زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نحوه اعلام اشکالات و اعتراض به آزمون های آزمایشی موسسه پارسه

ارسال: #۱۶
۰۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ق.ظ
اونایی که مثل من تنبل نیستن Tongue یه متن آماده کنن بزارن اینجا من حتما میل می کنم که واقعا ناراضیم ازشون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ ب.ظ، توسط mgshervin.)
RE: نحوه اعلام اشکالات و اعتراض به آزمون های آزمایشی موسسه پارسه
(۰۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ق.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  اونایی که مثل من تنبل نیستن Tongue یه متن آماده کنن بزارن اینجا من حتما میل می کنم که واقعا ناراضیم ازشون

دوستان ایمیل کپی پستی فایده ای نداره و اون ها با هاش مثل یه نفر که با چند تا ایمیل داره این مطلب را
میفرسته برخورد میکنن Idea
اخه مگه چند خط نوشتن چقدر کار میبره Cool
یه ۵ دقیقه بجای چت کردن ۴ خط بنویسید خوب Big Grin

(۰۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۱۸ ب.ظ)eh3an2010 نوشته شده توسط:  دوست عزیز ما جایی زندگی میکنیم که چیزی به اسم حقوق شهروندی سطح خیلی پایینی داره
ما پول همه چیز رو چند برابر میدیم و همیشه در حال التماس کردن هستیم
تو هر اداره ای مخصوصا سنجش یا حتی به یه مامور راهنمایی که میخاد جریمه کنه
همه و همه و همه چیز باید خواهش کنیم در صورتی که کشورهای دیگه میگن ما مالیات میدیم مردم ادعا دارن
حالا به یه موسسه کنکوری حتی اونجایی که ازش اینترنت میگیری پول هنه رو کامل میدی و باز باید تو زیر دس باشی و همیشه التماس کنی!!
پس مشکل بزرگتر از این حرفاس!!

Sent from my iPhone using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲

بله کاملا با شما موافقم دوست عزیز
ولی تا وقتی خود ما تغییر نکنید و برای خواسته هامون پیگیری نکنیم هیچ چیز تغییر نخواهد کرد
همیشه باید عده ای شروع کننده باشند تا موتور جامعه را به یک سمت به حرکت دربیارند
اگه میخوایم حقوق شهروندی داشته باشیم باید خودمون دست به کار بشیم نه این که انتظار داشته باشیم
کسی بیاد برای ما از حقوقمون دفاع کنه
تا وقتی از کنار مسائل به راحتی بگذریم بقیه هم از روی حقوق ما به راحتی با کفش رد میشن

و خدایی که همین نزدیکی است ...Heart
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , maryam.raz , tabassomesayna
ارسال: #۱۸
۰۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)mgshervin نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ق.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  اونایی که مثل من تنبل نیستن Tongue یه متن آماده کنن بزارن اینجا من حتما میل می کنم که واقعا ناراضیم ازشون

دوستان ایمیل کپی پستی فایده ای نداره و اون ها با هاش مثل یه نفر که با چند تا ایمیل داره این مطلب را

خب باشه
پس اینم بگید که چرا آزمون های PSE رو بعد از پایان مهلتش برمیدارن مثلا من نرسیدم نکته هاشو یادداشت کنم و بفهمم انگار که این آزمون هیچ سودی برام نداشت
نمیدونم چرا این موسسات به این فکر نمیکنن که بهترین تبلیغ براشون ماها هستیم این ماییم که به دوست و آشناهامون معرفی میکنیم که فلان موسسه رفتم خوب بوده اگه رضایت ما رو جلب کنن در آینده براشون بهترین سود هست با این وضع من به هیچ کس پارسه رو پیشنهاد نمیدم

الان یه فکری به ذهنم رسید لینک این صفحه رو که همه اعتراض کردن واسشون میل میکنم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zimenswall
ارسال: #۱۹
۰۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۳ ب.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)mgshervin نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ق.ظ)sonia1990 نوشته شده توسط:  اونایی که مثل من تنبل نیستن Tongue یه متن آماده کنن بزارن اینجا من حتما میل می کنم که واقعا ناراضیم ازشون

