زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

***فوری فوتی(نجاتم بدید):IT یا نرم؟

نظرسنجی: آی‎تی شریف یا نرم‎افزار تهران؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۵۰/۰۰%
    آی‎تی شریف ۵۰/۰۰%
۱۹ ۵۰/۰۰%
  • ۵۰/۰۰%
    نرم‎افزار تهران ۵۰/۰۰%
۱۹ ۵۰/۰۰%
در کل ۳۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۱۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ ب.ظ
سلم به نظر من رشته‌ی خودتونو ادامه بدید خیلی بهتره
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ب.ظ
به نظر من رشته تحصیلی خیلی از دانشگاه مهمتره
اگه آدم حتی تو دانشگاه آزاد رشته مورد علاقش را بخونه بهتره تا تو یه رشته ای که خیلی علاقه نداره تو یه دانشگاه سطح بالا درس بخونه
شریف هم یه دانشگاهه شاید بعد فارغ التحصیلی دیگه خیلی مهم نباشه کجا درس خوندی تو می مونی و رشته ای که انتخاب کردی یه عمر باید تو این رشته کار کنی دکترا تو این رشته ادامه تحصیل بدی تحقیق کنی و ... به هر حال نرم افزار یه چیز دیگه اس

پازل دل یکی رو بهم ریختن هنر نیست ..... هر وقت با تیکه های شکسته ی دل یک نفر یک پازل دل جدید براش ساختی هنر کردی
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۱۵ ب.ظ، توسط alireza.m.)
به به...
می بینم که چند ساعتی که سر کار بودم، از دیشب تا حالا، همه پست من رو ترکوندن!
واقعا جای تشکر و خسته نباشید داره دوستان.ممنون.
در بخشهای بعدی جواب دوستان رو میدم انشاالله...
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۳۴ ق.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۶ ق.ظ)alireza.m نوشته شده توسط:  سلام دوستان
میخوام یک کمک اساسی بهم بکنید...
من هم آی‎تی امتحان دادم هم نرم‎افزار. در هر دو هم رتبه‎ی خوبی آوردم...خدارو شکر.
رتبه هام اینطوریه:
۱- آی‎تی:
گرایش ۱ و ۴: ۳۱
گرایش ۲ و ۳: ۱۲
۲- نرم‎افزار:
گرایش ۳: ۶۵
ولی الآن مثل خر موندم تو گل که چه کنم؟!...با آماری که گرفتم آی‎تی گرایش ۲ و ۳ شریف رو میارم خدا بخواد و همچنین نرم افزارم تهران رو میارم بازم اگه خدا بخواد.
الآن نمیدونم تو دفترچم کدوم رو بالاتر بزنم.
در ضمن من لیسانس نرم‎افزار دارم، آی‎تی رو برای رو کم کنی امتحان دادم و زمینه‎ی زیادی در موردش ندارم، علاقم نرم‎افزاره ولی میدونم آی‎تی هم میتونم ادامه بدم. به دانشگاه‎های تهران و شریف هم سر زدم، بچه های شریف سر زنده‌تر و باحال‌تر بودن، از دروس، نمره‎ها و اساتیدم راضی‌تر از بچه‎های تهران بودن و میگفتن سخت گیری‎ها کمتره نسبت به تهران...
الآن میترسم نرم رو بالا‌تر بزنم، و قبول بشم برم تهران، منم مثل بچه های تهران دپسرده بشم و بعدم پشیمون از اینکه میتونستم برم آی‎تی تو شریف بخونم و نرفتم ؛ از طرف دیگه هم میترسم آی‎تی شریف رو بالاتر بزنم و قبول بشم، بعد در حسرت اینکه چرا رشته‎ی مورد علاقم رو نرفتم.
اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم.

