زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تبصره ۶ رتبه اول کارشناسی

ارسال: #۴۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۲:۳۳ ق.ظ
RE: تبصره ۶ رتبه اول کارشناسی
(۰۶ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ ق.ظ)MEHDI_M نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  دوست عزیز من دانشجوی دانشگاه پیام نورم.ولی بنا به دلایلی مجبورم نه ترمه درسم تموم کنم ایا بازم میتونم از این سهمیه استفاده کنم؟بین هم رشته و هم ورودیا بالاترین معدل دارم اما میگن برا پیام نور باید تو کل پیام نورهای کشور اول باشی.این صحت داره؟و اینکه فقط یکبار میشه از این سهممیه استفاده کرد؟

شما از زمانی که فارغ التحصیل میشید تا ۲ سال فقط یکبار میتونید از سهمیه استفاده کنید. باید تو محل تحصیل خودتون اول باشید.

ببخشید من چطور میتونم از این سهمیه استفاده کنم؟امسال فارق التحصیل میشم ولی میخوام واسه کنکور سال بعد استفاده کنم
راستی راهی هست که بشه فهمید بالاترین معدل در پیام کل کشور نور چنده؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۳۳ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ ق.ظ)MEHDI_M نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  دوست عزیز من دانشجوی دانشگاه پیام نورم.ولی بنا به دلایلی مجبورم نه ترمه درسم تموم کنم ایا بازم میتونم از این سهمیه استفاده کنم؟بین هم رشته و هم ورودیا بالاترین معدل دارم اما میگن برا پیام نور باید تو کل پیام نورهای کشور اول باشی.این صحت داره؟و اینکه فقط یکبار میشه از این سهممیه استفاده کرد؟

شما از زمانی که فارغ التحصیل میشید تا ۲ سال فقط یکبار میتونید از سهمیه استفاده کنید. باید تو محل تحصیل خودتون اول باشید.

ببخشید من چطور میتونم از این سهمیه استفاده کنم؟امسال فارق التحصیل میشم ولی میخوام واسه کنکور سال بعد استفاده کنم
راستی راهی هست که بشه فهمید بالاترین معدل در پیام کل کشور نور چنده؟

از زمان فارغ التحصیلی ۲ سال وقت دارید که از این سهمیه استفاده کنید. هر وقت که بخواهید انتخاب شهر و دانشگاه انجام بدید تو دفترچه ۲ یک فرم هست که باید تکمیل کنید و به دانشگاه بدید تا دانشگاه شما را به سنجش معرفی کنه.
در مورد کل کشور هم شاید بشه از طریق استان یا سازمان مرکزی پیگیری کرد.
در ضمن اگه بخواهید ممتازی کل کشوری را استفاده کنید برای بدون آزمون هست و تنها میتونید به سطح پایینتر (پیام نور و غیر انتفاعی و ...) برید و روزانه یا شبانه خیر.
۰
۰
ارسال: #۴۸
۱۱ شهریور ۱۳۹۰, ۰۳:۰۴ ب.ظ
سلام بچه‌ها من سهمیه رتبه اولی پیام نور داشتم که اعمال نشده با یکی از مسئولین سنجش حرف زدم گفت باید کارنامه یا شماره داوطلبی کسی که از این سهمیه استفاده کرده و قبول شده رو بیاری تا بشه واسه بررسی سهمیه شما اقدام بشه خواهش میکنم به منم کمک کنین زمان داره از دست میره خواهش میکنم ConfusedSad
۰
۰
ارسال: #۴۹
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ ق.ظ
سلام به همه عزیزان
اگر کسی میدونه این بخش نامه که مربوط به سهمیه نفر اول پیام نور در هر رشته در هر ورودی و در هر مرکز میشه رو کجا میشه پیدا کرد به من یه خبر بده. خواهش میکنم خبر بدید. دعاتون میکنم
ایمیل:
khalil_2374@yahoo.com
۰
۰
ارسال: #۵۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۵:۱۵ ب.ظ
سلام
۱- از مرکز خودتون پیگیری کنید
۲- یا به سایت (پورتال پیام نور )رفته و در قسمت اخبار فایل راهنمای دانشجویان جدید الورود (تاریخ درج خبر: ۲۶/۶/۹۰)
را دانلود و صفحات آخر را بخوانید
۰
۰
ارسال: #۵۱
۱۰ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۲۲ ب.ظ، توسط noroz136027.)
جدید ۱۰/۱۰/۱۳۹۰
ده درصد برتر هر رشته در هر مرکز می تونند برای کارشناسی ارشد بدون آزمون ثبت نام کنند در پورتال پیام نور قسمت مرکز آزمون به اطلاعیه شماره یازده توجه کنید
من خودم پارسال بدون ازمون پذیرفته شدم
۰
۰
ارسال: #۵۲
۱۰ دى ۱۳۹۰, ۰۸:۵۹ ب.ظ
سلام.این قانون سهمیه شاگرد اولی برای اعمال در کنکور ارشد درباره پیام نور چطوره؟باید نفر اول مرکز خودت باشی یا کل کشور .از چه طریق در زمان بعد از مجاز شدن باید اقدام کرد ؟(در باره پیام نوریها برای اعمال سهمیه در کنکور ارشد را میگم)

