زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

***فوری فوتی(نجاتم بدید):IT یا نرم؟

نظرسنجی: آی‎تی شریف یا نرم‎افزار تهران؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۵۰/۰۰%
    آی‎تی شریف ۵۰/۰۰%
۱۹ ۵۰/۰۰%
  • ۵۰/۰۰%
    نرم‎افزار تهران ۵۰/۰۰%
۱۹ ۵۰/۰۰%
در کل ۳۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۴۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۰۰ ب.ظ، توسط alireza.m.)
RE: ***فوری فوتی(نجاتم بدید):IT یا نرم؟
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۳ ب.ظ)parmiss نوشته شده توسط:  علاقه علاقه و فقط علاقه.شک نکن. هر کس خودش بهتر از هر کس دیگه ای شرایط خودشو میدونه.شما بهتر از هرکس دیگه ای خودت رو میشناسی.نظرات دوستان محترمن ولی هیچ کس همه‌ی جنبه های علاقه‌ی شما رو نمیدونه.پس اون کاری رو بکن که به نظر خودت درسته.در ضمن تبریکات فراوان به شما

بله بله! درسته ولی اگه می‎خواستم اینقدر که شما میگید به علاقم بها بدم، اصلاً من یک کامپیوتری نمی‎شدم و سالی که کنکور لیسانس دادم میرفتم مکانیک می‎خوندم!
بالاخره علاقه هم درصد داره! همه چی که علاقه نیست. بنده باز عرض می‎کنم که خدا رو شکر من بین انتخاب خوب و خوبتر(یا به قول دوستمون عالی و عالی‎تر) گیر کردم و ضرری توش نیست...فقط میخوام واقعاً عالی‎ترین انتخاب بشه، همین. برای همین دارم مشورت می‎کنم.
خیلی هم ممنون بابت تبریک، ایشاالله قسمت همه.Blush
بچه‎هایی که در جریان کار من هستند، لطفاً بگن نرم‎افزار امیر کبیر رو در مقایسه با آی‎تی-آی‎تی تهران چطور میبینن؟!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۵۱ ب.ظ، توسط alireza.m.)
و اینک نرم‎افزار چون بی‌ام دابلیو میتازد! Big Grin
۰
۰
ارسال: #۴۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۸ ب.ظ
شما از همه انتظار کمک دارین و انصافا همه هم کمک کردن.
ولی خودتون نه اینجا و نه وقتی که میل هم می زنیم بهتون! جواب نمی دین منبع چی خوندین سال چندم بودین ارشد می دادین . کارنامتونو اپلود نمی کنین و...
اما انتظار دارین همه کمکتون کنن . باشه حرفی نیست!!!!
۰
۰
ارسال: #۴۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۸ ب.ظ)mehrdad123 نوشته شده توسط:  شما از همه انتظار کمک دارین و انصافا همه هم کمک کردن.
ولی خودتون نه اینجا و نه وقتی که میل هم می زنیم بهتون! جواب نمی دین منبع چی خوندین سال چندم بودین ارشد می دادین . کارنامتونو اپلود نمی کنین و...
اما انتظار دارین همه کمکتون کنن . باشه حرفی نیست!!!!

حالا چرا نارحت میشی عزیزم؟ Huh
متأسفانه این روزا شدیداً درگیر انتخاب رشته هستم، ولی به محض انجامش، در خدمت شما و بقیه‎ی دوستان هستم. هر سوالی هم که داشتید جواب میدم! در ضمن ایمیلم رو هم هنوز چک نکردم، صبح‎ها هم تا عصری پادگانم، جنازم میرسه خونه! شما به بزرگواری خودت ببخش.Undecided
۰
۰
ارسال: #۵۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۲ ب.ظ
***فوری فوتی(نجاتم بدید)
تو رو خدا یکی کمک کنهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

