی خودشون ابتدا ما رو از گذاشتن پست در رابطه با افشای سوالات منع میکردند و الان خودشون در این رابطه پست گذاشتند این ادعا رو اثبات میکنه) و حداقلش این خواهد بود که چون موضوع رسانه ای شده مسولین سنجش براحتی نمیتونند از کنار اون بگذرند و این موضوع توسط مقامات قضایی مورد بررسی قرار میگیره. هرچند که به شخصه امیدی به این ندارم که حتی در صورت اثبات و قطعیت موضوع سنجش بخواد به این موضوع اعتراف کنه چون بار سنگینی رو براش به همراه داره.
این رو هم بگم تمامی این مدارکی که من دارم، خود همون فردی که ایمیل رو دریافت کرده حتی به همراه ریز صورتحسابهای پرداختی به بعضی از مراجع ارائه داده و اگر نیاز باشه باز هم ارائه خواهد داد، پس نگرانی ازین بابت وجود نداره که بگیم ما چیزی رو داشتیم و میدونستیم و رو نکردیم و یا نگفتیم! بنابراین دوستان ازین بابت نگران نباشند و مدارکی که ما داریم به اندازه کافی دست به دست شده و دوستانی که پست های من رو قبل از حذف کردن دیدن هم یکی از اون مدارک رو مشاهده کردند.
در هر صورت امیدوارم عذر من رو از بابت پاک کردن پست ها بپذیرید، ولی باز هم تأکید آخر که مدارک هنوز موجوده و بنده هم روی اون حرف هام با همون کمیت و کیفیت هستم
با آرزوی اینکه قضیه ختم به خیر بشه کسی از این بابت ضرری نبینه

Effort is only effort when it begins to hurt - Jose Gasset
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar bano , ☺☺☺☺☺☺☺ , fatima.sr68 , mehdi.m2 , mohammad.ardeshiri , zeitun , nlp@2015 , sahar_rostami2 , sand , sorenamusic

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۲۳ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۵۰ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۷۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۹۹ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۳۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud
  نحوه کار با شبیه ساز cooja amani96 ۳ ۳,۵۰۵ ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۲:۳۵ ق.ظ
  بازار کار گرایش هوش و معماری babakaria1366 ۶ ۴,۶۶۵ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ
  شخصیت شناسی اناگرام چیست وچه تاثیری در زندگی ما دارد؟ samaneh_fathi ۰ ۱,۹۶۸ ۰۴ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: samaneh_fathi
  ارشد یا کار؟ به راهنماییتون نیاز دارم mona64 ۱۱ ۸,۳۱۸ ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close