زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک به دوستان و متقاضیان ارشد ۹۱

ارسال: #۷۶
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: کمک به دوستان و متقاضیان ارشد ۹۱
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۶ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  مرسی
خیلی کمکم کردید...
دعا می کنم روز به روز قله های موفقیت رو یکی پس از دیگری بپیمایید.
ببخشید اینقده سوال می کنم چون وقتی این فروم رو مطالعه کردم دیدم چقده اشتباه فکر می کردم!!!!!!
من کتابهای مطالعه‌ام رو اینها انتخاب کردم . دوست دارم اگه براتون مقدوره نظرتون رو بگید:
۱- ریاضی مهندسی نصیر - استاد کریمی
۲- آمار و احتمال پارسه ۸۹
۳- ساختمان داده کتاب دکتر قدسی + CLRS
۴- مدار منطقی مانو
۵- سیستم عامل پوران - آقای موسوی
۶- بانک اطلاعاتی مقسمی
۷- طراحی الگوریتم نیپولیتان + مقسمی + CLRS
من بدلیل بار علمی کم نظرم اینه که مثلا برای طراحی الگوریتم ابتدا مقسمی و نیپولیتان و بخونم بعد برم سراغ CLRS
خیلی خیلی متشکرم
منتظر نظرات سازنده شما و سایر دوستان عزیز هستم

خواهش میکنم‌، عزیزم‌، کاری نیست
ریاضی مهندسی من کتاب معتقدی رو بیشتر میپسندم ،(انتشارات پارسه )
آمار و احتمالت جزوه‌ی خوبی انتخاب کردی
ساختمان دادتم همین طور
مدار منطقی‌، کنار این پوران هم داشته باش
سیستم عامل دکتر حقیقت (پارسه عالی عالی با تننبام)
طراحی الگوریتمت واقعا عالیه بیشتر clrs رو بخون
بانک اطلاعاتیت هم عالیه
با اجازه‌ی صاحب تاپیک:
ساختمان CLRS کفایت میکنه به شرطی که با دقت و مفهومی خونده بشه. یک کتاب تست هم کنارش بزارید خوبه.
برای سیستم هم فک میکنم یه کتاب مرجع و یه کتاب تست کفایت کنه. من هر دو رو کتاب پارسه( حقیقت )ترجیح میدم( هم مرجع و هم تست )
طراحی با توجه به ضریب درس به نظرم این همه کتاب زیاده. همون CLRS و یه کتاب تست کافیه . تستای سالای پیش رو( مخصوصا سالای که نزدیک‌تر هست رو )خیلی توصیه میکنم چون تو این درس دیدم تست تکراری بدن. مثلا همین امسال حداقل یه تست از الگوریتم هوش تکراری بود. البته شاید الگوریتم نرم تست تکراری نداشته باشه.
در کل من پیشنهاد میکنم یه کتاب مرجع قوی رو انتخاب کنید و همون رو با دقت مطالعه کنید به جای اینکه چند تا کتاب مرجع بخونید. البته اگه فکر میکنید که وقت میکنید چند تا کتاب مرجع رو با دقت بخونید خوب خوندن چند تا کتاب مرجع بهتره ولی مساله‌ی وقت رو هم در نظر بگیرید و اینکه قرار کنکور بدید نه امتحان تشریحی.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , - rasool - , پشتکار
ارسال: #۷۷
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۶ ب.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۴ ب.ظ)yaali نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۲۰ ب.ظ)yaali نوشته شده توسط:  با سلام .
من قصد دارم سوالات درسی‌ام را از شما بپرسم.
اینجا بنویسم یا در تاپیکهای مخصوص درسی؟

متشکرم

?

