زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۰۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال ۱ گسسته آزمون پنجم مدرسان شریف ۹۲

ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط kimidoonekekie.)
سوال ۱ گسسته آزمون پنجم مدرسان شریف ۹۲
لطفا دوستانی ک بلدند توضیح بدن
من حتی صورت سوال رو متوجه نشدم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط *afsoon*.)
RE: سوال ۱ گسسته آزمون پنجم مدرسان شریف ۹۲
سلام دوست عزیز
طوری که من متوجه سوال شدم و حل کردم :
خوب روی سوال داره میگه گرافی که شرایطش اینه:
تعداد راس ها از این مجموعه انتخاب میشه n....3,2,1 و ۲ یا بیشتر از ۲ تا راس داریم
اما برا یال ها باید زیر مجموعه دو عنصری راس هارو پیدا کنی
یعنی اگه دو تا راس ۱و۲ بود زیر مجموعه دو عنصری این مجموعه فقط ۱و۲ هستش و گفته اگه این زیر مجموعه ها اشتراکی نداشته باشن بین اون راس ها میتونی یالی رسم کنی

به عنوان مثال n=4
زیر مجموعه ها دو عضوی میشن :{(۳/۴)(۲/۴)(۲/۳)(۱/۴)(۱/۳)(۱/۲)} که هر کدوم از این دوتایی هارو انتخاب کنی با هم اشتراک دارن

ولی اگه n=5 باشه

زیر مجموعه ها رو بنویسی داری مثلا داری
(۳/۴)(۱/۲) که اشتراکی بینشون نیست یالی وجود داره
امیدوارم توضیم به کارتون بیادSmile
موفق باشید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimidoonekekie

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۰۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۳۱۰ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۹۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۶۵۸ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۵۷ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۳۴ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۶۱۷ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۵۶۹ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۲۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Information فروش کتابهای گسسته گریمالدی ۴ جلد + راهنمای حل مسائل tabassomesayna ۱ ۳,۳۴۱ ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close