زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی)

ارسال: #۳۳۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۰۳ ق.ظ
RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی)
سلام مجدد
آقا چایی ما رو کجا گذاشتید ؟ اصلا کسی حرف ما رو تحویل گرفت ؟
دیگه فکر کنم اگر هم گذاشته بودید ، از بس طول کشید بازگشتم ، چای به عصر یخبندان تبدیل شد
دیگه الان چایی خوردن هم فایده نداره ، خوابم نداشته ام میپره Tongue دیگه تا صبح باید بیدار بمونم Cool
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , AI. , sand , mehdi.m2 , zoltrix_66 , jparisa
ارسال: #۳۳۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۹ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۵ ق.ظ)AI. نوشته شده توسط:  بلــــــــــــــه خانم مدیر. البته گذاشتیم توی تاپیک مهندسی. اونم چای نبات، خرما هم کنارش. Shy

راستی، شما نبودین، خودم پستای خودم رو مدیریت کردم، حذف کردم Big Grin

عه! اینجا تاپیک آی تی هست ؟
آخر شبی عجیب چشمهایمان دوتا یکی میبیند
جدی ؟ آفرین . حیف که به موقع ندیدم . زحمت شما زیاد شد . برم ببینم پذیرایتون چطوریا بوده Smile

اتفاقا دیدم در لاگ سیستم تند تند مینوشت : حذف پست توسط AI. گفتم باز ببین چیا گفتن که دارن تند تند پاک میکنن Wink
حالا جریان چی بود ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , mehdi.m2 , AI. , mohammad.ardeshiri
ارسال: #۳۳۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۳۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ ق.ظ، توسط Good!.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ق.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ)bahareh_khodaei نوشته شده توسط:  وااای خدا ! وقتی میخونم که نوشتن آی تی آسون بود ! من ۲۰ تا از ۳۰ تا مشترک با احتمال ۹۰% و ۱۵ تا از ۱۸ تا تخصصی با احتمال ...درصد درست زدم دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار SadSadSad منم ۶-۷ ماه خوندم ! اما نمیتوننم بگم آسون بود ! بیشتر از اینکه آسون بوده باشه چرت بود ! مثل سیستم عامل که از رو سادگیش نتونستم جواب بدم ! به نظر من اونایی که این همه تست جواب دادن به احتمال بالا کلی منفی میارن بچه هایی که تست کم زدین ( مثل من )ناراحت نباشین چون واقعا تا اعلام نتایج هییچی قابل پیش بینی نیست UndecidedSad

آبجی گلم، به حرف من و این و اون اهمیتی نده! Shy
مشترک آی تی بسیار سخت بود. ۶ تا زده باشین شاهکار کردین Shy

نه؟؟؟!!این شمایید AI که این حرفو میزنید؟؟باورم نمیشه!!!DodgySleepyBig GrinBig Grin چه اتفاقی افتاده تو این ۱، ۲روز؟ :-O Big GrinIdea
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , AI.
ارسال: #۳۳۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۳۹ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ق.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ)bahareh_khodaei نوشته شده توسط:  وااای خدا ! وقتی میخونم که نوشتن آی تی آسون بود ! من ۲۰ تا از ۳۰ تا مشترک با احتمال ۹۰% و ۱۵ تا از ۱۸ تا تخصصی با احتمال ...درصد درست زدم دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار SadSadSad منم ۶-۷ ماه خوندم ! اما نمیتوننم بگم آسون بود ! بیشتر از اینکه آسون بوده باشه چرت بود ! مثل سیستم عامل که از رو سادگیش نتونستم جواب بدم ! به نظر من اونایی که این همه تست جواب دادن به احتمال بالا کلی منفی میارن بچه هایی که تست کم زدین ( مثل من )ناراحت نباشین چون واقعا تا اعلام نتایج هییچی قابل پیش بینی نیست UndecidedSad

نه؟؟؟!!این شمایید AI که این حرفو میزنید؟؟باورم نمیشه!!!DodgySleepyBig GrinBig Grin چه اتفاقی افتاده تو این ۱، ۲روز؟ :-O Big GrinIdea

بچه ها یه سوال!!!! یعنی به نظر شما ۲۰ تا از ۳۰ تا مشترک و ۱۵ تا از ۱۸ تا تخصصی کمه؟!!!!!!!!!!!!

بعد تازه میگین اونایی که مثل من کم زدن؟ Big Grin کمه خب این تعداد واقعا؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , sand , AI.
ارسال: #۳۳۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال!!!! یعنی به نظر شما ۲۰ تا از ۳۰ تا مشترک و ۱۵ تا از ۱۸ تا تخصصی کمه؟!!!!!!!!!!!!