سلام
بپرسید عزیز‌، من و دوستان به شما جواب خواهند داد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , - rasool -
ارسال: #۷۸
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط پشتکار.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۱۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
خیلی کمکم کردید...
ببخشید اینقده سوال می کنم چون وقتی این فروم رو مطالعه کردم دیدم چقده اشتباه فکر می کردم!!!!!!
من کتابهای مطالعه‌ام رو اینها انتخاب کردم . دوست دارم اگه براتون مقدوره نظرتون رو بگید:
۴- مدار منطقی مانو
۶- بانک اطلاعاتی مقسمی
من بدلیل بار علمی کم نظرم اینه که مثلا برای طراحی الگوریتم ابتدا مقسمی و نیپولیتان و بخونم بعد برم سراغ CLRS
خیلی خیلی متشکرم

من توصیه میکنم مدار منطقی مانو رو فقط بصورت موردی بخون. ساختمان هم کتاب قدسی رو نخون

در مورد مدار توصیه خوبی بود مرسی ولی در مورد ساختمان چرا کتاب دکتر رو نخونم؟ میشه علتتونو بگید؟
بعدش من شنیدم سوالات ارشد رو دکتر قدسی هم طراحی می کنند!
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
خیلی کمکم کردید...
۴- مدار منطقی مانو
۶- بانک اطلاعاتی مقسمی
خیلی خیلی متشکرم

خواهش میکنم‌، عزیزم‌، کاری نیست
ریاضی مهندسی من کتاب معتقدی رو بیشتر میپسندم ،(انتشارات پارسه )
آمار و احتمالت جزوه‌ی خوبی انتخاب کردی
ساختمان دادتم همین طور
مدار منطقی‌، کنار این پوران هم داشته باش
سیستم عامل دکتر حقیقت (پارسه عالی عالی با تننبام)
طراحی الگوریتمت واقعا عالیه بیشتر clrs رو بخون
بانک اطلاعاتیت هم عالیه

در مورد سیستم عامل کمی گیج شدم!Huh
ببینید یه کتاب دکتر حقیقت داره که ترجمه کرده و مولفش تننباوم است.
یه کتابم که توی همین سایت شنیدم ایشون دارن که ترکیبی از سه کتاب سیلبر و تننباوم و استالینگز هست ولی یه کتاب هم پارسه داره که نویسنده اش عابد سلیمی هست و ضمنا جزوه پارسه رو از دکتر حقیقت می گن.
حالا من نمی فهمم منظور کدومه؟Angel و اینکه واسه شروع برم سراغ کدوم یکی؟
البته این هم بگم که واسه افرادی مث من گیر آوردن جزوات پارسه خیلی سخته
راستی جناب آقای mass2009 من موفق نشدم کارنامتون رو ببینم. میشه لینکشو بذارید تا ما هم مستفیذ شیم؟
۰
۰
ارسال: #۷۹
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۵ ب.ظ
اینکه میگم کتاب قدسی رو نخونید‌، چون تقریباً کپی CLRS هست . البته ایشون زحمات زیادی برای این کتاب کشیدن اما انگار CLRS رو می خونی‌، بهتره CLRS رو که کاملتره بررسی کنی( در صورتی که قصد داری مرجع بخونی )

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , blackhalo1989 , پشتکار
ارسال: #۸۰
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۱ ب.ظ، توسط ایرسا.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  در مورد سیستم عامل کمی گیج شدم!Huh
یه کتابم که توی همین سایت شنیدم ایشون دارن که ترکیبی از سه کتاب سیلبر و تننباوم و استالینگز هست ولی یه کتاب هم پارسه داره که نویسنده اش عابد سلیمی هست و ضمنا جزوه پارسه رو از دکتر حقیقت می گن.

برای کنکور ۹۰‌، تو پک پارسه کتاب دکتر حقیقت بود که ترکیب ۳ تا مرجع بود . کتاب عابد سلیمی برای کنکور ۸۹ توی پک بود.

کتاب دکتر حقیقت (پارسه) کتاب خوب و جالبیه. مخصوصا برا تست که پوشش خیلی خوبی داده و به نظر میرسه جوابا مطمئن ترن!
من امسال از رو این کتاب + استالینگز خونده بودم و برا زدن ۳ تا تست از ۴ تا رفته بودم اما ....

من شکوفایی گلهای امیدم را در رؤیاها می بینم
و ندایی که به من می گوید :
گر چه شب تاریک است
دل قوی دار ، سحر نزدیک است ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parimehraban , پشتکار
ارسال: #۸۱
۲۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  در مورد سیستم عامل کمی گیج شدم!Huh

برای کنکور ۹۰‌، تو پک پارسه کتاب دکتر حقیقت بود که ترکیب ۳ تا مرجع بود . کتاب عابد سلیمی برای کنکور ۸۹ توی پک بود.

