زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

چه کتابی خوندین که فکر میکنید فقط وقتتون رو هدر دادید و فایده ای نداشته!

ارسال: #۴۶
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۰۷:۵۰ ب.ظ
به نظر دوستانی که ارشد زیر ۱۰۰ شدن آیا دو درس محاسبات و مدار الکتریکی سخته یا آسون؟
یعنی اگه بذاریمش تو برنامه غذاییمون آیا میتونیم ۳،۴ تاشو بزنیم یا نه؟
البته این دو درسی که عرض کردم پایه رو صفر فرض کنید!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷
۲۶ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ب.ظ
من کتاب آنالیز عددی راهیان ارشد رو خوندم ،اشتباه خیلی داشت و اصلا هم مفید نبود.از کتاب گسسته راهیان ارشد هم راضی نیستم. و کتاب معماری کامپیوتر پوران هم جالب نبود.البته به نظر من.
۲
۲
ارسال: #۴۸
۲۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۰ ق.ظ
RE: چه کتابی خوندین که فکر میکنید فقط وقتتون رو هدر دادید و فایده ای نداشته!
(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۰ ب.ظ)yoohanna نوشته شده توسط:  به نظر دوستانی که ارشد زیر ۱۰۰ شدن آیا دو درس محاسبات و مدار الکتریکی سخته یا آسون؟
دوست عزیر اینجا فقط کتابهایی که از نظر بقیه فایده ای نداشته معرفی میشه
به اینجا رجوع کنید:
محاسبات:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مدار:

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yoohanna , Sunshine Off , Amir V
ارسال: #۴۹
۲۷ شهریور ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ شهریور ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ق.ظ، توسط marry20.)
(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۱۷ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۳ ب.ظ)marry20 نوشته شده توسط:  اقا تورو خدا بگید معماری از رو چه کتابی بخوانیم؟؟؟!!
معماری رو از پوران پژوهش (یوسفی) بخون و ویس های یوسفی رو هم دانلود کن و همراه اون ادامه بده کتاب مانو رو هم داشته باش هرجا گیر کردی بهش رجوع کن

ممنون از جوابتون ولی اینجا خیلی‌ها گفتن که پوران خوب نیست چرا آخه؟؟!!
(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۷:۵۰ ب.ظ)yoohanna نوشته شده توسط:  به نظر دوستانی که ارشد زیر ۱۰۰ شدن آیا دو درس محاسبات و مدار الکتریکی سخته یا آسون؟

محاسبات درس آسونیه حتما توی برنامتون قرار بدین و حل سوالاش یک روتین خواست را داره وقتی سوالا را حل می کنید تا آخر پیش برید و وسطش جا نزنید
در مورد مدار نظری ندارم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , redrose
ارسال: #۵۰
۲۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۲۸ ب.ظ
nazariye va hooshe pooran be nazare man be dard nakhoran

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , redrose
ارسال: #۵۱
۲۷ شهریور ۱۳۹۰, ۰۴:۵۹ ب.ظ
ریاضی مهندسی پوران پژوهش فقط خودشومسخره کرده!!!!فقط به درد دوره میخوره!!!چیزی واسه یادگیری نداره!!

معماری پوران خوبه به شرطی که از قبل مفاهیم رو بلد باشی!!!!

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , Sunshine Off
ارسال: #۵۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۸:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۴۱ ق.ظ، توسط پشتکار.)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  کامپایلر گسترش علوم پایه آرمان مهربخش (فکر کنم همینه معروفه به مقسمی)