IT هم شد رشته اخه.Big Grin
برو همون نرم افزار بذار این IT هم واسه ما بمونه.
ولی در کل اگه قصد ادامه تحصیل دارین نرم افزار بزنین.در مورد بازار کار هم اغراق شده. .در مورد دانشگاه هم همین طور: مثلا دو نفر از اشنایان که تو امیر کبیر تموم کردن فوق رو ،یکی تو دانشگاه تربیت معلم اذربایجان هیئت علمی شده ،یکی تو ازاد ویکی هم که تو شریف تموم کرده تو غیر انتفاعی نبی اکرم. موقعیت شغلی بستگی به خودتون و زرنگی تون داره.

در کل تو رو خدا نرمافزار رو بزن.

اولاً که من گقتم صادقانه منو راهنمایی کنید، نه اینکه بگی برو فلان رشته جای من خالی بشه!!! خود خواهانه کار نکنید دوستان!Big Grin
در ضمن، اگه خدا بخواد من هدفم دکتراست، نمیخوام به ارشد بسنده کنم. بازم ازتون می‎خوام که از لحاظ زمینه‎های کاری در همون مقطع ارشد در دانشگاه من رو راهنمایی کنید. مثلاً اینکه چه فیلدهایی میتونم کار کنم؟! با چه اساتیدی؟!آیا میشه در آی‎تی نرم افزاری هم کار کرد یا نه؟! از لحاظ نمره و استاد کدوم بهترن؟! و ....
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۸ ق.ظ)peniya نوشته شده توسط:  دوست عزیز به این مورد توجه کن که IT شریف تبدیل به شبکه شده .

پذیرش در رشته محل‌های ۷۵۴۱، ۷۵۴۲، ۷۵۴۸ و ۷۵۴۹ در دوره‌های روزانه و شبانه رشته امتحانی مهندسی فناوری اطلاعات (کد ۱۲۷۶) از گرایش ۳ (شبکه‌های کامپیوتری) صورت خواهد گرفت. به عبارت دیگر منحصراً داوطلبان مجاز شده در گرایش ۳ این رشته امتحانی، مجاز به انتخاب رشته‌ محل‌های فوق می‌باشند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نرم افزار بزن. بهتره. شما که روی اونیو که می خواستی کم کردی‌، دیگه ظرفیت رشته مارو کم نکن .  

دقیقاً واسه همینه که میگم اگه خدا بخواد ۱۰۰% شبکه شریف قبولم! قبلش که اصلاً این دغدغه رو نداشتم که... Confused حالا مثل خر موندم تو گل!
بعد از شاهکار سنجش اینطوری شد دیگه! وگرنه داشتم مثل بچه آدم نرم می زدم.Dodgy
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۹ ق.ظ)sajede نوشته شده توسط:  دوست عزیز خبرشم به ما بده کدومو اول زدیTongue واسه من که ۳۸‌ام یه نفرم کم بشه جای امید داره.خودت که نرم علاقه داری همه هم می گن نرم بزن.پس نرم می زنین دیگه؟آره!!!!!!

فعلاً که معلوم نیست! اما خبر خوب برای شما اینه که ترتیب کنونی اینه:
۱/نرم شریف
۲/نرم تهران
۳/شبکه شریف

شما کاری که میتونی بکنی اینه که دعا کنی نرم تهران رو بیارم! Tongue
در ضمن خواهشاً منصفانه و بدور از تعصب راهنمایی کنید! مخصوصاً بچه هایی که آی‎تی خوندن! ممنون...
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ ق.ظ)حامد نوشته شده توسط:  دوست عزیر دقت کردید که همه‌ی کسانی که بهتون جواب دادند از بچه های IT بودند! Big Grin
تنها توصیه ای که می تونم بهتون بکنم اینه که هیچ وقت از دانشجوی ارشد در مورد خوب یا بد بودن گرایشش سوال نکن چرا که تازه اومده توی اون رشته و اکثرا از رشته یا گرایششون دفاع میکنند.اگر سوالتون رو از فارق التحصیل های این دو رشته می پرسیدید جوابی که اکثریت آنها بهتون می دادند این بود که در مقطع ارشد، دانشگاه از درجه اولویت بیشتری نسبت به رشته یا گرایش برخوردار هست.

