زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نگرانی و بلاتکلیفی داوطلبان آزمون ارشد استان‌های گرفتار برف

ارسال: #۱۰۶
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۹ ب.ظ، توسط jahanmanesh.)
RE: نگرانی و بلاتکلیفی داوطلبان آزمون ارشد استان‌های گرفتار برف
بی انصافیه اگه عقب نندازنش و نا عدالتی.
ولی اگه به سردمدارای ماست که الان میان میگن مشیت الهی بوده و خواست خداست که مازندرانیا و گیلانیا توو ازمون ۹۳ شرکت نکنن.این حکمت الهی است .

اگه کمپین راه بندازیم میتونیم کنسلش کنیم.اگه همه نرن سر جلسه ازمون،ولی فک نکنم کسی بتونه از ازمون بگذره و اعتماد کنه و ازمون نده.حقم داره نمیتونه تلاششو نادیده بگیره.

من برای چیزایی که میخوام میجنگم... نمیزارم چیزی که مال منه، نصیب کسی دیگه بشه
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال: #۱۰۷
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ
خوبه باز سنجش یه حرکتی نشون داد ..پارسال موقع کنکور دکترا همچین اتفاقی افتاد سنجش کاری نکرد کلی از بچه ها نتونستن برن و دوباره کنکور برگزار کرد!!!

شانس که نداریم همین امسال که ما نتونستیم برا کنکور بخونیم کنکور یه هفته جا به جا شد اگه پارسال می شد من رتبم به جا ۶۰ ... ۴۰ بود و الان به جا اتاقم تو خابگاه دانتشگاه تهران بودم ..
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ErPupone , neda_Network
ارسال: #۱۰۸
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۰۸ ب.ظ
یه جورایی مشخص بود که آزمون میفته عقب. اگه نمیفتاد جای شک داشت. البته درسته بعضی از دوستان خیلی ناراحت شدن چون خب خیلی از برنامه ریزی هاشون بهم خورده. ولی وضعیت بعضی از شهرها خیلی خرابه. همین تهران هم وضعیت بعضی از مناطق خرابه و ترافیکای سنگین هم به وجود اومده. دانشجو ها این همه زحمت بکشن و آخرشم باید با استرس و اعمال شاقه برن کنکور بدن و سر جلسه نیم ساعت از وقتشون بره برای اینکه یخای دستاشون آب شه؟؟؟!!!!!!!؟!!! این ها همه نشون دهنده ضعف سازمان هست. به نظر من اصلا تو این فصل نباید کنکور برگزار بشه اونم تو کشوری مثل ایران که دو قطره بارون میاد هزارتا ترافیک و تصادف و تلفات میده!!!!! بهترین زمانش همون بهار هست و دانشگاه آزاد زمان خیلی خوبی رو مشخص کرده برای آزموناش. امیدوارم با این اتفاقا یه تجدید نظری تو برنامه ریزیشون بکن...!!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: soheila2012 , Good! , neda_Network , Engineer
ارسال: #۱۰۹
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ ب.ظ
واقعا خوشحال شدم وقتی دوستام با اس بهم خبر دادن. هم واسه بچه های شمال هم خودم. من کلا ۳ ماه واسه درس خوندن وقت داشتم و داشتم با روزی ۱۱-۱۰ ساعت دوره میکردم ... حالا می تونم بهتر درسامو دوره کنم Smile) خدا رو شکر ... دستشون درد نکنه Smile
۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۱۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ ب.ظ
خب . الحمدلله که برای دوستانی که در این برف و سرما سرگردان شده بودن مشکل حل شد

البته انشاا... این فرصتی هست برای همه دوستان در سراسر کشور تا بتونن بیشتر مرور کنن و انشاا... با آمادگی بیشتری برن سر جلسه
البته من با دوستانی که این اتفاقات باعث به هم ریختن برنامه هاشون شد هم همدردی میکنم
با اجازتون دیگه این تاپیک رو میبندم

شما ها هم دیگه برید سر درستون انشاا... موفق باشید
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ErPupone , msalehi1991 , Good! , neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۵۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۲۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۲۴ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۹۳ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۹۹ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۳۲۹ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com
  آمادگی برای آزمون های استخدامی negarin_ ۱۱ ۷,۳۷۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  فروش کتاب های ارشد نرم افزار کامپیوتر و فیلم های آموزشی afsanehmh ۰ ۱,۸۲۶ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: afsanehmh
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۷۰۸ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual
  بخش های مختلف ( آزمون IELTS) sanjeshmoshaveran ۰ ۱,۹۱۵ ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshmoshaveran

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close