خب باشه
پس اینم بگید که چرا آزمون های PSE رو بعد از پایان مهلتش برمیدارن مثلا من نرسیدم نکته هاشو یادداشت کنم و بفهمم انگار که این آزمون هیچ سودی برام نداشت
نمیدونم چرا این موسسات به این فکر نمیکنن که بهترین تبلیغ براشون ماها هستیم این ماییم که به دوست و آشناهامون معرفی میکنیم که فلان موسسه رفتم خوب بوده اگه رضایت ما رو جلب کنن در آینده براشون بهترین سود هست با این وضع من به هیچ کس پارسه رو پیشنهاد نمیدم

الان یه فکری به ذهنم رسید لینک این صفحه رو که همه اعتراض کردن واسشون میل میکنم

برشون نداشتن-تو قسمت نتیجه ی آزمون هستنشونBig Grin
۱
۰
ارسال: #۲۰
۰۷ آذر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ ب.ظ
این میلی هست که من براشون زدم، شما هم میل بزنید

با سلام
من از داوطلبان کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر هستم. من با عده ی زیادی از دیگر داوطلبانی که در آزمون های پارسه ثبت نام کردن صحبت کرده م و همه عقیده داریم که پاسخنامه پارسه خیلی مختصر و بی کیفیت ه در مقایسه با کارنامه بقیه ی موسسه ها و به طور خاص مدرسان شریف، با توجه به رقابتی که پارسه با مدرسان داره و با توجه به اینکه ما متاسفانه یا خوشبختانه در آزمون های موسسه ی شما ثبت نام کردیم و این کمبود رو حس میکنیم بتون پیشنهاد می کنم که مواردی رو به پاسخنامه اضافه کنید. مثلن سطح دشواری سوال، نکات آموزشی سوال، اشتباه هایی که ممکن است دانشجو مرتکب شود و ..
همچنین در پاسخبرگی که روی سایت قرار میدهید میتوانید برای هر سوال درصد/تعداد دانشجوهایی که سوال رو درست زده اند نشان دهید. این نکته آخر خیلی به ما کمک میکنه و فکر نکنم انجام دادنش اصلا کار سختی باشه

باتشکر
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503
ارسال: #۲۱
۰۷ آذر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ب.ظ، توسط zimenswall.)
(۰۷ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۵۳ ب.ظ)aidaa نوشته شده توسط:  این میلی هست که من براشون زدم، شما هم میل بزنید

با سلام
من از داوطلبان کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر هستم. من با عده ی زیادی از دیگر داوطلبانی که در آزمون های پارسه ثبت نام کردن صحبت کرده م و همه عقیده داریم که پاسخنامه پارسه خیلی مختصر و بی کیفیت ه در مقایسه با کارنامه بقیه ی موسسه ها و به طور خاص مدرسان شریف، با توجه به رقابتی که پارسه با مدرسان داره و با توجه به اینکه ما متاسفانه یا خوشبختانه در آزمون های موسسه ی شما ثبت نام کردیم و این کمبود رو حس میکنیم بتون پیشنهاد می کنم که مواردی رو به پاسخنامه اضافه کنید. مثلن سطح دشواری سوال، نکات آموزشی سوال، اشتباه هایی که ممکن است دانشجو مرتکب شود و ..
همچنین در پاسخبرگی که روی سایت قرار میدهید میتوانید برای هر سوال درصد/تعداد دانشجوهایی که سوال رو درست زده اند نشان دهید. این نکته آخر خیلی به ما کمک میکنه و فکر نکنم انجام دادنش اصلا کار سختی باشه
باتشکر

