زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته علوم کامپیوتر

ارسال: #۶۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۷ ب.ظ
RE: انتخاب رشته علوم کامپیوتر
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۸ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ)silverymooon نوشته شده توسط:  با توجه به رتبه های قبولی سال قبل، رتبه من که ۸۴ شده به کجا میخوره؟ از قبولی های سال قبل اصلاً خبر ندارم!
ترتیب انتخاب رشته‌ام هم اینطوریه:
۱/ روزانه تهران
۲/ روزانه امیرکبیر- کامپیوتری
۳/ روزانه امیرکبیر- هوشمند
۴/ روزانه بهشتی
۵/ شبانه تهران
۶/ شبانه امیرکبیر- کامپیوتری
۷/ شبانه امیرکبیر- هوشمند
۸/ روزانه شریف
۹/ روزانه امیرکبیر- محاسبات
۱۰/ روزانه تربیت مدرس
۱۱/ شبانه شریف
۱۲/ شبانه امیرکبیر- محاسبات
۱۳/ روزانه علوم اقتصادی
۱۴/ روزانه تربیت معلم
فکر کنم به یکی از شبانه‌ها برسی سال گذشته که میگفتن تربیت مدرس با ۷۲ قبول شده احتمال داره اینجا هم قبول بشی.مثل اینکه حتما میخوای تو تهران باشی که حتی تربیت معلما بعد علوم اقتصادی زذی
افاق الان نیستش من جاش میگم Tongue رتبش ۵۲ شده

آره، دقیقاًTongue چون الان شاغل هستم Wink البته اگه قبول بشم نمیدونم بتونم به کارم ادامه بدم یا نه!!!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۹ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  بچه‌ها سنجش اطلاعیه زده از نهم تا یازدهام وقت داریم واسه ویرایش اطلاعات انتخاب رشته (البته فقط یبار)یعنی کل انتخابارم میشه عوض کرد؟

اره فکر کنم بشه.ظاهرا زمان انتخاب رشته هم تمدید شده تا ۱۱ وقت هست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002
ارسال: #۶۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۰ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ)silverymooon نوشته شده توسط:  با توجه به رتبه های قبولی سال قبل، رتبه من که ۸۴ شده به کجا میخوره؟ از قبولی های سال قبل اصلاً خبر ندارم!
۱/ روزانه تهران
۴/ روزانه بهشتی
۵/ شبانه تهران
۸/ روزانه شریف
۱۰/ روزانه تربیت مدرس
۱۱/ شبانه شریف
۱۳/ روزانه علوم اقتصادی
۱۴/ روزانه تربیت معلم
سال قبل با ۸۷ شبانه سیستمهای کامپیوتری رو آوردن.
راستی جالبه که شریفو هشتم زدین!!!!!!!!Huh
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۱۳ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ب.ظ)silverymooon نوشته شده توسط:  آره، دقیقاًTongue چون الان شاغل هستم Wink البته اگه قبول بشم نمیدونم بتونم به کارم ادامه بدم یا نه!!!
شما دیگه حالت بدش علوم اقتصادی را میاری گفتم پارسال با ۱۲۲ هم قبول شدن.خب الان این انتخاب مهندسی دانش برا شما هیچ موردی نداره حتی خیلی هم خوبه چون سرکار میرید یه مدرک فوق میگیرید و خیلی خوب میشه من که در مورد رشتش صحبت میکردم بهم میگفتن اگه سرکار داشتی اگه فوقتم ادبیات میخوندی اصلا مهم نبود
۰
۰
ارسال: #۶۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۲۶ ب.ظ، توسط silverymooon.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۰ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۵۴ ب.ظ)silverymooon نوشته شده توسط:  با توجه به رتبه های قبولی سال قبل، رتبه من که ۸۴ شده به کجا میخوره؟ از قبولی های سال قبل اصلاً خبر ندارم!
۱/ روزانه تهران
۴/ روزانه بهشتی
۵/ شبانه تهران
۸/ روزانه شریف
۱۰/ روزانه تربیت مدرس
۱۱/ شبانه شریف
۱۳/ روزانه علوم اقتصادی
۱۴/ روزانه تربیت معلم
سال قبل با ۸۷ شبانه سیستمهای کامپیوتری رو آوردن.
راستی جالبه که شریفو هشتم زدین!!!!!!!!Huh

