زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست

ارسال: #۳۱
۲۲ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ ق.ظ
(۲۱ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  یک انتقاد : سایت های خیلی کمتر از مانشت توی جشنواره وب ایران شرکت کردن همه بچه ها حمایت میکردن رای میدن مانشت رتبه خوبی بیاره
این جشنواره چی‌چی هست؟ مگه وب جشنواره می‌خواد؟ بعد برنده چه‌طور تعیین می‌شه؟ اگه جایزه‌اش دندون‌گیره شرکت کنیم!! به شخصه فکر می‌کنم این جشنواره به چند دلیل برگزار بشه:
۱. قرار دادن بنر جشنواره توی سایت‌های پر بازدید و جذب مخاطب و الکسا و گوگل!
۲. گذاشتن تبلیغ یه موسسه خاص توی سایت هدف!!
۳. اعطای جایزه از طرف موسسه خاص و همون قضایایی که با تبلیغ و ... داریم Big Grin

در هر حال ان شا الله جشنواره پرباری باشه Big Grin

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۳۲
۲۲ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۴۱ ق.ظ
شما از کجا میدونید من شرایطشو داشتم و دریغ کردم؟(منظورک شرایط مالیش نیست!) پس قبل از قضاوته دیگران، به حرفتون خوب فکر کنین!
عذر خواهی برای تغییر موضوع تاپیک!

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۲ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ ق.ظ
RE: همه آنچه که بین مانشت و مدرسان شریف هست
(۲۲ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ق.ظ)sh.arshad71 نوشته شده توسط:  شما از کجا میدونید من شرایطشو داشتم و دریغ کردم؟(منظورک شرایط مالیش نیست!) پس قبل از قضاوته دیگران، به حرفتون خوب فکر کنین!
عذر خواهی برای تغییر موضوع تاپیک!
من هدفم از حرفم اینه که تا وقتی خودمون کاری رو انجام ندادیم بقیه رو به انجام اون کار تشویق نکنیم
عذرخواهی هم به خاطره این بود که فکر میکردم خودتون کمک کردین و من اشتباه متوجه شدم
به هر حال موفق باشین
۰
۰
ارسال: #۳۴
۲۲ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۵۴ ق.ظ
(۲۱ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۲۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  جالبیش بیشتر می‌شه وقتی می‌بینی این نامه از ایمیل یاهو ارسال شده!! مگه یه نهادی که سایت داره و تو ایران کار می‌کنه اطلاعاتش این‌قدر بی‌ارزشه؟ اون هم دایره حقوقی یه موسسه!!!
خیلی جدی اش گرفتین این موسسه را.
اینها را دانشجویان ما پولدارشون کردند .
همین الآن هم خبری نیست . دایره حقوقی این موسسه سرتاپاش یه اطاق دو در سه هست. شما ببینید نامه رسمی مهر داره امضاء داره.
متن اش هم که خنده داره:

به نحو احسنتBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
اطلاعات حقوقی ناقص در مورد ماده ها(که منظورش قوانین بوده نه جنسیت ماده ها و نرهاBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin)
در سایت مانشت صحبت میکنند.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin(آخه عزیز من کی تو سایت صحبت میکنه معمولا" تو سایت مینویسندBig GrinTongueTongueTongueTongue)
به دلیل اینکه محل رفع این دست مناقشات(ما که در مانشت مناقشات نداریم منظورش همین حرفهایی بوده که زده شده)

خانم عربی هم این mahyar0111 و خود نویسنده ماده هم moh@m@dهستش احتمالا".
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۳۵
۲۲ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  یک انتقاد : سایت های خیلی کمتر از مانشت توی جشنواره وب ایران شرکت کردن همه بچه ها حمایت میکردن رای میدن مانشت رتبه خوبی بیاره
این جشنواره چی‌چی هست؟ مگه وب جشنواره می‌خواد؟ بعد برنده چه‌طور تعیین می‌شه؟ اگه جایزه‌اش دندون‌گیره شرکت کنیم!! به شخصه فکر می‌کنم این جشنواره به چند دلیل برگزار بشه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ظاهرا زمان شرکت در جشنواره تمام شده...
۱
۰
ارسال: #۳۶
۲۲ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۳۷ ب.ظ
مدرسان اینقد پیشرفت کرده که دایره حقوقی داره؟
لوزی نداره؟بنظرم لوزی قشنگ تره ها..
یعنی اوج بی سوادی بی خردی و بی دانشی تو این نامه مشهوده.واقعا متاسفم برا این موسسه که ۱ نفر توش نیست که یه نامه رو درست تنظیم کنه فقط( از - به رو بلدن)
هیچ کس تو دنیا هم اطلاع از ماده ها ندارن فقط دایره حقوقی مدرسان از ماده ها اطلاع دارند.کلا تو دنیا هم وکیل نیست،کل وکلا همه تو مدرسان هستن که شدن ۱ دایره حقوقی دور هم...
آقای تنهایی هم اصلا بلد نیست وکیل بگیره!!!!!!.....
مدرسان از اون چیزی که فک میکردم هم بدتره...
بابا مرد حسابی آبروی هرچی حقوقدان رو بردی با این نامه نگاریت.ادبیات شما مثل ادم هایی هست که سر ۴ را ه می ایستند...
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۲ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط eh3an2010.)
(۲۲ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۴۱ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(21 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  یک انتقاد : سایت های خیلی کمتر از مانشت توی جشنواره وب ایران شرکت کردن همه بچه ها حمایت میکردن رای میدن مانشت رتبه خوبی بیاره

تا جایی که من میدونم تو سایت هایی که دوستشون دارم مدیراش اعلام میکنن که برین به ما رای بدین و کلی تلاش میکنن که تو جشنواره برنده بشن
البته بهترین سایت های ایران شرکت میکنن
یه نگاه به برنده های سال قبل بندازین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

از طرف وزارت صنعت و معدن فک کنم جایزه میگیرن و یک سری تسهیلات خاص جهت پیشرفت کارشون بهشون میدن کلا خیلی بنفعشون هست که اینقد خودشونو میکشن برین به سایت ما رای بدین

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hosshah , انرژی مثبت
ارسال: #۳۸
۲۳ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۱ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  از طرف وزارت صنعت و معدن فک کنم جایزه میگیرن و یک سری تسهیلات خاص جهت پیشرفت کارشون بهشون میدن کلا خیلی بنفعشون هست که اینقد خودشونو میکشن برین به سایت ما رای بدین
ان شا الله سال‌های بعد Smile فکر نمی‌کنم مانشت بتونه رای بیاره با این شرایطی که گفتید.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: eh3an2010
ارسال: #۳۹
۲۴ دى ۱۳۹۲, ۰۵:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ دى ۱۳۹۲ ۰۵:۲۰ ق.ظ، توسط قلـ ♥ ـبْ مجروحْ.)
صفحه پیوندها رنک جهانی بسیار بالایی داره رنک ۹۲۹

خیلی از سایتها معروف ایرانی در این صفحه ثبت نام کرده اند و تبلیغات مجانی برای آنهاست نمی دانم مانشت هم در صفحه پیوندها ثبت نام کرده یا نه؟

۰
۳

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۹۶ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۴ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۳۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۱۲ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۹۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close