زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳

ارسال: #۶۴۶
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۱۸ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت دی‌ماه کنکور ۹۳
(۱۸ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  ای بابا یه خواستگار دیگه هم سر و کله اش پیدا شده باید هماهنگ کنم با هم بیآن ، هم رقبا با هم اشنا میشن هم وقت من زیاد هدر نمیره .
....
خواستگاری شرف داره به متلکا و حرفای مادر شوهر خواهر شوهر نمیدونم چرا هر چی سکوت میکنم بیشتر دوست دارن رو مغزم اسکی کنن اما من همه را واگذار کردم به اونکه از همه امور آگاهه

تیکه های شوهر رو هم بهش اضافه کنBig Grin
اقا مجردا قدر لحظه های مجردی و مسیولیت نداشتن رو بدونیدTongue
مادر شوهر من ک کورنومتر گذاشته هرروز میپرسه چندروز مونده تا کنکورت خدا رحم کنه قبول شمBig Grin

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , f2000 , Mänu , ریحان , tarane1992 , ایزدی , Riemann , bahar1369
ارسال: #۶۴۷
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ب.ظ، توسط Mänu.)
(۱۹ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ق.ظ)atenaa نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ ب.ظ)neda140781 نوشته شده توسط:  
(18 دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۱ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  ای بابا یه خواستگار دیگه هم سر و کله اش پیدا شده باید هماهنگ کنم با هم بیآن ، هم رقبا با هم اشنا میشن هم وقت من زیاد هدر نمیره .
....
خواستگاری شرف داره به متلکا و حرفای مادر شوهر خواهر شوهر نمیدونم چرا هر چی سکوت میکنم بیشتر دوست دارن رو مغزم اسکی کنن اما من همه را واگذار کردم به اونکه از همه امور آگاهه

تیکه های شوهر رو هم بهش اضافه کنBig Grin
اقا مجردا قدر لحظه های مجردی و مسیولیت نداشتن رو بدونیدTongue
مادر شوهر من ک کورنومتر گذاشته هرروز میپرسه چندروز مونده تا کنکورت خدا رحم کنه قبول شمBig Grin

حالا همه میگین مادر شوهر خواهر شوهر و...
ولی منکه مامانم میپرسه هر روز و خوب نگرانه هر چند من عصبانی میشم ولی خوب پس فکر نکنید که حتما از سر لج یه چیزی میگن خیلی وقتا از سر دلسوزیه
منکه زن داداشم پی گیر کنکور که هیچی پیگیر آزمونامم هست همشم میگه دیگه خب وقتی نداری بعدم میگه من قبول شدم فلان سال انتخاب رشته بد کردم و گرنه قبول میشدم،دوباره میگه یکی یه ماه خوند قبول شد آسونه و...
کلا این حرفا از طرف همه هست بیخیال باشید ما زندگی خودمونو میکنیمBlush

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , neda_Network , sand , elynn66 , remove
ارسال: #۶۴۸
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ ق.ظ
سلام دوستان.کسی از اصفهان هست که فردا آزمون IT سازمان سنجش رو داشته باشه؟
ارسال: #۶۴۹
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط Mänu.)
سوال از یکسان سازی،لطفا
Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

heart: Heart Heart Heart Heart Heart Heart

ارسال: #۶۵۰
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۳۵ ب.ظ
سلام دوستای گل گلااااااااااااب بچه ها کسی دفترچه سوالات کامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد واسه ۵سال اخیر رو داره؟؟؟ کجا میشه دانلود کرد؟؟؟ اگه لینک هست بدین لطفا چون من هرجا دیدم میفروختن مرسییییییییییTongue

تمرکزCool
ارسال: #۶۵۱
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۱۰ ب.ظ
امروز ۲۵-۲ پایگاه و نرم تستیدم!! میریم واسه سیستم!
آقا بزار یک حقیقتی رو اعتراف کنم!! خداییش به من یکی خیلی خوش میگزره!! هر چی بخام آمادس حرف حرف منه غذا اون چیزی که من میخام ۱۰ تا میان وعده کلا شما فک مامانت بهشتو آورده باشه تو خونه واست!!! ولی مثل روز روشنه که یه ماه دیگه ۲pm بیدار بشم صبحونه(هر موقع بیدار شم اول صبونه!) که هیچی نهارم بهم نمیدن تا شب باید گرسنه بمونم!!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , H3NGAM3H , tarane1992 , ایزدی , sand , bahar1369
ارسال: #۶۵۲
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ ب.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  امروز ۲۵-۲ پایگاه و نرم تستیدم!! میریم واسه سیستم!
آقا بزار یک حقیقتی رو اعتراف کنم!! خداییش به من یکی خیلی خوش میگزره!! هر چی بخام آمادس حرف حرف منه غذا اون چیزی که من میخام ۱۰ تا میان وعده کلا شما فک مامانت بهشتو آورده باشه تو خونه واست!!! ولی مثل روز روشنه که یه ماه دیگه ۲pm بیدار بشم صبحونه(هر موقع بیدار شم اول صبونه!) که هیچی نهارم بهم نمیدن تا شب باید گرسنه بمونم!!!

