تالار گفتمان مانشت
ترتیب علم و صنعت و شهید بهشتی و اصفهان(هر دو) و شیراز و فردوسی برای هوش - نسخه‌ی قابل چاپ

ترتیب علم و صنعت و شهید بهشتی و اصفهان(هر دو) و شیراز و فردوسی برای هوش - hossein512 - 08 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۶ ب.ظ

به نظرتون ترتیب این دانشگاه‌ها از نظر گرایش هوش چطوریه؟ من اصفهان هستم و ترتیب دانشگاه های اصفهان هم برام خیلی مهمه. میخوام ببینم اول صنعتی اصفهان رو بزنم یا اصفهانو. ولی در کل رتبه دانشگاه‌ها برام مهمتر از شهرشونه.

علم و صنعت
شهید بهشتی
صنعتی اصفهان
اصفهان
شیراز
فردوسی
تربیت معلم تهران
خواجه نصیر تهران

ممنون از پاسخ هاتون

RE: ترتیب علم و صنعت و شهید بهشتی و اصفهان(هر دو) و شیراز و فردوسی برای هوش - mehrdad89 - 08 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۶ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  به نظرتون ترتیب این دانشگاه‌ها از نظر گرایش هوش چطوریه؟ من اصفهان هستم و ترتیب دانشگاه های اصفهان هم برام خیلی مهمه. میخوام ببینم اول صنعتی اصفهان رو بزنم یا اصفهانو. ولی در کل رتبه دانشگاه‌ها برام مهمتر از شهرشونه.

علم و صنعت
شهید بهشتی
صنعتی اصفهان
اصفهان
شیراز
فردوسی
تربیت معلم تهران
خواجه نصیر تهران

ممنون از پاسخ هاتون

من خودم صنعتی اصفهان هستم.
هوش صنعتی اصفهان را بیار بالای علم و صنعت.همین!
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ)mehrdad89 نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۲۶ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  به نظرتون ترتیب این دانشگاه‌ها از نظر گرایش هوش چطوریه؟ من اصفهان هستم و ترتیب دانشگاه های اصفهان هم برام خیلی مهمه. میخوام ببینم اول صنعتی اصفهان رو بزنم یا اصفهانو. ولی در کل رتبه دانشگاه‌ها برام مهمتر از شهرشونه.

علم و صنعت
شهید بهشتی
صنعتی اصفهان
اصفهان
شیراز
فردوسی
تربیت معلم تهران
خواجه نصیر تهران

ممنون از پاسخ هاتون

من خودم صنعتی اصفهان هستم.
هوش صنعتی اصفهان را بیار بالای علم و صنعت.همین!

همشهری رتبه نرم شما چند شد؟
ترتیب علم و صنعت و شهید بهشتی و اصفهان(هر دو) و شیراز و فردوسی برای هوش - hossein512 - 08 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ ب.ظ

توی هوش رتبه خوبی نیاوردم‌: ۲۵۳
نمی دونم کدوم اینا رو میارم.
من تو نرم رتبه‌ام خیلی بد(همون افتضاح) شد. فکر کنم ۸۵۰ حدودا یادم نیست.

مطمئنی که صنعتی اصفهان بالاتر از علم و صنعت و شهید بهشتیه؟ یا چون من اصفهانم اینطوری گفتی؟

دانشگاه اصفهان یعنی از
شیراز
فردوسی
تربیت معلم تهران
خواجه نصیر تهران...........بهتره؟

ترتیب علم و صنعت و شهید بهشتی و اصفهان(هر دو) و شیراز و فردوسی برای هوش - saba_1984 - 08 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۲۶ ب.ظ

به نظر من که صنعتی اصفهان و شیراز از علم و صنعت وشهید بهشتی بالاترند. ولی خود اصفهان نه!!

