زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تبصره ۶ رتبه اول کارشناسی

ارسال: #۱۶
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۴۹ ب.ظ
RE: تبصره ۶ رتبه اول کارشناسی
(۱۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ب.ظ)MEHDI_M نوشته شده توسط:  در مورد سهمیه رتبه اول کارشناسی تو دفترچه۲ ذکر شده که علاوه بر دانشجویان دانشگاههای دولتی دانشجویان پیام نور نیز می توانند از این سهمیه استفاده کنند. در مصوبه شورای هدایت استعداد درخشان در مورد این سهمیه که در سایت وزارت علوم (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)موجود است ذکر شده این سهمیه مشمول دانشجویان دانشگاههای دولتی و پیام نور می باشد. در دفترچه۲ بیان شده دانشگاه باید رتبه اول را به سنجش اعلام کنه.
با این اوصاف، من که رتبه اول یکی از دانشگاههای پیام نور هستم و نمره کلم (رتبه ۹۰۶ نرم) با اعمال ضریب ۲۵/۱ در حدود نمره کل رتبه ۲۰۳ شده و انتخابم را بر همین اساس انجام دادم می تونم از این سهمیه استفاده کنم و نیازی هست که خودم اقدامی انجام بدم؟ آیا امیدی هست که جایی (روزانه‌، شبانه) قبول بشم؟
در ضمن تو سایت دانشگاه اصفهان فرمی جهت پذیرش رتبه اول هست که تو یکی از بندهاش ذکر شده طبق مصوبه داخلی کمیته استعدادهای درخشان دانشگاه اصفهان پذیرش از دانش آموختگان دانشگاههای پیام نور، آزاد و ... صورت نمی گیرد..
همچنین تو سایت تربیت مدرس هم فرمی جهت پذیرش برگزیدگان علمی و دانشجویان ممتاز دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی دولتی روزانه (تمام وقت) هست (بدون شرکت در آزمون ورودی).

برای دانشگاه پیام نور یادم نیست از کجا خوندم ولی گفته بود که رتبه اول در دانشگاه پیام نور برای هر ورودی یک نفر میباشد.
یعنی طرف باید معدلش از تمام دانشجویان پیام نور در یک ورودی در کل کشور در اون رشته بالاتر باشه نه در یک واحد خاص.
دانشگاه اصفهان شاید این بند رو تازه اضافه کرده باشه چون تاجایی که من می دونم ۲ نفر از بچه های رباتیک دانشگاه آزاد که استعداد درخشان بودن ارشد رو الان دانشگاه اصفهان میخونن بدون کنکور.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۱۷
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۴۹ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  
(12 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۳ ب.ظ)MEHDI_M نوشته شده توسط:  در مورد سهمیه رتبه اول کارشناسی تو دفترچه۲ ذکر شده که علاوه بر دانشجویان دانشگاههای دولتی دانشجویان پیام نور نیز می توانند از این سهمیه استفاده کنند. در مصوبه شورای هدایت استعداد درخشان در مورد این سهمیه که در سایت وزارت علوم (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
)موجود است ذکر شده این سهمیه مشمول دانشجویان دانشگاههای دولتی و پیام نور می باشد. در دفترچه۲ بیان شده دانشگاه باید رتبه اول را به سنجش اعلام کنه.
با این اوصاف، من که رتبه اول یکی از دانشگاههای پیام نور هستم و نمره کلم (رتبه ۹۰۶ نرم) با اعمال ضریب ۲۵/۱ در حدود نمره کل رتبه ۲۰۳ شده و انتخابم را بر همین اساس انجام دادم می تونم از این سهمیه استفاده کنم و نیازی هست که خودم اقدامی انجام بدم؟ آیا امیدی هست که جایی (روزانه‌، شبانه) قبول بشم؟
در ضمن تو سایت دانشگاه اصفهان فرمی جهت پذیرش رتبه اول هست که تو یکی از بندهاش ذکر شده طبق مصوبه داخلی کمیته استعدادهای درخشان دانشگاه اصفهان پذیرش از دانش آموختگان دانشگاههای پیام نور، آزاد و ... صورت نمی گیرد..
همچنین تو سایت تربیت مدرس هم فرمی جهت پذیرش برگزیدگان علمی و دانشجویان ممتاز دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی دولتی روزانه (تمام وقت) هست (بدون شرکت در آزمون ورودی).

