زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی آزمون ۵۰ دوم پارسه (مهندسی کامپیوتر)

ارسال: #۷۶
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ق.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۳ ق.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط:  بچه ها یه چیز دیگه تست ۷۰ سیستم عامل لفظ اینکه در بن بست هستیم غلط نیست آیا؟!!!
وقتی که جدول request رو نداریم نمیتونیم در مورد بن بست نظر بدیم !!!!
فقط میدونیم حالت ناامن هست!!!
نا امن در صورتی هست که حداقل یک راه وجود داشته باشه که سیستم کارشو تموم کنه ولی تو این سوال در هر صورت به بن بست می رسیدیم..
:|
۸۲
تخصصی یه سوال اشتباه وارد کردم و ۱۶% شد!
به قول دکتر حقیقت این وضعیت نا امن هست اگه بشه همشون به انتها برسن که امن میشه!!!!
چون جدول request رو نداریم اگه خوش باشیم میتونن اصلن فعلا منبعی درخواست نکنن و اون منابعی رو هم که در دست دارن پس بدن پس امکان داره مشکل حل شه در صورتی که در بن بست امیدی به حل مشکل نداریم!!!

بهترین راه پیش بینی آینده خلق کردن آن است!!!
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoud67
ارسال: #۷۷
۱۵ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸ ق.ظ)aidaa نوشته شده توسط:  خیلی جالبه بالاترین درصد تخصصی نرم افزار ۷۲ درصده، نفرای ۱ تا ۵ ماکزیمم ۶۰ زدن تخصصی نرم رو، دوس دارم ببینم کسی که ۷۲ زده چند شده رتبه ش
البته بحث کلاس گذاشتن نباشه ولی من ۶۶ زدم و دوم شدم :دی تاثیرش خیلی زیاده، من مشترک ۲۷ زدم ریاضی ۳۰ زبان ۵۵ رتبم شد ۱۷، خیلی تاثیرش زیاد هست. سوالاش خیلی گلاب بود ولی کنکور از این خبرا نیس که تو ۳۰ دقیقه بشه همه سوالاتش رو جواب داد!
۱
۰
ارسال: #۷۸
۱۶ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ق.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون ۵۰ دوم پارسه (مهندسی کامپیوتر)
بچه ها سوال۴۴:
مگه نباید [tex]x_1{}=0[/tex] باشه؟

چرا پاسخنامه نوشته:
[tex]x_1{}=1[/tex]

؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۱۷ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۶۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۴ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۶ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۴۲ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۳۱ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۳۰۵ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close