دوستان عزیز. من نمیخوام ناامیدتون کنم. ولی پارسه حرفی را گوش میده که براش یا پول داشته باشه ، یا ثبت نامی داوطلب و اصلا به کیفیت اهمیت نمیده.
من خودم پیگیری کردم. چند وقت پیش با نمایندگی اصفهان صحبت داشتم
مثلا بهشون گفتم که جامعه آماری پارسه نصف مدرسانه ولی اصلا قبول نمیکردن و با اعتماد کامل میگفتن کامپیوتر ما ۳ برابر مدرسانه
وقتی حرف از کیفیت آزمون میزدم و پاسخنامه پارسه، مسئول اونجا میگفت ما بهترین اساتید را داریم و بهترین کلاسها را داریم و سریع بحث را عوض میکرد. دقیقا واضح بود که میدونه پارسه در این زمینه گند زده.
وقتی از بعضی کتابهای بسیار قدیمی پارسه میگیم ، فقط بلدن بگن سال آینده درست میشه. یا چاپ جدیدش قراره چاپ بشه.
کیک و ساندیس را هم گفتن پیگیری میکنیم. Big Grin
و البته یک سری مشکلات وحشتناک دیگری هم با پارسه داشتم که فقط بلد بودن بگن ببخشید. پیگیری میکنیم.
در ضمن زمانی که میخواستم ثبت نام کنم بهشون گفتم من pse نمیخوام و شدیدا اصرار داشتم که من پول بالای آزمون مسخره pse نمیدم (لفظ مسخره رو دقیقا استفاده کردم). چون pse دو سه سال پیششون رو دیده بودم که به مفت نمی ارزید. ولی اونا اصرار داشتن که pse ما خیلی فرق کرده و عالی شده و همه راضی بودن و ...
ولی امسال که pse آزمون دادم دیدم این همون pse قبلیه فقط به جای اینکه با سی دی باشه با اینترنته.

بهرحال ما مردمی هستیم همیشه منتقد و البته همیشه انتقاد ناپذیر.
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , tohidi4503
ارسال: #۲۲
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ق.ظ
من فرستادم هم در مورد کیفیت پاسخنامه وهم سوالات غلطی که بود
شما هم حتما بفرستید بالاخره به قول آقای mgshervin اگر ما هم بخوایم سکوت کنیم هیچی عوض نمیشه باید یاد بگیریم واسه هر چیزی که حقمون هست و جای اعتراض داره، اعتراض کنیم مطمئنا بی تاثیر نیست.

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , mgshervin
ارسال: #۲۳
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۴ ق.ظ
ضایع شدم Blush آخه پنج شش بار سر زدم به سایت بسته بود گفتم لابد غیر از زمان آزمون میبندنش
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ب.ظ
بچه ها کسی اینجا عضو همپا هست؟

۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۷ ب.ظ
یه توصیه میکنم به همتون . تو این موقعیتی که هستین حساس شدین . همه افراد قبل از کنکور اینجوری میشن و بهانه جویی میکنن چه به حق چه نا حق . در این لحضات بهترین کار تمرکز رو کنکور و درس خوندن هست چون جز وقت تلف کردن و افسوس چیزی براتون نمیمونه . پس بهتره وقت خودتون رو تلف نکنین
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , pooyaa
ارسال: #۲۶
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۶:۳۹ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ)love4love نوشته شده توسط:  یه توصیه میکنم به همتون . تو این موقعیتی که هستین حساس شدین . همه افراد قبل از کنکور اینجوری میشن و بهانه جویی میکنن چه به حق چه نا حق . در این لحضات بهترین کار تمرکز رو کنکور و درس خوندن هست چون جز وقت تلف کردن و افسوس چیزی براتون نمیمونه . پس بهتره وقت خودتون رو تلف نکنین

بله قبول دارم موقعیت حساسی هست و وقتمون ارزش زیادی داره
اما فکر نمیکنم چند دقیقه وقت برای اعتراض و گرفتن حقوق حقه ای که براش کلی پول دادیم ضرری به جایی از درس خوندن بزنه
ما باید فرهنگ اعتراض و گرفت حق را از خودمون شروع کنیم
چون نمیخوایم در آینده تو هر جایی که بودیم یه ادم تو سری خور و بله چشم گو باشیم

و خدایی که همین نزدیکی است ...Heart
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa , tabassomesayna , Saoshiyant , maryam.raz
ارسال: #۲۷
۰۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  بچه ها کسی اینجا عضو همپا هست؟
من همپا هستم

درمورد تغذیه ما هم که شهر کوچیکیم کیک و ابمیوه رو میدن
در مورد پاسخنامه فک نمی کنین سخت میگیرید؟ البته در مورد زبان میگم..من پاسخنامه مدرسان که دیدم زیر همه سوال یه جمله رو نوشته که نواوری داشت!!
درمورد اشتباهات نمی دونم واقعا!

