زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تحلیل بررسی آزمون آخر مدرسان

ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ ب.ظ
فکر نمی کردم اینجور بشه خیلی افتضاح بود در مجموع ۲۲ تا غلط داشتم
درصدام
زبان ۰
ریاضی ۳۲(۳ غلط از ۹ تا)
مشترک ۶۰(۸ غلط از ۲۷ تا)
تخصصی معماری ۴(۱ غلط یه صحیح)
تخصصی نرم ۲۳(۱ غلط از ۵ تا)
تخصصی هوش ۸(۸ تا غلط از ۱۲ تا)
نکته ی جالبش اینه که دارم برا هوش می خونمTongue
با این اوضاع شاید مجبور شدم یهو نرم قبول شمBig Grin

Ayyy ya ya ya
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۳:۴۳ ب.ظ
RE: تحلیل بررسی آزمون آخر مدرسان
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  فکر نمی کردم اینجور بشه خیلی افتضاح بود در مجموع ۲۲ تا غلط داشتم
درصدام
زبان ۰
ریاضی ۳۲(۳ غلط از ۹ تا)
مشترک ۶۰(۸ غلط از ۲۷ تا)
داداش خودتی ؟؟؟؟؟؟ HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
تو و این همه غلط ؟؟؟؟؟ نه غیرممکنه

New LifeHeart
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  فکر نمی کردم اینجور بشه خیلی افتضاح بود در مجموع ۲۲ تا غلط داشتم
درصدام
زبان ۰
ریاضی ۳۲(۳ غلط از ۹ تا)
مشترک ۶۰(۸ غلط از ۲۷ تا)

شما چطوری به همه ۲۷ تا سوال مشترک جواب دادین؟!

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir_hossein
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۴:۵۵ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  تخصصی هوش ۸(۸ تا غلط از ۱۲ تا)
این اصلا نمیشه روش حساب کرد چون سوالای تخصصی این آزمونا رو نحایتش یه دانشجو ارشد شریف و یا دکتری شریف واسشون طرح میکنه و خیلی نمیشه روش حساب کرد! ایشاالله سوالای قشنگ روز کنکور منتظرن!
ولی فکر کنم مشکلت اینه که همه چیزو ذهنی حساب میکنی!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11 , masoud67 , unicornux , fulgent , mahdiazadbar
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ ب.ظ
سوالای کامپایلر رو رتبه برتر سال قبل طراحی میکنه....فکر کنم بقیه اشونم همون بچه های ارشد هستن.

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
۱
۰
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  سوالای کامپایلر رو رتبه برتر سال قبل طراحی میکنه....فکر کنم بقیه اشونم همون بچه های ارشد هستن.
جناب میر مهدی؟ فکر نکنم ! چون ایشون الگوریتمیک هستن و خیلی چیز بلد هستن، در کل میگم که سوالا چیپ هستن هر چند سخت! من یادمه موقع لیسانس همیشه کنکورای آزمایشی خراب میکردم ولی کنکور اصلی چون سوالا استاندارد و مفهومی بود بسیار واسم راحت بود و بهترین کنکورم شد!
۰
۰
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ ب.ظ، توسط izadan11.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  داداش خودتی ؟؟؟؟؟؟ HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
تعداد غلط هام همیشه بالا هست ولی این آزمون غیر عادی بود
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  شما چطوری به همه ۲۷ تا سوال مشترک جواب دادین؟!

۲۶ تا شو حل کردم یکیش بینو گزینه شک بودم زدم غلط شد
اون ۷ تا غلط دیگه ۳ تاش ساختمان داده بود(آزمون قبل که سخت تر بود ۶ تاش رو درست زده بودمTongue)
یکی سیستم عامل غلط داشتم دوتا نظریه یه منطقی یه معماری

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  این اصلا نمیشه روش حساب کرد چون سوالای تخصصی این آزمونا رو نحایتش یه دانشجو ارشد شریف و یا دکتری شریف واسشون طرح میکنه و خیلی نمیشه روش حساب کرد! ایشاالله سوالای قشنگ روز کنکور منتظرن!
امیدوارم حق با تو باشه

Ayyy ya ya ya
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط fulgent.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۵ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  سوالای کامپایلر رو رتبه برتر سال قبل طراحی میکنه....فکر کنم بقیه اشونم همون بچه های ارشد هستن.
جناب میر مهدی؟ فکر نکنم ! چون ایشون الگوریتمیک هستن و خیلی چیز بلد هستن، در کل میگم که سوالا چیپ هستن هر چند سخت! من یادمه موقع لیسانس همیشه کنکورای آزمایشی خراب میکردم ولی کنکور اصلی چون سوالا استاندارد و مفهومی بود بسیار واسم راحت بود و بهترین کنکورم شد!