حقیقت نه به رنگ است نه بو
نه به هـــــای استو نه هــــــــو
نه به این استو نه او
نه به جام استو صبو Tongue
پــــــــــــــــــــــــــس به چیه؟(این بیتو خودم فکر کردم گذاشتم)Tongue

خودتونو چرا درگیر یه حرف میکنین شما عقلتو حاکم کن نیاز نیست به حرفه یه نفر انقدر واکنش نشون بدین

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: be_sooye_movafaghiat , sand , AI. , Mohammad-A , هانی الرضا
ارسال: #۳۳۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۹ ق.ظ، توسط Good!.)
در جهت جستجوی تفریح دریافتم که:
ما هیچ دلخوشی و تفریحی نداریم!کنسرت:گران!سورتمه:گران!(شنیدم ۳۰ تومن شده!!حالا نمیدونم چقد موثقه!)کنسرت-تئاتر:گران!سینما:کو فیلم؟!!!۶۰۰۰ تومنم که میگیرن!البته میگن "خسته نباشید" قشنگه.چمیدونم :-؟
خلاصه اینکه اینهمه کار فرهنگی میکنیم و جوانها باید تفریح کنند و معتاد نشوند و اینها را، جدی نگیرید بروید با خیال راحت معتاد شوید کسی کاریتون نداره!!!!! :-$
هوا هم که بسی آلوده ست لذت ببرید چه تفریحیه تو این هوا کوه و پیک نیک و اینحرفا....
خدا ما را سعادتمند کنه

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  بچه ها کجای سایت مدرسان حل کنکور ۹۳ رو گذاشته؟ من پیدانکردم. فقط سیستم عامل و زبان پارسه رو دیدم.Huh

بچه ها به جوابای مدرسان اصلا اعتماد نکنید. من ده سال کنکورشو خریدم ولی پشیمون کردم. بسکه غلط جواب داده بود...
من قبل کنکور رفته بودم دنبال کتاب جامع سنجش تو انقلاب.۱نفر تو قفسه ش پر کتابای مدرسان بود.گفت من اگه فقط از این کتاب دارم چون میدونم میفروشه...ولی من نخریدمBig Grin(یادتونه یه تبلیغ همراه اول میداد میگفت برام شارژ بخر طرف میگفت ولی من بیرون نمیرم؟الان این جمله ی منم با همون لحن بخونیدBig Grin )
البته فکر کنم بیشتر مشکل ویرایشی داره.ینی جواب درسته گزینه اشتباهه.حالا نمیدونم من این کتابی که میگید رو نداشتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: sand , AI. , tabassomesayna
ارسال: #۳۳۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ق.ظ
من که دیشب خوابم نبرد از بس که غصه غلط های زبان رو خوردم. ولی به یه نتیجه ای هم رسیدم که خوندن طراحی الگوریتم و ساختمان داده از روی کتاب کنکوری بزرگترین اشتباهیه که کسی می تونه تو زندگیش بکنه. چون این کتاب ها تحلیل کردن رو خصوصا تو این درسا رو یاد نمیدن درصورتی که سوالای کنکور خیلی تحلیلیه. البته یه کم برای این نتیجه گیری دیر شده. من که دیگه فرصت یه سال دیگه خوندن رو ندارم. می خونم برای دانشگاه آزاد. خوش به حال اونایی که دلشون به سال دیگه خوشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , mahtab69 , tabassomesayna , هانی الرضا , tarane1992 , atenaa , minami
ارسال: #۳۳۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۲ ق.ظ
به خاطر اشتباهات تو مشترک قبول نمیشم
خسته شدم از بس به غلطها فکر کردم
چرا اینطوری کردم آخه
Sad((

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , AI. , virtual girl
ارسال: #۳۳۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  بچه ها کجای سایت مدرسان حل کنکور ۹۳ رو گذاشته؟ من پیدانکردم. فقط سیستم عامل و زبان پارسه رو دیدم.Huh

بچه ها به جوابای مدرسان اصلا اعتماد نکنید. من ده سال کنکورشو خریدم ولی پشیمون کردم. بسکه غلط جواب داده بود...
من قبل کنکور رفته بودم دنبال کتاب جامع سنجش تو انقلاب.۱نفر تو قفسه ش پر کتابای مدرسان بود.گفت من اگه فقط از این کتاب دارم چون میدونم میفروشه...ولی من نخریدمBig Grin(یادتونه یه تبلیغ همراه اول میداد میگفت برام شارژ بخر طرف میگفت ولی من بیرون نمیرم؟الان این جمله ی منم با همون لحن بخونیدBig Grin )
البته فکر کنم بیشتر مشکل ویرایشی داره.ینی جواب درسته گزینه اشتباهه.حالا نمیدونم من این کتابی که میگید رو نداشتم

نه جواب غلط داده. خیلی هم طبیعی اولش یه "میدانیم که" آورده بعدم جواب غلطشو توجیه کرده.
یا مثلا تستی که تو کتاب حقیقت نصف ص راه حل داره و توضیح، تو کتاب مدرسان نوشته جواب بدیهیه!!!!
اصلا به جواباش اعتماد نکنید...
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , Good!
ارسال: #۳۴۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۱۳ ب.ظ
میبینم هنوز تخلیه نشدید همچنان صدا‌ها بالاست

الان به خودم میگم خوب کاری کردم بررسی‌ نکردم حداقل اعصابم آرومه

Mr POSHTE Parde

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68
ارسال: #۳۴۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  به یه نتیجه ای هم رسیدم که خوندن طراحی الگوریتم و ساختمان داده از روی کتاب کنکوری بزرگترین اشتباهیه که کسی می تونه تو زندگیش بکنه. چون این کتاب ها تحلیل کردن رو خصوصا تو این درسا رو یاد نمیدن درصورتی که سوالای کنکور خیلی تحلیلیه.