خوشا بحال شما واقعا واقعا قدر عافیت بدونید
 سپاس‌گزاری شده توسط: eh3an2010
ارسال: #۶۵۳
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  امروز ۲۵-۲ پایگاه و نرم تستیدم!! میریم واسه سیستم!

منم عین شما غذا اماده میان وعده اماده چایی و قهوه اماده میوه شسته انار دون دون شده **
ولی مامانم واسم برنامه ها داره بعد کنکور*

Sent from my iPhone using
 سپاس‌گزاری شده توسط: eh3an2010 , tarane1992 , bahar1369
ارسال: #۶۵۴
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۳۷ ب.ظ
خوشبحالتون من باید به بقیه سرویس میدم در هر حال قبل کنکور بعد کنکور حتی روبه موتم باشم کسی دلش نمیسوزه برم الانم باز مهمون داریم Confusedبمیرم برای خودم چقد گناه دارم صب یه فصل طراحی خوندم شب برن باز میخونم دیگه از زمان هر وقت باشه استفاده میکنمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_omd , Mänu , eh3an2010 , ایزدی
ارسال: #۶۵۵
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۳۱ ب.ظ، توسط Mänu.)
دوستای عزیز یه نکته سوالاتونو تو مانشت بپرسید واقعا بچه های قوی اینجا هستن کمک میکنن
بعضی وقتا یه سوال خیلی ساده است اما یه نکته ای داره با پرسیدن خیلی چیزای جدید یاد میگیرین
مرسی ماااااااااااااااااااااااانششششششششششششششششششتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت​تت و بچه هااااااااااااااااااااااااااش
Heart HeartHeart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart Heart

سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , sand
ارسال: #۶۵۶
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۲۲ ب.ظ
آآآی ی ی دلم میخواد آزمون فردا رو خراب کنم نکنه درس عبرت بشه بشینم بخونم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال: #۶۵۷
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط izadan11.)
دارم آمار می خونم برای اولین بار نرمال رو فهمیدم و حفظ نکردم[تصویر:  29128_eskelet_50.gif]

Ayyy ya ya ya
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , ایزدی
ارسال: #۶۵۸
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۴۳ ب.ظ
سلام دوستان من ۲ ساعت مونده به پایان آزمون اینترنتی یادم افتاد که آزمون هستش هرچند سوالش بیشتر از کنکور بود قبلا دیده بودم

می‌خوام ببینم با ۷۲.۵ مشترک و ۷۵ تخصصی ترازم حدودا چند می‌شه تو این آزمون الباقی سفید آزمون فناوری اطلاعات

۲-۳ مین مونده به زمان اعلامی زدم گفت فرصت تمام

موسسه هم مدرسان بود اگه کسی‌ شرکت کرده بهم بگه

Mr POSHTE Parde

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۶۵۹
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۵۰ ب.ظ
(۱۹ دى ۱۳۹۲ ۰۷:۲۲ ب.ظ)remove نوشته شده توسط:  آآآی ی ی دلم میخواد آزمون فردا رو خراب کنم نکنه درس عبرت بشه بشینم بخونم

مدرسان که نیستین! پس کدوم آزمون؟! من واسه فردا اصلا آماده نیسم با اطلاعات قبلی قراره برم سر جلسه ببینم چه چیزایی یادم مونده! Big Grin

آرامشه ماقبل طوفانم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال: #۶۶۰
۱۹ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۳۰ ب.ظ
نمیدونم این صندلی های دسته دار،کی میخواد نسلشون منقرض بشهHuh Huh
آدم نمیدونه دستشو بذاره روش؟؟؟
سوالاتو بذازه؟؟؟
پاسخ نامه رو بذاره مواظب باشه تا نشه یه گوشش؟؟؟؟؟؟
آخه نمیدونم نمیشه یه صندلی دسته دار درست حسابی طراحی کننن؟؟؟
هیچی رو این جا نمیشه ،من همیشه مشکل دارم
تازه چپ دستم صندلی مخصوص هم نمیدنSad Sad

سپاس‌گزاری شده توسط: helena , neda_Network , H3NGAM3H , kati , ایزدی , AEM4949 , izadan11 , bahar1369 , remove

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۸۴ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۳۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۸۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۸۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۸۶۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۶۹۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۹۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close