زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

***فوری فوتی(نجاتم بدید):IT یا نرم؟

نظرسنجی: آی‎تی شریف یا نرم‎افزار تهران؟
این نظرسنجی بسته شده است.
  • ۵۰/۰۰%
    آی‎تی شریف ۵۰/۰۰%
۱۹ ۵۰/۰۰%
  • ۵۰/۰۰%
    نرم‎افزار تهران ۵۰/۰۰%
۱۹ ۵۰/۰۰%
در کل ۳۸ رأی ۱۰۰%
*شما به این گزینه‌ی رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

ارسال: #۳۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۱۶ ب.ظ
ممنون از همه‎ی دوستان!
فکر می‎کنم دیگه کم کم باید به این بحث‎ها پایان بدیم. با توجه به اینکه تعداد آرای آی‎تی داره بالا میزنه و اون emobin عزیز هم که آب پاکی رو ریخت رو دستمون.
فکر کنم همین ۳ تا جواب کار ما رو بده!
۱/ نرم‎افزار شریف
۲/آی‎تی شریف
۳/نرم‎افزار تهران
و...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۷ ب.ظ
RE: ***فوری فوتی(نجاتم بدید):IT یا نرم؟
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۶ ب.ظ)alireza.m نوشته شده توسط:  ممنون از همه‎ی دوستان!
فکر می‎کنم دیگه کم کم باید به این بحث‎ها پایان بدیم. با توجه به اینکه تعداد آرای آی‎تی داره بالا میزنه و اون emobin عزیز هم که آب پاکی رو ریخت رو دستمون.
۱/ نرم‎افزار شریف
۲/آی‎تی شریف
۳/نرم‎افزار تهران
و...

ممکنه روش درس خوندن و منابعی که استفاده کردید رو هم بگید ... یا اگه ممکنه ایمیلتون رو بدید سوالام رو با ایمیل بپرسم ....

خیلی ممنون
۰
۰
ارسال: #۳۳
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۱۷ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۶ ب.ظ)alireza.m نوشته شده توسط:  ممنون از همه‎ی دوستان!
۱/ نرم‎افزار شریف
۲/آی‎تی شریف
۳/نرم‎افزار تهران
و...

ممکنه روش درس خوندن و منابعی که استفاده کردید رو هم بگید ... یا اگه ممکنه ایمیلتون رو بدید سوالام رو با ایمیل بپرسم ....

خیلی ممنون

بله، ممکنه!Big Grin
البته فکر نمیکنم به دردتون بخوره خیلی!
ولی تا جایی که بتونم کمک همه می‌‎کنم.
ایمیل :sir_alexis24@yahoo.com
۰
۰
ارسال: #۳۴
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۵ ب.ظ)alireza.m نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۵۷ ب.ظ)High_Voltage نوشته شده توسط:  برو آقا شبکه شریف حالشو ببر منم رای دادم که مشکل تساوی درصد هات هم حل بشه.Big Grin
ولی جدای از شوخی من اگه بودم بعد از نرم شریف قطعا شبکه شریف رو میزدم یکی از استادای خود من با اینکه کارشناسی نرم افزار بوده ارشد رفته شبکه و الان هم دانشجوی دکتری هستش یعنی مشکلی برای دکتری نداری اگه زمینه تحقیقاتی که انتخاب میکنی بروز باشه.
موفق باشید

اولاً تشکر، ثانیاً یک سر به نظر سنجی بزن، ببین مشکلات فراتر از این حرفاست! Confused
آخه وقتی من اصلاً نمی‎دونم شبکه چیه!؟ چی میگه؟! چی می‎خواد؟! به نظرت کار درستیه اینقدر بالا بزنم؟! من مشکلی با درس و درس خوندن ندارم، میخونم، اما می‎ترسم به بچه‎های شریف نرسم. Undecided
چارت درسی فناوری اطلاعات رو با مهندسی نرم افزار مقایسه کنید میبینید که اونها فقط شبکه ۲ رو بیشتر از مهندسی‌ها پاس میکنن که در ارتباط با شبکه های کامپیوتریه پس در زمینه درسی به مشکلی نمیخورید اگه تلاش کنید.
البته استاد ما خیلی تعریف شبکه امیرکبیر رو میکرد می گفت بهتر از شریف هستش و در مورد سخت گیری که میگفت اصلا سخت گیر نیستن فقط در مورد دانشجویان دکتری سخت گیرن حالا یا این استاد ما خیلی ادم درسخونی هستن یا این دانشجو‌ها برای امیرکبیر حرف در اوردن به نظر من یک سر هم برید دانشگاه امیرکبیر در مورد رشته امنیت و شبکه اونجا هم کمی تحقیق کنید شاید واقعا بهتر از شریف باشه.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you stranger
۰
۰
ارسال: #۳۵
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۲۳ ب.ظ
می‎بینم که باز هم نرم‎افزار زد جلو...
چه کنیم حالا؟! Tongue
۰
۰
ارسال: #۳۶
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ب.ظ، توسط alireza.m.)
باز مساوی شد که!!!
نکنه من رو گرفتید؟! دارید دستم میندازید؟! مرام بذارید این شب آخری تمومش کنید دیگه بابا!
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۶ ب.ظ)alireza.m نوشته شده توسط:  باز مساوی شد که!!!
نکنه من رو گرفتید؟! دارید دستم میندازید؟! مرام بذارید این شب آخری تمومش کنید دیگه بابا!

