زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد

ارسال: #۳۴۶
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۶:۵۶ ب.ظ
RE: ثبت نام تکمیل ظرفیت بهمن ماه دانشگاه آزاد
سلام به همگی

کاملا مشخصه که مرکز آزمون دانشگاه آزاد منتظر پایان ثبت نام کاردانی و کارشناسی بدون آزمون هستش تا بعد از اون نتایج رو علام کنه و بار سرور هاش رو کم کنه ،با توجه به این که امروز آخرین روز ثبت نام مقطع کارشناسی و کاردانی بدون آزمون در دانشگاه آزاد هست ، فردا قطعا جواب آزمون خواهد آمد و احتمالا همین هفته ثبت نام آزمون سال ۹۳ آغاز خواهد شد.
پیشاپیش برای همه آرزوی موفقیت دارم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۴۷
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۰۲ ب.ظ
هک لینک دفترچه آزمون ارشد۱۳۹۳ دانشگاه ازاد برای اولین بار

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۳
۰
ارسال: #۳۴۸
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۰۷:۳۵ ب.ظ
سلام بچه هااااااااااااااا
ای باباBig Grin، چقد درگیرینا، یکم صبور باشین استرس رو ازخودتون دورکنین آروم باشین اینهمه که صبرکردین یه چند روز دیگم روشSmile به همین سادگی به همین راحتیBig Grin
انشااالله که همتون قبولین و به اون نتیچه ایییییییی که میخواین برسین Smile

멈추지 말고

My Dream is to fly
۳
۳
ارسال: #۳۴۹
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط nasrolah.)
من که الا دفترچه رو دیدم شما ببینید دوسال دیگه ارشد آزاد بدون کنکور میشه شما هم ببنید یعنی اونای که از دانشگاه آزاد مدرک ارشد گرفتن قبلا با تراز های بالای ۸۰۰۰ ۷۰۰۰ یعنی باید برن خودکشی کنند .یه روزی یارو رفت بعنوان نفر اول کنکور ارشد دانشگاه آزاد و سراسری رو بیخیال شد الان باید بسوزه که دانشگاهش بدون کنکور شده همچین آدمای تویه مانشت هم زیاد بودند.

دانشگاه میانه آذربایجان شرقی ارشد نرم افزار گذاشته یعنی میانه روستا هم حساب نمیشه ها شما ببنید چی شده که دیگه اونجا هم ارشد زد.

یه زمانی پول تویه کارشناسی بود همینجوری ظرفیتها زیاد شد و مدرک دانشگاه آزاد از بین رفت الانم نوبت ارشد هست . به اومد دکترا Big Grin

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۰
۹
ارسال: #۳۵۰
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ب.ظ

دوست من
دانشگاه آزاد مجبور هست ظرفیت ها رو اضافه کنه
الان خیلی از آمار دانشجویان کاردانی و کارشناسی پایین اومده
فقط باید تمام تلاشش رو بکنه تا کیفیت رو هم مد نظر قرار بده
امیدوارم آموزش عالی در دسترس همه افرادی که لیاقت اون رو دارن قرار بگیره
موفق باشین
۵
۰
ارسال: #۳۵۱
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ب.ظ، توسط arshad91.)
امیدوارم بچه ها همتون موفق باشید ..منتظر خبرای خوب هستیم...

(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  من که الا دفترچه رو دیدم شما ببینید دوسال دیگه ارشد آزاد بدون کنکور میشه شما هم ببنید یعنی اونای که از دانشگاه آزاد مدرک ارشد گرفتن قبلا با تراز های بالای ۸۰۰۰ ۷۰۰۰ یعنی باید برن خودکشی کنند .یه روزی یارو رفت بعنوان نفر اول کنکور ارشد دانشگاه آزاد و سراسری رو بیخیال شد الان باید بسوزه که دانشگاهش بدون کنکور شده همچین آدمای تویه مانشت هم زیاد بودند.

دانشگاه میانه آذربایجان شرقی ارشد نرم افزار گذاشته یعنی میانه روستا هم حساب نمیشه ها شما ببنید چی شده که دیگه اونجا هم ارشد زد.