نه اقای غفوری رتبه ۲/

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۰ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  داداش خودتی ؟؟؟؟؟؟ HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh
تعداد غلط هام همیشه بالا هست ولی این آزمون غیر عادی بود
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  شما چطوری به همه ۲۷ تا سوال مشترک جواب دادین؟!

۲۶ تا شو حل کردم یکیش بینو گزینه شک بودم زدم غلط شد
اون ۷ تا غلط دیگه ۳ تاش ساختمان داده بود(آزمون قبل که سخت تر بود ۶ تاش رو درست زده بودمTongue)
یکی سیستم عامل غلط داشتم دوتا نظریه یه منطقی یه معماری

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  این اصلا نمیشه روش حساب کرد چون سوالای تخصصی این آزمونا رو نحایتش یه دانشجو ارشد شریف و یا دکتری شریف واسشون طرح میکنه و خیلی نمیشه روش حساب کرد! ایشاالله سوالای قشنگ روز کنکور منتظرن!
امیدوارم حق با تو باشه

همین که ۲۶ تاشو حل کردین خیلی خوبه و اما اینکه ریسک می کنید و جواب می دین هم جالبه!
شما و ساختمان غلط؟!!! عجیبه!

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
۰
۰
ارسال:
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۰۱ ب.ظ
بچه ها یکی لطف میکنه سوالارو با پاسخ نامه بزاره؟!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: bahman2000
ارسال: #۱۰
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۰۷ ب.ظ
فکر کنید توی سوال بن بست ها به اون آسونی ۷ منهای ۵ رو نوشتم ۵ !!!
وای از این بی دقتی ها!!!!!!!!!!
ولی از درصدهای این آزمونم راضیم، خدا رو شکر.

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۲۷ ب.ظ
باز این طراح سوال سیستم عامل مدرسان سوال قشنگ داد اما تو حل کردن گاف داده سوال ۹۱ اندازه قاب ۲ به توان ۲۰ بعد این اندازه آفست برابر بیت کنترلی گرفته؟!!!!!

سوال ۴۷ ساختمان و طراحی چرا طراح گره مبدأ مشخص نکرده

تازه اگه از s شروع کنه اون ۳تا گره t u v پیمایش نمی‌کنه این اصلا یه نکته هست که ممکن است dfs با شروع از بعضی‌ گره‌ها تمامی‌ گره هارو پیمایش نکنه

سوال ۵۸ : تا اونجا که من یادمه arp برای یافتن آدرس فیزیکی‌ ماشین بود که آدرس ip داشت بعد اینکارو داخل شبکه محلی انجام میداد

کلا ARP,RARP بسته هاشونو روی فریم لایه فیزیکی‌ قرار میداند این بسته به صورت فراگیر محلی پخش میشند و توسط مسیریاب‌ها انتقال نمییابند

به نظر من الف هم غلطه
سوال ۵۵ نرخ :بیشتر m شبیه میکرو هستش شکلش تا مگا این فکر کنم از عمد گذاشتن
شبکه دقیقا سوال ۲ فصل ۹ حقیقت شبیه اینه اما جوابا فرق می‌کنه

من از اون راه حل می کنم میشه ۹۸

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۱۲
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ
منم تعداد غلطای این آزمونم خیلی بالاست
یعنی اصلا باورم نمیشه ۹ از ۲۱ برا مشترک
و نصف تخصصی
معماریم که فکر میکردم سخته و سه تا سوالشو جواب دادم که الحمدالله اشتباه نکردم
و مدیریتم همین طوری زدم شد ۲۲/۲۲
بعد این چه باید بکنمHuh
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ ب.ظ
سوال ۶۰ گزینه ۲ و ۴ یکی بود. هر دو درست. من جواب و به دست آوردم اما نزدم. Sad
سوال ۸۷ با پروئی تمام تعداد سطح و ۲ در نظر گرفت. خب ۱۶ تا سوال توش غلط در بیاد آدم میسوزه.
این بچه های نرم افزارم جوری مشترک میزنن که آدم میمونه دقیقا چجوری وقت کردن. من کلا به صورت میانگین تو هر آزمون ۲۰ تا مشترک میزنم که نزدیک ۴۰ ۴۵ میشه.این آزمون همونم نزدم.
نا امیدم شدید. من قبلا واقعا بهتر آزمون میدادم. بهتر نتیجه میگرفتم. بهتر میفهمیدم. چرا اینطور شدم نمیدونم.هیچ استرسیم ندارم که بگم واسه استرسه.

