زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد

ارسال: #۳۱
۰۸ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ب.ظ
RE: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد
(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۲ ۰۵:۳۲ ب.ظ)alisadikhani نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۲ ۰۴:۵۵ ب.ظ)hadirr نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون تکمیل بهمن چقدر تراز میاد پایین؟؟؟
اگه مثل پارسال باشه حدود ۲۰۰ تا ولی همه چی بستگی به انتخاب افراد داره.
مطمئنی!!!!
پارسال ۴۰۰ تا ۵۰۰ اومد پایین در بعضی واحد ها هم بیشتر پایین اومدا!

تکمیل دوم پارسال و نمیدونم من منظورم تکمیل اول بود ولی بازم من میگم همه چی به انتخاب بقیه بستگی داره تازه اگه نگاه کنین بعضی جاها حتی تکمیل اولم خیلی پایین نیومدن ترازاشون Smile
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۰۸ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ق.ظ، توسط BufeKur.)
من توی انتخاب رشته فقط تهران رو زده بودم، ولی حالا مثل اینکه بهترین انتخابم از نظر اعتبار دانشگاه و نزدیکی به تهران میتونه قزوین باشه.
تراز نرمم شد ۶۱۰۰ و هوشم هم شد ۶۸۰۰ Big Grin

حالا بنظر شما ارشد نرم افزار قزوین بهتره یا ارشد هوش مصنوعی قزوین؟
کدوم یکی معتبرتره؟ انتخاب های بعدیمو چی بزنم؟ مثلا اراک چطوره؟؟؟ Huh

میگن قزوین سخت گیره، یه جوری نشه تو واحد پاس کردن بمونیم، آخه کار و بار و هزار و یک گرفتاری دیگه هم داریم... Confused

اینم رتبه های مرحله اول
مهندسی نرم افزار - واحد قزوین - ۶۱۳۳ - ۳۵۰
مهندسی کامپیوتر - هوش مصنوعی - واحد قزوین - ۶۶۹۵ - ۱۵۳

ابلیسِ پیروزِ مست، سور عزای ما را بر سفره نشسته است
خدای را، در پستوی خانه نهان باید کرد ...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۳۳
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط sara901.)
سلام به دوستان خوبم من بعد دیدن اینکه درنیومدم ازاد تمام مدارکم رو کن فیکون کردم انگاری اصلا نیستن اما الان می خوام ثبت نام کنم گیر همین شماره داوطلبی هستم اما اصلا امکانی نذاشتن که بشه بازیابی کرد اطلاعاتت رو فقط یه شماره دادن که یا اشکاله یا در شبکه موجود نیستAngryDodgy من چیکار کنم الانHuh حالمان بس خراب استUndecided

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
۱
۰
ارسال: #۳۴
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۱۱:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط To-67.)
(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ)BufeKur نوشته شده توسط:  من توی انتخاب رشته فقط تهران رو زده بودم، ولی حالا مثل اینکه بهترین انتخابم از نظر اعتبار دانشگاه و نزدیکی به تهران میتونه قزوین باشه.

میگن قزوین سخت گیره، یه جوری نشه تو واحد پاس کردن بمونیم، آخه کار و بار و هزار و یک گرفتاری دیگه هم داریم... Confused

اینم رتبه های مرحله اول

سلام
بهترین گزینه قزوین و کرج که الان خیلی داره تلاش میکنه با قزوین برابری کنه بعد بزن اراک

(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  سلام به دوستان خوبم من بعد دیدن اینکه درنیومدم ازاد تمام مدارکم رو کن فیکون کردم انگاری اصلا نیستن اما الان می خوام ثبت نام کنم گیر همین شماره داوطلبی هستم اما اصلا امکانی نذاشتن که بشه بازیابی کرد اطلاعاتت رو فقط یه شماره دادن که یا اشکاله یا در شبکه موجود نیستAngryDodgy من چیکار کنم الانHuh حالمان بس خراب استUndecided

سلام یا با همون شماره تماس بگیر
یا باید بری خود سازمان و از اونجا جویا بشی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr
ارسال: #۳۵
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۱۲:۲۲ ب.ظ
سلام مجدد خداروشکر حل شد خدا امروز بخیر کنه می ترسم خودمو هم گم گنم تا شبBig Grin با این شماره تماس گرفتم سریع شماره داوطلبی مو دادن Wink البته اینم میل دادم بهشون بعد بهم این شماره هارو فرستادن اون شماره که تو سایت گذاشتن سرکاریه بخدا Dodgy اینو میزارم بلکه یه بنده خدایی مشکل منو داشت ۰۲۱-۲۳۵۳۳۳۵۵

به سراغ من اگر می آیید نرم و آهسته بیایید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷
ارسال: #۳۶
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ب.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ)BufeKur نوشته شده توسط:  من توی انتخاب رشته فقط تهران رو زده بودم، ولی حالا مثل اینکه بهترین انتخابم از نظر اعتبار دانشگاه و نزدیکی به تهران میتونه قزوین باشه.