میشه بگید مشکلش چیه؟
آخه من امسال از نمایشگاه خریدم، یعنی مطالعه اش نکنم؟

دوستان اگه لطف کنند و بگن در مقابل این کتب غیر مفید چه کتابی به دردشون خورد در کنکور ممنون می شیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۵۳
۱۱ آبان ۱۳۹۰, ۰۳:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۲۲ ق.ظ، توسط tavanmand.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۹ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  [quote='موج' pid='27396' dateline='1306648384']
کامپایلر گسترش علوم پایه آرمان مهربخش (فکر کنم همینه معروفه به مقسمی)
من اینو برای امتحان ترم خوندم و خوب بود برای شروع صفر کیلومتر‌ها .شایدم بشه گفت موتور راه انداز بود برام.آسون جلوه داد برام این درسو.بخون
۰
۰
ارسال: #۵۴
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۱۲:۵۶ ق.ظ
(۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۴ ب.ظ)nika نوشته شده توسط:  من سیستم عامل مقسمی رو خوندم و ۳ تا تست امسال رو زدم البته پایمون قوی بود اما خدایی کتاب خوبیه

(۱۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۴۰ ق.ظ)امیدوار نوشته شده توسط:  قرار نیست شما تمام سوالات رو جواب بدید امسال سیستم عامل با وجود که دوتا مرجع خوندم +جزوهای اساتد دانشگا های تهران+تست پوران(طیبی) و خدایش مسلط بودم یه دونه تست هم نزدم خوب ولی مدار منطقی رو ۱۰۰ زدم یا مثلا ساختمان داده رو فقط یه دونه زدم،ببینید دوستان منابعی که بچه های رتبه برتر معرفی کردند رو بگیرید بخونید اگه سوال سخت بود و از دانشگاهای خارج بود خوب برای همه سخته تعداد انگشت شماری بتونند بزنند.
منابعی که وقت رو هدر میدند:
۱- خوندن کتب مرجع برای درس مدار منطقی(فقط پوران راحت ۱۰۰ رو میزنی)
۲-خوندن کتب مرجع برای دروس ریاضی
۳-خوندن کتاب مرجع برای درس مدار الکتریکی(فقط جزوه پارسه متن خیلی ساده و ابتدایی ولی با نکات بسیار جالب،حداقل ۳ الی چهار باربخونبد امسال از ۷ تا مدار ۴ تاشو جواب دادم)
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۴ ق.ظ)khodam نوشته شده توسط:  سلام کتابهایی که مفت نمی ارزد:
۱- تمام کتابهای ارشد سپاهان ۲-نظریه و پایگاه پوران ۳- گسسته طراحی الگوریتم معماری کامپیوتر مقسمی ۴- معماری کامپیوتر راهیان ارشد. اگر به فکر وقت خود هستید سراغ این کتابها نروید .
سلام کتابهایی که مفت نمی ارزد:
۱- تمام کتابهای ارشد سپاهان ۲-نظریه و پایگاه پوران ۳- گسسته طراحی الگوریتم معماری کامپیوتر مقسمی ۴- معماری کامپیوتر راهیان ارشد. اگر به فکر وقت خود هستید سراغ این کتابها نروید .
(۱۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۵ ق.ظ)yadegar1363 نوشته شده توسط:  اینکه بعضیا می گن پایگاه داده پوران بد بود اصلا موافق نیستم.به نظرم فصلای اولش بهتر از مقسمیه . اما تو قسمت نرمال سازیا و وابستگی های تابعی مقسمی خیلی بهتر گفته. من که میگم از هردوش بخونید. اینکه می گید سوالا سخت بود و نمی دونید از کدوم منبع بخونید به نظر من مهم اینه که از بقیه بیشتر خونده باشین.ما همه مثل همیم و هیچ کدوم از ما مثلا به سوالات دانشگاه شیکاگو دسترسی نداره. فقط کافیه سوالای سالهای قبلو که همه بهش دسترسی دارن تو همه درسا فول باشیم. درسته که بعضی مواقع سوالا خارج از همه کتاباییه که خوندیم اما این وضعیت برا همه اس. درصد بیشتری از سوالا تکراریه. کافیه اونا رو خیلی خوب بلد باشیم. تا از بقیه جلو بیفتیم
(۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۴۶ ق.ظ)ali reza نوشته شده توسط:  کسی از دوستان از انتشارات سپاهان کتابی خونده؟ کتاباش خوبه ؟
من سیستم عاملش رو یه مروری کردم کاملا کپی کتاب سیستم عامل مقسمی هستش حتی عکسهاش . تنها فرقی که داره بهد از پایان هر مطلب تستهاش رو همون جا گذاشته و یه سری تست هم آخر هر بخش داره
پایگاه داده مقسمی خوبه ولی حتما باید از کتابهایی مثل c.j.date هم کنارش یه نگاهی بندازیم و مثالهاش رو مطالعه و تمرین کنیم
کتاب رانکوهی هرچند مثالهاومطالبش خوبه ولی خیلی مفصل گفته و به درد دانشجوها میخوره نه کنکوری هایی که وقت ندارند
من کتاب date (ترجمه علیخانزاده)رو توصیه میکنم و خودم ازش خیلی راضیم مختصر و مفید گفته
نظریه پوران رو هم خوندم خیلی خوب بود و بهتر از بقیه کتابهای کنکوری نظریه بود ولی همونطور که برای پایگاه داده هم گفتم بایدهمراهش کتاب مرجع و مثالهاش هم کار کنیم
(۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۱۵ ب.ظ)shaghayegh نوشته شده توسط:  من فکر می کنم بهتره به جای تنبلی خوندن کتاب های مقسمی و پوران و ... کتاب های مرجعی که توی دانشگاه برای پاس کردن تو سر خودمون و اونا می زدیم بخونیم.. من که خودم امسال واقعا از تنبلیم اونهارو نخوندم و واقعا اشتباه کردم... نظر شما چیه؟؟
اما پایگاه داده من واقعا پایگاه را خوب میزدم اما امسال منفی زدم... از کجا باید خوند؟