امضا چیه؟ مرد باید غیرت داشته باشه.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahdiazadbar
ارسال: #۱۴
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ ب.ظ
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  ...
نا امیدم شدید. من قبلا واقعا بهتر آزمون میدادم. بهتر نتیجه میگرفتم. بهتر میفهمیدم. چرا اینطور شدم نمیدونم.هیچ استرسیم ندارم که بگم واسه استرسه.

درسته نه ازگرایش شما اطلاعاتی دارم نه در جایگاهی هستم که بخوام راهنمایی کنم وضع خودم گفتم که ...
ولی هنوز فرصت دارین پس ناامید نباشین و خدارو شکر کنین که تو این آزمون این اتفاقات افتاد حالا هر چی که باعث شده
توکل کنین به خدا انشاالله که آزمون هفته بعدتون خیلی خیلی بهتر از این آزمونا میشه
به جای نامیدی شکر کنین و برین سراغ دلیل اشتباهتتون که با لطف خدا دیگه تکرار نشن

در آن زمان که امیدت برید از همه جا ،
ببین کیست امیدت ، بدان که اوست خدا . . .
خداوند تنها روزنه ی امیدی است که هیچگاه بسته نمیشود
تنها کسی است که با دهان بسته هم می توان صدایش کرد
تنها کسی است که می توان با پای شکسته هم سراغش رفت
تنها خریداریست که اجناس شکسته را بهتر بر می دارد
تنها کسی است که وقتی همه رفتند می ماند
تنها کسی است که وقتی همه پشت کردند آغوش می گشاید
خدا را برایتان آرزو دارم....

شاد باشید و موفقSmile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Good! , fulgent , unicornux
ارسال: #۱۵
۱۱ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ، توسط Good!.)
(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۷ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  باز این طراح سوال سیستم عامل مدرسان سوال قشنگ داد اما تو حل کردن گاف داده سوال ۹۱ اندازه قاب ۲ به توان ۲۰ بعد این اندازه آفست برابر بیت کنترلی گرفته؟!!!!!

سوال ۴۷ ساختمان و طراحی چرا طراح گره مبدأ مشخص نکرده

تازه اگه از s شروع کنه اون ۳تا گره t u v پیمایش نمی‌کنه این اصلا یه نکته هست که ممکن است dfs با شروع از بعضی‌ گره‌ها تمامی‌ گره هارو پیمایش نکنه

سوال ۵۸ : تا اونجا که من یادمه arp برای یافتن آدرس فیزیکی‌ ماشین بود که آدرس ip داشت بعد اینکارو داخل شبکه محلی انجام میداد

کلا ARP,RARP بسته هاشونو روی فریم لایه فیزیکی‌ قرار میداند این بسته به صورت فراگیر محلی پخش میشند و توسط مسیریاب‌ها انتقال نمییابند

به نظر من الف هم غلطه
سوال ۵۵ نرخ :بیشتر m شبیه میکرو هستش شکلش تا مگا این فکر کنم از عمد گذاشتن
شبکه دقیقا سوال ۲ فصل ۹ حقیقت شبیه اینه اما جوابا فرق می‌کنه

من از اون راه حل می کنم میشه ۹۸

دقیقا منم سر جلسه گفتم آخه میکرو چیه!سوال ۶۰ هم دکتر حقیقت اینو حل کردن.وقتی مالتی پلکس زمانیه اصن ینی نرخ کاملا در اختیار یه ایستگاهه!Angry همش با اینکاراش درصدای منو پایین میزنه تضعیف روحیه م میکنه! این همه هم پول گرفته!

سوال ۴۷ من خودم مبدا رو t گرفتم که به همه برسه الان در کمال ناباوری میبینم با ۸ تا گره ۶تا یال درختی داریم!خب میگفت از کجا DFS شروع میشه!
دوستان تا الان همه جوابای مدرسان درست بوده؟Sad آخه من به بعضی جواباش تکیه نمیکنم وقتم ندارم مدام بپرسم اینجا.به دانش خودم تکیه میکنم! Smile
تو سوال ۷۷ میگه نقیض عبارت داخل میشخ قرمز رنگ بیشتر از ۱۰/اگه مثلا بنفش کمتر از ۱۰ یا بیش از ۱۰ بود چی؟بازم نقیضشه.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۰۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۲ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۵۵ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۲۹ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۱۰ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  بررسی سوالات دکتری isoa ۲ ۲,۶۸۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: RoghayehAlipanahi
  خواص محیط برای عامل سیستم تحلیل تصاویر پزشکی Ali1991khe ۶ ۵,۳۰۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  در مصاحبه کارشناس تحلیل گر سیستم چه می پرسند؟ سیما ۱۹۵۶ ۲۸ ۴۳,۹۴۳ ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close