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط maryam.raz.)
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بله رسیدگی شد.
اگه احساس بشه این دوست گرامی داره الکی منفی میده ، هم اسمش را اعلام میکنم هم حق امتیازدهی ازش سلب میشه.
ممنونم آقای مدیرSmile

(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ)iammiti نوشته شده توسط:  من همپا هستم

درمورد تغذیه ما هم که شهر کوچیکیم کیک و ابمیوه رو میدن
در مورد پاسخنامه فک نمی کنین سخت میگیرید؟ البته در مورد زبان میگم..من پاسخنامه مدرسان که دیدم زیر همه سوال یه جمله رو نوشته که نواوری داشت!!
درمورد اشتباهات نمی دونم واقعا!

پس مرکز شیراز خودش همه ساندیس ها رو میخوره به ما نمیدهSmile
در مورد پاسخ نامه هم من فقط واسه زبان معترضم مدرسان حتی معنی ریدینگ ها رو هم میذاره.
حالا بهشون بگیم بهتره.
پارسه آزمون ۹۲ رو با پاسخ تشریحی در قالب pdf داده بیرون .یکی از دوستان هم نمیدونم از کجا گیر آورد گذاشت تو مانشت، شما که همپا عضوی ، این pdfها نیستن اونجا؟ اگه هستن یه زحمتی میکشی ۹۱ و ۹۰ رو هم بذاری؟
اگه شما هم دسترسی نداشته باشی پس اینارو به کی میدن!Huh

۱
۰
ارسال: #۲۹
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط iammiti.)
من ندیدم واقعا !
الان چک کردم تنها چیزی که بود نمونه کارنامه های پارسال بود که احتمالا بچه ها گذاشتن اینجا
ولی اینو حتما می پرسم ازشون.
میشه این pDF که میگین واسه ۹۲ لینکشو به من بدین؟

I am not suffering. I am struggling. Struggling to be part of things, to stay connected to whom I was once.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۳۰
۰۹ آذر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ق.ظ، توسط sand.)
(۰۸ آذر ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بله رسیدگی شد.
اگه احساس بشه این دوست گرامی داره الکی منفی میده ، هم اسمش را اعلام میکنم هم حق امتیازدهی ازش سلب میشه.

آقای فرداد اگه منظورتون با من بوده فکر نمیکردم این طوری برداشت کنین . من به دوستان مثبت هم دادم و اگه جایی منفی دادم موافق صحبتشون نبودم. من در کل برای مانشت خیلی احترام قائل هستم و کمک زیادی گرفتم ولی به نظرم اگر این تذکر های بیش از حد کم تر بشه خیلی بهتره. اگر قرار باشه برای کوچکترین چیزی همش اخطار داده بشه عملا آزادی گرفته میشه. تو دنیایی که ما زندگی میکنیم که عملا آزادی وجود نداره خوبه حداقل تو فضای مجازی دست از تهدید کردن و خط و نشون کشیدن برداریم. البته من از صحبتهای شما تو قسمتهای مختلف خیلی استفاده کردم ولی توقع تهدید کردن از شما برای یه ابراز عقیده رو نداشتم اونم تو قسمتی که همش صحبت از انتقاد وانتقاد پذیریه.
Fardad-A، در تاریخ ۱۵ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۴۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سلام
البته من این را الآن دیدم وگرنه زودتر جواب میدادم.
من اهل تهدید نیستم که خط و نشان بکشم بیشتر جنبه تذکر داشت. من اسمی را اعلام نکردم ولی چون خودتون اعلام کردین خدمت شما عرض کنم که همانطور که میدونید تمام منفیهای این تاپیک بجز یک عدد، توسط شما داده شده. وقتی شما با همه نظرات مخالفید حداقل یه نظر خودتون بدید یا کلا" تاپیک را نخونید. بنظر نمیرسه که منطقی باشه که بهمه نظرات منفی بدیم و نظری هم ندیم.
شما اگه نگاه کنید خیلیها بخود من هم منفی میدن و من برای نظرشون ارزش قائلم . بنابراین موضوع شخصی نیست. اگه شخصی بود ساکت میموندم.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tohidi4503

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آینده شغلی برقکاران و نحوه آموزش چگونه است؟ liliahmadi ۰ ۲۵ دیروز ۰۴:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۵۵۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  آموزش نحوه گرفتن پرتره ای حرفه ای mortazangz ۰ ۱,۲۵۹ ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ۰۲:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mortazangz
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۱۲۲ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۷۷۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۰۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۷۲ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۰۵ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  موسسه برتر کنکور ارشد؟؟؟ Fatemeh... ۰ ۱,۹۴۲ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۳۰ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close