راستش گرایشهایی که تو شریف ارائه میشه رو اصلاً دوست ندارم
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۳ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۷ ب.ظ)silverymooon نوشته شده توسط:  آره، دقیقاًTongue چون الان شاغل هستم Wink البته اگه قبول بشم نمیدونم بتونم به کارم ادامه بدم یا نه!!!
شما دیگه حالت بدش علوم اقتصادی را میاری گفتم پارسال با ۱۲۲ هم قبول شدن.خب الان این انتخاب مهندسی دانش برا شما هیچ موردی نداره حتی خیلی هم خوبه چون سرکار میرید یه مدرک فوق میگیرید و خیلی خوب میشه من که در مورد رشتش صحبت میکردم بهم میگفتن اگه سرکار داشتی اگه فوقتم ادبیات میخوندی اصلا مهم نبود

راستش من مهندسی دانش رو زدم ولی زیاد موافقش نیستم. در مورد کار هم برای من اینجوری نیست. جایی که کار میکنم اگر یه ذره هم غیر مرتبط باشه مدرک رو تاثیر نمیدن!!!
۰
۰
ارسال: #۶۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۲ ب.ظ، توسط delta.)
خب پس ان شاا... همون شبانه امیر کبیر بیارید از همه چی بهتر
mehrdel جان دوستتون الان یزد میخونه راضی هست؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: silverymooon
ارسال: #۶۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۳ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۰ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  mehrdel جان دوستتون الان یزد میخونه راضی هست؟

آره راضی هست به نظر.البته از بچه های ترم بالامون بود.باز امشب ازش سوال میکنم ببینم چی میگه...
حتما ازش میپرسم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال: #۶۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۴۸ ب.ظ
خیلی ممنون mehrdel جان اگه میشه در مورد خوابگاه -دروسی که پیش خورده(من لیسانسم سخت افزار)کلا همه چی بپرس چون من انتخاب رشتما فرستادم که اگه ایرادی بود تصحیحش کنم بازم ازت ممنون
۰
۰
ارسال: #۶۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۹ ب.ظ
افاق جان من نمیدونم چرا نمیتونم فایل های ضمیمه را باز کنم خطا میده شما میدونید باید چه کار کنم؟منم یه چند تا مهندسی زدم برا دلخوشی و خداحافظی با مهندسی
۰
۰
ارسال: #۷۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ، توسط ف.ش.)
بچه‌ها من با اینکه استادمون گفت شریف رو بعد از شهید بهشتی بزن اما الان یه جورایی نگرانم از این انتخاب!! اگه اینجوری باشه نظریه محاسبات امیرکبیر هم جاش خوب نیست‌! حالا من که نمیارم اما دوست دارم درست باشه انتخاب رشته ام.
میشه ویرایش کرد ؟
دلتا جان اگر خواستید ایمیلتون رو بهم بدین یا ایمیل بزنید بهم تا واستون بفرستم.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۷۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۲ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  بچه‌ها من با اینکه استادمون گفت شریف رو بعد از شهید بهشتی بزن اما الان یه جورایی نگرانم از این انتخاب!! اگه اینجوری باشه نظریه محاسبات امیرکبیر هم جاش خوب نیست‌! حالا من که نمیارم اما دوست دارم درست باشه انتخاب رشته ام.
میشه ویرایش کرد ؟
دلتا جان اگر خواستید ایمیلتون رو بهم بدین یا ایمیل بزنید بهم تا واستون بفرستم.

الان این ویرایش شدش بود؟
یا همون اولیه؟
۰
۰
ارسال: #۷۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ب.ظ
نه اولیه

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۷۳
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط mehrdel2002.)
ویرایش که میشه کرد.ببخشید من درست متوجه نشدم...چرا جای محاسبات امیر کبیر بده؟
یعنی فک میکنین قبل تهران باید میزدین؟
۰
۰
ارسال: #۷۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ ب.ظ
نه !!! منظورم اینه که نظریه محاسبات خوب نیست بگذارم بعد شهید بهشتی!!!!!!!!!!!
شریف رو کجا بگذارم.

تربیت مدرس جاش خوبه؟!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۷۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  نه !!! منظورم اینه که نظریه محاسبات خوب نیست بگذارم بعد شهید بهشتی!!!!!!!!!!!
شریف رو کجا بگذارم.

تربیت مدرس جاش خوبه؟!

خب اولا باید دید گرایش شهید بهشتی چیه؟اگه اونم محاسبات باشه که جاش خوبه.البته با توجه به اینکه شما محاسبات دوس ندارین!
در مورد شریف نمیدونم ولی فک کنم دیگه بشه قبل تربیت مدرس قرارش داد.
در کل انتخابای جالیه.آخه مثلا اگه بهشتی رو بیارین که هیچی مهم نیست شریفو بیارین یا نه واگه نیارین قطعا شریفم نمیارین...نمیدونم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۹۶ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۴۲۱ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۵۲ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۳۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۸۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۳۴ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۲۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۸۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۵۴ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close