اینم رتبه های مرحله اول
اول بزن هوش قزوین چون خیلی قوی هست

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۱
۰
ارسال: #۳۷
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ب.ظ
سلام دوستان
نحوه ی گزینش در تکمیل ظرفیت چگونه است؟
آیا به این صورت است که ابتدا انتخاب اول همه ی داوطلبان بررسی میشود و پس از آن در صورت عدم پذیرش انتخاب دوم همه داوطلبان؟ یا اینکه ابتدا رشته اول و پس از آن دوم الی آخر یک داوطلب؟
یعنی کلا بر اساس علاقه بزنیم یا بر اساس شانس قبولی؟
۱
۱
ارسال: #۳۸
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۰۳:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ، توسط negar.v.)
من اولین انتخاب نرم افزار علوم تحقیقات کرمانشاه زدم
۶۰۰ تا ترازم فاصله داره !!!!

(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ب.ظ)sara901 نوشته شده توسط:  سلام مجدد خداروشکر حل شد خدا امروز بخیر کنه می ترسم خودمو هم گم گنم تا شبBig Grin با این شماره تماس گرفتم سریع شماره داوطلبی مو دادن Wink البته اینم میل دادم بهشون بعد بهم این شماره هارو فرستادن اون شماره که تو سایت گذاشتن سرکاریه بخدا Dodgy اینو میزارم بلکه یه بنده خدایی مشکل منو داشت ۰۲۱-۲۳۵۳۳۳۵۵

مرسی که گفتی
دوست منم شماره داوطلبیش گم شده بود الان بهش این شماره رو دادم
شماره تو سایت واقعا سر کاریه Blush

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
۰
۰
ارسال: #۳۹
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ)BufeKur نوشته شده توسط:  من توی انتخاب رشته فقط تهران رو زده بودم، ولی حالا مثل اینکه بهترین انتخابم از نظر اعتبار دانشگاه و نزدیکی به تهران میتونه قزوین باشه.

اینم رتبه های مرحله اول
اول بزن هوش قزوین چون خیلی قوی هست

میشه بیشتر توضیح بدید؟
آخه تنها دانشگاه های معتبری که گرایش هوش رو دارن، علوم تحقیقات تهران و قزوینه. ولی نرم تعداد دانشگاه های معتبرش خیلی بیشتره.
و اینکه، مثل اینکه استادای هوش قزوین سخت گیرتر هستن نسبت به نرم افزارش! این موضوع درسته؟

ابلیسِ پیروزِ مست، سور عزای ما را بر سفره نشسته است
خدای را، در پستوی خانه نهان باید کرد ...
۰
۰
ارسال: #۴۰
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۰۴:۴۲ ب.ظ
براتون پیام خصوصی گذاشتم توضیح دادم

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۲
۱
ارسال: #۴۱
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ، توسط mahdokht91.)
سلام بچه ها .
الآن با این وضعیت که تهران باز برنداشته من که تو آزمون ، قزوین قبول شدم و نرفتم برا ثبت نام ،الآن میتونم بدون شرکت در تکمیل برم برای ثبت نام؟؟

نقش های سخت از آن بهترین بازیگران است ، پس از سختی های زندگی گله مند نباش ، شاید تو بهترین بازیگر خدایی!
۰
۰
ارسال: #۴۲
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۰۷:۰۶ ب.ظ
دوستان پارسال تکمیل طرفیت ترازا خیلی پایین اومد- گرایش نرم با تراز ۴۸۷۰ هم دوستم یه جایی قبول شد

ترازای دانشگاه سیرجان و بافت نسبت به بقیه جاها کمتره-

تراز شیراز (علوم تحقیقات فارس)هم تو تکمیل ظرفیت ۵۳۵۱ شد
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۳
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۰۸:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ دى ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ، توسط امیر۲۳.)
کسی می دونه با چه ترازی می شه در واحد الکترونیکی قبول شد؟ مثلا تراز ۵۰۲۰ سمیه می شه قبول شد؟
با تراز ۵۰۲۰ سهمیه ، ۱۰ شهر را می خواهم انتخاب کنم فاصله تا چه ترازی را انتخاب کنم . مثلا تا ۶۰۰ تا بالای آن امیدی است تا انتخاب کنم؟

کسی می دونه با چه ترازی می شه در واحد الکترونیکی قبول شد؟ مثلا تراز ۵۰۲۰ سمیه می شه قبول شد؟
با تراز ۵۰۲۰ سهمیه ، ۱۰ شهر را می خواهم انتخاب کنم فاصله تا چه ترازی را انتخاب کنم . مثلا تا ۶۰۰ تا بالای آن امیدی است تا انتخاب کنم؟ مهندسی نرم افزار کامپیوتر
۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ ب.ظ
(۰۹ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۴۲ ب.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  براتون پیام خصوصی گذاشتم توضیح دادم

حالا من کاری ندارم Smile
اما آدم یاد این میفته که وسط جمع دو نفر با هم درگوشی صحبت می کنند Wink

Smile
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ایزدی , HamedNet , saloome
ارسال: #۴۵
۰۹ دى ۱۳۹۲, ۱۰:۱۰ ب.ظ
دوستان من با تراز ۵۶۲۰ قزوین یا پردیس قزوین یا کرج قبولممممممممممممم یا نه...........................؟؟؟؟؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۳۹ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۵ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۸۰ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۶۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close