درسته! البته مرجع هم باید خوب خونده بشه نه مثل من که با خوندن نیپولیتان و هورویتز و CLRS بازم تو درک بعضی از مسائل مشکل داره. izadan11 تو تاپیک بهمن یه حرف خوبی زد که من هم قبل از کنکور و هم بعدش بعش اعتقاد داشتم و دارم، می‌گفت اگه برای کسی که مسئله‌های کتابی مثل ۶۰۰ مسئله قدسی رو واقعا فهمیده باشه زدن ۶ تست کنکور واسش تضمینی میشه. من خودم تو خیلی از مسائل قدسی و تمرین‌های CLRS مشکل داشتم و هیچوقت بصورت عمقی ننشستم که این مشکل رو حل کنم، فقط سطحی! در حد همون سوالات کنکورهای قبل نه مسئله‌های جدید.

الان کلی آدم بخاطر این دو تا درس شاکی هستن و فقط دارن به سنجش و طراح تست بد و بیراه میگن ولی به نظر من این فقط یه درصدی رو شامل میشه، مشکل اصلی دانش خود افراده، درسته که نحوه طرح سوال هم مهمه و اون سوالات چند گزینه درست و غلط خیلی رو اعصابه! اما من فکر کنم بخاطر ساده بودن سوالات این دو درس تو اکثر ادوار کنکور IT این انتظار بوجود اومده بود که همیشه باید همون شکل باشه و حالا چون این دفعه اینجوری اومده پس غیر استانداره! اصلا درست! غیر استاندارد! یه تست، دو تست، نه دیگه همه! من از ۱۲ تای این دو درس ۷ تا زدم که چند تاش با شک بود، حالا دقیقا نمی‌دونم چندتا درست میشه اما واقعا رو ۵ تای باقیمونده حتی نتونستم به جواب ۵۰ درصدی برسم، چون قدرت حل مسئله نداشتم تو اون موضوعات. من منتظر یه چیزایی مثل کراسکال و پریم و هافمن و کوله پشتی Big Grin اینا بودم یه چیز دیگه شد! Tongue

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  من که دیگه فرصت یه سال دیگه خوندن رو ندارم. می خونم برای دانشگاه آزاد. خوش به حال اونایی که دلشون به سال دیگه خوشه.

یعنی شما تو تاپیک درسی اسفندماه (کنکور ۹۴) دیگه حضور ندارید؟! Big GrinTongue

درست میشه!
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , Mohammad-A , sand , AI. , tarane1992
ارسال: #۳۴۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۵۶ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ب.ظ)هانی الرضا نوشته شده توسط:  [
یعنی شما تو تاپیک درسی اسفندماه (کنکور ۹۴) دیگه حضور ندارید؟! Big GrinTongue

راستش من عاشق درس خوندنم ولی کنکور خیلی وقت تلف میکنه فقط بحث چند ماه درس خوندن نیست مثلا همین الآن به اندازه حداقل ۵ ماه یا بیشتر منتظر جواب قطعی کنکور و .... باید منتظر موند. البته ۵ شنبه که کلید ها بیاد شاید دیگه منتظر هم نباشم و قطعی بیخیال کنکور بشم.Confused
ایشالا که هر چی صلاحمون هست اتفاق بیفته .
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , Riemann , هانی الرضا
ارسال: #۳۴۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۹ ق.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ق.ظ)AI. نوشته شده توسط:  

بچه ها یه سوال!!!! یعنی به نظر شما ۲۰ تا از ۳۰ تا مشترک و ۱۵ تا از ۱۸ تا تخصصی کمه؟!!!!!!!!!!!!

نه شما اشتباه متوجه شدید! Big Grin من حرف دیگران رو نقل قول کردم که میگن ۲۰ تا از ۳۰ تا زدن و اینا ! دقت کنین ! والا اگه خودم بودم که نمیگفتم سرمو به دیوار بکوبم !! Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , AI.
ارسال: #۳۴۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط atenaa.)
فک کنم درصدام این ریختی شه
مشترک ۱۰!!!!!!!!!!
تخصصی ۵۰
زبان ۶۰
مدیریت ۵۰
یجا هم واسه من تو تاپیک ۹۴ بذارید دوستان

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.
ارسال: #۳۴۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۲۷ ب.ظ
حوصلمون سریده بچها چیکار کنیم امروز هوا بارونی بود پدر گرام هم کاری با ما نداشت

Mr POSHTE Parde

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۲۳۱ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۹۱۰ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۸۱ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۴۸۷ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۹۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۵۰۶ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۷۹۸ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۰۵۵ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۰ ۱,۸۲۰ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۲ ۲,۸۳۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: RoRo_kahani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close