زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین کتاب خود آموز طراحی وب چیست؟

ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ب.ظ
سلام
دوستان من میخوام طراحی وب رو به طور جدی شروع کنم تا ۲ماه آینده بتونم شروع به کار کنم و رفته رفته کارمو حرفه ای کنم.
میخواستم راهنماییم کنید که از چه کتابی استفاده کنم که تو بازار موجود باشه که توضیحاتش کامل باشه و عکس زیاد داشته باشه.
ممنون میشم هرکی نظرشو بگه
Heart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ب.ظ
سلام ، شما برای شروع از این سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
استفاده کنید.
۰
۰
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ب.ظ
RE: بهترین کتاب خود آموز طراحی وب چیست؟
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ)phoenix021 نوشته شده توسط:  سلام ، شما برای شروع از این سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
استفاده کنید.

ممنون از راهنماییتون
اما من دنبال یه کتاب هستم
۰
۰
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ ب.ظ
همه مطالب توی کتابا رو میشه توی اینترنت پیدا کرد. کتاب لازم نیست. یه search کنید مطالب زیادی هست.

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۰
۰
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۴۰ ب.ظ
درسته اما من به شخصه خیلی پای لپ تاپم چشمام ضعیف شده
با کتاب راحت ترم
۰
۰
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۰۵:۲۷ ب.ظ
یک کتاب معرفی کنید
۰
۰
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۰۵:۴۳ ب.ظ
دوست عزیز طراحی سایت درس دانشگاه نیست که بخواهید با کتاب خوندن یادبگیرید مگه پایه های طراحی رو مثل html وjquery و...د
در اصل باید در حین کار یاد بگیری تا حرفه ای بشی
در حین کار هر لحظه ممکنه چیزی نیاز داشته باشی یا کاری بخواهی انجام بدی که بلد نباشید,اون وقت با یه سرچ خیلی چیزا دست میاد و کم کم حرفه ای میشی
پس یه پروژه بردار و خرده خرده انجام بده و بعد پروژه های دیگه
سایت برنامه نویس هم خیلی خوب میتونه کمکت کنه
موفق باشی دوست عزیز
۰
۰
ارسال:
۱۲ دى ۱۳۹۳, ۰۶:۵۰ ب.ظ
همون طور که دوستان گفتن به نظر منم باید پای کار یادبگیرید.اگر فکر می کنید چشماتون آسی میبینه پای کامپیوتر بهتره سمت طراحی نرید چون تو طراحی باید هی نگاه کنید و یکمی اینور و اون کنید و دوبارهئ نگاه کنید.... برنامه نویسی وب براتون گزینه بهتریه به نظرم.زبان های برنامه نویسی هم متنوع هستن اگر زبان خاصی مد نظرتونو بفرمایید کتاب در اون زمینه معرفی کنم
۱
۰
ارسال:
۱۴ دى ۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط رهاافسری.)
(۱۲ دى ۱۳۹۳ ۰۵:۴۳ ب.ظ)sana70 نوشته شده توسط:  دوست عزیز طراحی سایت درس دانشگاه نیست که بخواهید با کتاب خوندن یادبگیرید مگه پایه های طراحی رو مثل html وjquery و...د
در اصل باید در حین کار یاد بگیری تا حرفه ای بشی
در حین کار هر لحظه ممکنه چیزی نیاز داشته باشی یا کاری بخواهی انجام بدی که بلد نباشید,اون وقت با یه سرچ خیلی چیزا دست میاد و کم کم حرفه ای میشی
پس یه پروژه بردار و خرده خرده انجام بده و بعد پروژه های دیگه
سایت برنامه نویس هم خیلی خوب میتونه کمکت کنه
موفق باشی دوست عزیز
متشکرم از راهنمایی خوبتون

(۱۲ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۵۰ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  همون طور که دوستان گفتن به نظر منم باید پای کار یادبگیرید.اگر فکر می کنید چشماتون آسی میبینه پای کامپیوتر بهتره سمت طراحی نرید چون تو طراحی باید هی نگاه کنید و یکمی اینور و اون کنید و دوبارهئ نگاه کنید.... برنامه نویسی وب براتون گزینه بهتریه به نظرم.زبان های برنامه نویسی هم متنوع هستن اگر زبان خاصی مد نظرتونو بفرمایید کتاب در اون زمینه معرفی کنم
کتابی جامع در رابطه با آموزش از پایه تاپیشرفته برای زبان های #PHP ، Asp.net، C ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
برای jQuery , JavaScript هم یک کتاب اموزشی از پایه تاپیشرفته ممنون میشم معرفی کنین
هم کتاب فارسی معرفی کنین
و هم انگلیسی.
۰
ارسال: #۱۰
۲۶ بهمن ۱۳۹۴, ۰۵:۰۳ ب.ظ
(۱۶ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ب.ظ)ernika نوشته شده توسط:  Heart

تازگی ها من ابزار سئو رایگان که فارسی است آشنا شدم و کار می کنم ,کار کرد اون شبه به google analityc است لینک قرار دادم تا شما استفاده کنید

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۹۶۹ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۴۴۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  هاست یا میزبانی وب چیست؛ انواع آن کدامند؟ B0020 ۰ ۶۰۵ ۰۹ فروردین ۱۴۰۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: B0020
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۸۵ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۰۹ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۷۰ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۴۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۴۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  طراحی ui/ux kimiya1234 ۲ ۲,۰۸۲ ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close