من در رشته IT رتبه‌ام ۲۳۰۰ شده اما در بین پیام نور و غیر انتفاعی ۱۳۰۰ شده
هر جا باشه میرم، مجازی،پیام نور، غیر انتفاعی ...
اصلا من جایی قبول میشم !؟
۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ب.ظ
سلام
من و دوستم که رتبشون خیلی خوب شده بود، شنبه همین هفته از اصفهان رفتیم تهران و دانشگاه شریف و دانشگاه تهران را از نزدیک دیدیم
هر جفتشون عالی بودن و امکاناتشون خوب بود.
و دانشجوهای هر دو راضی بودند. حتی یکی از دانشجوهای دانشگاه تهران، به ما گفت که اگه برگرده به ۲ سال پیش بازم تهران را بالاتر از شریف میزنه(البته نظر اونه)
البته در مورد دانشگاه تهران بگم که علاوه بر اون ساختمان قدیمیش، یه ساختمان جدید هم زده بودند که فوق العاده بود. علاوه بر مدرن بودن، یه عالمه آزمایشگاه داشت و بچه های اونجا به ما گفتن که اونجا آزمایشگاهاش ۲۴ ساعته هستش و ...
انتخاب با خودتون اما من رای ندادم چون IT هستم و نمیخام سرنوشتتون را من رقم بزنم. نمیخام خودخاهیم باعث بشه که به سراغ نرم برید و جای من و امثال منو باز کنید. اما به عنوان یه دوست، خواهش میکنم که اگه براتون امکان داره، باتوجه به کامپیوتری بودن شما، جای بچه های IT را باز کنید و به سراغ همون رشته کامپیوتر برید و بذارید ITها هم به سراغ گرایش خودشون برن و قبول بشن
امیدوارم موفق باشید، ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: peniya , mahsaii
ارسال: #۵۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۱۰ ب.ظ، توسط alireza.m.)
RE: ***فوری فوتی(نجاتم بدید)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۲ ب.ظ)engineermpcs نوشته شده توسط:  تو رو خدا یکی کمک کنهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

من در رشته IT رتبه‌ام ۲۳۰۰ شده اما در بین پیام نور و غیر انتفاعی ۱۳۰۰ شده
هر جا باشه میرم، مجازی،پیام نور، غیر انتفاعی ...
اصلا من جایی قبول میشم !؟

والا من که اطلاعاتی راجع به قبولیه آی‎تی ندارم، اما با کمی شانس شاید مجازی، و حتی اگه نشدی امید به تکمیل ظرفیت....
نمی‎دونم، اما امیدوارم قبول بشی.
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ب.ظ)fallah_o68 نوشته شده توسط:  سلام
من و دوستم که رتبشون خیلی خوب شده بود، شنبه همین هفته از اصفهان رفتیم تهران و دانشگاه شریف و دانشگاه تهران را از نزدیک دیدیم
هر جفتشون عالی بودن و امکاناتشون خوب بود.
و دانشجوهای هر دو راضی بودند. حتی یکی از دانشجوهای دانشگاه تهران، به ما گفت که اگه برگرده به ۲ سال پیش بازم تهران را بالاتر از شریف میزنه(البته نظر اونه)
البته در مورد دانشگاه تهران بگم که علاوه بر اون ساختمان قدیمیش، یه ساختمان جدید هم زده بودند که فوق العاده بود. علاوه بر مدرن بودن، یه عالمه آزمایشگاه داشت و بچه های اونجا به ما گفتن که اونجا آزمایشگاهاش ۲۴ ساعته هستش و ...
انتخاب با خودتون اما من رای ندادم چون IT هستم و نمیخام سرنوشتتون را من رقم بزنم. نمیخام خودخاهیم باعث بشه که به سراغ نرم برید و جای من و امثال منو باز کنید. اما به عنوان یه دوست، خواهش میکنم که اگه براتون امکان داره، باتوجه به کامپیوتری بودن شما، جای بچه های IT را باز کنید و به سراغ همون رشته کامپیوتر برید و بذارید ITها هم به سراغ گرایش خودشون برن و قبول بشن
امیدوارم موفق باشید، ممنون