RE: ترتیب علم و صنعت و شهید بهشتی و اصفهان(هر دو) و شیراز و فردوسی برای هوش - mehrdad89 - 08 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۲۰ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  توی هوش رتبه خوبی نیاوردم‌: ۲۵۳
نمی دونم کدوم اینا رو میارم.
من تو نرم رتبه‌ام خیلی بد(همون افتضاح) شد. فکر کنم ۸۵۰ حدودا یادم نیست.

مطمئنی که صنعتی اصفهان بالاتر از علم و صنعت و شهید بهشتیه؟ یا چون من اصفهانم اینطوری گفتی؟

دانشگاه اصفهان یعنی از
شیراز
فردوسی
تربیت معلم تهران
خواجه نصیر تهران...........بهتره؟

بله عزیز
برا اینکه بدونی. تعصبی به دانشگاه صنعتی اصفهان ندارم و چون اصفهان ساکنی اینا نگفتم. رتبه نرمت را پرسیدم.ببین نرم صنعتی اصفهان را اگر می پرسیدی میگفتم بزارش اولویت آخر.چون به نظر من درجه افتضاحم رد کرده.استاد که نداره هیچ باعث پشیمونی خودتم میشد.اصلا به نظر من صنعتی اصفهان نباید نرم بگیره!
اما!
معماری و هوشش خوبه!
اگر بیای خودت دانشگاه صنعتی اصفهان من میتونم اسم چندتا از اساتید خوب هوش را نام ببرم که واقعا تئوریک قویند.و خودت تحقیق کنی
از این لیستی که اوردی تربیت و خواجه نصیر را خدایی بزار کنار.ظلمه به دانشگاه صنعتی بخوای اون‌ها را با اینجا مقایسه کنی!

علم و صنعت را والا تو یکی از همین تاپیکا بود یه دخترا اینقدر بدشا میگفت که منم جا خوردم.گویا لیسانسش اونجا بوده!

ترتیب علم و صنعت و شهید بهشتی و اصفهان(هر دو) و شیراز و فردوسی برای هوش - hossein512 - 08 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ

ترتیب اصفهان و شیراز چطوره؟ شیراز بهتره یا اصفهان؟ یعنی ارزش داره برم شیراز؟ چون خودم اصفهانم میپرسم(قبلا گفته بودم)
کسی نظر دیگه ای نداره؟

RE: ترتیب علم و صنعت و شهید بهشتی و اصفهان(هر دو) و شیراز و فردوسی برای هوش - summer_66 - 09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  ترتیب اصفهان و شیراز چطوره؟ شیراز بهتره یا اصفهان؟ یعنی ارزش داره برم شیراز؟ چون خودم اصفهانم میپرسم(قبلا گفته بودم)
کسی نظر دیگه ای نداره؟

شیراز و صنعتی اصفهان تقریبا در یک سطحن( صنعتی یکم بهتره )و هر دو از اصفهان بهترن. به نظرم صنعتی بری از همه نظر به نفعته چون مزیت خونه از هر چیزی با ارزش تره تو ایران سطح دانشگاه همش حرفه و سطح همه دانشگاها با خاک یکسانه Confused( خیالتو راحت کنم )پس خودتو آواره نکن.Exclamation من خودم ۱۳۱ هوشم و با وجودی که ممکنه شبانه شریف رو بیارم اما شیراز رو که خونمه ترجیح میدم.

RE: ترتیب علم و صنعت و شهید بهشتی و اصفهان(هر دو) و شیراز و فردوسی برای هوش - Masoud05 - 09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۱ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  ترتیب اصفهان و شیراز چطوره؟ شیراز بهتره یا اصفهان؟ یعنی ارزش داره برم شیراز؟ چون خودم اصفهانم میپرسم(قبلا گفته بودم)
کسی نظر دیگه ای نداره؟
معلومه که صنعتی اصفهان و بعدش دانشگاه اصفهان برای شما بهتره‌، اصلاً شک نکن چون شهر خودت هست برای کار کردن هم راحت‌تر هستی.