برای دانشگاه پیام نور یادم نیست از کجا خوندم ولی گفته بود که رتبه اول در دانشگاه پیام نور برای هر ورودی یک نفر میباشد.
یعنی طرف باید معدلش از تمام دانشجویان پیام نور در یک ورودی در کل کشور در اون رشته بالاتر باشه نه در یک واحد خاص.
دانشگاه اصفهان شاید این بند رو تازه اضافه کرده باشه چون تاجایی که من می دونم ۲ نفر از بچه های رباتیک دانشگاه آزاد که استعداد درخشان بودن ارشد رو الان دانشگاه اصفهان میخونن بدون کنکور.

به تبصره ۱ سهمیه رتبه اول کارشناسی توجه کنید:
تبصره۱- حداکثر مدت تحصیل برای دانش آموختگان رتبه اول دور ه کارشناسی پیوسته هشت نیمسال، برای دانش آموختگان دوره کارشناسی ناپیوسته چهار نیمسال و برای دانش آموختگان دوره های نیمه حضوری و دانشگاه پیام نور ده نیمسال می باشد و ضمناً به لحاظ میانگین کل، داوطلب باید حائز بالاترین میانگین در مقایسه با دانشجویان هم رشته و هم ورودی در مؤسسه محل تحصیل خود باشد.

همونطور که اشاره کرده " در موسسه محل تحصیل خود " آیا منظور پیام نور کل کشور هستش یا تو یک مرکز خاص؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۲ ب.ظ
فکر کنم منظورش پیام نور کل کشور باشه اگه اینطوری نباشه حداقل ۲۰۰ ۳۰۰ سهمیه رتبه اول فقط توی دانشگاه پیام نور داریم به نظر منطقی نمیرسه برای اطمینان بیشتر با اطلاعات سازمان سنجش یا دانشگاه پیام نور تماس بگیررید.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال: #۱۹
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۴ ب.ظ
پیام نور توکل کشور یه نفر تو هر رشته اعلام میشه.
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۵ تیر ۱۳۹۰, ۱۲:۴۱ ب.ظ
سلام
دوستان نمیدونند کسانی که شاگرد اولند اما هنوز به دلیل داشتن پروزه پایانی زودتر از شهریور فارغ التحصیل نمیشند
میتونند از این امتیاز استفاده کنند اخه تو فرمش "فارغ التحصیل شده اشت" نوشته شده!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: noroz136027
ارسال: #۲۱
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۷ ق.ظ
طبق دستورالعمل جدید رتبه اول کارشناسی هر مرکز پیام نور هم میتونه از سهمیه رتبه اول خودش استفاده کنه و دیگه کشوری نیست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: noroz136027 , Aurora
ارسال: #۲۲
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۱۱:۵۶ ق.ظ
با سلام آقای mehdi_m با توجه به نظر شما هر مر کز پیام نور میتونه برای هر رشته یک نفر را برای سهمیه اول معرفی کنه؟
۱- آیا دانشگاه محل تحصیل شما با نظر شما موافقند ۲- اگه در این مورد بخشنامه ای دارید لطفا به ایمیل noroz136027@yahoo.com ایمیل کنید چون دانشگاه محل تحصیل ما می گه کشوریه ۳- ایا دانشگاه شما رتبه اولیها را معرفی کرده؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۳۰ تیر ۱۳۹۰, ۰۶:۰۵ ب.ظ
(۳۰ تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ق.ظ)noroz136027 نوشته شده توسط:  با سلام آقای mehdi_m با توجه به نظر شما هر مر کز پیام نور میتونه برای هر رشته یک نفر را برای سهمیه اول معرفی کنه؟
۱- آیا دانشگاه محل تحصیل شما با نظر شما موافقند ۲- اگه در این مورد بخشنامه ای دارید لطفا به ایمیل noroz136027@yahoo.com ایمیل کنید چون دانشگاه محل تحصیل ما می گه کشوریه ۳- ایا دانشگاه شما رتبه اولیها را معرفی کرده؟