بله دوست عزیز، هر دو عالی هستند، و اون ساختمون و امکاناتی که شما دیدی تو تهران، قطعاً بهترشو تو شریف دیدی! حواست نبوده که اینجا بنویسی... Big Grin
دوست عزیز شما امر کن! خواهش چیه؟! من فقط به خاطر شما دو انتخاب اولم رو زدم نرم‏‎افزار!!!! Tongue
حالا دیگه فقط میتونی دعا کنی که من تو این دو قبول بشم وگرنه انتخاب سوم که شبکه‎ی شریفه، خیلی محتمل هستش و با عرض شرمندگی باید بگم جای بچه‎های آی‎تی رو تنگ میکنم و باید من رو تحمل کنند.Undecided
۰
۰
ارسال: #۵۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۸ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۷ ب.ظ)alireza.m نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۳ ب.ظ)parmiss نوشته شده توسط:  علاقه علاقه و فقط علاقه.شک نکن. هر کس خودش بهتر از هر کس دیگه ای شرایط خودشو میدونه.شما بهتر از هرکس دیگه ای خودت رو میشناسی.نظرات دوستان محترمن ولی هیچ کس همه‌ی جنبه های علاقه‌ی شما رو نمیدونه.پس اون کاری رو بکن که به نظر خودت درسته.در ضمن تبریکات فراوان به شما

بله بله! درسته ولی اگه می‎خواستم اینقدر که شما میگید به علاقم بها بدم، اصلاً من یک کامپیوتری نمی‎شدم و سالی که کنکور لیسانس دادم میرفتم مکانیک می‎خوندم!
بالاخره علاقه هم درصد داره! همه چی که علاقه نیست. بنده باز عرض می‎کنم که خدا رو شکر من بین انتخاب خوب و خوبتر(یا به قول دوستمون عالی و عالی‎تر) گیر کردم و ضرری توش نیست...فقط میخوام واقعاً عالی‎ترین انتخاب بشه، همین. برای همین دارم مشورت می‎کنم.
بچه‎هایی که در جریان کار من هستند، لطفاً بگن نرم‎افزار امیر کبیر رو در مقایسه با آی‎تی-آی‎تی تهران چطور میبینن؟!
آخه من خودم رشته‌ی دیگه ایی رو دوست داشتم ولی آی تی خوندم وخییییییییییییییییییلی پشیمونم.خب اگه مسئله علاقه حل شدس اگه من بودم و با توجه به خصوصیات شخصی خودم حتما اول شبکه شریف و بعد نرم تهران و بعد آی تی تهران رو میزدم به خاطر اسم دانشگاه(بره من سطح علمی و قطب آی تی واینا.... در درجه دوم اهمیت داره)Tongue
راستی ممنون که ۲ تای اول رو نرم زدین واسه من که رتبم تو آی تی مرز تهران و شهرستانه یه نفر هم یه نفره خب ایشالا یکدومشو قبول شیدBig Grin
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۲۶ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۸ ب.ظ)parmiss نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۷ ب.ظ)alireza.m نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۳ ب.ظ)parmiss نوشته شده توسط:  علاقه علاقه و فقط علاقه.شک نکن. هر کس خودش بهتر از هر کس دیگه ای شرایط خودشو میدونه.شما بهتر از هرکس دیگه ای خودت رو میشناسی.نظرات دوستان محترمن ولی هیچ کس همه‌ی جنبه های علاقه‌ی شما رو نمیدونه.پس اون کاری رو بکن که به نظر خودت درسته.در ضمن تبریکات فراوان به شما

آخه من خودم رشته‌ی دیگه ایی رو دوست داشتم ولی آی تی خوندم وخییییییییییییییییییلی پشیمونم.خب اگه مسئله علاقه حل شدس اگه من بودم و با توجه به خصوصیات شخصی خودم حتما اول شبکه شریف و بعد نرم تهران و بعد آی تی تهران رو میزدم به خاطر اسم دانشگاه(بره من سطح علمی و قطب آی تی واینا.... در درجه دوم اهمیت داره)Tongue
راستی ممنون که ۲ تای اول رو نرم زدین واسه من که رتبم تو آی تی مرز تهران و شهرستانه یه نفر هم یه نفره خب ایشالا یکدومشو قبول شیدBig Grin

