زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۳۰۶۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۵ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر شور و پر نشاط و موفق بهمن ماه کنکور ۹۳
(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  این که ببینی خیلی از دوستان و اطرافیان میان و برات پیام میزارم یا پیامک میدن یا ... و برات دعا و آرزوی موفقیت می کنن خیلی دل گرم کننده هست Rolleyes
البته همشن میگن ما دلمون روشنه گفتم بهشون امیدوارم پیش دلاتون رو سفید بشین Big Grin

از ایرانسل عزیز و دوست داشتنی تشکر میکنم اصلا کنکور رو هم به یادم نمیاره که استرس بگیرم

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  دیگه مرور کردن تموم می رم سراغ ........نمی گم چی.Big Grin

خیلی بی ادبی Big Grin Big Grin

بچه های آی تی کارت ملی یادتون نره. موفق باشین شما ۵شنبه کنکورو نیمه جون کنید که ما جمعه دیگه بکشیمش
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra2012 , zoltrix_66 , mehdi.m2
ارسال: #۳۰۶۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ ب.ظ
ما سه دوست بودیم که همیشه توی کتابخونه بودیم، اولی مون حسابداری بود که امروز کنکور داد و خوشحال بود، دل ما رو هم شاد کرد، دومی مون برقی هست که فردا کنکور داره و من هم آخرین نفر!
برای این دوست برقی خودم بیشتر از خودم نگرانم، شاید فردا از ترس اینکه استرس بگیرم باهاش تماس نگیرم لطفا براش دعا کنید، امروز که چهره ی خیلی مضطربی داشت بنده ی خدا، یه برگه دستش گرفته بود میگفت باید این فرمول ها رو حفظ کنم!

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , zoltrix_66 , iammiti , Riemann , sajaddandy , مهربان مادر , نیکا , mehdi.m2 , unicornux , dzzv_13
ارسال: #۳۰۶۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۵۸ ب.ظ
کی هنوز داره میخونه؟! چی میخونه؟!

آرامشه ماقبل طوفانم...
ارسال: #۳۰۶۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۶ ب.ظ، توسط iammiti.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  ما سه دوست بودیم که همیشه توی کتابخونه بودیم، اولی مون حسابداری بود که امروز کنکور داد و خوشحال بود، دل ما رو هم شاد کرد، دومی مون برقی هست که فردا کنکور داره و من هم آخرین نفر!
برای این دوست برقی خودم بیشتر از خودم نگرانم، شاید فردا از ترس اینکه استرس بگیرم باهاش تماس نگیرم لطفا براش دعا کنید، امروز که چهره ی خیلی مضطربی داشت بنده ی خدا، یه برگه دستش گرفته بود میگفت باید این فرمول ها رو حفظ کنم!
ما ۳تا بودیم..البته ۴تا :دی..
یه موادی داریم که با ما کنکور داره..یه عمرانی که الان سر جلسه است...چندتا مکانیکی که صب خوشحال بودن..من بیشتر از خودم واسه اینا استرس دارم Smile) خیلی بیخیالم من...کنکور نشه راه های بهتر واسه موفقیت ما هست..مث رسیدن به خدا
Ps:چهارمی پارسال کشتی سازی شریف قبول شد Smile)

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , zahra2012 , نیکا , هاتف
ارسال: #۳۰۶۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ ب.ظ
خدایا خودم و همه کسانی که فردا کنکور آی تی دارن موفق باشن. (فردا برای جمعه ای ها دعا میکنم الان زوده Big Grin) خدایا از زمان دسترسی سیستم عامل هم سوال نیاد Big Grin تا فردا ..
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , sajaddandy , zahra2012 , zoltrix_66 , مهربان مادر , n_amiry70@yahoo.com , mehdi.m2 , kati , tayebe68 , هانی الرضا , tabassomesayna
ارسال: #۳۰۶۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۵ ب.ظ، توسط sajaddandy.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  ما سه دوست بودیم که همیشه توی کتابخونه بودیم، اولی مون حسابداری بود که امروز کنکور داد و خوشحال بود، دل ما رو هم شاد کرد، دومی مون برقی هست که فردا کنکور داره و من هم آخرین نفر!

منم ۲ تا بهترین دوستام باهم میخوندیم....یکیش فردا آی تی امتحان میده، حاضرم خودم قبول نشم اما اون بشه! ایشاا.. موفق میشن، توکل بر خدا...