کتاب دکتر حقیقت (پارسه) کتاب خوب و جالبیه. مخصوصا برا تست که پوشش خیلی خوبی داده و به نظر میرسه جوابا مطمئن ترن!
من امسال از رو این کتاب + استالینگز خونده بودم و برا زدن ۳ تا تست از ۴ تا رفته بودم اما ....

نه تنها جوابش بهتره( حتی از کتاب طیبی) بلکه درسش هم عالیه.HeartHeartHeart
تا وقتی هم کتاب مرجع هست و هم وقت هست فکر نمیکنم خوندن جزوه جالب باشه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , parimehraban , پشتکار
ارسال: #۸۲
۲۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۱ ق.ظ، توسط mass2009.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ق.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  سلام
من از mass2009 خیلی تشکر می کنم به خاطر راهنمایی های توی این تایپیک
میشه منام راهنمایی کنید؟

خواهش میکنم
در خدمتتون هستم
آی دی من asgharian_87@yahoo.com
از اونجا میتونم سریعتر پاسخگو باشم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۸۳
۲۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۶ ق.ظ، توسط - rasool -.)
با سلام می خواستم بپرسم شما تست های جامع سالهای قبل رو از کدوم کتاب خوندید؟ و کدوم بهتره از لحاظ پاسخگویی به سوالات و ...

سپاس

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا , پشتکار
ارسال: #۸۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۶ ق.ظ
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  در مورد سیستم عامل کمی گیج شدم!Huh

چطوری میتونم کتاب دکتر رو گیر بیارم؟ (شما خودتون کپی اش رو دارید؟)
بعدش منظور این جمله تون رو نفهمیدم:
و برا زدن ۳ تا تست از ۴ تا رفته بودم اما ....
یعنی چی؟Huh
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(24 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۸ ب.ظ)ایرسا نوشته شده توسط:  

ببخشید جواب چی بهتره؟
کتاب طیبی دیگه چیه؟HuhHuhHuhConfusedConfusedConfusedUndecided
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایرسا
ارسال: #۸۵
۲۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۲ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۷ ق.ظ)yaali نوشته شده توسط:  با سلام می خواستم بپرسم شما تست های جامع سالهای قبل رو از کدوم کتاب خوندید؟ و کدوم بهتره از لحاظ پاسخگویی به سوالات و ...

سپاس

سلام‌، من منظور از تستای جامع رو متوجه نشدم ،البته من یک چیزی رو خدمتتون عرض کنم‌، هیچ کدوم از کتابهای تست بیرون ،تمام تستاهارو کاملا و روشن جواب ندادند‌، اینکه میگن‌، فلان کتاب بهتره به ۲ دلیله
۱- تستای بیشتری در خودش آورده
۲- مباحث رو کامل‌تر پوشش داده
البته به نظرم چند کتابی که پارسال پارسه ارائه داد‌، بهترین کتابها در زمینه ارشد بود که واقعا داوطلبینو کمک کرد
( زبان -آمار - ریاضی مهندسی - سیستم عامل)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , پشتکار , ایرسا
ارسال: #۸۶
۲۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ق.ظ
منظورم کتاب درسی نیست.
بلکه کتابایی هست که فقط تست دارند داخلشون( روی آنها نوشته مثلا تستهای ۸۱ تا ۹۰ )
آن هم بطور مجتمع . یعنی کل تستهای یک سال را آورده و بعد پاسخ داده و بعد رفته سال بعد و ...

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار
ارسال: #۸۷
۲۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ق.ظ
منظورم کتاب درسی نیست.
بلکه کتابایی هست که فقط تست دارند داخلشون( روی آنها نوشته مثلا تستهای ۸۱ تا ۹۰ )
آن هم بطور مجتمع . یعنی کل تستهای یک سال را آورده و بعد پاسخ داده و بعد رفته سال بعد و ...

۰
۰
ارسال: #۸۸
۲۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۲ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ق.ظ)yaali نوشته شده توسط:  منظورم کتاب درسی نیست.