(۲۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۱ ب.ظ)reyhaneh64 نوشته شده توسط:  
(13 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۳ ق.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  خودم فصل شمارش گریمالدی را تایید می کنم حتما بخونید+ تمریناش
کتاب نظریه زبانها سود کمپ خوب هست ولی به خوبی کتاب لینز نمی رسه کتاب سود کمپ خیلی وقت گیر و ترجمه جلیلی جملات سنگینی را داره .
کتاب ابراهیم اکبری بعد از کتاب لینزهم کتاب خوبیه
بچه هایی که کتاب ارشد سپاهان خوندن نظر بدن کدوم کتابش خوبه ؟

برای دوستانی که میخوان هوش مصنوعیو به صورت ساده با بیان روان یاد بگیرن به نظرم هوش مصنوعی سپاهان خیلی خوب بود.

(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۶:۱۷ ب.ظ)mamat نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۳ ب.ظ)marry20 نوشته شده توسط:  اقا تورو خدا بگید معماری از رو چه کتابی بخوانیم؟؟؟!!
معماری رو از پوران پژوهش (یوسفی) بخون و ویس های یوسفی رو هم دانلود کن و همراه اون ادامه بده کتاب مانو رو هم داشته باش هرجا گیر کردی بهش رجوع کن

دوستان این نظرات بعضی از کاربرانه که هم تو این تاپیک و هم تو تاپیکهای دیگه افراد نظر دادن خوب نظر هر کس محترمه و احتمالا با مدرک و سند و یا تجربه میگن و باید به این نظرات توجه کرد اما خوب خیلی از این نظرات ضد و نقیض هستن البته یکی از دلیل هاش ممکنه کارایی افراد نحوه استفاده و اطلاعات قبلی باشه اما دوستانی که قبل از اینکه می خوان کاری رو شروع کنن سعی کنن خودشون هم جدا از این نظرات تحقیق کنن مثلا وقتی کتابی رو می خوان بخرن و چند تا از این کتاب معرفی بهشون شده سعی کنن خودشون یک دیده کلی تو اون چند تا کتاب بزنن ببینن کدوم با هاش راحترن این رو در نظر بگیرید برای افراد مختلف ممکنه یکی یک چیز باهاش راحت باشه یکنفر دیگه چیزه دیگر

drink 8 glasses of water a day

۲
۰
ارسال: #۵۵
۱۲ آبان ۱۳۹۰, ۰۱:۱۲ ق.ظ
ساختمان داده‌ی تننباوم!

