زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

حل سوالات ریاضی کنکور ۹۳ کامیپوتر/ توسط masoud67

ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط good-wishes.)
حل سوالات ریاضی کنکور ۹۳ کامیپوتر/ توسط masoud67
حل سوالات ریاضی توسط خودم با رویکرد حل مسئله و پاسخ کاملا تشریحی در حد تشریحی زبان آزمون های پارسه Big Grin

این جوابها واسه خودمه و تقریبا همون چیزهایی هست که سر جلسه تو مخم اومد ولی احتمال غلط بودنشون صددرصد زیاده.
کسی نظری داره، انتقاد پیشنهاد ، بگه ، ولی من گوش نمیدم Wink

من هم فایل PDF گذاشتم و هم فایل WORD . البته اگه کسی خواست تو فایل ورد دست ببره ، بهم بگه تا شماره حساب بدم چون حق شیطونی محفوظ است و پیگرد قانونی دارد
ایشالا شریف

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
good-wishes، در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

عنوان تضمینی از عنوان تاپیک حذف شد

فایل‌(های) پیوست شده
Ria2.docx
اندازه فایل: ۳۸۴/۳۶ KB
Ria2.pdf
اندازه فایل: ۷۱۲/۸۹ KB

New LifeHeart
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , aamitis , z350z , Talnetir , mahtab69 , SaRaNkdl , El@he , ali_t1234
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ ق.ظ
حل سوالات ریاضی کنکور ۹۳ کامیپوتر/کاملا تشریحی
سلام ممنون بابت جوابا سوال ۳۷ رو تا قسمت اخرش درست رفتید ولی c=a/2 میشه (:
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۳۴ ق.ظ
مرسی خیلی خوب بود
من ۳ تا ریاضی زدم شکر خدا ۳تاش درست بود با جوابای شما
ایشالله شما هم درست زدیدSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۴۸ ق.ظ
RE: حل سوالات ریاضی کنکور ۹۳ کامیپوتر/کاملا تشریحی
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۷ ق.ظ)bitsboy نوشته شده توسط:  سلام ممنون بابت جوابا سوال ۳۷ رو تا قسمت اخرش درست رفتید ولی c=a/2 میشه (:
آره. من اون آخرش اشتباه نوشتم. اصلاحش کردم

New LifeHeart
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۰۵ ق.ظ
سلام سپاس بابت وقتی رو که در این راه صرف کردید
تنها مشکلم سوال ۴۳ هست میشه تک تک گزینه ها رو توضیح بدید؟
البته من که کلا سوال رو درست نخوندم و به خاطر بی دقتی اشتباه زدم _تازه اون موقع با خودم هم گفتم چه سوال مسخره ای دادن

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۹:۱۰ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۵ ق.ظ)ماهنوش نوشته شده توسط:  سلام سپاس بابت وقتی رو که در این راه صرف کردید
تنها مشکلم سوال ۴۳ هست میشه تک تک گزینه ها رو توضیح بدید؟
البته من که کلا سوال رو درست نخوندم و به خاطر بی دقتی اشتباه زدم _تازه اون موقع با خودم هم گفتم چه سوال مسخره ای دادن
دیگه قرار نشد من سوال سختارو حل کنم. اونم سوال گسسته Big Grin
کلا من با این مباحث مشکل دارم و خب اگر واقعا چیزی میدونستم، حتی اگر غلط و چرت و پرت هم بود اونجا میگفتم. یعنی این دیگه ته ته علم من تو این مورد بود Tongue
ایشالا دوستان خفن تر گسسته حلش میکنن

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۳۰ ق.ظ، توسط npour.)
سول ۳۸ ریاضی من اینجوری حل کردم:
احتمال انتخاب جعبه اول:۱/۳
احتمال انتخاب جعبه دوم:۱/۳
احتمال انتخاب جعبه سوم:۱/۳
احتمال انتخاب یک مهره سفید و دو مهره سیاه از جعبه اول:۳۰/۵۶
احتمال انتخاب یک مهره سفید و دو مهره سیاه از جعبه دوم:۲۴/۵۶
احتمال انتخاب یک مهره سفید و دو مهره سیاه از جعبه سوم:۶/۵۶
طبق قضیه احتمال کل و بیز:۲۴/۶۰ که تقسیم بر ۱۲ شد :۲/۵
چه جوری بعضی دوستان ۱/۵ شده جوابشون؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , ramzi
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  تبریک می گم سوال بازگشتی رو درست زدی
باید kn جایگزین می کردی k بدست می اومد ۱ (مشابه اش رو فکر کنم آقای جویباری حل کردن)
درمورد سوالی که iz بدست می اومد مدرسان یه راه حل سریع داشت مشتقش رو بدست می آری جای r تو معادله z و جای تتا تو معدله صفر قرار می دی بعد انتگرال می گیری
کدوم بازگشتی؟ اگه منظورت سوال ۴۵ هست که بعد از اینکه حلش کردم، ترسیدم بزنم. ولی با یه ریتم بندری مآبانه ، بالاخره زدم. Big Grin
در مورد اون سوال مهندسی هم چندتا راه حل دیگه هم هست . مثل همون چیزی که شما گفتی. ولی من از راه سر راست و ساده تر رفتم. یعنی همون چیزی که سر جلسه تو ذهنم اومده بود را اینجا نوشتم.

New LifeHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , AI.
ارسال:
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۰۱ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  چه جوری بعضی دوستان ۱/۵ شده جوابشون؟
من از قاعده بیز رفتم شد ۱/۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۱۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۳ ق.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  چه جوری بعضی دوستان ۱/۵ شده جوابشون؟
من از قاعده بیز رفتم شد ۱/۵
چه جوری ؟خب منم از همون رفتم جوابم شد ۲۴/۶۰ که به ۱۲ ساده کردم شد ۲/۵/////یه بار دیگه حل میکنی؟ چون من از صبح سه بار حل کردم همین شد.....Sad
ارسال: #۱۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ، توسط masoud67.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  چه جوری ؟خب منم از همون رفتم جوابم شد ۲۴/۶۰ که به ۱۲ ساده کردم شد ۲/۵/////یه بار دیگه حل میکنی؟ چون من از صبح سه بار حل کردم همین شد.....Sad
بیخیال. انقدر به خودتون سخت میگیرید. سه بار؟؟؟
منم که اینا رو حل کردم همینجوری عشقی بوده وگرنه حوصله پیدا کردن غلطهای خودمو و سنجش را ندارم

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  به من هم تبریک بگو، من هم درس حل کردم. Big GrinTongue
لذتی که تو شک دار درست هست که تو حل ۱۰ تا سوال با اطمینان نیست Big Grin
بگو چی حال میده؟؟؟
اینکه کلیدها بیاد و سنجش بگه هر سه تامون اشتباه زدیم Big Grin

New LifeHeart
ارسال: #۱۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۵ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۰ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  چه جوری ؟خب منم از همون رفتم جوابم شد ۲۴/۶۰ که به ۱۲ ساده کردم شد ۲/۵/////یه بار دیگه حل میکنی؟ چون من از صبح سه بار حل کردم همین شد.....Sad
بیخیال. انقدر به خودتون سخت میگیرید. سه بار؟؟؟
منم که اینا رو حل کردم همینجوری عشقی بوده وگرنه حوصله پیدا کردن غلطهای خودمو و سنجش را ندارم

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۵ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  به من هم تبریک بگو، من هم درس حل کردم. Big GrinTongue
لذتی که تو شک دار درست هست که تو حل ۱۰ تا سوال با اطمینان نیست Big Grin
بگو چی حال میده؟؟؟
اینکه کلیدها بیاد و سنجش بگه هر سه تامون اشتباه زدیم Big Grin
سه تامون؟شما هم که ۲/۵ در اورده بودید توی حلتون..؟ دیگه کسی که همش سه تا سوال ریاضی زده باید اینقدر استرس داشته باشه که اون سه تا هم غلط از اب درنیاد
ارسال: #۱۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  سه تامون؟شما هم که ۲/۵ در اورده بودید توی حلتون..؟ دیگه کسی که همش سه تا سوال ریاضی زده باید اینقدر استرس داشته باشه که اون سه تا هم غلط از اب درنیاد
استرس سیخی چند؟
سنجش که کارش رو برنامه و اصول نیست. من فکر کنم ۷ تا ریاضی زدم، ولی روی درست بودن هیچکدومش حساب باز نکردم چون یا سنجش غلط میگیره یا خودم تو پاسخناه غلط زدم. Big Grin
ما تو این حال و هواییم Angel

New LifeHeart
ارسال: #۱۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  سه تامون؟شما هم که ۲/۵ در اورده بودید توی حلتون..؟ دیگه کسی که همش سه تا سوال ریاضی زده باید اینقدر استرس داشته باشه که اون سه تا هم غلط از اب درنیاد
استرس سیخی چند؟
سنجش که کارش رو برنامه و اصول نیست. من فکر کنم ۷ تا ریاضی زدم، ولی روی درست بودن هیچکدومش حساب باز نکردم چون یا سنجش غلط میگیره یا خودم تو پاسخناه غلط زدم. Big Grin
واقعا استرس ندارید ؟من الان استرس+غصه+شدیدا حس خنگی دارم
ارسال: #۱۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  سه تامون؟شما هم که ۲/۵ در اورده بودید توی حلتون..؟ دیگه کسی که همش سه تا سوال ریاضی زده باید اینقدر استرس داشته باشه که اون سه تا هم غلط از اب درنیاد
استرس سیخی چند؟

شما که هه گزینه های ما رو غلط کردی برادر
منم ۷ تا ریاضی زده بودم به لطف پاسخ های محکم شما فقط ۲تاش درس دراومد یعنی منفی شد ریاضیاتم
هییییییییییییییییییی چی فکر میکردیم چه شد
دو تا سوالو حل کردم ولی تو پاسخنامه نمیدونم چرا یه چیز دیگه زدم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۵۵ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۷۷ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۳۹ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۴۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  کتاب ریاضی ۲ marvelous ۱ ۲,۰۹۲ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۹۳۲ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  رد نشدن مرخصی توسط دانشگاه sajjad7 ۱ ۲,۵۲۷ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بررسی سوالات کنکور ۹۸-هوش مصنوعی nilinili ۲ ۲,۵۶۱ ۰۸ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: slinda
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  دانلود ویدئو دروس دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه شریف به صورت رایگان H-Arshad ۳ ۳,۷۵۲ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close