و همچنان آی‎تی می‎تازد.
۰
۰
ارسال: #۳۷
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ ب.ظ، توسط bitash.)
جالبه که خودتون به نرم افزار تهران رای دادید. پس دیگه چرا انقدر دودلید؟
یه نکته دیگه هم اینه که اگر قصد دارید شبکه بخونید امیر کبیر قطب شبکه و It کشوره و در سطح بالاتری از شریف قرار داده . چه اصراری روی شریف هست وقتی تو این گرایش‌، امیر کبیر بهتره و مسلما‌، مدرک شبکه امیر کبیر معتبر تره
۰
۰
ارسال: #۳۸
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ ب.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۷ ب.ظ)bitash نوشته شده توسط:  جالبه که خودتون به نرم افزار تهران رای دادید. پس دیگه چرا انقدر دودلید؟
یه نکته دیگه هم اینه که اگر قصد دارید شبکه بخونید امیر کبیر قطب شبکه و It کشوره و در سطح بالاتری از شریف قرار داده . چه اصراری روی شریف هست وقتی تو این گرایش‌، امیر کبیر بهتره و مسلما‌، مدرک شبکه امیر کبیر معتبر تره

بنده اقتدا کردم به رتبه‎ی ۱ شبکه‎ی پارسال که شریف زده و همچنین وجود ابر استادایی مثل دکتر ربیعی در شریف! کلاً از امیر کبیر خوشم نمیاد، اگر مجبور نباشم، اونجا درس نمی‎خونم.
فلسفه‎ی رأی دادن من به نرم‎افزار تهران هم اینه که دیدم نرم یکی عقب تره، گفتم از رشتم دفاع کنم، آبروش در خطر بود آخه! Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ب.ظ
هنوز فرصت ویرایش هستا! اگه کسی نظری داره بگه! ممنونم
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط mmpf.)
مسلما همه چی بستگی به خودتون داره.من بودم از اقای دکتر تنهایی هم با ایمیل و...یه مشورتی میگرفتم.
ولی برای من فرق نمیکنه که شما نرم برین یا ایتی.چون منکه توگرایش ۱و۴ خوب اوردم وشما هم نهایتش میرین گرایش ۲و۳/ که برای من بازم یه نفر کم میشه.!
ولی من به این اعتقاد دارم که تو ایران اگه یکی تو بدترین دانشگاه ایران هم فارغ التحصیل بشه اگه زرنگ باشه و از خودش عرضه نشون بده میتونه از اونی که تو دانشگاه Mit هم درس خونده موفق‌تر باشه تو موقعیت شغلی.(مطمئنا اگه یه کم دقت کنین از این نمونه‌ها زیاد میبینن).انشالله هرچی انتخاب کردین موفق باشین.

العبد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: peniya
ارسال: #۴۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۴ ب.ظ
alireza.m جان میشه درصد های آی تی رو بگید
ممنون میشم

هیچ وقت دیر نیست
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط alireza.m.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  مسلما همه چی بستگی به خودتون داره.من بودم از اقای دکتر تنهایی هم با ایمیل و...یه مشورتی میگرفتم.
ولی برای من فرق نمیکنه که شما نرم برین یا ایتی.چون منکه توگرایش ۱و۴ خوب اوردم وشما هم نهایتش میرین گرایش ۲و۳/ که برای من بازم یه نفر کم میشه.!
ولی من به این اعتقاد دارم که تو ایران اگه یکی تو بدترین دانشگاه ایران هم فارغ التحصیل بشه اگه زرنگ باشه و از خودش عرضه نشون بده میتونه از اونی که تو دانشگاه Mit هم درس خونده موفق‌تر باشه تو موقعیت شغلی.(مطمئنا اگه یه کم دقت کنین از این نمونه‌ها زیاد میبینن).انشالله هرچی انتخاب کردین موفق باشین.