پروردگارا
به من آرامش ده
تا بپذیرم آنچه را نمیتوانم تغییر دهم
دلیری ده
تا تغییر دهم آنچه را میتوانم تغییر دهم
بینش ده
تا تفاوت این دو رابدانم
مرا فهم ده
تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند جبران خلیل جبران
۰
۰
ارسال: #۵۳
۱۰ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۵۵ ب.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ب.ظ)ramzi نوشته شده توسط:  سلام.این قانون سهمیه شاگرد اولی برای اعمال در کنکور ارشد درباره پیام نور چطوره؟باید نفر اول مرکز خودت باشی یا کل کشور .از چه طریق در زمان بعد از مجاز شدن باید اقدام کرد ؟(در باره پیام نوریها برای اعمال سهمیه در کنکور ارشد را میگم)
بایدبین هم دانشگاهی های خودت شاگرد اول باشی با معدل بالای ۱۷/اگه توی آزمون ارشد مجاز بشی میتونی از سهمیه استفاده کنی.اگر مجاز هم نشی یک زمانی را خودسنجش میگه ومیتونی در اون زمان تعیین شده انتخاب دانشگاه کنی وتورا درگزینش قرار میدن وجوابش را خودسنجش میده.البته تابستون باید باشه.اخبار را دنبال کن.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۱ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۴۸ ق.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۵۵ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  
(10 دى ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ب.ظ)ramzi نوشته شده توسط:  سلام.این قانون سهمیه شاگرد اولی برای اعمال در کنکور ارشد درباره پیام نور چطوره؟باید نفر اول مرکز خودت باشی یا کل کشور .از چه طریق در زمان بعد از مجاز شدن باید اقدام کرد ؟(در باره پیام نوریها برای اعمال سهمیه در کنکور ارشد را میگم)
بایدبین هم دانشگاهی های خودت شاگرد اول باشی با معدل بالای ۱۷/اگه توی آزمون ارشد مجاز بشی میتونی از سهمیه استفاده کنی.اگر مجاز هم نشی یک زمانی را خودسنجش میگه ومیتونی در اون زمان تعیین شده انتخاب دانشگاه کنی وتورا درگزینش قرار میدن وجوابش را خودسنجش میده.البته تابستون باید باشه.اخبار را دنبال کن.

واقعا برا پیام نور باید بالای ۱۷ باشه؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۵۵
۱۱ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(10 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۵۵ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  
(10 دى ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ب.ظ)ramzi نوشته شده توسط:  سلام.این قانون سهمیه شاگرد اولی برای اعمال در کنکور ارشد درباره پیام نور چطوره؟باید نفر اول مرکز خودت باشی یا کل کشور .از چه طریق در زمان بعد از مجاز شدن باید اقدام کرد ؟(در باره پیام نوریها برای اعمال سهمیه در کنکور ارشد را میگم)

آره.باید تمام شرایط ممتازی را هم دارا باشند در دفترچه انتخاب رشته ارشد۹۰تمام بندهای اون قیدشده.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۰
۰
ارسال: #۵۶
۱۹ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۳۰ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۲۸ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۰ ۰۱:۴۸ ق.ظ)white bird نوشته شده توسط:  
(10 دى ۱۳۹۰ ۱۰:۵۵ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  

آره.باید تمام شرایط ممتازی را هم دارا باشند در دفترچه انتخاب رشته ارشد۹۰تمام بندهای اون قیدشده.

برای بدون آزمون پیام نور باید جزء ده درصد برتر هم ورودیهای مرکز خودتون باشی و طبق زمان اعلام شده در سایت پورتال پیام نور انتخاب محل نمایی اما برای سراسری ارشد باید نفر اول هم رشته و هم ورودی مرکز خودتان باشید معدل بالای ۱۷ ملاک نیست ملاک اینکه نفر اول باشید و در انتخاب رشته مجاز شده باشید و سپس فرمی که در دفترچه انتخاب رشته جلد دوم هست اون پر می کنید و به دانشگاه تحویل می دید دانشگاه تابستان اطلاعات فرم را وارده سنجش می کنه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۳۶ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۷۷۹ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۱۷ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۵۵۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۲۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۲۱۴ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۲۱ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close