سلام.
همین امروز دستورالعمل به دانشگاه رسید که اسم دانشگاههایی که دانشجویی از آنها ارشد امتحان داده اند ضمیمه شده بود و مسئول مربوطه دانشگاه باید از ۵ تا ۱۰ مرداد تو سایت سازمان سنجش وارد کنه. باید حتما فارغ التحصیل شده باشید و معدل کل شما مشخص شده باشه و زمان فارغ التحصیلتونم مشخص باشه و کاربر مربوطه وارد کنه. بقیه کار با دانشگاهه.
۰
۰
ارسال: #۲۴
۳۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۲۹ ق.ظ
آقا مهدی ممنون از لطفتون
من ورودی ۸۶ رشته مهندسی کشاورزی در مدت ۶ ترم با معدل ۸۵/۱۶ در۳۰/۶/۸۹ فارغ التحصیل شده‌ام دانشگاه محل تحصیل ما تازه تاسیسه ،همچنین از هم ورودی های ۸۶ کسی جز من فارغ التحصیل نشده اگر هم بشوند معدلشان از من پایین‌تر ه،در ضمن کلیه مراکز پیام نور استان ما از یکم تا پایان مرداد تعطیله این وسط تکلیف ما چیه ،هچنین من درتاریخ ۲۷/۴/۱۳۹۰ از دانشگاه محل تحصیلم پرسیدم گفتند که انتخاب رتبه اول کشوری هست و توسط سازمان مرکزی پیام نور تهران در هر رشته و هر ورودی یک نفر اعلام میشه ،نظر شما چیه یعنی سازمان مرکزی خودش رتبه اولیهای هر مرکز را از سیستم جامع گلستان می گیره و به سازمان سنجش اعلام می کنه یا مراکز باید این کار را انجام بدند؟ قربانت
۰
۰
ارسال: #۲۵
۳۱ تیر ۱۳۹۰, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۳۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ق.ظ)noroz136027 نوشته شده توسط:  آقا مهدی ممنون از لطفتون
من ورودی ۸۶ رشته مهندسی کشاورزی در مدت ۶ ترم با معدل ۸۵/۱۶ در۳۰/۶/۸۹ فارغ التحصیل شده‌ام دانشگاه محل تحصیل ما تازه تاسیسه ،همچنین از هم ورودی های ۸۶ کسی جز من فارغ التحصیل نشده اگر هم بشوند معدلشان از من پایین‌تر ه،در ضمن کلیه مراکز پیام نور استان ما از یکم تا پایان مرداد تعطیله این وسط تکلیف ما چیه ،هچنین من درتاریخ ۲۷/۴/۱۳۹۰ از دانشگاه محل تحصیلم پرسیدم گفتند که انتخاب رتبه اول کشوری هست و توسط سازمان مرکزی پیام نور تهران در هر رشته و هر ورودی یک نفر اعلام میشه ،نظر شما چیه یعنی سازمان مرکزی خودش رتبه اولیهای هر مرکز را از سیستم جامع گلستان می گیره و به سازمان سنجش اعلام می کنه یا مراکز باید این کار را انجام بدند؟ قربانت

