زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بحث و بررسی آزمون ۵۰ درصد اول پارسه (کامپیوتر)

ارسال: #۶۱
۰۴ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۸ ق.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون ۵۰ درصد اول پارسه (کامپیوتر)
(۰۴ آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۵۶ ق.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  
(03 آذر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ)pooyaa نوشته شده توسط:  بنظر شما این آزمون سخت تر بود یا دوآزمون قبلی؟

نظر بقیه دوستان چیه؟

هر گلی، بویی داره.
خودم حس میکنم این آزمونهای آزمایشی در مقابل کنکور اصلی هیچه. حتی مدرسان را هم که دیدم، مثل پارسه، سطح سوالاتش متوسطه و داوطلب خیلی درگیر نمیشه.
آزمون اول که عمدا راحت داده شده بود که داوطلب اول کار هست، درصدهاش خیلی افتضاح نشه و ناامید نشه.
آزمون دوم سخت تر شد این آزمون هم مثل قبلی بود و شاید سخت تر بودنشون به دلیل حجم بیشتر مطالب بود.
اینم نظر من
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال: #۶۲
۰۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ ب.ظ
من آزمونهای اول و دوم نبودم ولی اگه بخوام نسبت به کنکور پارسال بسنجم، سوالات کنکور توی بعضی از درسها مث ساختمان و سیستم سخت تر از پارسه بود. کمتر کسی بود که سوالات ساختمان پارسال رو جواب داده بود ،نهایتا دوتاشو.
ولی سوالات تخصصی نرم افزار بنظرم خوب بودن.

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zimenswall , pooyaa , tohidi4503
ارسال: #۶۳
۰۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۱۷ ب.ظ
دوستان سلام
اگه میشه کمکم کنید ، در مورد دو تا از سوالات آزمون پارسه من هر مدل فک میکنم درست در نمیاد نمیدونم شایدم خنگ شدم
اول سوال ۳۶ درس آمار و احتمالات تو این سوال گزینه های ۲ و ۴ هر دو یکی نیستن ؟
دوم سوال۵۳ درس نظریه زبانها من پاسخنامه تشریحی هم دیدم ولی به نظرم جواب درست ۷ حالته با ۶ حالت نهایی
اگه میشه کمک کنید
ممنون
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۵ آذر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۱ ب.ظ
RE: بحث و بررسی آزمون ۵۰ درصد اول پارسه (کامپیوتر)
(۰۵ آذر ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ)javad1369 نوشته شده توسط:  دوستان سلام
اگه میشه کمکم کنید ، در مورد دو تا از سوالات آزمون پارسه من هر مدل فک میکنم درست در نمیاد نمیدونم شایدم خنگ شدم
اول سوال ۳۶ درس آمار و احتمالات تو این سوال گزینه های ۲ و ۴ هر دو یکی نیستن ؟
دوم سوال۵۳ درس نظریه زبانها من پاسخنامه تشریحی هم دیدم ولی به نظرم جواب درست ۷ حالته با ۶ حالت نهایی
اگه میشه کمک کنید
ممنون

سوال ۳۶ را منم تعجب کردم که دو تا گزینه یکی هست ولی خب آزمون غلط توش نباشه، استاندارد سنجش را نداره
در مورد ۵۳ هم یادم نیست چی بود ولی اگر ماشین کمینه بود که منم با ۷ حالت بدست آوردم که فقط trap نهایی نبود. طراح سوال یادش رفته بود دو حالت آخر را در هم ادغام کنه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۸۴ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۱۵۹ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۸۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۶۷ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۱,۹۷۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۱۱ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۲۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۰۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۱۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۷۰۰ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close