بله بله. دقت کردم، واقعاً لطف کردن. از بچه‎های نرم‎افزار هم که این همه زحمت کشیدن من رو راهنمایی کردن ممنونم. Big Grin
اتفاقاً با دکتر ربیعی تو شریف و یک دکتر دیگه از تهران که صحبت کردم، هر کدوم میگن علاقه! ولی در درجه‎ی دوم از دانشگاه خودشون دفاع می‎کنن. واسه همینه که به بن بست خوردم. Huh
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmpf
ارسال: #۱۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ ب.ظ
به احتمال زیاد اگه شریف شبکه قبول بشید‌، چون لیسانستون IT نبوده یک سری از دروس رو پیش نیاز می خورید.
شبکه کامپیوتری ۱ و ۲
مهندسی فناوری اطلاعات ۱ و ۲
این می تونه یک ترم از وقت شمارو بگیره .
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ ب.ظ، توسط alireza.m.)
RE: ***فوری فوتی(نجاتم بدید):IT یا نرم؟
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۱۷ ب.ظ)peniya نوشته شده توسط:  به احتمال زیاد اگه شریف شبکه قبول بشید‌، چون لیسانستون IT نبوده یک سری از دروس رو پیش نیاز می خورید.
شبکه کامپیوتری ۱ و ۲
مهندسی فناوری اطلاعات ۱ و ۲
این می تونه یک ترم از وقت شمارو بگیره .

آمار این موضوع رو هم، در آوردم. گفتن که فقط ممکنه درس سیگنال‎ها وسیستم‎ها رو جبرانی بخورم که اونم پارسال نزدن به بچه‎ها. تا ببینیم شانس امسال ما چیه؟آخه من خیلی بد شانسم...Sad
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ق.ظ)coder نوشته شده توسط:  به به
می بینم که بین عالی و عالی‌تر موندید (امیدوارم همه تو این حالت گیر کرده باشن نه تو حالت بد و بدتر)

دوست عزیز برای اینکه من جو اینجارو خراب نکنم تا با من دشمن بشن چیزی نمی گمBig Grin

ولی فقط یه سوال‌: آخه آدم شبکه شریف رو می ذاره میره نرم افزار تهران ؟

ممنون. منم امیدوارم. بالاخره آدم از این موقعیت‎ها کم براش پیش میاد! من می‎خوام بهترن انتخاب رو داشته باشم! حالا حرفت رو بزن ببینیم چی می‎گی، می‎دونم که حتماً به درد می‎خوره...Sleepy
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۳۲ ب.ظ
طبق نظرسنجی تا الان ۱۰ نفر گفتن شبکه شریف‌، ۱۰ نفر گفتن نرم افزار تهران (یعنی ۵۰ ۵۰)

دوست عزیز الان فقط علاقه می تونه کمکت کنه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: eqsune
ارسال: #۲۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۰ ب.ظ، توسط alireza.m.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۰ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  همون ای که امیرکبیر تموم کرده فکر کنم استاد ما بود ... آقای خودی زاده رو میگید دیگه‌!
به نظر من رشته ای که احتمال ادامه ش تو دکتری بیشتره ... بهتر هست

من هم با شما موافقم، اما فکر میکنم برای دکترا هر دو در یک سطح باشن! البته با این شاهکاری که وزارت علوم زده و دکترا رو کنکوری کرده، هر چند فرمالیته، اما واسه دکترا بعد از عبور از سد فرمالیته‎ی کنکورش، دانشگاهی که می‎خوای ادامه بدی مهمه و اینجاست که آی‎تی شریف میتونه به نرم‎افزار تهران بچربه!!! Smile
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۲ ب.ظ)coder نوشته شده توسط:  طبق نظرسنجی تا الان ۱۰ نفر گفتن شبکه شریف‌، ۱۰ نفر گفتن نرم افزار تهران (یعنی ۵۰ ۵۰)