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , Xilinx
ارسال: #۵۶
۲۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۵۸ ب.ظ
کتاب های به درد ارشد نخور Sadتجربه شخصی)

طراحی الگوریتم و معماری و نظریه زبانها --> مقسمی

نظریه زبان ها -- > مدرسان شریف (به درد من اصلا نخورد اما بعضی میگن خوبه)

ساختمان داده‌ی --> تننباوم

پایگاه داده --> پوران پژوهش (مقسمی عالی بود)

طراحی و پیاده سازی --> جعفر نژاد قمی

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MONA_STAR
ارسال: #۵۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۰۲ ق.ظ
پس از مطالعه نظریه پوران قطعا چنین حسی بهتون دست خواهد داد
۰
۱
ارسال: #۵۸
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۰ ۰۸:۳۹ ق.ظ)پشتکار نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۳ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  کامپایلر گسترش علوم پایه آرمان مهربخش (فکر کنم همینه معروفه به مقسمی)

میشه بگید مشکلش چیه؟
آخه من امسال از نمایشگاه خریدم، یعنی مطالعه اش نکنم؟

دوستان اگه لطف کنند و بگن در مقابل این کتب غیر مفید چه کتابی به دردشون خورد در کنکور ممنون می شیم

کامپایلر اگه می خوای بخونی یه کتاب هست همین ماله انتشارات مقسمی هست و نویسندش وحید رافع
خیلی کتاب خوب و مناسبیه
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۵ خرداد ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ق.ظ
(۲۶ شهریور ۱۳۹۰ ۰۵:۴۳ ب.ظ)marry20 نوشته شده توسط:  
(08 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۴ ق.ظ)khodam نوشته شده توسط:  سلام کتابهایی که مفت نمی ارزد:
سلام کتابهایی که مفت نمی ارزد:
[quot

پس معماری از چی بخوانیم بعضی از رتبه های برتر در مصاحبه خودشون از معماری مقسمی اسم بردند؟؟؟

[quote='alime' pid='28594' dateline='1307180630']
کتاب معماری مقسمی واقعا وقتمو تلف کرد.
معماری آی تی مو منفی زدم.
پایگاه داده‌ی مقسمی هم از کتاب های مفیده

اقا تورو خدا بگید معماری از رو چه کتابی بخوانیم؟؟؟!!

سلام دوست عزیز معماری از رو پوران بخوم

خدایا نگویم دستم بگیر عمریست گرفته ای مبادا رهایش کنی[/size]
۰
۰
ارسال: #۶۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۳۵ ق.ظ
سلام به همه ی دوستان
حالا که بحث سر کتابه اگه می شه یه راهنمایی کنین که
پایگاه رانکوحی بهتره یا جعفر نژاد ؟؟
اصلا رفرنس بخونم برا پایگاه ؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۸ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
Wink دکتری فقط به خاطر مدرک!! pouya47 ۲ ۳,۵۸۷ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: codin
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۲,۶۳۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۳۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  آیا می توان فقط رشته شناور را انتخاب کرد ؟ moh3n.cinema ۷ ۱۵,۱۷۲ ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: cyprus
  فروش کتاب ۳۰۰۰ مسئله حل شده شبکه فقط ۱۵۰۰۰ تومن کاملا نو Maral93 ۰ ۱,۶۰۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Maral93
  فروش هر کتابی (کاملا نو) از پارسه که بخوای! (پیشنهاد تخفیفات فوق العاده جدید) lili36 ۵۱ ۲۶,۰۲۲ ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: lili36
  چگونه فقط سایت های لازم برای کارمندان در دسترسشان قرار بگیرد zohre321 ۴ ۳,۳۶۵ ۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Hossein-AI
  لطفا کتابی به من معرفی کنید برای درس " رایانش ابری " AH64D ۲ ۲,۲۵۴ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close