زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته علوم کامپیوتر

ارسال: #۱۰۶
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۹ ق.ظ
میشه بگی matlabاز رو چی میخونی اگه خوبه میتونی اپ کنی ما هم استفاده کنیم ممنون میشم

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۱۷ ب.ظ
من یه کتاب از کتابخونه گرفتم دارم میخونم تازه شروعش کردم اگه به کتابخونه شهرتون برید حتما کتابی در مورد matlab پیدا میکنی سختم نیست
۰
۰
ارسال: #۱۰۸
۲۵ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۵۸ ب.ظ
RE: انتخاب رشته علوم کامپیوتر
دوستان کسی میدونه نتایج کی اعلام میشه؟ Confused
۰
۰
ارسال: #۱۰۹
۲۶ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۲۵ مرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۵۸ ب.ظ)silverymooon نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه نتایج کی اعلام میشه؟ Confused
با توجه به پارسال میگن پنجم

۰
۰
ارسال: #۱۱۰
۲۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۵ ب.ظ
مردیم از استرس نتایج خیلی دیر میاد !بهمن امتحان دادیم آخه ۷ ماه هم طول میکشه؟چقد انتظار بکشیم؟کارشناسیا تیر ماه امتحانشون بود شهریورم نتایج نهایی میاد Sadواقعآ صبر ایوب میخواد..............

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰
ارسال: #۱۱۱
۲۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۷ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  مردیم از استرس نتایج خیلی دیر میاد !بهمن امتحان دادیم آخه ۷ ماه هم طول میکشه؟چقد انتظار بکشیم؟کارشناسیا تیر ماه امتحانشون بود شهریورم نتایج نهایی میاد Sadواقعآ صبر ایوب میخواد..............
شما چه گرایشی امتحان دادید؟ رتبه خوبی آوردید پس نگران چی هستید؟؟؟!!!!!!!!!

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۰
۰
ارسال: #۱۱۲
۲۷ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۷ ب.ظ
(۲۷ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۷ ب.ظ)summer_66 نوشته شده توسط:  
(27 مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۵ ب.ظ)somayeh kashefi نوشته شده توسط:  مردیم از استرس نتایج خیلی دیر میاد !بهمن امتحان دادیم آخه ۷ ماه هم طول میکشه؟چقد انتظار بکشیم؟کارشناسیا تیر ماه امتحانشون بود شهریورم نتایج نهایی میاد Sadواقعآ صبر ایوب میخواد..............
شما چه گرایشی امتحان دادید؟ رتبه خوبی آوردید پس نگران چی هستید؟؟؟!!!!!!!!!
نه بابا زیادم جالب نیست من از علوم کامپیوتر شرکت کردم و ظرفیتش کمه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کدام پل در کجای جهان شکسته است که هیچکس به خانه اش نمیرسد...
۰
۰
ارسال: #۱۱۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۰۸ ب.ظ
سلام به همه
کسی پالس جدیدی مبنی بر تاریخ دقیق اعلام نتایج دریافت کرده؟
و اینکه آیا کسی هست که چند جمله راجع به علوم تصمیم برای ما بگه؟
۰
ارسال: #۱۱۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ب.ظ)aminfaz43 نوشته شده توسط:  سلام به همه
کسی پالس جدیدی مبنی بر تاریخ دقیق اعلام نتایج دریافت کرده؟
و اینکه آیا کسی هست که چند جمله راجع به علوم تصمیم برای ما بگه؟
من از سنجش پرسیدم گفتن دهه اول شهریور اعلام میشه اگه مثل پارسال باشه احتمالا باید پنجشنبه ۴ شهریور اعلام کنن
در مورد رشته مهندسی دانش اینجا خیلی بحث کردیم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در کل سر فصل دروسش با رشته سیستم های هوشمند علوم کامپیوتر مطابقت داره.بعد از ۵ سال رشته تحت بازنگری قرار میگیره دانشگاه علوم اقتصادی سال پیش کلاساش از ۱۷ مهر شروع شد دو روز در هفته هم بود اساتیدشم مدعو بودن درس هوش مصنوعی هم تنها درس پیش نیاز هستش که اگه پاس نکرده باشی بهت میدن دانشجوهای این رشته ازش راضی بودن دانشگاهش رشته های حسابداری-اقتصاد-مدیریت-صنایع سیستم داره ساختمان تحصیلات تکمیلی دانشگاه خیابان طالقانی هست از یه لحاظ که جمعیت دانشگاهش کم خوبه(رسیدگیش بهتر)از طرف دیگه رشته های فنی نداره به جز صنایع که اونم به مدیریت تشابه داره-دانشگاه تربیت معلم که تو کرج.من خودم اول کرج زدم بعد علوم اقتصادی ولی فرق چندانی باهم ندارن.
۰
۰
ارسال: #۱۱۵
۰۱ شهریور ۱۳۹۰, ۱۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۱:۱۸ ق.ظ، توسط aminfaz43.)
سلام به همه
به گفته
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
، نتایج اواخر هفته آینده اعلام میشه. نقل از خبرگزاری مهر
۰
۰
ارسال: #۱۱۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۰, ۰۲:۲۰ ب.ظ
دوستان نتایج اعلام شد Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۱۷
۰۳ آذر ۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۴۱ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ق.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  دلتا با رتبه ۳۱ کجا می شه قبول شد ؟ شریف می شه با توجه به اینکه امسال ۲ نفر افزایش داده؟ بین تهران و امیرکبیر کدوم بهتره ؟

من اگه جای شما بودم اول تهرانا میزدم بعد شریف.چون شریف گرایش محاسبات علمی و نظریه محاسبات.تا دلت بخواد براتون ریاضی میگن.به احتمال بیش از ۹۵ درصد شریف هم قبولی دیگه امیر کبیر و تهران که ۱۰۰%.بازم خودت میدونی بیشتر مشورت کن به رشته مهندسیت هم فکر کن حیفه
۰
۰
ارسال: #۱۱۸
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۶ ب.ظ
کارنامه نهایی رتبه ۱۴۰ سال ۸۹

با تشکر از mehrdel2002

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farahnaz

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۷۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۳۸ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۶۸ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۵ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۳ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۷ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close