دیروز دستورالعمل به دانشگاه رسید. باید کاربر ارشد دانشگاه رتبه های اول مرکز را تو سایت سنجش وارد کنه و یک کد کاربری واسه کاربر ارشد مرکز مشخص شده.
تعطیلات پیام نور شروع شده و دانشگاههای پیام نور تعطیل هستند. اینم از کارهای پیام نور دیگه!
جمعه ۷ مرداد کنکور فنی برگزار میشه که فکر کنم تو دانشگاههای پیام نور برگزار میشه. حتما یه سری بزن به دانشگاه.
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۱ مرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط noroz136027.)
(۳۱ تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۵۵ ب.ظ)MEHDI_M نوشته شده توسط:  [quote='noroz136027' pid='34325' dateline='1311281989']
آقا مهدی ممنون از لطفتون
من ورودی ۸۶ رشته مهندسی کشاورزی در مدت ۶ ترم ۱۶ در تاریخ۳۰/۶/۸۹ فارغ التحصیل شده‌ام دانشگاه محل تحصیل ما تازه تاسیسه ،همچنین از هم ورودی های ۸۶ کسی جز من فارغ التحصیل نشده اگر هم بشوند معدلشان از من پایین‌تر ه،در ضمن کلیه مراکز پیام نور استان ما از یکم تا پایان مرداد تعطیله این وسط تکلیف ما چیه ،هچنین من درتاریخ ۲۷/۴/۱۳۹۰ از دانشگاه محل تحصیلم پرسیدم گفتند که انتخاب رتبه اول کشوری هست و توسط سازمان مرکزی پیام نور تهران در هر رشته و هر ورودی یک نفر اعلام میشه ،نظر شما چیه یعنی سازمان مرکزی خودش رتبه اولیهای هر مرکز را از سیستم جامع گلستان می گیره و به سازمان سنجش اعلام می کنه یا مراکز باید این کار را انجام بدند؟ قربانت

دیروز دستورالعمل به دانشگاه رسید. باید کاربر ارشد دانشگاه رتبه های اول مرکز را تو سایت سنجش وارد کنه و یک کد کاربری واسه کاربر ارشد مرکز مشخص شده.
تعطیلات پیام نور شروع شده و دانشگاههای پیام نور تعطیل هستند. اینم از کارهای پیام نور دیگه!
جمعه ۷ مرداد کنکور فنی برگزار میشه که فکر کنم تو دانشگاههای پیام نور برگزار میشه. حتما یه سری بزن به دانشگاه.
[/quot

ممنون از لطفتون -
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۷ ق.ظ
راستی آقا مهدی رتبه های اول در کدام قسمت سایت سازمان سنجش باید وارد شه ،چون تو سایت سنجش لینکی برای وارد کردن اسامی وجود ندارد
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۵۹ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۷ ق.ظ)noroz136027 نوشته شده توسط:  راستی آقا مهدی رتبه های اول در کدام قسمت سایت سازمان سنجش باید وارد شه ،چون تو سایت سنجش لینکی برای وارد کردن اسامی وجود ندارد

فکر کنم لینکش تو دستورالعمل باشه.
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۵ ب.ظ، توسط noroz136027.)
مرسی مهدی جان: یک سوال دیگه شما تو مطالبی گفتیدکه اسم دانشگاههایی که دانشجویی از آنها ارشد امتحان داده اند ضمیمه شده بود یعنی اسم ما که مجاز شدیم به دانشگاه محل تحصیل ما رسیده چون برای وارد کردن اطلاعات نیاز به شماره داوطلبی و شماره پرونده است یعنی سازمان سنجش مشخصات ما را به دانشگاه داده؟
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۸ مرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۸ ب.ظ
(۰۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۴ ب.ظ)noroz136027 نوشته شده توسط:  مرسی مهدی جان: یک سوال دیگه شما تو مطالبی گفتیدکه اسم دانشگاههایی که دانشجویی از آنها ارشد امتحان داده اند ضمیمه شده بود یعنی اسم ما که مجاز شدیم به دانشگاه محل تحصیل ما رسیده چون برای وارد کردن اطلاعات نیاز به شماره داوطلبی و شماره پرونده است یعنی سازمان سنجش مشخصات ما را به دانشگاه داده؟

یه فرم تو دفترچه ۲ سنجش بود که باید تکمیل کنید و به دانشگاه بدید تا براساس اون شماره پرونده و شماره داوطلبی که شما تو فرم نوشتید اطلاعات شما را وارد کنند.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۵۸ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۰۰ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۰۳ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۷۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۴۲ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۴۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۶۵ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۳۴۳ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۴۳ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close