یه زمانی پول تویه کارشناسی بود همینجوری ظرفیتها زیاد شد و مدرک دانشگاه آزاد از بین رفت الانم نوبت ارشد هست . به اومد دکترا Big Grin

فکر نمی کنم ارشد به این زودیا بدون ازمون بشه لااقل همه رشته ها شهرها نمیشه..ولی تو کشور ما مدرک بی ارزشه

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۱
۰
ارسال: #۳۵۲
۰۵ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۱۴ ب.ظ
من کارشناسی آمار دانشگاه رازی(شبانه) و مهندسی کامپیوتر آزاد کرمانشاه سال ۸۷ قبول شدم و آزاد رو رفتم ولی الان یک ساله که بدون کنکور شده........آدم چی بگه دیگه...بعضی وقت ها واقعا احساس پشیمونی می کنم از این که اومدم آزاد،با خودم میگم درسته کامپیوتر رو بیشتر از آمار دوست دارم ولی حداقلش این بود که اون آمار ،سراسری بود همه انقد نمیگفتن دانشگاه آزاده...

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
۱
۵
ارسال: #۳۵۳
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ق.ظ، توسط Menrva.)
(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  من کارشناسی آمار دانشگاه رازی(شبانه) و مهندسی کامپیوتر آزاد کرمانشاه سال ۸۷ قبول شدم و آزاد رو رفتم ولی الان یک ساله که بدون کنکور شده........آدم چی بگه دیگه...بعضی وقت ها واقعا احساس پشیمونی می کنم از این که اومدم آزاد،با خودم میگم درسته کامپیوتر رو بیشتر از آمار دوست دارم ولی حداقلش این بود که اون آمار ،سراسری بود همه انقد نمیگفتن دانشگاه آزاده...
فرقی نمیکنه کدوم دانشگاه باشی مهم اینه فهم و دانشت توی اون رشته ای که تحصیل کردی چقدره...
چرااحساس پشیمونی شاید اگه آمار رفته بودین الان به رشتتون هیچ علابه ای نداشتین و میگفتین ای کاش همون کامپیوترمیرفتم...
دلیل نمیشه هر دانشگاه سراسری خوب باشه و آزاد چون آزاده دانشگاه بدی باشه!بعضیاهستن مدرکشون برای دانشگاه آزاده علمشون خیلی بیشتره تا اونی که دانشگاه سراسری بوده...ملاک دانشگاه نیست...

(۰۵ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۵ ب.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  من که الا دفترچه رو دیدم شما ببینید دوسال دیگه ارشد آزاد بدون کنکور میشه شما هم ببنید یعنی اونای که از دانشگاه آزاد مدرک ارشد گرفتن قبلا با تراز های بالای ۸۰۰۰ ۷۰۰۰ یعنی باید برن خودکشی کنند .یه روزی یارو رفت بعنوان نفر اول کنکور ارشد دانشگاه آزاد و سراسری رو بیخیال شد الان باید بسوزه که دانشگاهش بدون کنکور شده همچین آدمای تویه مانشت هم زیاد بودند.

تا یه حدی خوبه که بدون کنکورمیشه ممکنه یکی خیلی خونده باشه و سرکنکور براش یه مشکلی پیش بیادوهمه زحمتاش بربادمیره و توروحیش خیلی تاثیرمیزاره...
مگه دانشگاه فقط واسه شهریاس؟ حرفتون درست نبود که میانه روستاهم حساب نمیشه...ضمنا میانه روستا نیست.
به این چیزانیست آدمها باید افکارشون رو اصلاح کنن...