خیلی ممنون دوست عزیز.آخه الآن دیگه پیدا کردن ایشون کار سختیه! ایشون هم فکر نمی‎کنم به این سرعت بتونه جواب بده. در کل اگه میومد یک نگاهی مینداخت خوب بود.
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۴ ب.ظ)goodzila نوشته شده توسط:  alireza.m جان میشه درصد های آی تی رو بگید
ممنون میشم

چشم، حتماً در یک فرصت مناسب میذارم سریعاً...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: goodzila
ارسال: #۴۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۴ ب.ظ
ای کاش من جای تو بودم.سریع نرم رو میزدم قال قضیه رو میکندم.کی حوصله این چرت و پرتهایی که تو ای تی به خورد آدم میدن رو داره؟!
دوره کارشناسی همه دروس مدیریتی رو اون هم با کمک استاد بین ۱۱ تا ۱۲/۵ شدم.
حاضر بودم ۱۰ تا طراحی الگوریتم پاس کنم ولی سر کلاس مدیریت استراتژیک نرم.
بازار کار هردوشونم که خوبه.
خود دانی. ولی خبر بده کدوم رو اول زدی.
۰
۱
ارسال: #۴۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۰۴ ب.ظ)aram_kurd نوشته شده توسط:  ای کاش من جای تو بودم.سریع نرم رو میزدم قال قضیه رو میکندم.کی حوصله این چرت و پرتهایی که تو ای تی به خورد آدم میدن رو داره؟!
دوره کارشناسی همه دروس مدیریتی رو اون هم با کمک استاد بین ۱۱ تا ۱۲/۵ شدم.
حاضر بودم ۱۰ تا طراحی الگوریتم پاس کنم ولی سر کلاس مدیریت استراتژیک نرم.
بازار کار هردوشونم که خوبه.
خود دانی. ولی خبر بده کدوم رو اول زدی.

فعلاً که اینطوری زدم:
۱/ نرم‎افزار شریف
۲/ نرم‎افزار تهران
۳/ شبکه شریف
و...
امشب میخوام ویرایشش کنم! ولی بعید میدونم این ۳ تا عوض بشه. ممنون از کمکت.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia
ارسال: #۴۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۴۹ ب.ظ، توسط parmiss.)
علاقه علاقه و فقط علاقه.شک نکن. هر کس خودش بهتر از هر کس دیگه ای شرایط خودشو میدونه.شما بهتر از هرکس دیگه ای خودت رو میشناسی.نظرات دوستان محترمن ولی هیچ کس همه‌ی جنبه های علاقه‌ی شما رو نمیدونه.پس اون کاری رو بکن که به نظر خودت درسته.در ضمن تبریکات فراوان به شما
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۲۰ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فوری : چطور در جو کنکور و درس خوندن میمونید؟ MohsenRezaei ۸ ۴,۴۹۶ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question Pointer C++ آرایه کمک فوری ... porseshgar ۰ ۱,۵۱۹ ۰۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: porseshgar
  شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید f_moghadam ۳۳ ۱۸,۷۲۴ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaprince
  مانشت رو نجات بدید لطفا Tekk ۸۷ ۴۹,۳۶۰ ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: admin
  اگر در مصاحبه ی برای قبولی دانشگاه رد بشویم چه می شود ؟(لطفا فوری راهنمایی کنید) sadjadt ۱ ۲,۷۳۳ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال مهم و فوری در مورد انتخاب رشته siiib70 ۲ ۳,۸۹۱ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: siiib70
  سوال فوری:ساخت دیکدر بزرگتر از روی چند دیکدر کوچکتر(ممنون میشم زودتر جواب بدین) maryam_en ۱ ۳,۰۲۳ ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  کمک فوری برای حل مشکل کارت گرافیک لپتاپ dell Iran2014 ۰ ۱,۵۷۱ ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iran2014
  کمک فوری لطفا..مباحث پیشرفته در مدیریت سیستم های تجاری Fariba071 ۰ ۱,۷۲۱ ۰۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Fariba071

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close