واقعیتش من از این مجموعه کتابها زیاد در مقطع کارشناسی ارشد ندیدم‌، من خودم چون استفاده نکردم‌، نمیتونم کتابی رو بشما پیشنهاد بدم ولی اگه هر کتابی با این مضمون دیدید و نزدیکای کنکور استفاده کنید‌، قطعا وحتما موثر خواهد بود .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال: #۸۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۶ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  

چطوری میتونم کتاب دکتر رو گیر بیارم؟ (شما خودتون کپی اش رو دارید؟)
بعدش منظور این جمله تون رو نفهمیدم:
و برا زدن ۳ تا تست از ۴ تا رفته بودم اما ....
یعنی چی؟Huh
(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

ببخشید جواب چی بهتره؟
کتاب طیبی دیگه چیه؟HuhHuhHuhConfusedConfusedConfusedUndecided

پارسال وقتی پارسه ثبت نام میکردید کتابای پارسه رو هم بهتون میدادن به زور که کتاب حقیقت پارسه هم جزوش بود.

پوران ۲ تا کتاب سیستم داره که یکیش نوشته‌ اقای طیبی هست. تعریف این کتابو زیاد شنیدم واسه همین رفتمو خریدمش و بعد تستای نیم فصلشو با قسمت مشابه کتاب پارسه( حقیقت) مقایسه کردم که به نظرم جوابای حقیقت بهتر اومد.
منظور من این بود که جوابای کتاب حقیقت از کتاب طیبی بهتره.

من پیشنهاد میکنم یه سر به کتاب فروشی‌ها بزنید و کتابای پوران و مقسمی رو از نزدیک ببینید و همچنین یه سر به پارسه بزنید تا کتابای اونم ببینید تا با نویسنده‌ها آشنا باشید. منم پارسال یه کم گیج بودم تا وقتی که رفتم کتاب فروشی و از نزدیک دیدم کتابارو که حل شد.
(۲۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ ق.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ق.ظ)yaali نوشته شده توسط:  منظورم کتاب درسی نیست.

واقعیتش من از این مجموعه کتابها زیاد در مقطع کارشناسی ارشد ندیدم‌، من خودم چون استفاده نکردم‌، نمیتونم کتابی رو بشما پیشنهاد بدم ولی اگه هر کتابی با این مضمون دیدید و نزدیکای کنکور استفاده کنید‌، قطعا وحتما موثر خواهد بود .
البته به شرطی که جوابش خوب باشه وگرنه کتابی که جوابش بد باشه آدمو گیج میکنه. Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال: #۹۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ب.ظ)mass2009 نوشته شده توسط:  سلام دوستان‌،
قصد دارم به دوستانم تو این سایت کمک کنم ،کارناممو در یکی از تاپیک های این سایت گذاشتم. مسیر کنکور ارشد رو با همه‌ی پائین و بالاش پشت سر گذاشتم‌، میدونم اوناییکه قصد خوندن برای آزمون ارشد رو از امسال دارن‌، ممکنه کمی مشکل تو بعضی مباحث داشته باشن‌، بخاطر همین قصدم براینه‌، تا می تونم و در توانم باشه کمک کنم
ایمیل من هم‌: asgharian_87@yahoo.com

سلام
دوست عزیز میتونی رتبتو هم بگید.Blush
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۰۹۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۹۲ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  دوستان لطف می کنید کوچولو حمایت کنید!؟ H.Mohammadi ۰ ۲,۰۶۶ ۱۵ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۱۳ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  کمک از دوستان برای حل تمارین omidgh74 ۰ ۱,۷۷۳ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: omidgh74
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۳۷۳ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  کمک در نوشتن پایان نامه کارشناسی ارشد amin181a ۱ ۲,۴۸۴ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: سیستم عامل
  کمک به انتخاب گرایش کنکور ارشد ۹۸ noori759 ۵ ۴,۹۴۷ ۰۳ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  کد پیگیری ۱۲ رقمی ایثارگری برای متقاضیان استفاده از سهمیه رزمندگان سپاه پاسداران یه نفر ۹ ۵۲,۵۳۵ ۲۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: neda1992

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close