멈추지 말고

My Dream is to fly
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Talnetir , ahmad_gh1369 , shovaliehsiah , negar.v
ارسال: #۳۵۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ ق.ظ

این وضعیت فقط برای دانشگاه آزاد نیست وقتی دانشگاههای دولتی تهران این همه دوره های پولی و مجازی و... برگزار می کنن که تازه بودجه شون رو از دولت می گیرن از دانشگاه آزاد که هزینه هاش رو از دانشجو دریافت می کنه چه توقعی داری؟تازه مهم کیفیت کاره خود آدمه من فارغ التحصیل هایی از دانشگاه آزاد می شناسم که بار علمی و مقاله های آی اس آی خیلی زیاد دارن و در مقابل فارغ التحصیل دولتی هم می شناسم که فقط یه مدرک داره و بس نه پژوهشی نه مقاله ای ..... البته قبول دارم که واحدی که دوره کارشناسی ارشد میاره باید استادهای باسواد رو جذب کنه و شهرستان های دور این کار مشکله
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۵۵
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ق.ظ
با سلام و خسته نباشید خواهشمند است بفرمایید این نتایج ارشد بالاخره کی اعلام میشود؟؟؟؟؟؟؟؟ با تشکر
پیام روابط عمومی : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
نتایج تکمیل ظرفیت ارشد اواسط همین هفته اعلام میشود وزمان ثبت نام نیز متعاقبا اعلام خواهدشد
۱
۱
ارسال: #۳۵۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ق.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ق.ظ)nazi84 نوشته شده توسط:  با سلام و خسته نباشید خواهشمند است بفرمایید این نتایج ارشد بالاخره کی اعلام میشود؟؟؟؟؟؟؟؟ با تشکر
پیام روابط عمومی : ۱۳۹۲/۱۱/۰۵
نتایج تکمیل ظرفیت ارشد اواسط همین هفته اعلام میشود وزمان ثبت نام نیز متعاقبا اعلام خواهدشد

تو ایمیل میگه اواسط هفته اما زنگ بزنی میگه امروز ساعت ۴ بعد از ظهر Huh
۰
۲
ارسال: #۳۵۷
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ق.ظ

دفترچه آزاد ارشد۱۳۹۳
۱
۰
ارسال: #۳۵۸
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ق.ظ
ای کاش به جای لینک دفترچه ازاد لینک نتایج لو میرفت.. Angel
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Talnetir
ارسال: #۳۵۹
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ق.ظ
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، زمان اعلام نتایج نهایی مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال ۹۲ ساعت ۱۴ به بعد امروز است.

بر اساس این گزارش، ثبت‌نام برای تکمیل ظرفیت از هشتم دی‌ماه آغاز شده بود و داوطلبان متناسب با مجموعه امتحانی خود نسبت به انتخاب ۱۰ رشته/ محل اقدام کرده بودند.

شایان ذکر است، پذیرفته‌شدگان می‌توانند در نیمسال دوم در رشته‌محل‌های پذیرفته شده ادامه تحصیل دهند.

انتهای پیام/
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vahid2068 , Talnetir , bargozide
ارسال: #۳۶۰
۰۶ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۰۷ ق.ظ

دوست عزیز مشکل اصلی در طرز تفکر ماست اینجا که تازه کارشناسی بدون کنکور شده تو خارج کشور شما بدون هیچ محدودیتی می تونی تا دکترا درس بخونی یعنی تو اکثر نقاط دنیا دلیلشم اینه که اونا برا جذب یه نفر در کاری به مدرکش نگاه نمی کنن به رزومه کاریش و بار فنیش نگاه می کنن چون می خوان بهش پول بدن باید ۱۰ برابرش رو از کنار کار طرف در بیارن برا همینه اونجا خیلی هارو می بینی حتی دانشگاه نرفتن ولی میلیونر به حساب میان و شرکت خودشون رو اداره می کنن اما اینجا چی یه مدرک دانشگاهی و یه پارتی گردن کلفت میشه هرجایی استخدام شد حتی اگه تخصصش رو نداشته باشی برا مثال مسئول امور کامپیوتر اداره گاز یه شهرستانی برادرزاده یه نماینده با لیسانس رشته انسانی اومده سر کار و کار با کامپیوتر هم بلد نیست
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: vahid2068 , Menrva , ☺☺☺☺☺☺☺

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Smile حضور خود را با صلوات بر محمد و آل محمد به ثبت برسانید soheila-zd ۴۱۲ ۸۸,۶۵۵ ۲۳ مرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: salam az ma
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۴۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۷ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۸۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  ثبت نام نمونه دولتی هفتم ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۷۹۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۳۸ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۱۷ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۸۵ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۷۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close