خبر خوش برای شما دوست گرامی اینه که من حتی آی‎تی تهران رو بعد از نرم امیرکبیر زدم!!!! فقط بخاطر شما ها!!! برید حال کنید.Smile
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: peniya
ارسال: #۵۵
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۳ ب.ظ
کارنامتو که نذاشتی. حداقل رتبه هوشتو بگو بدونیم!
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۵۶
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۸ ب.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۳ ب.ظ)hossein512 نوشته شده توسط:  کارنامتو که نذاشتی. حداقل رتبه هوشتو بگو بدونیم!

حتماً خوب نشدم که نگفتم دیگه! و خیالت راحت، حتی ۱ دونه هوش هم انتخاب نکردم. کلاً از هوش خوشم نمیاد و سوالاشم نزدم اصلاً و سفید دادم.
۰
۰
ارسال: #۵۷
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۳۱ ب.ظ
انشالله که ۳۰، ۴۰ نفر مثل شما تو هر دو رشته خوب اورده باشن وهمشون هم برن نرم افزار و...

العبد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: peniya , mahsaii
ارسال: #۵۸
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۴۸ ب.ظ
نرم افزار شریف با ITایش هیچ تفاوتی نداره. می‌تونید دقیقا واحدهایی که نرم‌افزاری‌ها می‌گذرونند رو انتخاب کرده و پاس کنید. اساتید مشترک هستند و دست ITها در همه زمینه‌ها از نرم‌افزاری‌ها بازتره.
من جای شما بودم در انتخاب IT شریف شک به خودم راه نمی‌دادم.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
ارسال: #۵۹
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط alireza.m.)
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۸ ب.ظ)admin نوشته شده توسط:  نرم افزار شریف با ITایش هیچ تفاوتی نداره. می‌تونید دقیقا واحدهایی که نرم‌افزاری‌ها می‌گذرونند رو انتخاب کرده و پاس کنید. اساتید مشترک هستند و دست ITها در همه زمینه‌ها از نرم‌افزاری‌ها بازتره.
من جای شما بودم در انتخاب IT شریف شک به خودم راه نمی‌دادم.

جناب دکتر، بسیار ممنون و متشکر، ولی ۲۴ ساعت دیر تشریف آوردید! Sad(
۳، ۴ روز منتظر چنین حرفی بودم ولی خوب، کسی نبود و شما هم دیر اومدید! ولی خوب خدا رو شکر، همه‎ی فکر هام رو کردم و با سبک سنگین کردن، انتخاب کردم و الان هم پشیمون نیستم! نرم تهران، آی‎تی شریف، هیچ وقت حتی فکرشم نمی‎کردم و هر دوش از سرم هم زیاده!!! یا اینه یا اون! ضرری توش نیست! Big Grin
(۱۰ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  انشالله که ۳۰، ۴۰ نفر مثل شما تو هر دو رشته خوب اورده باشن وهمشون هم برن نرم افزار و...

ایشاالله!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmpf

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۶۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۵۱۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید f_moghadam ۳۳ ۱۸,۶۶۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaprince
  مانشت رو نجات بدید لطفا Tekk ۸۷ ۴۹,۱۸۷ ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: admin
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۲۳ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال مهم و فوری در مورد انتخاب رشته siiib70 ۲ ۳,۸۷۲ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70
  سوال فوری:ساخت دیکدر بزرگتر از روی چند دیکدر کوچکتر(ممنون میشم زودتر جواب بدین) maryam_en ۱ ۳,۰۰۷ ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  کمک فوری برای حل مشکل کارت گرافیک لپتاپ dell Iran2014 ۰ ۱,۵۶۳ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iran2014
  کمک فوری لطفا..مباحث پیشرفته در مدیریت سیستم های تجاری Fariba071 ۰ ۱,۷۱۸ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close