زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۱:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته علوم کامپیوتر

ارسال: #۷۶
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۱ ب.ظ
خوب میخوام بعدا کارنامم به درد بقیه بخوره Big Grin
شریف رو میبرم بعد از امیرکبیر

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط mehrdel2002.)
RE: انتخاب رشته علوم کامپیوتر
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۱ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  خوب میخوام بعدا کارنامم به درد بقیه بخوره Big Grin
شریف رو میبرم بعد از امیرکبیر
خلاصه ببخشید اگه نتونستم کمک کنم...امیدوارم جایی قبول بشین که بعدها بفهمین باید همونجا قبول میشدین.Shy
راستی دلتا جان من ازش سوال کردم.کلا راضی بود.جو دانشگا و خوابگاه که براش خوب بوده.درمورد سطح علمیشم میگفت یه ایرادایی هست اما در کل اونم بد نیست.۳تا دکترای علوم کامپیوتر بعنوان استاد دارن که دکتراشون رو از هلند و فرانسه و روسیه گرفنتن.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , delta
ارسال: #۷۸
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۰۶ ب.ظ
افاف جان ایمیل زده شد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۷۹
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۰ ب.ظ
دلتا جان فایل ارسال شد.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال: #۸۰
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  راستی دلتا جان من ازش سوال کردم.کلا راضی بود.جو دانشگا و خوابگاه که براش خوب بوده.درمورد سطح علمیشم میگفت یه ایرادایی هست اما در کل اونم بد نیست.۳تا دکترای علوم کامپیوتر بعنوان استاد دارن که دکتراشون رو از هلند و فرانسه و روسیه گرفنتن.

خیلی از لطفت ممنون ان شاا... به هر چی که دوست داری برسی.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002
ارسال: #۸۱
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط ف.ش.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۱ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ب.ظ)mehrdel2002 نوشته شده توسط:  راستی دلتا جان من ازش سوال کردم.کلا راضی بود.جو دانشگا و خوابگاه که براش خوب بوده.درمورد سطح علمیشم میگفت یه ایرادایی هست اما در کل اونم بد نیست.۳تا دکترای علوم کامپیوتر بعنوان استاد دارن که دکتراشون رو از هلند و فرانسه و روسیه گرفنتن.

خیلی از لطفت ممنون ان شاا... به هر چی که دوست داری برسی.
روی سطح علمیش خیلی حساب نکنید اما امکانات خوابگاهیش بد نیست.

(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002 , delta
ارسال: #۸۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط delta.)
افاق جان خوبه دیگه رتبه مهندسیتا که من نمیدونم چند ولی من اول مهندسی‌ها را چیدم بعد علوم.در هر حال شما بالاخره یکی از دانشگاههای تهران قبولید دیگه باید تصمیم نهایی با خودت باشه که چه گرایشی دوست داری مثلا من خودم تو دوره لیسانس خیلی راضی بودم که نرم افزار نمیخونم واقعا درسهای نرم افزارا دوست نداشتم از اینکه دارم مدار و الکترونیک و ریاضی میخونم لذت میبردم.نمیدونم اصلا چی شد که من اومدم طرف علوم کامپیوتر وگرنه باید الان تو مهندسی انتخاب رشته میکردم.در هرصورت برای شما جای نگرانی نداره هر کداما دوست نداشتی تو ویرایش عوض کن به نظرم انتخاباتم بد نیست
(۰۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  روی سطح علمیش خیلی حساب نکنید اما امکانات خوابگاهیش بد نیست.

سطح علمیشا خودم شنیده بودم ولی خب دیگه باید بیشتر زحمت بکشی خودتا برسونی دیگه هر چی باشه از دانشگاه ازاد بهتر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش
ارسال: #۸۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۸ ق.ظ
خوب من بیشتر دانشگاه مد نظرم بوده واسه همین اینجوری انتخاب رشته کردم.هیچ کدوم از این مهندسیا رو نمیارم !!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۸۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۵۹ ق.ظ

کارنامه نهایی یکی از بچه‌ها رو گرفتم.رتبش ۱۴۰ بوده.راستش خودم که ازش چیزی دستگیرم نشد اما ایشالا به درد دوستان بخوره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta , silverymooon , salahi154 , ف.ش
ارسال: #۸۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۳ ب.ظ
خیلی خوب بود پس معلوم میشه که با ۱۴۰ شبانه تهران قبول نشدن امسالم بعید میدونم با رتبه بیشتر از ۹۰ بشه شبانه تهران اورد.دقیقا میشه فهمید که اخرین رتبه قبولی یزد ۱۴۰ بوده جالب اینکه دانشگاه زنجان زودتر از بقیه شهرستانها پر شده حتی زودتر از تبریز
۰
۰
ارسال: #۸۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۱۵ ب.ظ، توسط mehrdel2002.)
(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۳ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  خیلی خوب بود پس معلوم میشه که با ۱۴۰ شبانه تهران قبول نشدن امسالم بعید میدونم با رتبه بیشتر از ۹۰ بشه شبانه تهران اورد.دقیقا میشه فهمید که اخرین رتبه قبولی یزد ۱۴۰ بوده جالب اینکه دانشگاه زنجان زودتر از بقیه شهرستانها پر شده حتی زودتر از تبریز
آره.اینکه زنجان زودتر از تبریز پرشده خیلی جالبه.در مورد شبانه تهرانم کارنامه مال همون شخصه.ایشون گفتن من دانشگا تهرانم آوردم.من فک میکردم خود دانشگا تهران منظورشه ولابد دیگه شبانه اما نگو منظورش علوم اقتصادی بودهBig Grin
راستی تو این کارنامه واسه شریف زده رتبه داوطلب ۱۱۸/این یعنی چی؟یعنی ۱۱۸-۱۴۰=۲۲ نفر شریفو نزدن!؟یا مهندسی قبول شدن یعنی انتخابای قبل شریف؟؟!!!!!!!!!!۱
۰
۰
ارسال: #۸۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۴۶ ب.ظ، توسط delta.)
اره یعنی اون تعداد یا شریف انتخاب نکردن یا رشته مهنسی رفتن علوم انتخاب نکردن
اقای mehrdel من دیگه این سوالا ازهمه پرسیدم بذار ازشما هم بپرسم به نظرتون من علوم کامپیوتر تبریز بزنم یا دانش تربیت معلم؟(تبریزا دوست دارم فقط فکر دوریشا میکنم همین)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002
ارسال: #۸۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۳ ب.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  اقای mehrdel من دیگه این سوالا ازهمه پرسیدم بذار ازشما هم بپرسم به نظرتون من علوم کامپیوتر تبریز بزنم یا دانش تربیت معلم؟(تبریزا دوست دارم فقط فکر دوریشا میکنم همین)

راستش خیلی سوال سختیه.من نظر شخصیه خودمو بخام بگم تبریز بهتره.میگن گرایش سیستمهای هوشمند داره.البته مهندسی دانشم انگاررشته بدی نیست فقط یکم ناشناخته س.من تبریزو بالاتر زدم.بقیه چه نظری داشتن؟خودتون کدومو بالاتر زدین؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: delta
ارسال: #۸۹
۱۱ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۴۰ ب.ظ
خودمم تبریزا بالاتر از زدم یه موقع تو ویرایش عوض کردم ولی احتمالش کم
۰
۰
ارسال: #۹۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۳ ق.ظ
خب دیگه انتخاب رشته هم تموم شد...حالا دیگه فقط باید منتظر بود.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۱ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۳۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۳۸ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۷ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۳۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۶۲ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۷۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۰ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۶ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close