زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درصد های نجومی مدرسان !

ارسال:
۰۱ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۰۳ ب.ظ
درصد های نجومی مدرسان !
سلام دوستان

این درصدهای غیر طبیعی در کارنامه های آزمون آزمایشی مدرسان شریف دلیلش چیه ؟!

بالای ۸۰ % دروس مشترک یا دروس تخصصی یا حتی ریاضی یه خورده هندی به نظر میرسه !

در صورتی که در آزمون سراسری اینطور نیست !

اینا واقعاً مستحق همچین نمراتی هستن یا سوالات مدرسان غیر استاندارده ؟

یا شایدم رتبه های برتری که تو کلاس های حضوری مدرسان شرکت می کنن قلق کار میاد دستشون ! به هر حال احتمالاً طراح سوالات همون اساتید هستن دیگه !!

منظورم اینه که اینم یه شگردیه که مدرسان میخواد باهاش داوطلبانش رو به کلاس ها بکشونه ! !!!

نظر شما چیه ؟؟؟
Exclamation
۲
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen_d , izadan11
ارسال:
۰۱ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ
درصد های نجومی مدرسان !
به نظر من کلا اون دسته از افرادی که بسته های مربوط به موسسات رو مطالعه می کنن به راحتی میتونن همچین درصد هایی رو بدست بیارند
حالا این فقط مختص به مدرسان نیست پارسه هم همینطوره و به احتمال زیاد هم ماهان و مهستان هم همینطور باشه.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f2000 , izadan11 , mahyar0011 , neda_Network
ارسال:
۰۱ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ ب.ظ
RE: درصد های نجومی مدرسان !
توی it که اینطور نیست. بالاترین درصد دروس مشترک ۴۵ بود، تخصصی ۵۲ یا ۵۵ فکر کنم.

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: izadan11
ارسال:
۰۱ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ب.ظ
درصد های نجومی مدرسان !
کامپیوتر رو که نمیدونم و اطلاعی ندارم ولی ایتی تا الان بالاترین درصدها دقیقا شبیه بالاترین درصدها تو کنکور بوده. یعنی تا الان بعید میدونم ازمونی بوده باشه که مشترک کسی بالای ۶۰ درصد زده باشه یا تخصصی بالای ۷۰ زده باشه. البته معماری یه کم درصدها از حد استاندارد بالاتر بوده ولی مدیریت مشترک و تخصصی تو ایتی درصدها کاملا در حد استاندارد بوده.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱
۱
ارسال:
۰۲ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۵۰ ب.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  کامپیوتر رو که نمیدونم و اطلاعی ندارم ولی ایتی تا الان بالاترین درصدها دقیقا شبیه بالاترین درصدها تو کنکور بوده. یعنی تا الان بعید میدونم ازمونی بوده باشه که مشترک کسی بالای ۶۰ درصد زده باشه یا تخصصی بالای ۷۰ زده باشه. البته معماری یه کم درصدها از حد استاندارد بالاتر بوده ولی مدیریت مشترک و تخصصی تو ایتی درصدها کاملا در حد استاندارد بوده.

دقیقا همینطوره من تا حالا چند تا رفرنس مدیریت امتحان کردم ولی باز درصد مدیریتم اصلا رضایت بخش نیست ببخشید یه سوال دارم طبق قبولی های قبلی بین رتبه های مدرسان و کنکور سراسری هیچ سنخیتی وجود داره؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال:
۰۷ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ
(۰۲ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۵۰ ب.ظ)سارا رجب زاده نوشته شده توسط:  
(01 دى ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  کامپیوتر رو که نمیدونم و اطلاعی ندارم ولی ایتی تا الان بالاترین درصدها دقیقا شبیه بالاترین درصدها تو کنکور بوده. یعنی تا الان بعید میدونم ازمونی بوده باشه که مشترک کسی بالای ۶۰ درصد زده باشه یا تخصصی بالای ۷۰ زده باشه. البته معماری یه کم درصدها از حد استاندارد بالاتر بوده ولی مدیریت مشترک و تخصصی تو ایتی درصدها کاملا در حد استاندارد بوده.

دقیقا همینطوره من تا حالا چند تا رفرنس مدیریت امتحان کردم ولی باز درصد مدیریتم اصلا رضایت بخش نیست ببخشید یه سوال دارم طبق قبولی های قبلی بین رتبه های مدرسان و کنکور سراسری هیچ سنخیتی وجود داره؟
مدیریت تو ازمون جامع احتمالا درصدهات خیلی بهتر بشنSmile چون اون ازمونها ازمون ۲۵ درصد بوده بعد خوب مجبور بوده جزئیات بیشتری رو سوال بده. حالا تو ازمون جامع اوضاع بهتر میشه. شک نکن. البته اگه برسی همرو خوب مرور کنی.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۰
۰
ارسال:
۰۸ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ ب.ظ
درصد های نجومی مدرسان !
با
(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  آزمون اول یه نفر ۸۸ درصد مشترک زده بود Huh
من که ۶۰ زده بودم رتبه ی مشترکم ۳۳ بود
آزمون چهارم هم یه نفر ریاضی ۸۱ زده بودHuh

با حرفت موافق نیستم که میگی درصدا عجیب غریبه چون بعضی ها یه درس رو میزنن و بقیه درس هارو ول میکنن معلومه درصدا بالا میشه چند نفری هم از بچه های شریف هستن که شرکت میکنن اینا رو هم در نظر بگیر به نظرم اگه همه درصدای یه نفر بالا باشه آره حرفت درسته ولی این اصلأ نجومی و عجیب نیست.البته دوسته من جسارت نشه نظر شمام برای من محترمه.
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۲۴ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۱۱۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۱,۰۰۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۷۵۷ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۴۶۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام درصد آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۲۰ ۱۳,۴۴۶ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ۰۵:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Fot30
  انتقال آزمون های مدرسان شریف با تخفیف amir.azizi1@yahoo.com ۰ ۲,۳۳۳ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.azizi1@yahoo.com
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۸ عزیز دادخواه ۸ ۶,۶۴۰ ۲۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marykh
  مقایسه آزمون های کارشناسی ارشد مدرسان شریف با پارسه و دیگر موسسات abbas1368 ۱۸ ۲۴,۷۴۱ ۰۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: spiritual

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close