حاصلضرب "توان" در "ادعا" مقداری ثابت است...
هرچه "توان" انسان کمتر باشد "ادعا"ی او بیشتر است
و هرچه "توان" انسان بیشتر شود "ادعا"یش کمتر میگردد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , zoltrix_66 , مهربان مادر , zahra2012 , هاتف
ارسال: #۳۰۶۷
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۷ ب.ظ، توسط hosshah.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۳ ب.ظ)sand نوشته شده توسط:  خدایا از زمان دسترسی سیستم عامل هم سوال نیاد Big Grin تا فردا ..

خدایا اگه میخوای دعاشو مستجاب کنی حداقل تو معماری یه دونه زمان دسترسی بدن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: zoltrix_66 , مهربان مادر , zahra2012 , maryam.raz , tabassomesayna
ارسال: #۳۰۶۸
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۸ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  کی هنوز داره میخونه؟! چی میخونه؟!

پرسشهای ۴ گزینه ای پایگاه داده رانکوهی...خلاصه دروس تموم شده...احتمالا فردا هم یه نگاه روزنامه وار کنم

حاصلضرب "توان" در "ادعا" مقداری ثابت است...
هرچه "توان" انسان کمتر باشد "ادعا"ی او بیشتر است
و هرچه "توان" انسان بیشتر شود "ادعا"یش کمتر میگردد!
ارسال: #۳۰۶۹
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۱۶ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۲ ب.ظ)zahra2012 نوشته شده توسط:  این که ببینی خیلی از دوستان و اطرافیان میان و برات پیام میزارم یا پیامک میدن یا ... و برات دعا و آرزوی موفقیت می کنن خیلی دل گرم کننده هست Rolleyes
البته همشن میگن ما دلمون روشنه گفتم بهشون امیدوارم پیش دلاتون رو سفید بشین Big Grin

از ایرانسل عزیز و دوست داشتنی تشکر میکنم اصلا کنکور رو هم به یادم نمیاره که استرس بگیرم

(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  دیگه مرور کردن تموم می رم سراغ ........نمی گم چی.Big Grin

بچه های آی تی کارت ملی یادتون نره. موفق باشین شما ۵شنبه کنکورو نیمه جون کنید که ما جمعه دیگه بکشیمش

چه ربطی داره؟
ارسال: #۳۰۷۰
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۰ ب.ظ
بچه های آی تی فردا ایشالا خیلی خوب عمل کنید و عصرش هم بیاید به ما روحیه بدین، نبینم کسی بیاد ما رو بترسونه هاااااااااا

دوستان همه در حق هم دعا کنیم...دعای موفقیت و آرامش

منم التماس دعا دارم

چشم نابیناست

با دل باید جستجو کرد ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , zoltrix_66 , zahra2012 , نیکا , Mojde# , tayebe68 , هانی الرضا
ارسال: #۳۰۷۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ب.ظ، توسط hosshah.)
(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  دیگه مرور کردن تموم می رم سراغ ........نمی گم چی.Big Grin

چه ربطی داره؟

اون خ قرمزه واسه شماست بالاییش واسه یکی دیگه بود جا بجا شده
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2
ارسال: #۳۰۷۲
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۱ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۵ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(23 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)sharif92 نوشته شده توسط:  دیگه مرور کردن تموم می رم سراغ ........نمی گم چی.Big Grin

چه ربطی داره؟

اون خ قرمزه واسه شماست بالاییش واسه یکی دیگه بود جا بجا شده

Huh
ارسال: #۳۰۷۳
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ ب.ظ
سلاااااااااام به همه
اغا من از صب دارم خوش میگذرونم
این رو هم امیدوارم کنکور عزیز ازم قبول کنه
بالاخره از کارهایی بوده که باید انجام میدادیم
و منم به نوبه خودم کوتاهی نکردم .
امید وارم کنکور واسه همه خوب باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , Riemann , مهربان مادر , zahra2012 , zoltrix_66
ارسال: #۳۰۷۴
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
ما هیچ تا بودیم ، یعنی یکی بودیم! امیدوارم این یکی هم قبول شه بره .دیگه گناه داره بمونهBig Grin

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan , zahra2012 , hosshah , مهربان مادر , zoltrix_66 , tabassomesayna , هاتف , ۱۰:۳۰
ارسال: #۳۰۷۵
۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۰۸:۲۵ ب.ظ
برای همتون خوشحالم که اینقدر خوبین، اینقدر مهربونین، اینقدر به فکر هم هستین و اینقدر امیدوار، امیدوارم خدا لحظه ای این امید رو ازتون نگیره و به حق همین ساعت نتیجه ی تلاشاتونو بگیرین Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , Riemann , saeidkhan , مهربان مادر , maryam.raz , fulgent , Sakura , sajaddandy , zoltrix_66 , هانی الرضا , tabassomesayna

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۹۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۱۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۳۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۹۸۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۸,۹۴۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۹۲ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close