دوست عزیز الان فقط علاقه می تونه کمکت کنه

این دقیقاً نشون میده که من در شرایط سختی گیر کردم! حتی اگه داستان ۵۱% به ۴۹% بود می‎شد به یکی برتری بدی!!! موضوع اینه که منم دقیقاً در درونم به یک حالت ۵۰% به ۵۰% رسیدم و نمیتونم انتخاب کنم. میام آی‎تی بزنم، دستم نمیره، میام نرم‎افزار بزنم می‎گم نکنه شریف بهتر باشه....Huh
کــــــــــــــمـــــــــــــــــــــــــــــــــک!
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۷ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  حرف آخر:
هرگاه بین دو انتخاب قرار گرفتید.موردی را انتخاب کنید که از نظر زمانی علاقه‌ی بیشتری به آن داشتید و در آن ثابت قدم‌تر بودید.به خواسته های زودگذری که هر از چند گاهی بروز می کنند اعتنا نکنید.چون با رفتنشون تاثیر خودشون را از دست می دهند و دوباره علایق اصلی پیدا می شوند و روشن شدن واقعیت فقط باعث ناراحتی میشه

به نظرم شما باید با "اساتید" شبکه و نرم شریف و تهران صحبت کنید نه با دانشجوهاشون خصوصا اونایی که علاوه بر تدریس کار بیرون هم انجام می دن.
دانشجو که هنوز وارد بازار کار نشده که بخواد جواب شما رو بده فقط چند تا کتاب پاس کرده.

اولاً که کتاب رو پاس نمی‎کنن، اون واحد هستش که پاس میشه! ثانیاً بودن کسایی که مثل من گیر کرده بودن و تجربشو داشتن و تا حدودی بهم کمک کردن. اساتیدم که مارو تحویل نمیگیرن بابا...دلت خوشه‎هاUndecided
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ب.ظ)coder نوشته شده توسط:  ای بابا گرایش رو ول کنید
دروس یک رشته با گرایش های مختلف فقط تو چند درس با هم اختلاف دارن که اگه خواستید می تونید کلاس های گرایش های دیگه رو هم برید
گرایش فقط مدرکه (البته به نظر من)

این حرف رو هم خیلی‎ها میگن! ولی اینجا بحث رشتس! نه گرایش!
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ب.ظ)shojaee نوشته شده توسط:  در نهایت خودت باید انتخاب کنی
ولی به نظر من شریف یه چیز دیگه است

آره، راست میگی! اینه که وسوسه کنندس! من چهار شنبه‎ی گذشته که دانشگاه تهران بودم، بچه هاشون دپرس بودن، محیطشم یک جوری بود! ساکت و خلوت، شاید آخر هفته بوده اینطوری بوده! Big Grin آدم دلش میگرفت.
ولی شریف که رفتم خیلی حال داد! جوش بهتر بود.
این انتخابا تا الآن ۸۰% قطعیه! میخواستم در مورد این‎ها هم نظر بدید لطفاً و اینکه بعد از اینها دیگه چی بزنم؟!

۱/ نرم‎افزار شریف
۲/ نرم‎افزار تهران
۳/آی‎تی شریف
۴/ نمیدونم Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۵۷ ب.ظ
برو آقا شبکه شریف حالشو ببر منم رای دادم که مشکل تساوی درصد هات هم حل بشه.Big Grin
ولی جدای از شوخی من اگه بودم بعد از نرم شریف قطعا شبکه شریف رو میزدم یکی از استادای خود من با اینکه کارشناسی نرم افزار بوده ارشد رفته شبکه و الان هم دانشجوی دکتری هستش یعنی مشکلی برای دکتری نداری اگه زمینه تحقیقاتی که انتخاب میکنی بروز باشه.
موفق باشید

