زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ترتیب علم و صنعت و شهید بهشتی و اصفهان(هر دو) و شیراز و فردوسی برای هوش

ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۴ ب.ظ، توسط hossein512.)
به نظرتون ترتیب این دانشگاه‌ها از نظر گرایش هوش چطوریه؟ من اصفهان هستم و ترتیب دانشگاه های اصفهان هم برام خیلی مهمه. میخوام ببینم اول صنعتی اصفهان رو بزنم یا اصفهانو. ولی در کل رتبه دانشگاه‌ها برام مهمتر از شهرشونه.

علم و صنعت
شهید بهشتی
صنعتی اصفهان
اصفهان
شیراز
فردوسی
تربیت معلم تهران
خواجه نصیر تهران

ممنون از پاسخ هاتون
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۴۰ ب.ظ، توسط mehrdad89.)
RE: ترتیب علم و صنعت و شهید بهشتی و اصفهان(هر دو) و شیراز و فردوسی برای هوش
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۶ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  به نظرتون ترتیب این دانشگاه‌ها از نظر گرایش هوش چطوریه؟ من اصفهان هستم و ترتیب دانشگاه های اصفهان هم برام خیلی مهمه. میخوام ببینم اول صنعتی اصفهان رو بزنم یا اصفهانو. ولی در کل رتبه دانشگاه‌ها برام مهمتر از شهرشونه.

علم و صنعت
شهید بهشتی
صنعتی اصفهان
اصفهان
شیراز
فردوسی
تربیت معلم تهران
خواجه نصیر تهران

ممنون از پاسخ هاتون

من خودم صنعتی اصفهان هستم.
هوش صنعتی اصفهان را بیار بالای علم و صنعت.همین!
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۶ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  به نظرتون ترتیب این دانشگاه‌ها از نظر گرایش هوش چطوریه؟ من اصفهان هستم و ترتیب دانشگاه های اصفهان هم برام خیلی مهمه. میخوام ببینم اول صنعتی اصفهان رو بزنم یا اصفهانو. ولی در کل رتبه دانشگاه‌ها برام مهمتر از شهرشونه.

علم و صنعت
شهید بهشتی
صنعتی اصفهان
اصفهان
شیراز
فردوسی
تربیت معلم تهران
خواجه نصیر تهران

ممنون از پاسخ هاتون

من خودم صنعتی اصفهان هستم.
هوش صنعتی اصفهان را بیار بالای علم و صنعت.همین!

همشهری رتبه نرم شما چند شد؟
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۲۱ ب.ظ، توسط hossein512.)
توی هوش رتبه خوبی نیاوردم‌: ۲۵۳
نمی دونم کدوم اینا رو میارم.
من تو نرم رتبه‌ام خیلی بد(همون افتضاح) شد. فکر کنم ۸۵۰ حدودا یادم نیست.

مطمئنی که صنعتی اصفهان بالاتر از علم و صنعت و شهید بهشتیه؟ یا چون من اصفهانم اینطوری گفتی؟

دانشگاه اصفهان یعنی از
شیراز
فردوسی
تربیت معلم تهران
خواجه نصیر تهران...........بهتره؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۲۶ ب.ظ
به نظر من که صنعتی اصفهان و شیراز از علم و صنعت وشهید بهشتی بالاترند. ولی خود اصفهان نه!!

مست عشقم ، مست یارم، مست دوست
مست آن یارم که عالم مست اوست
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۳۵ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  توی هوش رتبه خوبی نیاوردم‌: ۲۵۳
نمی دونم کدوم اینا رو میارم.
من تو نرم رتبه‌ام خیلی بد(همون افتضاح) شد. فکر کنم ۸۵۰ حدودا یادم نیست.

مطمئنی که صنعتی اصفهان بالاتر از علم و صنعت و شهید بهشتیه؟ یا چون من اصفهانم اینطوری گفتی؟

دانشگاه اصفهان یعنی از
شیراز
فردوسی
تربیت معلم تهران
خواجه نصیر تهران...........بهتره؟

بله عزیز
برا اینکه بدونی. تعصبی به دانشگاه صنعتی اصفهان ندارم و چون اصفهان ساکنی اینا نگفتم. رتبه نرمت را پرسیدم.ببین نرم صنعتی اصفهان را اگر می پرسیدی میگفتم بزارش اولویت آخر.چون به نظر من درجه افتضاحم رد کرده.استاد که نداره هیچ باعث پشیمونی خودتم میشد.اصلا به نظر من صنعتی اصفهان نباید نرم بگیره!
اما!
معماری و هوشش خوبه!
اگر بیای خودت دانشگاه صنعتی اصفهان من میتونم اسم چندتا از اساتید خوب هوش را نام ببرم که واقعا تئوریک قویند.و خودت تحقیق کنی
از این لیستی که اوردی تربیت و خواجه نصیر را خدایی بزار کنار.ظلمه به دانشگاه صنعتی بخوای اون‌ها را با اینجا مقایسه کنی!

علم و صنعت را والا تو یکی از همین تاپیکا بود یه دخترا اینقدر بدشا میگفت که منم جا خوردم.گویا لیسانسش اونجا بوده!
۰
۰
ارسال:
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط hossein512.)
ترتیب اصفهان و شیراز چطوره؟ شیراز بهتره یا اصفهان؟ یعنی ارزش داره برم شیراز؟ چون خودم اصفهانم میپرسم(قبلا گفته بودم)
کسی نظر دیگه ای نداره؟
۰
۰
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۴۳ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  ترتیب اصفهان و شیراز چطوره؟ شیراز بهتره یا اصفهان؟ یعنی ارزش داره برم شیراز؟ چون خودم اصفهانم میپرسم(قبلا گفته بودم)
کسی نظر دیگه ای نداره؟

شیراز و صنعتی اصفهان تقریبا در یک سطحن( صنعتی یکم بهتره )و هر دو از اصفهان بهترن. به نظرم صنعتی بری از همه نظر به نفعته چون مزیت خونه از هر چیزی با ارزش تره تو ایران سطح دانشگاه همش حرفه و سطح همه دانشگاها با خاک یکسانه Confused( خیالتو راحت کنم )پس خودتو آواره نکن.Exclamation من خودم ۱۳۱ هوشم و با وجودی که ممکنه شبانه شریف رو بیارم اما شیراز رو که خونمه ترجیح میدم.

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: inteligentium , salimeh
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۳۱ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  ترتیب اصفهان و شیراز چطوره؟ شیراز بهتره یا اصفهان؟ یعنی ارزش داره برم شیراز؟ چون خودم اصفهانم میپرسم(قبلا گفته بودم)
کسی نظر دیگه ای نداره؟
معلومه که صنعتی اصفهان و بعدش دانشگاه اصفهان برای شما بهتره‌، اصلاً شک نکن چون شهر خودت هست برای کار کردن هم راحت‌تر هستی.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۵۵ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۰۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۹۶ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۱۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۰۷ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۴۵ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۹۰ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  دانشگاه علم و صنعت و تربیت مدرس nazanin2020 ۶ ۴,۰۹۸ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nazanin2020
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۹۴ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  چه زبان برنامه نویسی برای هوش مصنوعی بهتر ؟ Sanazzzz.mi ۳ ۳,۷۶۲ ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ ۱۰:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: milo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close