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۳۷ ب.ظ
برین دنبال علاقتون شریف و تهران انقدر با هم اختلاف ندارین که به خاطرش علاقتون رو کنار بذارین!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۵۷ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  برو آقا شبکه شریف حالشو ببر منم رای دادم که مشکل تساوی درصد هات هم حل بشه.Big Grin
ولی جدای از شوخی من اگه بودم بعد از نرم شریف قطعا شبکه شریف رو میزدم یکی از استادای خود من با اینکه کارشناسی نرم افزار بوده ارشد رفته شبکه و الان هم دانشجوی دکتری هستش یعنی مشکلی برای دکتری نداری اگه زمینه تحقیقاتی که انتخاب میکنی بروز باشه.
موفق باشید

اولاً تشکر، ثانیاً یک سر به نظر سنجی بزن، ببین مشکلات فراتر از این حرفاست! Confused
آخه وقتی من اصلاً نمی‎دونم شبکه چیه!؟ چی میگه؟! چی می‎خواد؟! به نظرت کار درستیه اینقدر بالا بزنم؟! من مشکلی با درس و درس خوندن ندارم، میخونم، اما می‎ترسم به بچه‎های شریف نرسم. Undecided
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۶ ب.ظ
نقل قول:
نقل قول: ای بابا گرایش رو ول کنید
دروس یک رشته با گرایش های مختلف فقط تو چند درس با هم اختلاف دارن که اگه خواستید می تونید کلاس های گرایش های دیگه رو هم برید

ببخشید اگه بحث قاطی پاتی شد من جواب نفر قبلیم رو دادم تو صفحه اول Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: eqsune
ارسال: #۲۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۹ ب.ظ، توسط alireza.m.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  برین دنبال علاقتون شریف و تهران انقدر با هم اختلاف ندارین که به خاطرش علاقتون رو کنار بذارین!

اکثراً بحث علاقه رو پیش کشیدن و خودم هم میدونم که باید بهش بها بدم، مشکل اینه که زمینه‎های کاری اساتید و موضوعاتی که در نرم‎افزار، داره در تهران ارائه و کار میشه، خیلی تو علاقه‎های منم نیست! بیشتر تو علاقه‎ی استاداس Smile
فقط اسمش اینه که نرم افزاریه!
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۶ ب.ظ)coder نوشته شده توسط:  
نقل قول:
نقل قول: ای بابا گرایش رو ول کنید

ببخشید اگه بحث قاطی پاتی شد من جواب نفر قبلیم رو دادم تو صفحه اول Big Grin

خواهش، زحمت کشیدی دوست عزیز.
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۱ ب.ظ
رده بندی دانشگاه‌ها برای ارشد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای گرایش ۳ (شبکه) و ۴ آی تی:

۱. دانشگاه امیر کبیر

۲. دانشگاه صنعتی شریف

۳. سایر دانشگاه ها
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۷ ب.ظ
سلام دوست عزیز
من هم شنیدم که IT بازار کار بهتری داره از اونجاییکه فارغ التحصیلاش کمتر هست.

الهم افتح علینا ابواب رحمتک ونشر علینا خزائن علومک
برحمتک یا ارحم الراحمین
۱
۰
ارسال: #۳۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۰۸ ب.ظ
خوب پس اگه بحث علاقه نیست برین IT شریف! اصلا هم نگران درسا نباشین وقتی رتبتون انقدر خوب شده به مشکلی بر نمی خورید. کافیه فقط پا به پای بقیه درس بخونین!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۵۰۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۵۱۹ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید f_moghadam ۳۳ ۱۸,۷۳۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaprince
  مانشت رو نجات بدید لطفا Tekk ۸۷ ۴۹,۳۷۹ ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: admin
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۳۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال مهم و فوری در مورد انتخاب رشته siiib70 ۲ ۳,۸۹۲ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70
  سوال فوری:ساخت دیکدر بزرگتر از روی چند دیکدر کوچکتر(ممنون میشم زودتر جواب بدین) maryam_en ۱ ۳,۰۲۴ ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  کمک فوری برای حل مشکل کارت گرافیک لپتاپ dell Iran2014 ۰ ۱,۵۷۲ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iran2014
  کمک فوری لطفا..مباحث پیشرفته در مدیریت سیستم های تجاری Fariba071 ۰ ۱,۷۲۲ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close